Czarny Lord [ Centurion ]
Fajna Nuta o polskiej piłce :) NIEZŁE !
Mi sie bardzo podobało, ocencie sami ;)

TheMan [ Pretorianin ]

dudka [ Legend ]
po kiego ch*ja wszelakie piosenki nazywacie nutą?! Nuta to jest zapis dźwięku na pięciolinii debile
Czarny Lord [ Centurion ]
sory, chciałem przyciagnac jak najwiecej osób do tematu :)

Lolter [ African Herbman ]
Co to ma być? Czym to nagrywali? Telefonem?
dudka --> Nie napinaj się tak.
EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
duduś szkoda nerwów;)
sebastiusz [ Pretorianin ]
a propos PIOSENKI nie bardzo mi się podobała ale to jest tylko moja opinia :)
Macco™ [ CFC ]
dudka ---> jak ktoś popełni błąd to wystarczy mu zwrócić uwagę na to a nie odrazu od debili wyzywać !!!
co do tematu ten utwór kompletnie mi się nie podoba :P

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]
Mega shit.
dudka [ Legend ]
Macco--> jakbyś zauważył użyłem liczby mnogiej, to zwrot do wszystkich którzy w ostatnim czasie piszą takie bzdety
Macco™ [ CFC ]
to nie zmienia faktu że obrażasz ludzi a to jest niezgodne z regulaminem
Czarny Lord [ Centurion ]
naprawde mam aż tak wypaczony gust i tyko mi sie podoba?