
Robertgtdf [ Pretorianin ]
Problemy z kompem...
Mam problem z kompem. Może zacznę od początku :)
Najpierw był problem z zasilaczem. No to się wymieniło i po problemie. Jednakże dwa dni później komp zaczął się wieszać wydając przy tym szpetne skrzeki. Brat gdzieś zaniósł kompa i bodajże Ram wymienił. No i wszystko było dobrze aż do dzisiaj. Mamy dwa systemy lecz wchodzimy tylko na jeden. No i dzisiaj rano wchodzę normalnie się ładuję i jak ma pokazać konta użytkowników to nagle staje. A myszka działa. Drugi system działa dobrze lecz raz pokazał mi się niebieski ekran z którego zapamiętałem "BAD_POOL_HEADER" czy jakoś tak. Niestety nic więcej bo komp mi się zrestartował. Wie ktoś o co kaman teraz? Bo mnie to już wszystko do agresji doprowadza powoli...
mirencjum [ operator kursora ]
Tak dla przykładu, bo to zależy od kodu błędu:
Bad_pool_header
Stop: 0x00000019
Wyjaśnienie:
nieodpowiedni sterownik do urządzenia.
błędy pamięci ram
uszkodzony plik wymiany (wiążą się z tym uszkodzenia fizyczne/logiczne dysku twardego)
Dlatego powinieneś dowiedzieć się jaki jest kod błędu. Jak to zrobić opisane jest na tej stronie:
Pomocne informacje znajdziesz tutaj: