GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

W co gra wasze rodzeństwo ?

30.04.2008
14:50
smile
[1]

kadex [ Centurion ]

W co gra wasze rodzeństwo ?

Moja młodsza siostra ciągle gra w ubieranki na internecie. Czasami też gra w WORMS BLAST ( ale inne gry z serii WORMS to dla niej nuda ) i w gry z serii BARBIE.

30.04.2008
14:51
[2]

mannan [ M*A*S*H ]

Sims

30.04.2008
14:53
[3]

paladyn innosa! [ Pretorianin ]

no cóż moja siostra ma 18 lat a ostatnio grała w wieku 12-13 chyba nie pamiętam zbytnio,a to plus bo zamiast grac to jedynie GG i nasza szkapa

30.04.2008
14:56
[4]

Dorei [ Legionista ]

Sexvilla 3D :P
a tak serio, starszy brat, CoD4, RSV2, LOTRO itd.
normalne gry ;D

30.04.2008
14:57
[5]

Mofis [ Dark Dragon ]

moja siora w ubieranki na necie ma 3 lata xD

30.04.2008
14:58
smile
[6]

siurekm [ Strogler ]

Mój brat gra w takie same gry jak ja, czyli Half Life 2, Oblivion , Test Drive itp

30.04.2008
14:58
[7]

fajny Książę [ Konsul ]

A moja siostra w The Sims 2 ;-)

30.04.2008
15:07
smile
[8]

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]

Mój brat gra ostatnio w Mafię. Zawsze tylko w 1 - 2 gry na raz ;p

30.04.2008
15:11
smile
[9]

Bart2233 [ Generaďż˝ ]

Moja siostra tylko w gry flashowe!

30.04.2008
15:12
[10]

Edd11 [ Centurion ]

mój starszy brat w FIFA itp.

30.04.2008
15:13
[11]

Narmo [ nikt ]

Obecnie? W GTA4. Słychać tylko strzelaniny za ścianą ;)

30.04.2008
15:15
[12]

paladyn innosa! [ Pretorianin ]

a PEGI przestrzega? :)

najzzz juz kupiliscie gta 4?

30.04.2008
15:17
smile
[13]

Jackobss [ Pretorianin ]

Fajny temat :). Mój brat z tego co wiem (nie mieszkam już od dawna z nim), gra do dzisiaj namiętnie na swoim Laptopie, w CS. Czasem Operation Flashpoint, czy też Diablo II, bądź Starcraft, ale to rzadziej.

Siostra gra jeszcze w gierkę 2D "Happy" i Heroes III.

30.04.2008
15:18
[14]

FunBreaker [ I will fall ]

uczę młodszego brata w TDU i GW grać... guziki WSADu i ew numerki pod czary... :)

30.04.2008
15:19
smile
[15]

bodzio helikopter [ Konsul ]

Ostatnio Asterix i Obelix na Olimpiadzie, standardowo Medal of Honor, Call of Duty, Rayman, Battlefield.

30.04.2008
15:23
[16]

Mac94 [ TF2 Player ]

Moja siostra (11lat) gra w : GTA SA, Fable The Lost Chapters, Gothic, Black and White 2 , Oczywiście The (Fucking) Sims 2 . Jasne że żadnej z tych gier nie przeszła, ale jak pamiętam to bardzo jej spodobały (najwięcej SA) no jasne gra też w różne gierki w necie typu ubieranie,czesanie lalek itd.

30.04.2008
15:41
[17]

kadex [ Centurion ]

A mój cioteczny brat w HOT WHEELS... dalej tytułu nie pamiętam.

30.04.2008
15:43
[18]

paladyn innosa! [ Pretorianin ]

11 lat i w san andreas nieźleeeeee pewnie jeszcze z modem HC :d

30.04.2008
15:44
[19]

Kozi89 [ Legend ]

młodszy brat czasami (rzadko) w PESa, a starszy w darmowa Trackmanie na laptopie.

