Bechemoth [ Konsul ]
Finały mundiali
---1930
---- 1934
--- 1938
---- 1950
----- 1954
----1958
- --1962
----1966
-----1970
----1974
----1978
- --1982
----1986
---1990
---1994
---1998
---2002
---2006
Wg.mnie najlepszy był ten z 1998 r.a po nim z 1994.

ON Line [ sHiFtY ]
a to musiales sie naszukac ;) Ladnie ;)

JaSiEk1996 [ Konsul ]
^^popieram i szanuje to:P
tomekcz [ Polska ]
Dobra robota ;D
Osobiście pamiętam mundiale od 98, w 94 miałem dopiero 5 lat więc nierealne żebym pamiętał :P
No ale jak dotąd wydaje mi się, że najlepszy był właśnie 98. Chociaż wtedy kochałem Brazylię i pamiętam jak płakałem po tym meczu. Później bym dał 2006 za dramaturgię, a na końcu 2002. Jakoś bez większych emocji oglądałem tamten finał.
Halucyn89 [ Show Must Go On ]
Ja pierwszy oglądałem (może wcześniej oglądałem ale nie pamiętam) to Francja-Brazylia
Ale osobiście bardziej emocjonujące były finały EURO. Włochy- Francja to była klasyka.

Kalino$ [ Konsul ]
Według mnie to najlepszy był finał w 1998 roku:)i 2006:)

Mofis [ Dark Dragon ]
Faktycznie sporo musiales sie naczukac szacuneczek:)
Godlike` [ Chor��y ]
Naszukać? Przecież te wszystkie fimiki są od jednego gościa i to nawet nie z polski, wystarczyło skopiowac parę linków i po sprawie.
Finał 2006 najlepszy :)
dudka [ Legend ]
Dotychczas mogłem obejrzeć (ze względu na wiek :P) finały 1998, 2002 i 2006
a najlepszy był chyba '98 pomimo porażki Brazylii
Jedziemy do Gęstochowy [ Konsul ]
no fajnie.
ja też jak wielu widzę oglądałem dopiero od 1998 roku,myślę że każdy był emocjonujący,a wg.mnie najbardziej ten z 1986 roku a po nim 1998.

Grim looter [ Pretorianin ]
fajne.