GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mistrzostwa świata w snookerze - Sheffield 2008

25.04.2008
13:55
smile
[1]

Volk [ Legend ]

Mistrzostwa świata w snookerze - Sheffield 2008

Oglada ktos z was mistrzostwa? Ja wlasnie przygladam sie pojedynkowi Hendry - Ding i musze przyznac, ze w niektorych zagraniach Stephen pokazuje klase dawnego mistrza. Widac, ze sie przylozyl w przygotowaniach do turnieju. Z zaciekawieniem bede obserwowac jego wyniki. Poki co prowadzi 6-1. Ja tradycyjnie kibicuje Ronniemu i Jamie'mu Cope'owi. Ten drugi jednak niestety pozegnal sie z zawodami juz w pierwszej rundzie. Dla zainteresowanych troche linkow:

Drabinka wraz z wynikami:


Live scoring:

Mecze na zywo:


Pozdrawiam wszystkich fanow snookera. Licze na dobry turniej :)

25.04.2008
14:01
smile
[2]

simson_ [ Konsul ]

Ja czasami oglądam na eurosporcie :) Wole sam grać, ale transmisjami nie pogardzę. Liczę na pojedynek Higginsa i O'Sullivana w półfinale :]

26.04.2008
12:07
[3]

White Star [ Legend ]

ogladam jak tylko moge :) teraz wlasnie Day jedzie sobie po Higginsie z czego sie ciesze a jeszcze bardziej z masakry którą robi Carter na Murphym :D

i czekam na kolejny mecz Ronniego;) z Williamsem. mam nadzieje ze pokaze to na co go stac, chciał maxy atakować ale faktycznie te łuzy jakies dziwne są ;)

26.04.2008
12:10
[4]

Flet [ Fletomen ]

Haha ja również oglądam na Eurosporcie. Szczególnie wieczorem. Nawet nie zdawałem sobie sprawy jakie zaciekawienie moze wywołać takie pukanie w jakies tam "kulki".

26.04.2008
12:58
[5]

White Star [ Legend ]

bardzo wciąga :) szczegolnie jak gra ulubiony snookerzysta :) nie bede oryginalny i powiem ze To Ronnie;) ale lubie tez Selby'iego, Hamiltona i Cartera ;)

nawet śmiga ta relacja przez neta :) a sciagam z torrentow ciagle ;] polecam ;)

26.04.2008
16:40
smile
[6]

Volk [ Legend ]

No i Stephen Hendry pokonuje Dinga. W cwiercfinale spotka sie z pogromca aktualnego mistrza swiata - Ryanem Dayem. Moze byc ciekawy pojedynek.

Chcialbym, zeby byl polfinal Hendry kontra O'Sullivan - klasyka.

26.04.2008
17:13
smile
[7]

A2O [ Konsul ]

W tym roku - podobnie jak w poprzednim kibicuję Carterowi. To jeden z moich ulubionych zawodników :)
Najchętniej chciałbym obejrzeć finał: Ronnie - Carter

Chociaż dzisiejszy mecz Ronniego z Williamsem również zapowiada się ciekawie :)

26.04.2008
17:15
smile
[8]

simson_ [ Konsul ]

Ehhh, jeden z moich faworytów, Higgins, przegrał moje pieniądze :/ chociaż O'Sullivan gra dalej :)

26.04.2008
18:25
smile
[9]

White Star [ Legend ]

ciekawe co sie dzieje z Robertsonem... zanosi sie na uwaga... 8-0 :O

i 8...

26.04.2008
18:58
[10]

White Star [ Legend ]

Merfi - Carter 4-12 :D:D:D jeszcze jeden frejmik ;)

a zaraz sie zaczyna niby mecz Ronnie - Williams :)

26.04.2008
20:04
[11]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

White Star - to nie jest kwestia tego, co się dzieje z Robertsonem. Po prostu Maguire gra wyśmienicie, Australijczyk nie ma nawet zbyt wielu okazji by pokazać, co umie.

26.04.2008
20:14
smile
[12]

SuddenDeath [ Konsul ]

Kurwa nie dziala transmisja przez neta juz dziala

26.04.2008
20:51
[13]

master53 [ Senator ]

Ronnie świetnie ustawia snookery. No jestem ciekaw kto wygra tego frame'a.

26.04.2008
22:04
smile
[14]

Volk [ Legend ]

Znakomity break Ronniego - 140 punktow. Go Ronnie!:)

26.04.2008
22:49
[15]

Volk [ Legend ]

Po pierwszej sesji Ronnie prowadzi 5-3. Calkiem ladny mecz dla oka. Frame 6 i 7 to bardzo dobre powroty O'Sullivana, w 8 natomiast efektownego breaka zbudowal Williams i zaprezentowal kilka zagran dla publicznosci :)

Ronnie niestety razi nieskutecznoscia na dlugich bilach i slabo wychodza mu wszelkie odstawne. Za to jak juz dojdzie do stolu i zacznie wbijac to jest szybko i precyzyjnie. Nic, tylko czekac na dalszy bieg wydarzen.

28.04.2008
16:29
smile
[16]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Ronnie 147 ;)

28.04.2008
16:32
[17]

master53 [ Senator ]

No to się nazywa zakończenie meczu z klasą. Gratulacje Ronnie !

28.04.2008
16:36
smile
[18]

SuddenDeath [ Konsul ]

I rakieta odpalila i zrobila 147. 9 max w karierze to po prostu geniusz.Moze jeszcze jednego zrobi zapowiadal przeciez 10?

28.04.2008
17:02
[19]

QbaVCF [ Konsul ]

Ciekawe co Maguire'm, pierwsza sesja idealnie, a wczoraj i dzisiaj nie prezentuje nic z tego, co w sobotę.

