GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomoc w wyborze drukarki

30.04.2008
23:40
[1]

Mane [ Pretorianin ]

Pomoc w wyborze drukarki

Witam
Mam prosbe, moglibyscie polecic jakas w miare tania taka do 600zł max, im taniej tym lepiej ;) drukarke kolorowa laserowa, najlepiej taka gdzie zmiana proszku czy czego tam sie daje nie wynosila fortuny tylko byla najbardziej ekonomiczna pod tym wzgledem ;)?

30.04.2008
23:56
[2]

Fish_PL [ Pretorianin ]

Ja polecam Canona IP4500. W sumie to atramentówka, ale jakość jest petarda... Zdjęcia jakości labu, nie to co te syfne, przereklamowane HP. Nadruki na płytach i zdjęcia normalnie super(lepiej niż się spodziewałem). No i jest ekonomiczna, a zamienniki(dobrych firm) kosztują około 15 zł każdy, czyli razem 60. Sam mam tą drukarkę i polecam wszystkim.
PS: koszt około 350 zł.

01.05.2008
08:45
smile
[3]

mati_byku [ Pretorianin ]

Ja polecam coś z firmy Brother posiadam model DCP-560CN mam już ją trochę czasu nie mam żadnych problemów drukuje i skanuje bardzo ładnie co najważniejsze ma osobne pojemniki na tusz jak skończy się niebieski to nie muszę wymieniać od razu wszystkich 3 tylko wystarczy ze wyjmę niebieski i założę nowy:) tusze mam po 8 zł :)

02.05.2008
12:58
[4]

Mane [ Pretorianin ]

Kupiłem laserową ale tyko czarnobiała hp laserjetp1005, jak skonczy mi sie "proszek"? to co nalezy wymienic i ile to kosztuje aby nadal funkcjonowalo z odpowiednia jakoscia ?

02.05.2008
13:02
[5]

!!!Killer!!! [ Centurion ]

Kumpel posiada cos takiego i sobie chwali(ja jednak kupiłbym jakąś dobrą atramentówkę):

edit: tutaj masz toner do drukarki jak skonczy sie ten ,,proszek''

02.05.2008
13:16
[6]

Mane [ Pretorianin ]

ok dzieki

02.05.2008
13:21
[7]

Pacix [ Chor��y ]

najlepsze firmy to według mnie canon lub HP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.