GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Myszka bezprzewodowa

01.05.2008
11:32
[1]

zylla® [ Konsul ]

Myszka bezprzewodowa

Witam mam zamiar kupić myszkę do css'a podładkę już zamówiłem https://ssl.allegro.pl/item352693375_wyprzedaz_podkladka_steelpad_qck_320x285.html


gram już w csa na steamie prawie rok (bedzie juz 2 lata ale miałem przerwe)
zauważyłem że dobrze mi idzie (Na ffa typu pitbull bywam pierwszy)

ale mój sprzęt (myszka 20 zł a4techa(7 letnia+) podkładka (za 5 zł)nie daje z byt dobrej precyzji
poszukuje myszki cena nie gra roli niechce nic za 30 zł ale też nie za 300 ;]

01.05.2008
11:55
smile
[2]

zylla® [ Konsul ]

01.05.2008
12:15
[3]

zylla® [ Konsul ]

>< myśle nad

01.05.2008
12:19
[4]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

Raz piszesz, że cena nie gra roli, a drugi raz, że dasz max. 300zł. To zdecyduj się na coś. Jeśli chodzi o myszki bezprzewodowe, to na razie niedoścignionym wzorcem jest Logitech MX1000. Ma laser i 1000dpi (w zupełności wystarczy), a kosztuje coś koło 180zł.

01.05.2008
12:22
[5]

ZgReDeK [ Enemy of the Sun ]

Czemu bezprzewodowa? Bierz Razera DeathAddera. Będziesz mega zadowolony :)

01.05.2008
12:26
[6]

xanat0s [ Wind of Change ]

Obowiązkowo bezprzewodowa? Wszystkie "pr0" gryzonie są z ogonkami - są lżejsze, precyzyjniejsze etc.

Z mojej strony z przewodowych polecam coś Razera - jak masz wolne ok. 200 zł to bierz Razer Lachesis - wg mnie najlepsza myszka na rynku - super wygodna, precyzyjna i bardzo dobrze wygląda, w przeciwieństwie do tych udziwnionych na maxa Sidewinderów czy G9.

01.05.2008
12:32
[7]

zylla® [ Konsul ]

co do myszek jestem laikiem xD wiec jeśli z ogonkiem to też może być (sądziłem że bezprzewodowe są lepsze)

01.05.2008
12:40
[8]

KapCioch [ Generaďż˝ ]

Bezprzewodowe myszy to niewypał, zwłaszcza do gier, trzeba co jakiś czas ładować/kupować baterie, a to nie jest wygodne, bo mysz lubi rozładować się w najmniej odpowiednim momencie i to nie jest fajne... Budżet masz duży jak na "głupią" myszkę, więc możesz poszaleć, ale jak mówiłem, myszkę tylko z kablem:P

01.05.2008
12:40
[9]

xanat0s [ Wind of Change ]

Do grania - przewodowe są lepsze. Jak np. oglądasz filmy czy słuchasz muzyki przydaje się bezprzewodowa - wtedy można z łóżka film przewinąć czy coś. Dlatego ja trzymam dwie myszki przy kompie - przewodową i bezprzewodową. Używam zależnie od okoliczności :)

01.05.2008
12:40
smile
[10]

djaminek11 [ Pretorianin ]

myszki bezprzewodowe sa cool

01.05.2008
12:47
smile
[11]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]



Polecam, do grania jedna z najlpeszych na rynku a i cena przyzwoita.

01.05.2008
12:56
[12]

xanat0s [ Wind of Change ]

Ogólnie wszystkie Razery są warte kupna, model zależy, ile masz kasy. Nie wiem z czego oni robią ich myszki, ale mój Razer Viper kupiony jakieś dobre 4 lata temu, katowany przez te wszystkie lata praktycznie codziennie w grach typu CS, ET, BF etc., jest wciąż w idealnym stanie. Nawet farba z guzików nie zeszła.

Brat ma Lachesisa i na razie to najlepsza myszka jaką trzymałem w rękach :)

01.05.2008
12:58
smile
[13]

Grzesiek [ www na-skroty pl ]

Ja ostatnio kupiłem (póki co tymczasowo) myszkę Tracera za 23.99 :)

Sprawuje się świetnie, w America's Army gram precyzyjnie bez problemu.


Mam jeszcze Logitecha NX60 (do notebooka) i też jest wyśmienity :)

01.05.2008
15:24
[14]

blackhood [ sentimental fool ]

Do notebooka używam logitecha LX7, ale do grania mam copperhad'a razer'a i jak na razie lepszej myszki w ręku nie miałem (nie no miałem, ale to nie była myszka komputerowa ;))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.