GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Windows sp3 Pl

29.04.2008
16:26
[1]

Boos3r [ Pretorianin ]

Windows sp3 Pl

Jest już Polski Service Pack 3 dla Windows XP do pobrania !!!
Oto link.

29.04.2008
16:30
[2]

BE_WANTED [ Wymiatacz ]

Sie pobiera...

Jeśli ktoś nie wie co wnosi SP3 polecam to:

29.04.2008
16:32
[3]

Narmo [ nikt ]

O właśnie. Rano szukałem ale znaleźć nie mogłem jeszcze :)

29.04.2008
16:36
smile
[4]

s.bul [ Konsul ]

mam od paru dni i ja , nie zauwazylem zadnej roznicy

29.04.2008
18:08
[5]

Windows XP 16 [ Burnout Master ]

Ma ktoś link do finalnej, angielskiej wersji?

29.04.2008
18:38
[6]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

w zasadzie wiele nie widac ze jest sp3 zwlaszcza gdy sie robilo czxeste update xD

01.05.2008
21:21
[7]

menthosb [ Chor��y ]

s.bul --> to chyba o to im chodziło ;) żeby usprawnić system bez znacznych wizualnych zmian, w przeciwieństwie do Visty :D

01.05.2008
21:22
[8]

mikmac [ Senator ]

men -->
a jakie sa widoczne wizualne zmiany w Vista po wgraniu SP?

01.05.2008
22:00
[9]

s.bul [ Konsul ]

mikmac - ja nie widzialem zadnych , bo zainstalowalsimy se na seriwsie na lapku

02.05.2008
12:42
[10]

al asaid [ Pretorianin ]

ej ale to jest finalna wersja tego SP3?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.