GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Ona ma fiu*a (...) a przeciez nie powinna" :D:D

29.04.2008
23:28
smile
[1]

zawodowieckuba [ Konsul ]

"Ona ma fiu*a (...) a przeciez nie powinna" :D:D

Piosenka duńskiego kabaretu(?) zespolu(?) ocencie sami :)

Padlem :D


29.04.2008
23:32
smile
[2]

mortor [ Pretorianin ]

. .a przeciez nie powinna" - lol spoko txt :)



Piosenka z plyty " Swinskie przeboje" - zajebista plyta :) Zaluje, ze jej nie moge dostac a poprzednia chyba zgubilem albo ktos mi nie oddal :)

29.04.2008
23:33
[3]

zawodowieckuba [ Konsul ]

Mialem kasete. To jest DJ Łysy. Znam te "przeboje" :P

29.04.2008
23:38
smile
[4]

Krala [ ]

Bardzo dobra piosenka i daje do myślenia, zwłaszcza biorąc pod uwagę te wszystkie obecne wariactwa i presję wywierane przez "zachodnie społeczeństwa", gdzie każdy, kto nie uśmiecha się radośnie na widok geja terroryzowany jest mianem homofoba, etc.

29.04.2008
23:46
[5]

Cliffton [ Generaďż˝ ]

Hahahaha Zajebista piosenka! Zarówno muzycznie jak i zwłaszcza tekstowo!

GENIALNE!!! :D

30.04.2008
00:21
smile
[6]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Hehe, nice

30.04.2008
00:32
smile
[7]

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]

padlem ze smiechu

30.04.2008
07:21
smile
[8]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Bardzo dobra melodia :-D

30.04.2008
07:25
smile
[9]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Również obecnie oglądają(1)
0rland0walkthrough


BSB 4ever :D

30.04.2008
16:28
smile
[10]

zawodowieckuba [ Konsul ]

Mysle ze warto upik dac zeby wiecej ludzi zobaczylo :))

30.04.2008
17:45
[11]

Azerko [ bleee ]

ihihih lol ;]

30.04.2008
17:51
smile
[12]

FunMen [ FunMan forever ]

xD

30.04.2008
17:58
smile
[13]

langdon [ Konsul ]

Niezle i ten 2gi link tez :)

30.04.2008
18:00
[14]

graf_0 [ Nożownik ]

O.S.T.R. - Salsa zdecydowanie, zdecydowanie lepsza, a sens ten sam

30.04.2008
18:02
smile
[15]

langdon [ Konsul ]

Mysle, ze osrty nie jest na miejscu, gdyz jest tu tematyka o zabarwieniu bardzo zartobliwym, dowcipnym:) A osrty ? Po porostu dobra muzyka

30.04.2008
18:23
smile
[16]

Swink [ CrafterCJR-600FM ]

02.05.2008
12:20
smile
[17]

zawodowieckuba [ Konsul ]

langdon ---> zgadzam sie ostr to wyzsza półka a tutaj to poprostu kabaret :D

02.05.2008
12:20
[18]

zawodowieckuba [ Konsul ]

Langdon --> zgadzam sie ostr to wyzsza półka a tutaj to poprostu kabaret :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.