GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Paczka dzisiaj dojdzie?

30.04.2008
12:39
[1]

ksips [ Generaďż˝ ]

Paczka dzisiaj dojdzie?

Wczoraj z Warszawy została wysłana do mnie paczka kurierem UPS. Niestety jak dzisiaj sprawdziłem gdzie jest moja przesyłka to ostatni wpis widniejący jest taki:

WARSZAWA,
PL 29.04.2008 20:12 SKAN EKSPORTOWY

Czy jest szansa, aby paczka dzisiaj doszła?

30.04.2008
12:42
[2]

//PCtowiec// [ Legionista ]

ja jak zamawialem paczke i jako wysylke wybieralem kuriera to paczka byla u mnie w piatek a zostala zamowiona w poniedzielm. dodam ze mieszkam na wsi

30.04.2008
12:44
[3]

Randone [ Generaďż˝ ]

Zadzwon i zapytaj co jest grane z paczka.
Czesto sie zdarza, ze jakis matol zapomnial wprowadzic ja do systemu i lezy sobie samotna w magazynie.
Ostatnio czekalem 10 dni na paczke wyslana kurierem z Warszawy do... Warszawy :)

30.04.2008
13:10
[4]

ksips [ Generaďż˝ ]

up?

30.04.2008
13:24
[5]

ksips [ Generaďż˝ ]

Zadzwoniłem do Łorsoł i dowiedziałem się, że paczka jest w katowicach. Zadzwoniłem do katowic i dowiedziałem się, że paczka jest w drodze :)

30.04.2008
13:25
[6]

StifflersMum [ M.I.L.F ]

urzekająca historia nie ma co

30.04.2008
13:26
smile
[7]

mirencjum [ operator kursora ]

Stawiam na godzinę 15.21. Ciekawe czy mam zdolności jasnowidzenia? Zawsze chciałem to sprawdzić, teraz jest pierwsza próba.

30.04.2008
13:37
[8]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

mirencjum - ja stawiam ze o 16

30.04.2008
13:41
[9]

tomazzi [ Episode: 3 ]

14.28 wierze w szybkość kuriera ;)

01.05.2008
09:45
[10]

ksips [ Generaďż˝ ]

Był o 14.40 z minutami ;)

01.05.2008
09:53
[11]

mirencjum [ operator kursora ]

40 minut się pomyliłem.

01.05.2008
10:39
[12]

QamilekQ [ Konsul ]

może kiedyś trafisz "6" w totka

01.05.2008
10:44
[13]

DJ Pinata [ in rainbows ]

Ja się dołącze do tematu. Trochę mam inne pytanie, ale jednak ta sama "kategoria".

Kupiłem coś na allegro, pieniądze wpłaciłem w piątek, więc powinny dojść w poniedziałek, max. we wtorek. Gdy dzwoniłem do tego gościa po numer konta powiedział, że nie miał czasu sprawdzać maili i że zaraz mi wyśle. No sprawdził i wysłał. Teraz wysłałem mu pieniądze i zastanawiam się, czy już się zorientował, że je dostał i wysłał już paczkę, czy powinienem do niego zadzwonić i mu powiedzieć.

Doradźcie, jak możecie :)

01.05.2008
10:48
[14]

N2 [ negroz ]

DJ Pinata - nie bądź natarczywy, jeżeli dostał pieniązki a dostał je na pewno w poniedziałek to nadał przesyłkę. I niech zgadnę - poczta się spóźnia. Tak jak i w moim przypadku, czekam na paczkę nadaną w poniedziałek prio.

01.05.2008
10:52
[15]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

To w święta też leci poczta ?

01.05.2008
10:52
[16]

DJ Pinata [ in rainbows ]

N2 --> Nie, nie... Chodzi mi o to, że może po prostu nie zauważył, że ma pieniądze na koncie, bo jak mówiłem, ostatnim razem powiedział, że nie ma czasu sprawdzać wiadomości. No ale dobrze, poczekam jeszcze.

01.05.2008
10:53
smile
[17]

super game fan [ Konsul ]

PL 29.04.2008 20:12 SKAN EKSPORTOWY
Straszne.

01.05.2008
10:54
[18]

N2 [ negroz ]

Ciekawy Fryzjer - skądże!

DJ Pianta - możesz zadzwonić spytać tylko czy nadał przesyłkę, ale nic poza tym... mamy weekend długi, a jak zwykle bywa poczta wtedy nawala na całego z terminem dostaw

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.