
Mat3iz [ Konsul ]
Diablo II + dodatek - pytanie o roz.
Witam, dzisiaj postanowilem wyszukac moja stara zakurzona gre Diablo II i znowu popykac.
Niestety mam problem. Polega on na tym, ze z tego co widze max rodzielczosc jaka mozna ustawic w grze to 800x600 (moj monitor ma 1280x1024...) wiec jakos nie widzi mi sie na takiej niskiej rozdzialce grac... I tutaj wlasnie mam pytanie, czy sa jakies mody/programy tudziez update'y, ktore pozwalaja zmienic rodzielczosc gry na wieksza niz 800x600? Bylbym bardzo wdzieczny za odpowiedz, z gory dzieki :)

KeiZ [ Pretorianin ]
Grasz na bnecie czy na singlu? Jest taki program, jednak jest on uważany za cheat ponieważ daję pewną przewagę w PvP, szczególnie postaciom walczącym na dystans. Możliwy jest ban na cd-key więc używaj na własną odpowiedzialność. Ja do Diablo i tak zawsze wolałem stare dobre 800na600.