
zawodowieckuba [ Konsul ]
"Ona ma fiu*a (...) a przeciez nie powinna" :D:D
Piosenka duńskiego kabaretu(?) zespolu(?) ocencie sami :)
Padlem :D

mortor [ Pretorianin ]
. .a przeciez nie powinna" - lol spoko txt :)
Piosenka z plyty " Swinskie przeboje" - zajebista plyta :) Zaluje, ze jej nie moge dostac a poprzednia chyba zgubilem albo ktos mi nie oddal :)
zawodowieckuba [ Konsul ]
Mialem kasete. To jest DJ Łysy. Znam te "przeboje" :P

Krala [ ]
Bardzo dobra piosenka i daje do myślenia, zwłaszcza biorąc pod uwagę te wszystkie obecne wariactwa i presję wywierane przez "zachodnie społeczeństwa", gdzie każdy, kto nie uśmiecha się radośnie na widok geja terroryzowany jest mianem homofoba, etc.
Cliffton [ Generaďż˝ ]
Hahahaha Zajebista piosenka! Zarówno muzycznie jak i zwłaszcza tekstowo!
GENIALNE!!! :D

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Hehe, nice

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]
padlem ze smiechu

Orl@ndo [ Blade Runner ]
Bardzo dobra melodia :-D

eLJot [ a.k.a. księgowa ]
Również obecnie oglądają(1)
0rland0walkthrough
BSB 4ever :D

zawodowieckuba [ Konsul ]
Mysle ze warto upik dac zeby wiecej ludzi zobaczylo :))
Azerko [ bleee ]
ihihih lol ;]

FunMen [ FunMan forever ]
xD

langdon [ Konsul ]
Niezle i ten 2gi link tez :)
graf_0 [ Nożownik ]
O.S.T.R. - Salsa zdecydowanie, zdecydowanie lepsza, a sens ten sam

langdon [ Konsul ]
Mysle, ze osrty nie jest na miejscu, gdyz jest tu tematyka o zabarwieniu bardzo zartobliwym, dowcipnym:) A osrty ? Po porostu dobra muzyka

Swink [ CrafterCJR-600FM ]

zawodowieckuba [ Konsul ]
langdon ---> zgadzam sie ostr to wyzsza półka a tutaj to poprostu kabaret :D
zawodowieckuba [ Konsul ]
Langdon --> zgadzam sie ostr to wyzsza półka a tutaj to poprostu kabaret :D