GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Diablo 3, 29 czerwca zapowiedź kontynuacji?

01.05.2008
10:59
[1]

Pafun [ Centurion ]

Diablo 3, 29 czerwca zapowiedź kontynuacji?

Licznik do daty 29 czerwca, a właśnie 29 VI wiele lat temu zapowiedziano prace nad Diablo II.

01.05.2008
11:01
[2]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

Świetnie :)

01.05.2008
11:07
[3]

pawloki [ TSW KRK ]

Wątpię ale było by miło.

01.05.2008
11:10
smile
[4]

NequliX [ Progressive Attack ]

no ladnie....

01.05.2008
11:11
smile
[5]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Najpierw StarCraft 2, a teraz może i Diablo 3! Eh... marzenia się spełniają :-)

01.05.2008
11:18
[6]

Bajt [ Ariakan ]

Licznik odlicza do 29 czerwca, gdyz wtedy odbywa sie jakis konwent organizowany przez Blizzard. Ale czy zapowiedza wtedy Diablo 3, to nie wiadomo, dlatego tez nie cieszylbym sie tak na zapas :P

01.05.2008
11:34
[7]

s.bul [ Konsul ]

watpie w to.

ale fajnie by bylo jakby 29 byla premiera diablo 3 :D ale by sie kazdy zdziwil :D

01.05.2008
11:35
[8]

pawloki [ TSW KRK ]

ale to chyba miał być 1 maja


INFO:

01.05.2008
11:36
[9]

pawloki [ TSW KRK ]

[ link zabroniony przez regulamin forum ] /news_6g3jH,7_Odliczanie_na_diablo3_com_dobieglo_konca_wiekszych_rewelacji_nie_stwierdzono.html

01.05.2008
11:38
[10]

pawloki [ TSW KRK ]

Niestety - żadnego oficjalnego ogłoszenia Diablo 3 nie ma, ani nawet wieści o dodatku do Diablo 2. Ta "super wiadomość", przez którą "połowa Internetu będzie linkowała do tego portalu" to... zmiana właściciela domeny "diablo3.com". Blizzard nareszcie ma ją w swoim posiadaniu, a serwis przyjął nową - "diablofans.com".

Można pokusić się o snucie pewnych domysłów - za dwa miesiące startuje przecież impreza Blizzard Worldwide Invitationals, na której rok temu ogłoszono StarCrafta II. Czyżby jednak rozpoczęto prace nad Diablo 3?

01.05.2008
11:44
[11]

Behemoth [ Kruk ]

Nie wiem jak mam podchodzić do tej gry legendy. Z jednej strony nie mogę się doczekać, ale z drugiej boję się kontynuacji, bo bywa czasem tak, że one niszczą legendę.

01.05.2008
11:47
[12]

the_Night [ nie cierpię tolerancji ]

Spodziewalbym sie raczej skonkretyzowania daty premiery nowego dodatku do WoWa, niz jakiejkolwiek zapowiedzic D3, o ktorym, nawet jesli jest w planach, raczej przed premiera StarCrafta 2 Blizzard pary z geby nie pusci.

01.05.2008
11:48
smile
[13]

.:Jj:. [ The Force ]

Diablo, Diablo.. Never heard.

01.05.2008
11:52
smile
[14]

_agEnt_ [ Tajniak ]

Tegoroczne Invitationals Blizzarda kończą się dokładnie w rocznicę dnia premiery Diablo II (29 czerwca)...

01.05.2008
11:54
[15]

Aen [ MatiZ ]

"boję się kontynuacji, bo bywa czasem tak, że one niszczą legendę."

To samo pisano przed Diablo II. Blizzard nie kopie legend, tylko je dopieszcza.

01.05.2008
12:05
[16]

Zebius [ Konsul ]

Taaa, a 29 czerwca pojawi się kolejny licznik, wkurza mnie takie bawienie się w ciuciubabkę.

01.05.2008
18:06
[17]

Behemoth [ Kruk ]

Mi akurat W3 kompletnie nie podszedł. Gra świetna, ale dla mnie gracza szanującego tradycję i klimat ^_^ Warcraft skończył się na dwójce. Nie poczułem w trzeciej części tej magii świata Azeroth. Trochę to pewno czepianie się na siłę, ale właśnie na tym polega mój strach przed kontynuacjami - robi się je świetne, piękne, dopieszczone etc,, ale po drodze gdzieś COŚ potrafi umknąć (idealny przykład: Heroes IV i dalej).

02.05.2008
09:48
[18]

globusik [ Centurion ]

ym

02.05.2008
09:56
[19]

LooZ^ [ be free like a bird ]

pawloki: Prace nad D3 juz dawno trwaja, w chwili opublikowania informacji bedzie ona w podobnym stanie zaawansowania jak Starcraft II.

02.05.2008
09:57
[20]

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]

Byłoby fajnie, ale coś wątpię, żeby Blizzard chciał zapowiedzieć Diablo 3 na tym zlocie. Nawet jeśli to wydaje mi się, że byłaby to ich pierwsza porażka. Do gatunku H&S nie da się chyba już więcej innowacji wprowadzić. Poczekamy, zobaczymy, jeszcze nic nie da się ocenić.

02.05.2008
10:00
[21]

alcheemik [ Legionista ]

zagram muszę :D

04.05.2008
01:06
[22]

barnej7 [ Konsul ]

blizzard po raz pierwszy zrobi kiche... H'N'S w roku 2008 nie ma szans z rpgami pokroju obliviona, inny gatunek(wiem), ale kto by chcial grac w siekanie przy oblivionie. kiedys jaralem sie diablo, ale taka forma rozrywki nie sprawdza sie dzisaj. Diablo 2 jest fajna, ale latwiej trafic motyka w slonce niz pobic diablo 2

04.05.2008
01:27
[23]

litlat [ (A)//(E) ]

barnej7- widziałeś kiedyś gre blizzardu która nie była przynajmniej bardzo dobra? Ci panowie to czarodzieje i podejrzewam, że znowu popełnią jakiś przełom ;)
oczywiście zakładając, że D3 wyjdzie :P

04.05.2008
01:33
[24]

barnej7 [ Konsul ]

kazda gra od blzd byla swietna, ale H'N'S jest dzis gatunkiem ktory nie potrafi tak mocno cieszyc. Dobrym pomyslem byloby zrobienie wielkiego RPG takiego jak Oblivion w swiecie Diablo, ale wtedy niektorzy mogliby byc zawiedzeni... niech lepiej robia Warcrafta 4

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.