GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fajna Nuta o polskiej piłce :) NIEZŁE !

30.04.2008
22:09
[1]

Czarny Lord [ Centurion ]

Fajna Nuta o polskiej piłce :) NIEZŁE !



Mi sie bardzo podobało, ocencie sami ;)

30.04.2008
22:28
smile
[2]

TheMan [ Pretorianin ]

30.04.2008
22:30
smile
[3]

dudka [ Legend ]

po kiego ch*ja wszelakie piosenki nazywacie nutą?! Nuta to jest zapis dźwięku na pięciolinii debile

30.04.2008
22:31
[4]

Czarny Lord [ Centurion ]

sory, chciałem przyciagnac jak najwiecej osób do tematu :)

30.04.2008
22:33
smile
[5]

Lolter [ African Herbman ]

Co to ma być? Czym to nagrywali? Telefonem?

dudka --> Nie napinaj się tak.

30.04.2008
22:34
[6]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

duduś szkoda nerwów;)

30.04.2008
22:36
[7]

sebastiusz [ Pretorianin ]


a propos PIOSENKI nie bardzo mi się podobała ale to jest tylko moja opinia :)

30.04.2008
22:38
[8]

Macco™ [ CFC ]

dudka ---> jak ktoś popełni błąd to wystarczy mu zwrócić uwagę na to a nie odrazu od debili wyzywać !!!

co do tematu ten utwór kompletnie mi się nie podoba :P

30.04.2008
22:45
smile
[9]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

Mega shit.

30.04.2008
22:48
[10]

dudka [ Legend ]

Macco--> jakbyś zauważył użyłem liczby mnogiej, to zwrot do wszystkich którzy w ostatnim czasie piszą takie bzdety

30.04.2008
22:50
[11]

Macco™ [ CFC ]

to nie zmienia faktu że obrażasz ludzi a to jest niezgodne z regulaminem

01.05.2008
15:22
[12]

Czarny Lord [ Centurion ]

naprawde mam aż tak wypaczony gust i tyko mi sie podoba?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.