XXXwiewior11XXX [ Junior ]
Mam problem
ej mam problem czemu nie moge miec wiecej niz 5 czarow?? moze byl juz ten post ale ja nie zalazlem.Pomozcie z gory dzieki.
PAW666THESATAN [ PIF PAF ]
Bo masz dopiero zerowy poziom, ciesz się że w ogóle masz jakieś czary :o
Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]
ktos musi
XXXwiewior11XXX - mamy sie domyslic o jaka gre chodzi?

mirencjum [ operator kursora ]
Problem może przestać istnieć gdy podasz tytuł gry.

kamil1153 [ Generaďż˝ ]
No wlasnie to ciekawe czemu niby ty nie masz tych 5 czarow, a ja ich wcale nie posiadam

Kazgen [ Konsul ]
Ja mam takie czary:
- pochlanianie jedzenia
- wyproznianie sie
- obsluga komputera
- patrzenie na fajne laski
- prawo jazdy kat. B
i mam tez 6 czar, ktorego Ty nie masz - prawidlowa skladnia zdan z odpowiednimi informacjami.

Tirane [ Magic Level: 69 ]
Moze chodzi mu o level na forum (ranking)?

BuBaZ [ Pretorianin ]
Tirane --> jeśli tak, to dlaczego ja nie mam żadnych czarów ?
np. banowanie xD (żart)
K4B4N0s [ Generaďż˝ ]
Kazgen-->A ja tylko 3: Picie, palenie i konia wal...eee nie.
Podaj tytul gry a pomoc otrzymasz.
reksio [ Q u e e r ]
A ja mam artefakt - Puszka Piwa, - 5 do inteligencji, + 20 do mądrości.