GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośba o złożenie zestawu.

30.04.2008
23:36
smile
[1]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

Prośba o złożenie zestawu.

Witam, kolejny wątek z serii 'złóżcie mi zestaw proszę 111" ;)
Ja bym prosił o zestaw do muzyki/grania/Internetu. Cena : max 2 000 zł. Z góry dzięki.

30.04.2008
23:52
[2]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

Płyta Asus P5K - 265 zł
Procesor Intel Core 2 Duo E8200 2.66GHz 6MB BOX - 498zł
Pamięć DDR2 2x1GB PC6400 800MHz Patriot LLK CL4 PDC22G6400LLK - 127zł
Karta GeForce 8800GT OC BFG 512MB (625/1800MHz) - 644zł
Dysk Seagate Barracuda 7200 500GB 32MB ST3500320AS - 233 zł
Zasilacz Chieftec GPS-450AA-101A 450W 120mm - 132 zł
Nagrywarka DVDR Samsung SH-S203B OEM Ivory SATA - 74zł

Razem 1973 + obudowa i wysyłka
www.apollo.pl

01.05.2008
10:57
[3]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

A upnę sobie.

01.05.2008
11:04
[4]

PeCet94 [ Legionista ]

Ceny z www.apollo.pl

Procesor
[775] Procesor Intel Core 2 Duo E7200 2.53GHz 3MB BOX
cena brutto (netto): 374.00 (306.56) :: magazyn: nie

Płyta główna
[INT][775] Płyta Asus P5K PRO
cena brutto (netto): 303.00 (248.36) :: magazyn: tak

Pamięć
Pamięć DDR2 2x1GB PC6400 800MHz Patriot LLK CL4 PDC22G6400LLK
cena brutto (netto): 127.00 (104.10) :: magazyn: tak

Karta grafiki
[PCIE] Karta GeForce 8800GTS GigaByte 512MB GV-NX88S512H-B
cena brutto (netto): 743.00 (609.02) :: magazyn: tak

Dysk twardy
[SATA2] Dysk Seagate Barracuda 7200.10 320GB 16MB ST3320620AS
cena brutto (netto): 169.00 (138.52) :: magazyn: tak

Inne
Zasilacz Chieftec GPS-500AB-A 500W BOX
cena brutto (netto): 175.00 (143.44) :: magazyn: tak

RAZEM: 1891zł + obudowa i nagrywarka

01.05.2008
11:24
smile
[5]

barcio321 [ Konsul ]

up

01.05.2008
11:31
[6]

PeCet94 [ Legionista ]

przeciez masz 2 zestawy

edit: jezeli bedziesz krecil to polecam ten zestaw co mam w sygnaturce

01.05.2008
11:35
[7]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

Ja nie podnosiłem drugi raz. ;)

01.05.2008
11:47
[8]

Narmo [ nikt ]

edit: jezeli bedziesz krecil to polecam ten zestaw co mam w sygnaturce
.:DuDi:. --> Tak się właśnie zastanawiam po co masz te komputery w sygnaturce. Przeciez na 100% nie są to twoje zestawy bo za często zmieniasz podzespoły (czasami nawet kilka razy dziennie. No i po co tyle kont zakładasz? Przecież od razu widać, że ty to ty.

Frogus121 --> Czy mówiąc zestaw masz na myśli też głośniki, monitor, myszke, klawiaturę i system operacyjny?


Prośba o złożenie zestawu. - Narmo
01.05.2008
13:03
smile
[9]

Grzesiek [ www na-skroty pl ]

<--- [8]

01.05.2008
14:40
[10]

PeCet94 [ Legionista ]

Tak. To nie moje zestawy. Mam rózne zestawy w sygnaturce: raz do 2000zł a raz do 2500zł i jak pisze w takuch watjkacj jak ten to wystarczy powiedzieć patrz. sygnaturka

edit; Narmo - widze ze cie podnieca robienie screenow z sygnaturkami

01.05.2008
14:51
smile
[11]

Grzesiek [ www na-skroty pl ]

Pomarzyć dobra sprawa :)

