Boos3r [ Pretorianin ]
Windows sp3 Pl
Jest już Polski Service Pack 3 dla Windows XP do pobrania !!!
Oto link.
BE_WANTED [ Wymiatacz ]
Sie pobiera...
Jeśli ktoś nie wie co wnosi SP3 polecam to:
Narmo [ nikt ]
O właśnie. Rano szukałem ale znaleźć nie mogłem jeszcze :)

s.bul [ Konsul ]
mam od paru dni i ja , nie zauwazylem zadnej roznicy
Windows XP 16 [ Burnout Master ]
Ma ktoś link do finalnej, angielskiej wersji?
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
w zasadzie wiele nie widac ze jest sp3 zwlaszcza gdy sie robilo czxeste update xD
menthosb [ Chor��y ]
s.bul --> to chyba o to im chodziło ;) żeby usprawnić system bez znacznych wizualnych zmian, w przeciwieństwie do Visty :D
mikmac [ Senator ]
men -->
a jakie sa widoczne wizualne zmiany w Vista po wgraniu SP?
s.bul [ Konsul ]
mikmac - ja nie widzialem zadnych , bo zainstalowalsimy se na seriwsie na lapku
al asaid [ Pretorianin ]
ej ale to jest finalna wersja tego SP3?