Morbus [ TIR DRIVER ]
warszawa - od ktorej jest zakaz..
Witam jako ze potrzebuje pilnie informacji to zwracam sie do was...
od ktorej i do ktorej jest zakaz wjazdu tirow do warszawki ?? (jutro lece)
Madril [ I Want To Believe ]
10-16, o ile mnie pamięć nie myli. :) Heh, a mijam znak o tym informujący czasem nawet kilka razy dziennie. :P
Morbus [ TIR DRIVER ]
wiem ze jest rano i wieczorem ;p wiec Madril twoja odpowiedz raczej odpada.. ja tez bylem w wawie tydzien temu ale policai mnie eskortowali i nie zwrocilem uwagi na znaki w stolicy ;p

Madril [ I Want To Believe ]
7-10 i 16-20, teraz mi się przypomniało, że kiedyś mnie zdziwiło, że w środku dnia mogą jeździć i zapamiętałem widocznie te dozwolone widełki. :D

QrczakJR [ capo di tutti capo ]
oo widze kierowca tira to sie zapytam ... dobra ta robota jest ? konkretnie o hajs sie nie bede pytal ale mozna spokojnie za to zyc ? duzo trzeba jezdzic zeby miec jako taki hajs ? ... pytam sie bo jest to jeden z zawodow ktore rozwazam :)
pozdrawiam :)
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
qrczak->zastanó się bardzo bardzo poważnie..i przemyśl konsekwencje:)
pozdrawiam-żona drivera:)
Morbus [ TIR DRIVER ]
dzieki za odpowiedz :P
qrczak -- > kasa to nie wszystko ;) ja tez do usranej smierci nie zamierzam szoferowac :P ale narazie musze sie troszke dorobic :P
a kasa na krajowce to okolo 3000 i weekendy w domu
a miedzynarodowka od 4,5 do 6,5 w pl :P
ceny sa bardzo zroznicowane wiec nie bierz tego do bani podalem takie orientacyjne stawki....