GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

warszawa - od ktorej jest zakaz..

01.05.2008
15:24
[1]

Morbus [ TIR DRIVER ]

warszawa - od ktorej jest zakaz..

Witam jako ze potrzebuje pilnie informacji to zwracam sie do was...

od ktorej i do ktorej jest zakaz wjazdu tirow do warszawki ?? (jutro lece)

01.05.2008
15:27
[2]

Madril [ I Want To Believe ]

10-16, o ile mnie pamięć nie myli. :) Heh, a mijam znak o tym informujący czasem nawet kilka razy dziennie. :P

01.05.2008
15:29
[3]

Morbus [ TIR DRIVER ]

wiem ze jest rano i wieczorem ;p wiec Madril twoja odpowiedz raczej odpada.. ja tez bylem w wawie tydzien temu ale policai mnie eskortowali i nie zwrocilem uwagi na znaki w stolicy ;p

01.05.2008
15:32
smile
[4]

Madril [ I Want To Believe ]

7-10 i 16-20, teraz mi się przypomniało, że kiedyś mnie zdziwiło, że w środku dnia mogą jeździć i zapamiętałem widocznie te dozwolone widełki. :D

01.05.2008
15:48
smile
[5]

QrczakJR [ capo di tutti capo ]

oo widze kierowca tira to sie zapytam ... dobra ta robota jest ? konkretnie o hajs sie nie bede pytal ale mozna spokojnie za to zyc ? duzo trzeba jezdzic zeby miec jako taki hajs ? ... pytam sie bo jest to jeden z zawodow ktore rozwazam :)

pozdrawiam :)

01.05.2008
16:06
[6]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

qrczak->zastanó się bardzo bardzo poważnie..i przemyśl konsekwencje:)
pozdrawiam-żona drivera:)

01.05.2008
16:16
[7]

Morbus [ TIR DRIVER ]

dzieki za odpowiedz :P
qrczak -- > kasa to nie wszystko ;) ja tez do usranej smierci nie zamierzam szoferowac :P ale narazie musze sie troszke dorobic :P

a kasa na krajowce to okolo 3000 i weekendy w domu

a miedzynarodowka od 4,5 do 6,5 w pl :P

ceny sa bardzo zroznicowane wiec nie bierz tego do bani podalem takie orientacyjne stawki....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.