
kadex [ Centurion ]
W co gra wasze rodzeństwo ?
Moja młodsza siostra ciągle gra w ubieranki na internecie. Czasami też gra w WORMS BLAST ( ale inne gry z serii WORMS to dla niej nuda ) i w gry z serii BARBIE.
mannan [ M*A*S*H ]
Sims
paladyn innosa! [ Pretorianin ]
no cóż moja siostra ma 18 lat a ostatnio grała w wieku 12-13 chyba nie pamiętam zbytnio,a to plus bo zamiast grac to jedynie GG i nasza szkapa
Dorei [ Legionista ]
Sexvilla 3D :P
a tak serio, starszy brat, CoD4, RSV2, LOTRO itd.
normalne gry ;D
Mofis [ Dark Dragon ]
moja siora w ubieranki na necie ma 3 lata xD

siurekm [ Strogler ]
Mój brat gra w takie same gry jak ja, czyli Half Life 2, Oblivion , Test Drive itp
fajny Książę [ Konsul ]
A moja siostra w The Sims 2 ;-)

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]
Mój brat gra ostatnio w Mafię. Zawsze tylko w 1 - 2 gry na raz ;p

Bart2233 [ Generaďż˝ ]
Moja siostra tylko w gry flashowe!
Edd11 [ Centurion ]
mój starszy brat w FIFA itp.
Narmo [ nikt ]
Obecnie? W GTA4. Słychać tylko strzelaniny za ścianą ;)
paladyn innosa! [ Pretorianin ]
a PEGI przestrzega? :)
najzzz juz kupiliscie gta 4?

Jackobss [ Pretorianin ]
Fajny temat :). Mój brat z tego co wiem (nie mieszkam już od dawna z nim), gra do dzisiaj namiętnie na swoim Laptopie, w CS. Czasem Operation Flashpoint, czy też Diablo II, bądź Starcraft, ale to rzadziej.
Siostra gra jeszcze w gierkę 2D "Happy" i Heroes III.
FunBreaker [ I will fall ]
uczę młodszego brata w TDU i GW grać... guziki WSADu i ew numerki pod czary... :)

bodzio helikopter [ Konsul ]
Ostatnio Asterix i Obelix na Olimpiadzie, standardowo Medal of Honor, Call of Duty, Rayman, Battlefield.
Mac94 [ TF2 Player ]
Moja siostra (11lat) gra w : GTA SA, Fable The Lost Chapters, Gothic, Black and White 2 , Oczywiście The (Fucking) Sims 2 . Jasne że żadnej z tych gier nie przeszła, ale jak pamiętam to bardzo jej spodobały (najwięcej SA) no jasne gra też w różne gierki w necie typu ubieranie,czesanie lalek itd.
kadex [ Centurion ]
A mój cioteczny brat w HOT WHEELS... dalej tytułu nie pamiętam.
paladyn innosa! [ Pretorianin ]
11 lat i w san andreas nieźleeeeee pewnie jeszcze z modem HC :d
Kozi89 [ Legend ]
młodszy brat czasami (rzadko) w PESa, a starszy w darmowa Trackmanie na laptopie.
Danielch [ Pretorianin ]
Mój młodszy brat zawsze gra w to, w co akurat ja gram(gram np. w gothica 3 , on oczywiście też chce, bo niby nie ma w co grać). Siostra ostatnio gra tylko w ubieranki, bo o dziwo simsy ją znudziły.
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Moja siostra grała kiedyś w Worms 2, teraz w nic.
simson_ [ Konsul ]
Mój brat gra w Lineage 2 i czasami na ps2 popyka w coś :)
egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]
mój brat jak gra (a rzadko mu się to zdaża) to gra w Unreal Tournament i w SoF Payback :)
a tak to soul calibur 3 na ps2
k4m [ kamikadze ]
moja starsza siostra ( 25lat) kiedyś grała sporo w RPGi ( NWN, Gothic, tES) nie wiem jak teraz.
marino100 [ Pretorianin ]
moj brat ma 10 lat i pogrywa w
marino100 [ Pretorianin ]
Counter Strike
Adam364p [ Legionista ]
Mój brat ma 12 lat i gra w to co ja, czyli CoD4, Rome TW, czasami nawet w Icewind Dale. Dzieje się tak, ponieważ nie ma on praktycznie żadnego rozeznania w rynku gier, wszystkie kupuje ja i on musi w nie grać :D
dj_janasek [ Cesarz ]
Moja siostra gra na necie typu ubierz laki barbie itp
Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]
Starsza siostra (28 lat) ostatnio ja troche wkrecilem w gry, a giercuje glownie w strategie (co teraz meczy, nie mam pojecia), no i jak kazda kobita lubi sie pobawic w dom, czyli w simsy :).

Halucyn89 [ Show Must Go On ]
metin 2
ValkyreX [ Legend ]
Mój gra w Metina i od czasu do czasu w Fifę, z tego co się orientuję ;]
boskijaro [ Legend ]
Moj brat niespecjalnie lubi gry, gra tylko w Homm3 na swoim laptopie ;p

koża krowa barokona [ Legionista ]
ja w wojskowe poże mi podpowieće gdze moge jakieś gry kupić
...NathaN... [ The Godfather ]
W co graja wasi rodzice? W co gra wasze rodzeństwo?
Niedlugo pewnie beda watki "W co gra wasz chomik?" :/
Lara577 [ Konsul ]
Moja siostra gra w Simsy tak samo zresztą jak większość nauczycielek z mojej szkoły
claudespeed18 [ Senator ]
mam o rok młodsza siostre która nie gra w nic, kiedys to lubila ze mna w Wormsy jakowes, Rally Championship albo w Deer Avenger 4...
Bojak [ Don ]
Moja siostra z reguły nie gra w gry, ale ostatnio układała pasjansa i zestrzeliwała jakieś klocuszki.

KapCioch [ Generaďż˝ ]
Nie mam rodzeństwa ale często grają w NFS-y
BuBaZ [ Pretorianin ]
mój młodszy brat ciągle gra w Last Chaos
blazerx [ ]
Na konsoli: gry z serii Lego, jakieś wyscigi i pes6.