GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Iron Maiden na Okęciu?

26.04.2008
14:40
[1]

born2Bdoomed [ Pretorianin ]

Iron Maiden na Okęciu?

Właśnie wróciłem z sesji zdjęciowej z Okęcia i nagle na jednym ze zdjęć zobaczyłem TO --->

Z daleka nie widziałem co to za samolot, ale w domu osłupiałem ;) Czy oni już tu są czy LOT poporstu maluje samolot? o co biega?


Iron Maiden na Okęciu? - born2Bdoomed
26.04.2008
14:42
[2]

m1a87z [ NDAKOTA ]

w sumie to tam ledwo widać czy to iron maiden czy to nie iron maiden :) ale jeśli tak to miło :D

26.04.2008
14:47
[3]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Tak, to oni. Dickinson jest pilotem. ;)

26.04.2008
14:49
[4]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

tak, to oni

26.04.2008
14:53
smile
[5]

www222 [ Public Enemy Number One ]

W trasie koncertowej Somewhere Back in Time, która odbędzie się w 2008 roku, zespół potwierdził[8] koncert w Polsce. Odbędzie się on 7 sierpnia 2008 roku na Stadionie Gwardii w Warszawie.




Będę miał wolną chatę, mam ojca fana.

26.04.2008
14:53
[6]

born2Bdoomed [ Pretorianin ]

no to mam historyczną fotke na ktorej mało co widac ;)

26.04.2008
15:04
[7]

zmudix [ palnik ]

Przylecieli zobaczyć stadion, podrapali się po głowach i zaczęli się zastanawiać, jaki wymyślić powód odwołania koncertu w Polsce. ;)

26.04.2008
15:08
[8]

Mortan [ ]

ale co on robil dzis na okeciu ? chyba ze do czasu trasy jest uzytkowany jako jeden z samolotów tej lini co dickinson lata

26.04.2008
15:17
smile
[9]

Awerik [ Generaďż˝ ]

Samolot ten (o rejestracjach GO-JIB) należy do linii Astraeus, której pilotem jest Bruce Dickinson. Samolot ten został wynajęty od linii Air Italy Polska, by obsłużyć wczorajszy rejs czarterowy Hurgada-Warszawa. Na lewym fotelu siedział oczywiście Bruce. :) I tak, to ten sam samolot, który Maideni wynajęli na 1st leg swojej trasy. To oczywiście B757, gdyby ktoś jeszcze nie zauważył.

Koniec tematu.

Aha, w ramach ciekawostek - GO-JIB był już kiedyś w Polsce, w Krakowie, w wigilie. Bruce przyleciał wtedy z Polakami koczującymi wcześniej na Gatwick, co totalnie spierdoliło mu święta. :)

26.04.2008
20:12
[10]

born2Bdoomed [ Pretorianin ]

Czyli rozumiem ze ten samolot jest samolotem r"osobowym" ;), pilotuje go Bruce, a przy okazji Ironi uzywaja go do latania po swiecie w ramach tras koncertowych?

26.04.2008
20:18
[11]

born2Bdoomed [ Pretorianin ]

Awerik, rejestracja to G-OJIB ;) zmyliles nie i dopiero teraz znalazlem o nim info :)

26.04.2008
20:42
[12]

Awerik [ Generaďż˝ ]

born2Bdoomed ==> To normalny samolot należący do linii Astraeus. Pilotuje go Bruce, podobnie jak wielu innych pilotów latających dla tej linii. W barwy "Maiden" został przemalowany na początku tego roku, kiedy okazało się, że na potrzeby trasy będzie potrzebne wynajęcie samolotu. Do tej pory Maideni na koncerty latali Learjetami, a sprzęt jechał samchodami, z rzadka tylko był transportowany drogą powietrzną.

born2Bdoomed ==> Oczywiście, głupi błąd - przepraszam. :)

27.04.2008
17:55
[13]

born2Bdoomed [ Pretorianin ]

mój wujek pracuje na okęciu i poinformowałem go o "zajściu" na co mi odpowiedzial ze odleciał wczoraj o 15:30...a oto fotka z dzisiaj koło godziny 12/13 --->

coś mi tu śmierdzi...;)


Iron Maiden na Okęciu? - born2Bdoomed
27.04.2008
18:45
smile
[14]

Awerik [ Generaďż˝ ]

G-OJIB będzie w Warszawie do piątku. Później loty do Wawy będzie obsługiwał inny 757, o rejestracjach G-OPJB.

Jutro o 6.20 G-OJIB przylatuje z Monastyru, gdyby ktoś był zainteresowany. :)

28.04.2008
07:38
[15]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Wczoraj o 23 stał w Katowicach.

28.04.2008
08:25
smile
[16]

Awerik [ Generaďż˝ ]

born2Bdoomed ==> Nie będzie można. Od piątku nie będzie go w Polsce.

