GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

szukam jakiegoś dobrego Anime ... mozecie co nie co polecić ?

01.05.2008
11:25
smile
[1]

Kam-El [ Generation X ]

szukam jakiegoś dobrego Anime ... mozecie co nie co polecić ?

... powitać :) ... tak jak w temacie ... ostatnio oglądałem 'Appleseed: EX Machine' i 'Vexille' i bardzo spodobały mi sie 'bajuchy' tego typu ... chciałbym więcej takich bajeczek obejrzeć możecie mi cos konkretnego polecić ... zależy mi głównie żeby było dużo efektów komputerowych tak jak w 'Appleseed' zajebiaszczo mi sie to podobało ... myślę ze na tym forum jest sporo miłośników Anime i nakierujecie mnie na jakieś konkrety które spełnia moje oczekiwania ... z góry ślicznie dziękuje :)

01.05.2008
11:33
smile
[2]

Kwask [ Junior ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7582594&N=1

Polecam spytać tutaj.
.. ale korzystając z okazji poleciłbym Duds Hunt.

01.05.2008
11:35
smile
[3]

Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]

Poleciłbym Death Note. Opiera się głównie na dialogach, fabuła i zwroty akcji są genialne.

01.05.2008
11:38
[4]

czekers [ Turbojugend ]

Death Note!
Ale jeżeli wolisz jakiegoś rozluźniacza, z kilkoma, niezłymi efektami komputerowymi, nazywanego przez wielu Najlepszym Anime, zabawnego, ciekawego i krótkiego (6 ep) to FLCL!

01.05.2008
11:47
[5]

EG2006_43107114 [ Senator ]

Tengen Toppa Gurren Lagann, Bleach (ale to jest tasiemiec), Hellsing OVA, ostatnio sięstrasznie podniecają Code Geass, ale jeszcze nie oglądałem.

01.05.2008
11:48
[6]

techi [ All Hail Lelouch! ]

Jak chcesz z efektami, to chociażby Final Fantasy VII - Advent Children


Do Panów u góry->Polecanie komuś DN i FLCL, w chwili kiedy chce coś z efektami jest średnio na miejscu;)

Kam-El->Nawet nie zaczynaj, nie niszcz sobie wizerunku Dante;)

01.05.2008
11:49
[7]

Kam-El [ Generation X ]

ostatnio tez widzialem cylk odc z serii Devil may Cry ... ogladal to ktos z was ? ... z racji tego ze uwielbiam tą gre i jest to moja biblia na PS2 myslicie ze bajucha sprosta moim oczekiwaniom ? ...

01.05.2008
11:51
[8]

Selman [ Senator ]

mnie ostatni urzekło Ergo Proxy .. świetna muzyka , animacja , fabuła i no i bohaterka ^^

01.05.2008
12:06
smile
[9]

Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]

Seria Devil May Cry jest świetna. Ciekawe odcinki, niezłe walki ;) Dodaje Dantemu wiele barw. Polecam ;)

01.05.2008
12:27
[10]

reksio [ Q u e e r ]

Seria Devil May Cry jest świetna. Ciekawe odcinki, niezłe walki ;) Dodaje Dantemu wiele barw. Polecam ;)

Ke?! Toż to największa profanacja w historii połączeń anime-gra.

01.05.2008
12:32
[11]

Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]

Uzasadnij swoje stanowisko ;) Ciężko mi polemizować z samą opinią "jest źle bo lol" :)

01.05.2008
12:37
[12]

reksio [ Q u e e r ]

Ale co mam uzasadniać? To anime jest tak słabe, że nie ratuje go nawet fajny opening ani jakieś tam zakończenie. Dante został obdarty z tego wszystkiego, co czyniło go ciekawym w grze - teraz to milczący madafaka, które dobrze nawet żartem nie rzuci. Charakterystyka postaci do bani, ale to i tak nic w porównaniu z nudną fabułą - żadnej dłuższej historii, jeden odcinek, jedna misja... zief. To tak jakby stworzyli serię 12 odcinkową opartą na fillerach :D

Jedyne, co mi się tam podobało, to muzyka, opening i wątki z synami Spardy.

01.05.2008
12:54
[13]

Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]

Oglądaliśmy dwa różne seriale DMC.
Tymbardziej że mimo różnorodności jego zadań, jest jeden głowny wątek łączący wszystkie odcinki...

01.05.2008
13:00
[14]

Itachi Madara [ Konsul ]

naruto?

01.05.2008
13:07
[15]

Kam-El [ Generation X ]

Naruto ? hmmm ... nie ogladalem tego nigdy ale po fragmentach widze ze jest to bardziej anime rysowane a mi zalezy na animacji komputerowej ... nie powiem 'karas' tez jest rysowany bardziej niz komputerowy a troszke mi sie podoba ale i tak wole appelseeda albo cos w tym stylu ... i bardziej szukam jakis filmow pełnometrażowych niz jakis serialikow ...

01.05.2008
13:14
smile
[16]

Kam-El [ Generation X ]

sorry za drugiego posta ale czas na edit sie skonczyl :P

...
... a co powiecie o 'Elysium' ? ... z opisu wyglada na to ze bedzie dobre dla mnie ... zapomnialem dodac ze szukam anime takie bardziej futurystyczne ... Mechy, w ciul technologi, klimaty jak po wojnie nuklearnej itd...

01.05.2008
15:59
[17]

EG2006_43107114 [ Senator ]

W takim razie może wybierz sobie coś z Gundamów. Ja niedawno zacząłem oglądać Gundam Seeda i całkiem mi się podoba. Spróbuj też oglądać wymienione przeze mnie wyżej TTGL. Tam też jest dużo mechów.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.