gacek [ FISHKI dot NET ]
Da radę ?
Czy poniższy model poradzi sobie od czasu do czasu z jakąś nową gierką?
Nie mówie tu o jakichs full details :P ale widze że karta obsługuje directax 10.
Warto wydac te pieniądze na ten sprzęt. Poza tym będzie użytkowany w domu.
Film , pisanie itp
Wiem model powyższy mozna znależć w sieci taniej

X_OczeK [ Pretorianin ]
Mysle, ze bedzie OK
mycha921 [ Invisible ]
Fajny sprzęt.
O nowszych grach możesz zapomnieć moim zdaniem. Chyba że jakaś pójdzie na very low.
diablooo7 [ Centurion ]
Jak na gry to laptop nie za bardzo.

gacek [ FISHKI dot NET ]
Pozwolę sobie podbić bo musze dziś cos zakupić :P
Cliffton [ Generaďż˝ ]
Jak zawsze w laptopach - karta graficzna ssie.
Ale jest na pewno od tych zintegrowanych cudów od Intela.
Ma za to dużo ramu i dobry procesor. Słowem - nowsze gry na low-med w nominalnej rodzielczości powinny pójść :)
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
za 5k już dostaniesz
EDIT: legrooch - dlatego mówię: za 5000 zł minimum takie cuś
legrooch [ MPO Squad Member ]
gacek ==> T7100, 2GB i Geforce 8400M - cienutko się gra (chyba, że w Football Manager 2008 ;) )
Lepiej poszukaj czegoś z silniejszą kartą starszej generacji (typu 8600) niż ta 9300.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
taki ja mam - rakieta, tylko trochę głośny
Atreus [ Senator ]
Cena ciut za wysoka jak na laptopa 15,4.
Zainteresuj się modelami takimi jak Toshiba Satellite P300-133, Samsung R700, HP Compaq 6820s (ma różne konfiguracje), Asus A7SN-7S006C. Wszystkie mają trzy wspólne cechy: 17 cali, niezłe parametry i cenę nieprzekraczającą 4 tys.zł.