GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

postacie-Nico vs. CJ

30.04.2008
20:21
[1]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

postacie-Nico vs. CJ

Która postać z GTA wydaje wam się ciekawsza?? Carl jhonson z San Andreas, z którym wiele przeżyliście czy Nico Bellic, który króluje na konsolach??

30.04.2008
20:22
smile
[2]

siurekm [ Strogler ]

Jozin z Bagien najlepsza postać

spoiler start
Trudno jest mi ocenić ponieważ nie grałem w GTA IV , więc ciekawsza postać jest CJ, ale jak zagram w najnowszą część to na pewno zmienię zdanie
spoiler stop

30.04.2008
20:23
[3]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

chodzi tu o GTA........

30.04.2008
20:24
[4]

pecet007 [ - ]

Nie grałem w najnowszą odsłonę GTA, ale na pewno bliżej mi do rosyjskiego przyjaciela niz murzyńskiego gangstera...

30.04.2008
20:25
[5]

Laios [ Ziom Al ]

Z mojej strony dokladnie tak samo jak u Pana wyżej :)

30.04.2008
20:36
[6]

Aceofbase [ El Mariachi ]

pecet007 -->

to nie Rosjanin a mieszkaniec bylej Jugoslawii, Serb bodajze...

30.04.2008
20:37
[7]

pecet007 [ - ]

tak czy inaczej pod względem kulturowym bliżej ;p

30.04.2008
20:37
smile
[8]

Niko Bellic [ Pretorianin ]

Ja.

btw. poprawna forma to Niko Bellic. :)

30.04.2008
20:45
[9]

kubinho12 [ 730 ]

[8] - get a life !

30.04.2008
20:46
smile
[10]

Selman [ Senator ]

tommy z VC;)

30.04.2008
20:46
smile
[11]

Niko Bellic [ Pretorianin ]

Kuba-> Po co... Każdy wie, że życie poza internetem jest nudne.

30.04.2008
20:52
[12]

Dizy [ Konsul ]

Dla mnie chyba każda postać będzie lepsza od ziomala z czarnego getta. Chociaż postać w GTA to tylko mały szczególik:)

30.04.2008
20:53
[13]

mr00TshnY [ Centurion ]

E tam, rusek nie rusek ale pewno lepszy.


Niko - > 12 miesięcy temu wiedziałeś, że w GTA IV będzie Niko Bellić? :d

30.04.2008
22:06
smile
[14]

simson_ [ Konsul ]

Jakoś Niko nie przekonał mnie do siebie... Grove 4 Life :] Ten gangsterski klimat z SA, coś pięknego i te lowridery :)

30.04.2008
22:11
smile
[15]

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]

Czarnuch zawsze lepszy od białasa ;p Dopóki nie zagram w IV nie jestem w stanie ocenić, na razie wolę CJ'a :P

30.04.2008
22:12
[16]

K4B4N0s [ Generaďż˝ ]

CJ? Lalusiowaty niby nigga gangsta madafaka... dziad i tyle.
Niko? A kij go teraz wie! Jeszcze gra nie wyszla.

30.04.2008
22:19
[17]

Karl0ss [ Konsul ]

Zarałem w GTA:sa i GTA IV. Wole Niko.

30.04.2008
22:21
smile
[18]

simson_ [ Konsul ]

Co wy pieprzycie ? Większa połowa nie grała w GTA IV a już lubią tego Nika czy jak mu tam... CJ to super extra nyggas, madafaka ziom... no i kumpluje się z ulubieńcem forum Ryderem :)

30.04.2008
22:22
smile
[19]

Kapitan-Japuzia [ Spamtrooper ]

Niko Bellic. Nie dlatego, że GTA IV jest nowsze, CJ mnie nie przekonywał nawet gdy to San Andreas było nowością.

spoiler start

I tak Tommy Vercetti ich przebija xD

spoiler stop

30.04.2008
22:23
[20]

Darth Bor [ Centurion ]

nie wiem czemu ale nie przepadam za Ruskami/Serbami czy tam kim on jest Nie że ich nie lubię po prostu tamte klimaty kojarzą się mi z tandetą

Także wolę CJa

30.04.2008
22:39
[21]

Ostachh [ Pretorianin ]

Niko - w nim jest coś z człowieka, nie tylko garstka pikseli ;)

02.05.2008
12:00
[22]

Psikutek [ Chor��y ]

Niko- tyle ze jak jest s** to tak samo jak w San andreas na hot coffe ale ja myslalem ze nico bedzie tylko zabijal a nie sie rznal.


fajne on ma komenty w klubie ze striptizem

02.05.2008
13:03
[23]

Kumerang [ Legionista ]

Carl Jonshon bo nim zabiłem 17 000 ludzi bez kodów i zaliczyłem w 100 % i mam poziom kryminalny monster.

02.05.2008
13:05
[24]

blazerx [ ]

W GTA V głównym bohaterem będzie Żyd z Miami.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.