artu1991 [ Centurion ]
mod lub cos w tym stylu
nie wiem czy to tak sie nazywa ale czy jest takie program lub mod zeby w gta sa mozna bylo dostosowac sie predkoscia do ruchu bez puszczania gazu co chwila??