Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]
Sprzedam SXG75 - 2 MPx, Videorozmowy, GPS, i wiele wiecej
Sprzedam Siemens SXG75 - 2 MPx, Videorozmowy, GPS, i wiele wiecej
Lepszy od N70
Cena - 329 zł
GG: 9922201
Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]
UP
Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]
NOWA CENA : 319 zł ( ale taniej już nie bedzie :D )
wiles [ Junior ]
witam nawet mnie interesuje kupno można jakieś fotki itp Wiles69Wwp.pl
Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]
ok, zrobie jeszcze dzisiaj i ci podeśle ( w tej chwili nie mam czym )
Aha i jeszcze jedno :
Kabel do kompa i orginalne słuchawki stereo GRATIS !
Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]
UWAGA :
To co chce sprzedać to:
-Telefon SXG 75 + orginalna bateria
-ładowarka
-orginalne słuchawki stereo
-kabel USB do PC
- pudełko z instrukcją
Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]
wiles - no to chyba nie musze ci na maila wysylac tych zdjec ;D
Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]
UP
Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]
Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]
zapraszam do licytowania