01.05.2008
14:51
[12]

siwy346 [ addicted to music ]

PeCet94------> ależ zmyślny i poświęcający sposób aby być pomocnym na forum
A Ciebie podnieca zmieniania tych sygnaturek nie czepiaj się jeśli ktoś bardziej spostrzegawczy niż Ty

01.05.2008
14:55
[13]

PeCet94 [ Legionista ]

teraz w sygnaturce jest moj PC ale ten co polecam mi sie teraz nie zmiesci

01.05.2008
15:00
smile
[14]

Bart! [ Konsul ]

wpisz w wyszukiwarkę nicków w forum mój nick i tam będzie wątek pt.:"Nowy komputer" i tam jest wszystko ladnie opisane

01.05.2008
15:03
[15]

Narmo [ nikt ]

Mam rózne zestawy w sygnaturce: raz do 2000zł a raz do 2500zł i jak pisze w takuch watjkacj jak ten to wystarczy powiedzieć patrz. sygnaturka
Ale co to da jezeli ktos sprawdzi sygnaturkę następnego dnia skoro będziesz miał juz inny zestaw? Po co się powtarzasz skoro i tak podajesz ten konfig wyżej?

teraz w sygnaturce jest moj PC

Ściągnij, zrób screena z zakłądki Podsumowanie bo jakoś nie wierzę.

01.05.2008
15:05
[16]

siwy346 [ addicted to music ]

jeśli nie masz ochoty bawić się w ściąganie to wejdź w Panel sterowania->system i tam zrób sreena

edit:czy posiadania wielu kont na golu nie narusza regulaminu ??

01.05.2008
15:06
[17]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

Narmo - nie musisz wierzyć. Nie zależy mi. Ja dobrze wiem co mam

01.05.2008
15:10
smile
[18]

kubinho12 [ 730 ]

Dudi - my też dobrze wiemy co ty masz

01.05.2008
15:19
[19]

PeCet94 [ Legionista ]

kubinho12 - Podnieciłes sie? ty masz cos takiego:

01.05.2008
15:30
smile
[20]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

Oj dudi, dudi...

Ładnie tak kłamać?

Widać że chcesz się dowartościować, a skoro komputer sprawia że czujesz się lepszy, wymyślasz "czego ty nie masz"...
Taka osoba ma swoją nazwę- mitoman.

Naprawdę nie widzisz że cały czas się ośmieszasz?

Nikt na forum cię nie szanuje, i nie traktuje poważnie.

Czym niby miał się podniecić kubinho?
Głupio ci że powiedział jaki komputer masz na prawdę?

01.05.2008
15:32
[21]

siwy346 [ addicted to music ]

.:DuDi:.---> może trochę pojęcia o komputerach masz ale to nie wyjaśnia dlaczego kłamiesz jakiego to sprzętu Ty nie masz.

01.05.2008
15:34
[22]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

ale co was obchodzi to czy kłamie i co mam w sygnaturce ??

01.05.2008
15:35
[23]

siwy346 [ addicted to music ]

obchodzi nas to tyle że nie lubimy mitomanów

01.05.2008
15:40
[24]

narmiak [ nikt ]

PrzemoDZ --> Żeby taki miał. O ile dobrze pamiętam ma jakiegoś GF 5700 FX i Durona słabego (800 MHz?).

01.05.2008
16:48
smile
[25]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

Narmo - > Nie, wszystko to mam. :-) ( edit ) Ale myślę nad Vistą jakąś najtańszą.

Dudi, proszę nie ośmieszaj się, założyłem ten wątek, żeby mi ktoś jakiś ładny zestawik złożył, a nie się dowartościował.

02.05.2008
09:57
[26]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

Jeszcze ostatni raz upnę.

02.05.2008
10:02
[27]

!!!Killer!!! [ Centurion ]

Intel core 2 duo e7200
p5k pro
2gb 800mhz ocz reaper cl4
8800gts gigabyte
wd caviar 320gb 16mb
chieftec 550w
nagrywarka samsung
obudowa byle jaka np. i-box orion 833b

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.