
Kam-El [ Generation X ]
szukam jakiegoś dobrego Anime ... mozecie co nie co polecić ?
... powitać :) ... tak jak w temacie ... ostatnio oglądałem 'Appleseed: EX Machine' i 'Vexille' i bardzo spodobały mi sie 'bajuchy' tego typu ... chciałbym więcej takich bajeczek obejrzeć możecie mi cos konkretnego polecić ... zależy mi głównie żeby było dużo efektów komputerowych tak jak w 'Appleseed' zajebiaszczo mi sie to podobało ... myślę ze na tym forum jest sporo miłośników Anime i nakierujecie mnie na jakieś konkrety które spełnia moje oczekiwania ... z góry ślicznie dziękuje :)

Kwask [ Junior ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7582594&N=1
Polecam spytać tutaj.
.. ale korzystając z okazji poleciłbym Duds Hunt.

Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]
Poleciłbym Death Note. Opiera się głównie na dialogach, fabuła i zwroty akcji są genialne.
czekers [ Turbojugend ]
Death Note!
Ale jeżeli wolisz jakiegoś rozluźniacza, z kilkoma, niezłymi efektami komputerowymi, nazywanego przez wielu Najlepszym Anime, zabawnego, ciekawego i krótkiego (6 ep) to FLCL!
EG2006_43107114 [ Senator ]
Tengen Toppa Gurren Lagann, Bleach (ale to jest tasiemiec), Hellsing OVA, ostatnio sięstrasznie podniecają Code Geass, ale jeszcze nie oglądałem.
techi [ All Hail Lelouch! ]
Jak chcesz z efektami, to chociażby Final Fantasy VII - Advent Children
Do Panów u góry->Polecanie komuś DN i FLCL, w chwili kiedy chce coś z efektami jest średnio na miejscu;)
Kam-El->Nawet nie zaczynaj, nie niszcz sobie wizerunku Dante;)
Kam-El [ Generation X ]
ostatnio tez widzialem cylk odc z serii Devil may Cry ... ogladal to ktos z was ? ... z racji tego ze uwielbiam tą gre i jest to moja biblia na PS2 myslicie ze bajucha sprosta moim oczekiwaniom ? ...
Selman [ Senator ]
mnie ostatni urzekło Ergo Proxy .. świetna muzyka , animacja , fabuła i no i bohaterka ^^

Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]
Seria Devil May Cry jest świetna. Ciekawe odcinki, niezłe walki ;) Dodaje Dantemu wiele barw. Polecam ;)
reksio [ Q u e e r ]
Seria Devil May Cry jest świetna. Ciekawe odcinki, niezłe walki ;) Dodaje Dantemu wiele barw. Polecam ;)
Ke?! Toż to największa profanacja w historii połączeń anime-gra.
Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]
Uzasadnij swoje stanowisko ;) Ciężko mi polemizować z samą opinią "jest źle bo lol" :)
reksio [ Q u e e r ]
Ale co mam uzasadniać? To anime jest tak słabe, że nie ratuje go nawet fajny opening ani jakieś tam zakończenie. Dante został obdarty z tego wszystkiego, co czyniło go ciekawym w grze - teraz to milczący madafaka, które dobrze nawet żartem nie rzuci. Charakterystyka postaci do bani, ale to i tak nic w porównaniu z nudną fabułą - żadnej dłuższej historii, jeden odcinek, jedna misja... zief. To tak jakby stworzyli serię 12 odcinkową opartą na fillerach :D
Jedyne, co mi się tam podobało, to muzyka, opening i wątki z synami Spardy.
Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]
Oglądaliśmy dwa różne seriale DMC.
Tymbardziej że mimo różnorodności jego zadań, jest jeden głowny wątek łączący wszystkie odcinki...
Itachi Madara [ Konsul ]
naruto?
Kam-El [ Generation X ]
Naruto ? hmmm ... nie ogladalem tego nigdy ale po fragmentach widze ze jest to bardziej anime rysowane a mi zalezy na animacji komputerowej ... nie powiem 'karas' tez jest rysowany bardziej niz komputerowy a troszke mi sie podoba ale i tak wole appelseeda albo cos w tym stylu ... i bardziej szukam jakis filmow pełnometrażowych niz jakis serialikow ...

Kam-El [ Generation X ]
sorry za drugiego posta ale czas na edit sie skonczyl :P
...
... a co powiecie o 'Elysium' ? ... z opisu wyglada na to ze bedzie dobre dla mnie ... zapomnialem dodac ze szukam anime takie bardziej futurystyczne ... Mechy, w ciul technologi, klimaty jak po wojnie nuklearnej itd...
EG2006_43107114 [ Senator ]
W takim razie może wybierz sobie coś z Gundamów. Ja niedawno zacząłem oglądać Gundam Seeda i całkiem mi się podoba. Spróbuj też oglądać wymienione przeze mnie wyżej TTGL. Tam też jest dużo mechów.