GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z psem

01.05.2008
09:25
[1]

ksips [ Generaďż˝ ]

Problem z psem

Mój wujek ma psa - Yorka (ma 1,5 roku), który załatwia swoje potrzeby dosłownie wszędzie. Co można z nim zrobić? Nie da się oduczyć kundla tej czynności :)

01.05.2008
09:26
smile
[2]

provos [ Clandestino ]

Trzeba z nim wychodzić na spacer.

01.05.2008
09:31
[3]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Trzeba go było nauczyć, gdy był mały. Teraz to można tylko zastrzelić.

Lajf is brutal :P

01.05.2008
09:55
[4]

Kalino$ [ Konsul ]

Agent 007 ma racje,mały był to trzeba było go uczyć,teraz pozostaje się przyzwyczaić.

01.05.2008
09:57
[5]

ValkyreX [ Legend ]

Buda na podwórku i ewentualnie jakieś małe ogrodzenie, jeśli już nie chciałbyś jego niespodzianek w ogrodzie czy też bezpośrednio przy domu ;]

01.05.2008
10:55
[6]

ksips [ Generaďż˝ ]

Naprawdę nie da się nic zrobić? :)

01.05.2008
10:57
smile
[7]

s.bul [ Konsul ]

Kill it :P

01.05.2008
10:59
smile
[8]

Loooczek [ Centurion ]

trza było go uczyć jak był mały! teraz to już nic nie zrobi twój wuj ;) ThE eNd

01.05.2008
11:00
[9]

Antemos [ Pretorianin ]

Kastrowany czy nie? Nie znam się na psach, ale może zbyt rzadko wychodzi na spacer albo po prostu znaczy teren. Trzeba iść z nim do weterynarza i zapytać.

01.05.2008
11:01
[10]

ksips [ Generaďż˝ ]

Nie kastrowany, a na dworze tego nie robi:D

01.05.2008
11:03
[11]

ON Line [ sHiFtY ]

ałć ;O ja to bym nie mogl zyc z chodzaca bomba.. :D

01.05.2008
11:06
smile
[12]

tankem [ Nathan Drake ]

wujek ma przesrane

01.05.2008
11:08
[13]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Gdyby pies był wyprowadzany regularnie od małego (przynajmniej 3 razy na dzien) to sam by się oduczył szczac w domu. Wiem coś o tym, bo sam w życiu miałem już 3 psy.

01.05.2008
11:12
[14]

Antemos [ Pretorianin ]

Wystarczy, że podleje raz. Jak później będzie to czuł nadal, to będzie tak znaczył w nieskończoność. Wujek musi zainwestować trochę czasu i pieniędzy. Czasu, żeby częściej i dłużej wyprowadzać psa i pieniędzy na środki czyszczące i neutralizujące zapachy. Chyba są takie ekipy, które zajmują się czyszczeniem różnych nieprzyjemności, ale pewnie to jest droga sprawa.

EDIT: Dajcie już spokój z dobrą radą: "trzeba było wyprowadzać na spacery od małego".
Jak nie macie nic ciekawego do napisania, to ugryźcie się w palec i nie piszcie..

01.05.2008
11:14
[15]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Trzeba było z nim na spacery od małego wychodzić, to by się nauczył. Teraz to już niewiele zdziałasz.

01.05.2008
11:15
[16]

m1a87z [ NDAKOTA ]

Jest sposób nawet na dorosłego psa... Jak się załatwi w domu wytarzać mu nos w te odchodach i dac mu klapsa... wiem że to może jest troche nie przyjemny sposób ale gwarantuje że pomoże

Więcej wychodzić z nim na dwór i jak się załatwi to na początku go czymś małym poczęstować lub chociaż pogłaskać - dać mu do zrozumienia że dobrze zrobił

01.05.2008
12:46
[17]

martusi_a [ Celestial ]

Proszę proszę - sami znawcy, przy czym 3/4 gada straszne głupoty.

Pies powinien w pewnym momencie sam wyczuć, że nie może się załatwiać w domu, instynktownie. Oczywiście, częste spacery już za szczeniaka powinny przyspieszyć ten proces, ale nie zawsze jest łatwo - sama mam psa, który lał przez pół roku. Aż w końcu nauczył się wstrzymywać.
Oczywiście, że dorosłego psa MOŻNA oduczyć takich zachowań.
Oczywiście, że tarzanie mu nosa w odchodach jest tragicznym pomysłem /nie wiem, jak można uznawać że coś takiego zadziała/.

A nikt jeszcze nie wpadł na to, że pies może być zwyczajnie na coś chory?

01.05.2008
12:47
[18]

adrem [ Adrem-Man ]

Najpierw wizyta u weterynarza.Jesli pies jest zdrowy to bedziemy sie zastanawiac

01.05.2008
12:50
smile
[19]

dj_janasek [ Cesarz ]

oooo ja przesrane :)

01.05.2008
12:59
[20]

nutkaaa [ Panna B. ]

karać za załatwianie się w domu (zwyczajne zdecydowane 'fe' jest często wystarczające) i nagradzać za załatwianie się za dworze (smakołyk, miłym głosem pochwalić psa). Mój przynajmniej nie załatwia swoich potrzeb w domu, mimo że jest jeszcze szczeniakiem.

01.05.2008
13:06
smile
[21]

djaminek11 [ Pretorianin ]

wywal zasranca

01.05.2008
14:18
[22]

adrem [ Adrem-Man ]

[21]-naucz sie czytac,jest mowa o wujku.A poza tym,tak jestes juz fajny...

01.05.2008
14:25
[23]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Skorzystam z wątku.

Mam suczkę ma jakieś 1,5 roku i ona ma psa (syna) który ma z 7miesiecy. Gry ten pies wlatuje do domu to ze szczęścia sika. Co mogę zrobić?

01.05.2008
14:46
[24]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Z pamiętnika tresera:
Dzień pierwszy.
Pies nasikał na dywan. Wsadziłem mu pysk w kałużę i wyrzuciłem przez okno.
Dzień drugi.
Pies nasikał na dywan. Wsadziłem mu pysk w kałużę i wyrzuciłem przez okno.
Dzień trzeci.
Pies nasikał na dywan. Wsadziłem mu pysk w kałużę i wyrzuciłem przez okno.
Dzień czwarty.

spoiler start
Pies nasikał na dywan, wsadził pysk w kałużę i wyskoczył przez okno.
spoiler stop

01.05.2008
14:50
[25]

nutkaaa [ Panna B. ]

k2o, sorry za zmianę tematu, ale jak mogliście dopuścić do tego, żeby pies który jeszcze nie miał roku oszczenił się?

01.05.2008
15:13
smile
[26]

Loooczek [ Centurion ]

mój golden srał w domu jak był szczeniakiem i mówiliśmy mu ''zły pies nie wolno!'' a za sranie na dworze dostawał specjalną czekoladę dla psów

01.05.2008
15:17
[27]

Reyc3r [ Junior ]

Ksips da się zrobic i to wiele bo psa sie tresuje gdy jest duży. Gdy za chce mu sie ...
możesz go wziasc i zaniesć w dane miejsce i tak robic zawsze wkrótce pies pozna miejsce lepiej i bedzie je częsciej odwiedzał sam bez niczyjej pomocy. Dave_mgs potwierdzil to samo że sam go uczysz przez te wszystkie dni aż wkońcu piesek sam ci wyskoczy przez okno.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.