GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowy telefon - kilka pytań :) SE W610i

30.04.2008
14:12
smile
[1]

szuBZ [ JokeR ]

Nowy telefon - kilka pytań :) SE W610i

Witam!
Mam nowy fon - SE W610i :) Prze pierwsze 3 dni coś z nim kombinował ojciec i teraz nie ma tam kilku rzeczy ;-/ Mianowicie to gdy chcę zobaczyć ile mam na koncie (*100#) wyskakuje mi napis - 'Niepoprawne polecenie'. MUSI być poprawne ponieważ znajoma ma identyczny telefon i gdy wpisuje ten numer to jej pokazuje ile ma na koncie. Mamy oczywiście taką samą sieć - SIMPLUS :) I jeszcze chciałbym wiedzieć gdzie mogę zobaczyć jaką mam pamięć w telefonie ogólną, a jaką pozostałą (nie-zajętą). Nie ma tego w instrukcji ;-//

PS. Czemu gdy patrzę do listy kontaktów to mam tylko dwa numery, ale jak np. wpisuję numer kolegi ręcznie i dzwonię to pisze - np. WACEK - łączenie?? Aha, kartę mam przełożoną ze starego telefonu.

30.04.2008
14:25
[2]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Z numerem Ci nie pomogę. Ilość wolnej pamięci można sprawdzić w: Ustawienia/Ogólne/Status Telefonu. Listę kontaktów, zapewne musisz przekopiować do telefonu.

30.04.2008
14:42
smile
[3]

szuBZ [ JokeR ]

Cing >> dzięki to już wiem :)
A teraz pozostaje pytanie tylko o numer...

30.04.2008
15:06
[4]

szuBZ [ JokeR ]

up

30.04.2008
15:13
[5]

Gordek [ Generaďż˝ ]

Też mam w610, tylko w mixie, i pamiętam, że musiałem wpierw aktywować usługę sprawdzania stanu konta krótkimi kodami, coś w stylu *100*11 i coś tam dalej.


Znalazłem. W mixie to jest:

Jak sprawdzić stan konta Krótkim Kodem?
Wpisz w telefonie *100# i naciśnij przycisk inicjujący połączenie. W odpowiedzi dostaniesz wiadomość o dostępnym limicie i czasie ważności konta.

Jak włączyć tą usługę?
Aby włączyć usługę w telefonie Mixa wpisz: *101*11*99# i naciśnij przycisk inicjujący połączenie.

Może w simplusie będzie tak samo.

30.04.2008
15:14
[6]

szuBZ [ JokeR ]

Już wiem jak sprawdzić stan konta (chyba;))

Ale jeszcze jeden kłopot - co ustawić w opcjach robienia zdjęć, żeby szło zrobić zoom (oddalenie i przybliżenie) ??

30.04.2008
15:16
[7]

Gordek [ Generaďż˝ ]

Zoom możesz używać tylko jak ustawisz tryb zdjęcia na VGA, wtedy 3 powiększasz, a 6 zmniejszasz.

30.04.2008
15:23
[8]

szuBZ [ JokeR ]

Gordek >>> dziala ;DD dzieki mistrzu ;-) A gdzie ustawia się te VGA?!

30.04.2008
16:01
[9]

siwy346 [ addicted to music ]

włączasz aparat wchodzisz w opcje wybierasz rozmiar zdjęcia i wybierasz VGA (640x480)

03.05.2008
12:54
smile
[10]

szuBZ [ JokeR ]

Aha, jeszcze jedno pytanie - jak się nazywają sterowniki do tego telefonu, aby była lepsza jakość teledysków itp.? Bo jak oglądam teledysk to są same kropki ;P

03.05.2008
13:09
smile
[11]

szuBZ [ JokeR ]

^^
Potrzebuję jakiegoś sterownika/programy do telefonu SE W610i żeby poprawił mi w niej jakość obrazu! :)

03.05.2008
14:03
[12]

szuBZ [ JokeR ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.