
Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]
Prośba o złożenie zestawu.
Witam, kolejny wątek z serii 'złóżcie mi zestaw proszę 111" ;)
Ja bym prosił o zestaw do muzyki/grania/Internetu. Cena : max 2 000 zł. Z góry dzięki.
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
Płyta Asus P5K - 265 zł
Procesor Intel Core 2 Duo E8200 2.66GHz 6MB BOX - 498zł
Pamięć DDR2 2x1GB PC6400 800MHz Patriot LLK CL4 PDC22G6400LLK - 127zł
Karta GeForce 8800GT OC BFG 512MB (625/1800MHz) - 644zł
Dysk Seagate Barracuda 7200 500GB 32MB ST3500320AS - 233 zł
Zasilacz Chieftec GPS-450AA-101A 450W 120mm - 132 zł
Nagrywarka DVDR Samsung SH-S203B OEM Ivory SATA - 74zł
Razem 1973 + obudowa i wysyłka
www.apollo.pl
Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]
A upnę sobie.
PeCet94 [ Legionista ]
Ceny z www.apollo.pl
Procesor
[775] Procesor Intel Core 2 Duo E7200 2.53GHz 3MB BOX
cena brutto (netto): 374.00 (306.56) :: magazyn: nie
Płyta główna
[INT][775] Płyta Asus P5K PRO
cena brutto (netto): 303.00 (248.36) :: magazyn: tak
Pamięć
Pamięć DDR2 2x1GB PC6400 800MHz Patriot LLK CL4 PDC22G6400LLK
cena brutto (netto): 127.00 (104.10) :: magazyn: tak
Karta grafiki
[PCIE] Karta GeForce 8800GTS GigaByte 512MB GV-NX88S512H-B
cena brutto (netto): 743.00 (609.02) :: magazyn: tak
Dysk twardy
[SATA2] Dysk Seagate Barracuda 7200.10 320GB 16MB ST3320620AS
cena brutto (netto): 169.00 (138.52) :: magazyn: tak
Inne
Zasilacz Chieftec GPS-500AB-A 500W BOX
cena brutto (netto): 175.00 (143.44) :: magazyn: tak
RAZEM: 1891zł + obudowa i nagrywarka

barcio321 [ Konsul ]
up
PeCet94 [ Legionista ]
przeciez masz 2 zestawy
edit: jezeli bedziesz krecil to polecam ten zestaw co mam w sygnaturce
Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]
Ja nie podnosiłem drugi raz. ;)
Narmo [ nikt ]
edit: jezeli bedziesz krecil to polecam ten zestaw co mam w sygnaturce
.:DuDi:. --> Tak się właśnie zastanawiam po co masz te komputery w sygnaturce. Przeciez na 100% nie są to twoje zestawy bo za często zmieniasz podzespoły (czasami nawet kilka razy dziennie. No i po co tyle kont zakładasz? Przecież od razu widać, że ty to ty.
Frogus121 --> Czy mówiąc zestaw masz na myśli też głośniki, monitor, myszke, klawiaturę i system operacyjny?

Grzesiek [ www na-skroty pl ]
<--- [8]
PeCet94 [ Legionista ]
Tak. To nie moje zestawy. Mam rózne zestawy w sygnaturce: raz do 2000zł a raz do 2500zł i jak pisze w takuch watjkacj jak ten to wystarczy powiedzieć patrz. sygnaturka
edit; Narmo - widze ze cie podnieca robienie screenow z sygnaturkami

Grzesiek [ www na-skroty pl ]
Pomarzyć dobra sprawa :)
siwy346 [ addicted to music ]
PeCet94------> ależ zmyślny i poświęcający sposób aby być pomocnym na forum
A Ciebie podnieca zmieniania tych sygnaturek nie czepiaj się jeśli ktoś bardziej spostrzegawczy niż Ty
PeCet94 [ Legionista ]
teraz w sygnaturce jest moj PC ale ten co polecam mi sie teraz nie zmiesci

Bart! [ Konsul ]
wpisz w wyszukiwarkę nicków w forum mój nick i tam będzie wątek pt.:"Nowy komputer" i tam jest wszystko ladnie opisane
Narmo [ nikt ]
Mam rózne zestawy w sygnaturce: raz do 2000zł a raz do 2500zł i jak pisze w takuch watjkacj jak ten to wystarczy powiedzieć patrz. sygnaturka
Ale co to da jezeli ktos sprawdzi sygnaturkę następnego dnia skoro będziesz miał juz inny zestaw? Po co się powtarzasz skoro i tak podajesz ten konfig wyżej?
teraz w sygnaturce jest moj PC
Ściągnij, zrób screena z zakłądki Podsumowanie bo jakoś nie wierzę.
siwy346 [ addicted to music ]
jeśli nie masz ochoty bawić się w ściąganie to wejdź w Panel sterowania->system i tam zrób sreena
edit:czy posiadania wielu kont na golu nie narusza regulaminu ??
.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
Narmo - nie musisz wierzyć. Nie zależy mi. Ja dobrze wiem co mam

kubinho12 [ 730 ]
Dudi - my też dobrze wiemy co ty masz
PeCet94 [ Legionista ]
kubinho12 - Podnieciłes sie? ty masz cos takiego:

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]
Oj dudi, dudi...
Ładnie tak kłamać?
Widać że chcesz się dowartościować, a skoro komputer sprawia że czujesz się lepszy, wymyślasz "czego ty nie masz"...
Taka osoba ma swoją nazwę- mitoman.
Naprawdę nie widzisz że cały czas się ośmieszasz?
Nikt na forum cię nie szanuje, i nie traktuje poważnie.
Czym niby miał się podniecić kubinho?
Głupio ci że powiedział jaki komputer masz na prawdę?
siwy346 [ addicted to music ]
.:DuDi:.---> może trochę pojęcia o komputerach masz ale to nie wyjaśnia dlaczego kłamiesz jakiego to sprzętu Ty nie masz.
.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
ale co was obchodzi to czy kłamie i co mam w sygnaturce ??
siwy346 [ addicted to music ]
obchodzi nas to tyle że nie lubimy mitomanów
narmiak [ nikt ]
PrzemoDZ --> Żeby taki miał. O ile dobrze pamiętam ma jakiegoś GF 5700 FX i Durona słabego (800 MHz?).

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]
Narmo - > Nie, wszystko to mam. :-) ( edit ) Ale myślę nad Vistą jakąś najtańszą.
Dudi, proszę nie ośmieszaj się, założyłem ten wątek, żeby mi ktoś jakiś ładny zestawik złożył, a nie się dowartościował.
Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]
Jeszcze ostatni raz upnę.
!!!Killer!!! [ Centurion ]
Intel core 2 duo e7200
p5k pro
2gb 800mhz ocz reaper cl4
8800gts gigabyte
wd caviar 320gb 16mb
chieftec 550w
nagrywarka samsung
obudowa byle jaka np. i-box orion 833b