GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam problem

30.04.2008
10:19
[1]

XXXwiewior11XXX [ Junior ]

Mam problem

ej mam problem czemu nie moge miec wiecej niz 5 czarow?? moze byl juz ten post ale ja nie zalazlem.Pomozcie z gory dzieki.

30.04.2008
10:30
[2]

PAW666THESATAN [ PIF PAF ]

Bo masz dopiero zerowy poziom, ciesz się że w ogóle masz jakieś czary :o

30.04.2008
10:36
[3]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

ktos musi


XXXwiewior11XXX - mamy sie domyslic o jaka gre chodzi?

30.04.2008
10:36
smile
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

Problem może przestać istnieć gdy podasz tytuł gry.

30.04.2008
10:37
smile
[5]

kamil1153 [ Generaďż˝ ]

No wlasnie to ciekawe czemu niby ty nie masz tych 5 czarow, a ja ich wcale nie posiadam

30.04.2008
11:44
smile
[6]

Kazgen [ Konsul ]

Ja mam takie czary:

- pochlanianie jedzenia
- wyproznianie sie
- obsluga komputera
- patrzenie na fajne laski
- prawo jazdy kat. B

i mam tez 6 czar, ktorego Ty nie masz - prawidlowa skladnia zdan z odpowiednimi informacjami.

30.04.2008
12:57
smile
[7]

Tirane [ Magic Level: 69 ]

Moze chodzi mu o level na forum (ranking)?

01.05.2008
16:27
smile
[8]

BuBaZ [ Pretorianin ]

Tirane --> jeśli tak, to dlaczego ja nie mam żadnych czarów ?

np. banowanie xD (żart)

01.05.2008
16:30
[9]

K4B4N0s [ Generaďż˝ ]

Kazgen-->A ja tylko 3: Picie, palenie i konia wal...eee nie.
Podaj tytul gry a pomoc otrzymasz.

01.05.2008
16:31
[10]

reksio [ Q u e e r ]

A ja mam artefakt - Puszka Piwa, - 5 do inteligencji, + 20 do mądrości.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.