GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

STALKER !! - prośba

01.05.2008
13:33
[1]

FootBallFighter [ Pretorianin ]

STALKER !! - prośba

Moze mi ktos powiedziec jak zainstalowac Faiakes Mod 2.4 bo nie wiem jak sie do tego zabrac :D z gory dzieki :D

02.05.2008
16:47
[2]

adi-27 [ Pretorianin ]

1. Rzecz to Orginalna Wersja Gry
2. Rzecz to patch który musisz posiadac pod ten mod (1.0003)
3. Rzecz to musisz miec skonfigurowany plik fsgame.ltx i localization.ltx

Wiecej info na :


"Udanych łowów Stalkerze ! "

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.