30.04.2008
15:51
[20]

Danielch [ Pretorianin ]

Mój młodszy brat zawsze gra w to, w co akurat ja gram(gram np. w gothica 3 , on oczywiście też chce, bo niby nie ma w co grać). Siostra ostatnio gra tylko w ubieranki, bo o dziwo simsy ją znudziły.

30.04.2008
15:52
[21]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Moja siostra grała kiedyś w Worms 2, teraz w nic.

30.04.2008
15:57
[22]

simson_ [ Konsul ]

Mój brat gra w Lineage 2 i czasami na ps2 popyka w coś :)

30.04.2008
16:15
[23]

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]

mój brat jak gra (a rzadko mu się to zdaża) to gra w Unreal Tournament i w SoF Payback :)

a tak to soul calibur 3 na ps2

30.04.2008
16:22
[24]

k4m [ kamikadze ]

moja starsza siostra ( 25lat) kiedyś grała sporo w RPGi ( NWN, Gothic, tES) nie wiem jak teraz.

30.04.2008
16:24
[25]

marino100 [ Pretorianin ]

moj brat ma 10 lat i pogrywa w

30.04.2008
16:24
[26]

marino100 [ Pretorianin ]

Counter Strike

30.04.2008
16:25
[27]

Adam364p [ Legionista ]

Mój brat ma 12 lat i gra w to co ja, czyli CoD4, Rome TW, czasami nawet w Icewind Dale. Dzieje się tak, ponieważ nie ma on praktycznie żadnego rozeznania w rynku gier, wszystkie kupuje ja i on musi w nie grać :D

30.04.2008
16:27
[28]

dj_janasek [ Cesarz ]

Moja siostra gra na necie typu ubierz laki barbie itp

30.04.2008
17:26
[29]

Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]

Starsza siostra (28 lat) ostatnio ja troche wkrecilem w gry, a giercuje glownie w strategie (co teraz meczy, nie mam pojecia), no i jak kazda kobita lubi sie pobawic w dom, czyli w simsy :).

30.04.2008
17:26
smile
[30]

Halucyn89 [ Show Must Go On ]

metin 2

30.04.2008
17:50
[31]

ValkyreX [ Legend ]

Mój gra w Metina i od czasu do czasu w Fifę, z tego co się orientuję ;]

30.04.2008
17:52
[32]

boskijaro [ Legend ]

Moj brat niespecjalnie lubi gry, gra tylko w Homm3 na swoim laptopie ;p

30.04.2008
18:49
smile
[33]

koża krowa barokona [ Legionista ]

ja w wojskowe poże mi podpowieće gdze moge jakieś gry kupić

30.04.2008
19:04
[34]

...NathaN... [ The Godfather ]

W co graja wasi rodzice? W co gra wasze rodzeństwo?
Niedlugo pewnie beda watki "W co gra wasz chomik?" :/

30.04.2008
19:10
[35]

Lara577 [ Konsul ]

Moja siostra gra w Simsy tak samo zresztą jak większość nauczycielek z mojej szkoły

01.05.2008
00:23
[36]

claudespeed18 [ Senator ]

mam o rok młodsza siostre która nie gra w nic, kiedys to lubila ze mna w Wormsy jakowes, Rally Championship albo w Deer Avenger 4...

01.05.2008
00:28
[37]

Bojak [ Don ]

Moja siostra z reguły nie gra w gry, ale ostatnio układała pasjansa i zestrzeliwała jakieś klocuszki.

01.05.2008
00:31
smile
[38]

KapCioch [ Generaďż˝ ]

Nie mam rodzeństwa ale często grają w NFS-y

02.05.2008
08:10
[39]

BuBaZ [ Pretorianin ]

mój młodszy brat ciągle gra w Last Chaos

02.05.2008
08:15
[40]

blazerx [ ]

Na konsoli: gry z serii Lego, jakieś wyscigi i pes6.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.