GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Relax dla fanow Tedego

30.04.2008
21:55
smile
[1]

langdon [ Konsul ]

Relax dla fanow Tedego

No dobra, moze przesadzilem - nie tylko dla fanow bo lubie Tedego, ale wyroslem z bycia fanem.

W kazdym razie poradze wszystkim teraz zrobic grupowy relaxik. Wlasnie odszedlem od kompa polozylem sie na lozku, zapuscilem co kazdy zna i poczulem mega relax. Zrobmy sobie taka chwile ciszy na reax.

Wspomnienia z dobrych lat sie przypominaja . . mozna sie rozmarzyc i zapomniec o kompie, internecie, problemach w zyciu, szkoach, pracyt itp.

Po porstu, chcialem sie podzielic z kims tym relaxem jaki poczulem i . . wskakuje na lozko:)

Mozecie dodawac inne utwory przy ktorych relaxowac sie mozna:)

Najbardziej mi sie podoba ostatnia fota w niby teledysku:)

" Wystarczy 3 min codziennie i zycie bedzie piekniejsze" - lol

30.04.2008
22:02
[2]

klimson_ [ Generaďż˝ ]



to dopiero relax^^

30.04.2008
22:05
smile
[3]

langdon [ Konsul ]

klimson


ojj watek sie psuje ;/

30.04.2008
22:08
smile
[4]

MAROLL [ Światła Miasta ]

42. Warszafski Deszcz/Trzyha - [Nastukafszy #01] Oficjalnie przy mikrofonie
43. Warszafski Deszcz/Trzyha - [Nastukafszy #02] Warszafski Deszcz
44. Warszafski Deszcz/Trzyha - [Nastukafszy #03] Czas nas zmienił chłopaki
45. Warszafski Deszcz/Trzyha - [Nastukafszy #04] Sobota
46. Warszafski Deszcz/Trzyha - [Nastukafszy #05] Konexje
47. Warszafski Deszcz/Trzyha - [Nastukafszy #06] To ma głową kiwać
48. Warszafski Deszcz/Trzyha - [Nastukafszy #07] Jedźmy gdzieś
49. Warszafski Deszcz/Trzyha - [Nastukafszy #08] Nie mów mi o umieraniu
50. Warszafski Deszcz/Trzyha - [Nastukafszy #09] Czy znasz mnie?
51. Warszafski Deszcz/Trzyha - [Nastukafszy #10] Daj se luz (Kiedyś)
52. Warszafski Deszcz/Trzyha - [Nastukafszy #11] Żyje spox!
53. Warszafski Deszcz/Trzyha - [Nastukafszy #12] Jestem z chłopakami
54. Warszafski Deszcz/Trzyha - [Nastukafszy #13] Szare dni
55. Warszafski Deszcz/Trzyha - [Nastukafszy #14] Warszafski śnieg
56. Warszafski Deszcz/Trzyha - [Nastukafszy #15] Aluminium
57. Warszafski Deszcz/Trzyha - [Nastukafszy #16] Rymocholik O
58. Warszafski Deszcz/Trzyha - [Nastukafszy #17] Powoli do przodu
59. Warszafski Deszcz/Trzyha - [Nastukafszy #18] Gram w zielone (Jaram!)
60. Warszafski Deszcz/Trzyha - [Nastukafszy #19] Kilkaset Słów Prawdy
61. Warszafski Deszcz/Trzyha - [Nastukafszy #20] Re-Relaxuje
62. Warszafski Deszcz/Trzyha - [Nastukafszy #21] Bonus Track

Jedna z niewielu rzeczy, którą Tede zrobił dobrze.

30.04.2008
22:13
[5]

sebastiusz [ Pretorianin ]

przy tede można się relaxować?? Mi dj.buhh już się znudził wolę inne bity i inne teksty ale do niego nic nie mam

30.04.2008
22:14
smile
[6]

langdon [ Konsul ]

Przede wszystkim cala plyta "Nastukafszy". Najlepsza plyta na rynku

30.04.2008
22:18
smile
[7]

MAROLL [ Światła Miasta ]

Co do tego czy najlepsza to bym się kłócił, ale z pewnością jest bardzo dobra i to już chyba klasyka polskiego HH. Kto nie słuchał polecam, ale Tedego po 2001 już w ogóle nie trawię.

30.04.2008
22:20
[8]

sebastiusz [ Pretorianin ]

po tym jak się "sprzedał" to już nie jest ten sam TDF

30.04.2008
22:21
smile
[9]

langdon [ Konsul ]

Kiedy i jak sie sprzedal ?

30.04.2008
22:23
smile
[10]

MAROLL [ Światła Miasta ]

Langdon od czasu do czasu włączam telewizję i jak widzę go na TVN jakieś programy, gościnne występy itd. to wybacz, ale dla mnie to coś tu jest nietak :) Do tego niepotrzebnie się tak mocno lansuje i wozi. Szacunek za Warszafski Deszcz, ale jego teraźniejsza twórczośc zalatuje ostrą komercją.

01.05.2008
02:48
[11]

langdon [ Konsul ]

Osobiscie nie mam nic przeciwko obejzenia sobie z nim jakiegos programu. Nie widze w tym nic co by komus to przeszkadzalo. Tv jest dla wszystkich i kazdy ma prawo wystepowac.

Wozenie sie ? Jesli to lubi, jesli ma czym i jesli umie, czemu nie ? Tym bardziej, ze dobrze mu to wychodzi. Tak juz jest, ze jeden siedzi skryty w koncie w swoim studio i nie pokazde twarzy w tv, inny natomiast bedzie wykorzytywal kazda szanse, okazje.

Tede robi same hity ostatnio ( co mi sie podoba, bo brak czegos taiego w Polskiej muzyce), ma strasznie tluste bity, bezczelno hamski, odwazny przede wszystkim styl. Zupelnie cos innego niz reszta.
Osobiscie uwielbiam puscic sobie jego jakis numer i posluchac jego stylu cholernie odwaznego i bezczelnego. Czasami wole sobie puscic Pana duzego Pe ( powspominac imprezy z nim:), czy lone ( powspominac sasiedztwo)i posluchac czegos inteligentnego, rozmyslajac co ma na mysli autor.

Nie mowie, ze tede nie ma inteligentnych txtow czy nie trzeba wsluchiwac sie ,zeby bylo wiadomo o co chodzi - ale to akurat inne 2 bajki i ta roznica czasmi jest potrzebna.

Podsumowujac, jesli Tede robi dobrze to co robi - niech robi dalej i zycze mu tego. Media ? Widocznie lubi tv, lubi sie pokazac- czemu to musi byc zle ?
Dla kasy ? Zalosny jest ten txt i chyba nie bede go prostowal bo i tak ten co nie rozumie to juz nie zrozumie.
Dla publiki ? Muzyka jest dla publiki

I nikt tutaj mi nie powie, ze Tede wraz z numerem za pierwszych plyt, czy chociaz "Mam tak samo jak Ty" nie wyrozniali sie stylem.

I odpowiedzcie na pytanie : co to jest komercja ? Wskazcie komercje u tedego.

01.05.2008
17:56
[12]

langdon [ Konsul ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.