Mane [ Pretorianin ]
Pomoc w wyborze drukarki
Witam
Mam prosbe, moglibyscie polecic jakas w miare tania taka do 600zł max, im taniej tym lepiej ;) drukarke kolorowa laserowa, najlepiej taka gdzie zmiana proszku czy czego tam sie daje nie wynosila fortuny tylko byla najbardziej ekonomiczna pod tym wzgledem ;)?
Fish_PL [ Pretorianin ]
Ja polecam Canona IP4500. W sumie to atramentówka, ale jakość jest petarda... Zdjęcia jakości labu, nie to co te syfne, przereklamowane HP. Nadruki na płytach i zdjęcia normalnie super(lepiej niż się spodziewałem). No i jest ekonomiczna, a zamienniki(dobrych firm) kosztują około 15 zł każdy, czyli razem 60. Sam mam tą drukarkę i polecam wszystkim.
PS: koszt około 350 zł.

mati_byku [ Pretorianin ]
Ja polecam coś z firmy Brother posiadam model DCP-560CN mam już ją trochę czasu nie mam żadnych problemów drukuje i skanuje bardzo ładnie co najważniejsze ma osobne pojemniki na tusz jak skończy się niebieski to nie muszę wymieniać od razu wszystkich 3 tylko wystarczy ze wyjmę niebieski i założę nowy:) tusze mam po 8 zł :)
Mane [ Pretorianin ]
Kupiłem laserową ale tyko czarnobiała hp laserjetp1005, jak skonczy mi sie "proszek"? to co nalezy wymienic i ile to kosztuje aby nadal funkcjonowalo z odpowiednia jakoscia ?
!!!Killer!!! [ Centurion ]
Kumpel posiada cos takiego i sobie chwali(ja jednak kupiłbym jakąś dobrą atramentówkę):
edit: tutaj masz toner do drukarki jak skonczy sie ten ,,proszek''
Mane [ Pretorianin ]
ok dzieki
Pacix [ Chor��y ]
najlepsze firmy to według mnie canon lub HP