GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Da radę ?

30.04.2008
09:10
[1]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Da radę ?

Czy poniższy model poradzi sobie od czasu do czasu z jakąś nową gierką?
Nie mówie tu o jakichs full details :P ale widze że karta obsługuje directax 10.

Warto wydac te pieniądze na ten sprzęt. Poza tym będzie użytkowany w domu.
Film , pisanie itp


Wiem model powyższy mozna znależć w sieci taniej

30.04.2008
09:14
smile
[2]

X_OczeK [ Pretorianin ]

Mysle, ze bedzie OK

30.04.2008
09:24
[3]

mycha921 [ Invisible ]

Fajny sprzęt.

O nowszych grach możesz zapomnieć moim zdaniem. Chyba że jakaś pójdzie na very low.

30.04.2008
09:42
[4]

diablooo7 [ Centurion ]

Jak na gry to laptop nie za bardzo.

06.05.2008
09:06
smile
[5]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Pozwolę sobie podbić bo musze dziś cos zakupić :P

06.05.2008
09:12
[6]

Cliffton [ Generaďż˝ ]

Jak zawsze w laptopach - karta graficzna ssie.
Ale jest na pewno od tych zintegrowanych cudów od Intela.
Ma za to dużo ramu i dobry procesor. Słowem - nowsze gry na low-med w nominalnej rodzielczości powinny pójść :)

06.05.2008
09:15
[7]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

za 5k już dostaniesz

EDIT: legrooch - dlatego mówię: za 5000 zł minimum takie cuś

06.05.2008
09:15
[8]

legrooch [ MPO Squad Member ]

gacek ==> T7100, 2GB i Geforce 8400M - cienutko się gra (chyba, że w Football Manager 2008 ;) )
Lepiej poszukaj czegoś z silniejszą kartą starszej generacji (typu 8600) niż ta 9300.

06.05.2008
09:19
[9]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]



taki ja mam - rakieta, tylko trochę głośny

06.05.2008
09:30
[10]

Atreus [ Senator ]

Cena ciut za wysoka jak na laptopa 15,4.

Zainteresuj się modelami takimi jak Toshiba Satellite P300-133, Samsung R700, HP Compaq 6820s (ma różne konfiguracje), Asus A7SN-7S006C. Wszystkie mają trzy wspólne cechy: 17 cali, niezłe parametry i cenę nieprzekraczającą 4 tys.zł.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.