GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam SXG75 - 2 MPx, Videorozmowy, GPS, i wiele wiecej

28.04.2008
15:32
[1]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

Sprzedam SXG75 - 2 MPx, Videorozmowy, GPS, i wiele wiecej

Sprzedam Siemens SXG75 - 2 MPx, Videorozmowy, GPS, i wiele wiecej
Lepszy od N70



Cena - 329 zł

GG: 9922201

28.04.2008
20:02
[2]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

UP

29.04.2008
21:25
[3]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

NOWA CENA : 319 zł ( ale taniej już nie bedzie :D )

30.04.2008
15:42
[4]

wiles [ Junior ]

witam nawet mnie interesuje kupno można jakieś fotki itp Wiles69Wwp.pl

30.04.2008
17:22
[5]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

ok, zrobie jeszcze dzisiaj i ci podeśle ( w tej chwili nie mam czym )

Aha i jeszcze jedno :

Kabel do kompa i orginalne słuchawki stereo GRATIS !

30.04.2008
18:13
[6]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

UWAGA :
To co chce sprzedać to:
-Telefon SXG 75 + orginalna bateria
-ładowarka
-orginalne słuchawki stereo
-kabel USB do PC
- pudełko z instrukcją


Sprzedam SXG75 - 2 MPx, Videorozmowy, GPS, i wiele wiecej - Manuel_ziom
30.04.2008
18:14
[7]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

Przód


Sprzedam SXG75 - 2 MPx, Videorozmowy, GPS, i wiele wiecej - Manuel_ziom
30.04.2008
18:16
[8]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

tył


Sprzedam SXG75 - 2 MPx, Videorozmowy, GPS, i wiele wiecej - Manuel_ziom
30.04.2008
18:16
[9]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

widok 3D ;D


Sprzedam SXG75 - 2 MPx, Videorozmowy, GPS, i wiele wiecej - Manuel_ziom
30.04.2008
18:17
smile
[10]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

słuchawki ( bardzo dobra jakość )


Sprzedam SXG75 - 2 MPx, Videorozmowy, GPS, i wiele wiecej - Manuel_ziom
30.04.2008
20:18
[11]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

wiles - no to chyba nie musze ci na maila wysylac tych zdjec ;D

01.05.2008
09:18
[12]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

UP

01.05.2008
15:32
[13]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

03.05.2008
10:41
[14]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

zapraszam do licytowania

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.