GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Open bar w Warszawie

01.05.2008
11:35
smile
[1]

Awerik [ Generaďż˝ ]

Open bar w Warszawie

Doszły mnie słuchy (nie wiem na ile prawdziwe), że w stolicy znajduje się open bar, czyli lokal, w którym płaci się x zł na wejściu i można pić ile się chce. :) W związku z tym - pytanie do Warszawiaków. To prawda? Gdzie taki bar się znajduje? Ile kosztuje "wjazd"?

Z góry dziękuję. :)

01.05.2008
11:41
smile
[2]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

spadaj Wiesniaku!!!
Idz sprzedawac kalosze gdzie indziej!!!!1!
nie chcemy żadnych wieśniaków ze ślaśka w naszej metropolii!!

01.05.2008
11:42
[3]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Wielka dolewka Pizza Hut?

Chyba z 5 złotych. Dereniowa 9.

01.05.2008
11:42
[4]

Aen [ MatiZ ]

Soldamn - Hohoho, ale wyszukany i fajny żarcik.

01.05.2008
11:47
[5]

doctore16 [ Konsul ]

beez kitu - nienawidze takich "warszawioków" jak kolega Soldamn - sam pewnie jest z jakiegos otwocka, czy innego zadupia. 2mln osób, a prawdziwych Warszawiaków to jest moze ze 300tys - i to tez optymistyczna liczba.
Awerik --> niektore kluby mają wieczory open, ale dokladnie Ci nie powiem, bo do klubow nie chodze - jakos mnie nie pociaga ten sport

01.05.2008
11:49
[6]

mikmac [ Senator ]

a wpisales chociaz open bar warszawa w google? przeciez od razu dostajesz odpowiedzi jakie mogliby dac userzy forum.. geez.

Babalu - 29/os i zresz ile wlezie + drinki i napoje
blender to bodajze 60/os ale z drinami

01.05.2008
15:53
[7]

Awerik [ Generaďż˝ ]

mikmac ==> Wpisałem, ale od kolegi (Warszawiaka) dowiedziałem się, że ten bar już nie istnieje.

01.05.2008
16:06
[8]

gofer [ tifoso ]

Awerik - > pierwszy rezultat szukania w googlach (wpisalem 'open bar warszawa')



Podany rozkład jazdy na maj 2008, więc klub istnieje.

01.05.2008
17:19
[9]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

Klub Park w środy chyba - płacisz dychę i masz piwa za friko.

01.05.2008
17:30
[10]

ronn [ moralizator ]

clubrock czwartek, 20zł do oporu

01.05.2008
17:34
smile
[11]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Open bar na Pl. Teatralnym. Płacisz chyba 60pln i pijesz praktycznie co chcesz i ile chcesz. Wraz z kolegą kiowasem swego czasu ładnie zabalowaliśmy w tym lokalu :-)

01.05.2008
17:37
[12]

Czesiek_Alcatraz [ Madridista ]

Remont np.

01.05.2008
17:38
smile
[13]

ON Line [ sHiFtY ]

Slabe to jest..

01.05.2008
17:40
[14]

Backside [ Generaďż˝ ]

Podobno w Centrum Olimpijskim na skrzyżowaniu Wisłostrady z Krasińskiego jest jadalnia działająca na tej zasadzie. Podejrzewam, że nie dotyczy do alkoholu :).

01.05.2008
17:49
[15]

sebekg [ Senator ]

hoho :) jaka zlosc dlaczego tam ?? przeciesz nas warszawiakow sie nie lubi ???

spoiler start
jezeli to cos zmieni:) jestem rodowitym warszawiakiem
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.