GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Finały mundiali

28.04.2008
18:19
[1]

Bechemoth [ Konsul ]

Finały mundiali

---1930

---- 1934

--- 1938

---- 1950

----- 1954

----1958

- --1962

----1966

-----1970

----1974

----1978

- --1982

----1986

---1990

---1994

---1998

---2002

---2006

Wg.mnie najlepszy był ten z 1998 r.a po nim z 1994.

28.04.2008
18:21
smile
[2]

ON Line [ sHiFtY ]

a to musiales sie naszukac ;) Ladnie ;)

28.04.2008
20:41
smile
[3]

JaSiEk1996 [ Konsul ]

^^popieram i szanuje to:P

28.04.2008
20:58
[4]

tomekcz [ Polska ]

Dobra robota ;D

Osobiście pamiętam mundiale od 98, w 94 miałem dopiero 5 lat więc nierealne żebym pamiętał :P
No ale jak dotąd wydaje mi się, że najlepszy był właśnie 98. Chociaż wtedy kochałem Brazylię i pamiętam jak płakałem po tym meczu. Później bym dał 2006 za dramaturgię, a na końcu 2002. Jakoś bez większych emocji oglądałem tamten finał.

29.04.2008
10:13
[5]

Halucyn89 [ Show Must Go On ]

Ja pierwszy oglądałem (może wcześniej oglądałem ale nie pamiętam) to Francja-Brazylia

Ale osobiście bardziej emocjonujące były finały EURO. Włochy- Francja to była klasyka.

03.05.2008
09:43
smile
[6]

Kalino$ [ Konsul ]

Według mnie to najlepszy był finał w 1998 roku:)i 2006:)

03.05.2008
10:03
smile
[7]

Mofis [ Dark Dragon ]

Faktycznie sporo musiales sie naczukac szacuneczek:)

03.05.2008
10:10
[8]

Godlike` [ Chor��y ]

Naszukać? Przecież te wszystkie fimiki są od jednego gościa i to nawet nie z polski, wystarczyło skopiowac parę linków i po sprawie.

Finał 2006 najlepszy :)

03.05.2008
11:02
[9]

dudka [ Legend ]

Dotychczas mogłem obejrzeć (ze względu na wiek :P) finały 1998, 2002 i 2006
a najlepszy był chyba '98 pomimo porażki Brazylii

03.05.2008
16:30
[10]

Jedziemy do Gęstochowy [ Konsul ]

no fajnie.

ja też jak wielu widzę oglądałem dopiero od 1998 roku,myślę że każdy był emocjonujący,a wg.mnie najbardziej ten z 1986 roku a po nim 1998.

04.05.2008
11:53
smile
[11]

Grim looter [ Pretorianin ]

fajne.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.