FootBallFighter [ Pretorianin ]
STALKER !! - prośba
Moze mi ktos powiedziec jak zainstalowac Faiakes Mod 2.4 bo nie wiem jak sie do tego zabrac :D z gory dzieki :D
adi-27 [ Pretorianin ]
1. Rzecz to Orginalna Wersja Gry
2. Rzecz to patch który musisz posiadac pod ten mod (1.0003)
3. Rzecz to musisz miec skonfigurowany plik fsgame.ltx i localization.ltx
Wiecej info na :
"Udanych łowów Stalkerze ! "