[EDIT]
Zapomniałem, że długi weekend zaczyna się w czwartek. ;P No więc - będzie można. ;P

28.04.2008
09:24
[17]

Kumavan [ Bad to the bone ]

Swoją drogą, to ciekawa sprawa, być wokalistą Ironów, a prywatnie kapitanem na etacie w liniach lotniczych. Mała odskocznia żeby nie sfiksować?

28.04.2008
12:16
[18]

Awerik [ Generaďż˝ ]

Kumavan ==> Dickinson ma wiele zainteresowań, poza śpiewaniem w Iron Maiden i pracowaniem w liniach lotniczych ma swój własny program w BBC, robił jakieś filmy dokumentalne, napisał dwie książki i scenariusz filmu (który niebawem wejdzie na ekrany kin). Jak sam mówi, zatrudnił się jako pilot, bo nie stać go na własny samolot, a latać uwielbia. :)

28.04.2008
12:32
[19]

Narmo [ nikt ]

Zdjęcia na lotnisku się robiło co? Atak terrorystyczny planujemy co? A moze po prostu chcesz porwać samolot żeby uciec z kraju? ;)

28.04.2008
18:15
[20]

DJ Nowik [ Konsul ]

[7] - ta wersja najbardziej prawdopodobna :)

30.04.2008
12:36
[21]

Awerik [ Generaďż˝ ]

born2Bdoomed ==> Serio już w czwartek odlatuje do Londynu? :-/ Słabo. W piątek rano ląduję w Warszawie i myślałem, że będę miał jeszcze okazje obejrzeć G-OJIBa.

30.04.2008
12:38
[22]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Mojego Kumpla brat na to jedzie podobno biletów już nie było 1 miesiąc temu JAK JA MU ZAZDROSZCZE METAL FOREVER

30.04.2008
12:41
[23]

Awerik [ Generaďż˝ ]

Na co?

30.04.2008
20:33
smile
[24]

langdon [ Konsul ]

No to teraz rzeczywiscie wszystkie gwiazdy sie zjezdzaja do Polski. Dolar spada i nagle sie doweidzieli, ze istnieje Polska :)

30.04.2008
20:57
[25]

ON Line [ sHiFtY ]

langdon ma racje xD tylko MONEY MONEY ^^

30.04.2008
20:59
[26]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

dzisiaj był na Okęciu ok południa

30.04.2008
21:01
[27]

Reavek [ Tukan ]

langdon - ta, już pomnimy taki drobny szczegół ze Iron Maiden chyba z okazji każdej trasy pojawia sie w Polsce, wiec nie rob wody z mózgu dzieciakom co wszystko łykają, nie mając nawet pojęcia o czym mówią jak ON Line - przykład chęci wpisania sie do większości wątków, a ze nie ma o pojęcia o tym co pisze to szczegół.

30.04.2008
21:07
smile
[28]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

Up The Irons ! \m/

30.04.2008
21:27
[29]

langdon [ Konsul ]

Reavek

Nie pisalem konkretnie o Iron Maiden, tylko ogolnie o gwiazdach. Nagle do nas przyjechal Snoop dogg,Whitney Houston . . no bylo ich troszke. Dziwnym zbiegiem okolicznosci tylko wtedy jak dolar spadal

30.04.2008
21:34
[30]

Reavek [ Tukan ]

langdon - zwracam honor :)

30.04.2008
22:26
[31]

K4B4N0s [ Generaďż˝ ]

[35] I to z bledem! :D

Cholera. Przycisne matke, zeby tez zrobila zdjecie :P

30.04.2008
23:21
[32]

Behemoth [ Kruk ]

To tylne skrzydło z Powerslave. Mogli dać jakąś grafikę z Somewhere In Time, bardziej pasowałoby do klimatu samolotów i tego typu historii.

01.05.2008
12:00
smile
[33]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

01.05.2008
12:10
[34]

Aen [ MatiZ ]

Czy Dickinson pilotował go podczas tych wojaży?

"Sam samolot wyglądał strasznie. Miał na ogonie przerażający rysunek trupiej czaszki. Dowiedzieliśmy się, że miał 19 lat - mówi Roman Jędrkowiak."

Biedny Roman, się przestraszył.

01.05.2008
12:23
smile
[35]

Awerik [ Generaďż˝ ]

Macu ==> Ten artykuł to ROTFL roku.

Aen ==> Tak, Dickinson pilotował.

Zamiast G-OJIBa ma być podobno podstawiony G-STRZ

01.05.2008
15:50
[36]

Awerik [ Generaďż˝ ]

born2Bdoomed ==> Wszystko jest ok. Teraz nie mam czasu, ale później opiszę dlaczego (a w zasadzie - w jakim celu) leciał 30 minut.

01.05.2008
19:05
[37]

Valem [ Generaďż˝ ]

LOL

zajebiaszczo
moze nawet wpadne

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.