28.04.2008
17:18
[20]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

No i Ronnie przykozaczył :) Uwolnienie czerwonej po prostu mistrzostwo no i pierwszy max w turnieju :))

A z rana chińczyk próbował wbijać z każdej sytuacji (żeby jeszcze trafiał :P).. no i się zemściło już tylko dwa frejmy przewagi nad Swailem ;p Ale to znaczenie nie ma bo i tak obojętnie kto wygra w next roundzie zostanie zmieciony :)

29.04.2008
15:53
[21]

Volk [ Legend ]

Brawo Ronnie!

Jakby ktos nie widzial to tutaj jest

29.04.2008
18:16
smile
[22]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

No tak, a dzisiaj kitajec zaczął ładnie grać :) Bardzo wyrównany mecz i odwołuje to zmiatanie, zwłaszcza, że Ronnie bez błysku.. zobaczymy jak jutro :)
Day dzisiaj strasznie pomaga Hendry'emu...

29.04.2008
18:17
smile
[23]

Volk [ Legend ]

Bardzo dobrze. Wszystko zmierza do mojego wymarzonego polfinalu.

29.04.2008
18:19
[24]

vinni [ Fan Siatkówki ]

Tak również czekam na ten połfinał.

29.04.2008
18:21
smile
[25]

Volk [ Legend ]

A drugi chcialbym Maguire - Carter. W ten sposob w turnieju zostaliby wylacznie zawodnicy grajacy ofensywny snooker :)

29.04.2008
18:33
smile
[26]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

147 O'Sullivan'a było wczoraj tylko bonusem do wczorajszego pojedynku Joe Swail vs Liang Wenbo ;) Już dawno nie było tak zaciętej walki, głównie z powodu "wyczynów" młodego Chińczyka w końcówce meczu oraz w ostatnim frame'ie. Ta brązowa, to się będzie Swail'owi jeszcze długo śnić :)

Dzisiejsze wyniki też ciekawe, zobaczymy jak będzie wieczorem.

29.04.2008
22:46
smile
[27]

SuddenDeath [ Konsul ]

No i mamy 2 maxy. Oj Ronnie sie wkurzy nie kupi sobie juz samochodu heheheheheh

29.04.2008
22:47
smile
[28]

Volk [ Legend ]

Ali Carter 147 !!!

30.04.2008
07:05
[29]

|kszaq| [ Legend ]

Oj Ronnie sie wkurzy nie kupi sobie juz samochodu heheheheheh

Czyli już nie będzie chciało mu się grać

30.04.2008
07:17
smile
[30]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

No to wykrakałem :D

|kszaq| - wg komentatorów z Eurosportu Ronnie wbije następnego maksa teraz :P

30.04.2008
18:34
smile
[31]

A2O [ Konsul ]

Brawo Ali Carter. Teraz czekamy na odpowiedź Ronniego ;D

Dla tych, którzy nie widzieli:
-part 1
-part 2

01.05.2008
13:22
[32]

White Star [ Legend ]

bedzie mu sie chcialo oj bedzie ;) przeciez za zwyciestwo 250k funtów ;) wiec moze zgarnac cos ponad 300 ;) chyba ze sieknie z Hendrym maxa zeby pokazac kto jest z tej pary lepszy i powiekszy kaske :)

juz za godzine i 40minut grają ;] nie mgoe sie doczekac :) moze powtorka z 2005(2004?) gdzie Ronnie wygrał z Hdnrym 17-4 ;]

01.05.2008
13:29
[33]

vinni [ Fan Siatkówki ]

Będzie trzeba znow uruchomic live scorring i oglądać.

01.05.2008
14:00
[34]

dudka [ Legend ]

kuźwa, a ja raczej nie obejrzę pojedynku gigantów... wielka szkoda
aczkolwiek mam nadzieję że The Rocket pokaże kto jest najlepszy na świecie

01.05.2008
15:22
smile
[35]

White Star [ Legend ]

paskudnie Ronnie zaczal kolejny pojedynek... to moze zle na niego podzialac z hendryego zmotywowac... nadzieja w 2 i 3 sesji, byleby tutaj zremisowac chociaz

:> a moze jednak powalczy Ronnie ;]

01.05.2008
16:42
[36]

White Star [ Legend ]

chociaż jedna partyjka... oby sie gra Rakiety odmieniła po przerwie bo może być cienko :/ ale Hendry sie myli juz coraz czesciej wiec moze jakos to pojdzie ;)

01.05.2008
16:51
smile
[37]

SuddenDeath [ Konsul ]

Spokojnie panowie to tylko 1 sesja pocxzatek meczu poczekajmy na 2 i 3 moze wtedy rakieta odpali

01.05.2008
16:55
[38]

White Star [ Legend ]

no tak ale Ronnie znany jest z tego ze jak przegrywa od poczatku to potem odpuszcza...

01.05.2008
16:58
smile
[39]

zarith [ ]

mam cichą nadzieje na 8 tytuł hendry'ego

ronniego bardzo lubię, ale on jest bardzo słaby psychicznie, ratuje go tylko jego genialna technika:)

01.05.2008
17:02
[40]

White Star [ Legend ]

genialna technika wygra z nudnym Hendrym ;P

01.05.2008
17:03
smile
[41]

zarith [ ]

hendry wcale nie jest nudny

nudny to był w latach 90-tych bo ciągle wygrywał:)

01.05.2008
17:09
[42]

White Star [ Legend ]

i tam, ciagle taka sama mina i wogole... czasem sie usmiechnie ale to i tak nie to co Ronnie

Hendry i tak ma za duzo farta od poczatku meczu

01.05.2008
17:12
smile
[43]

zarith [ ]

nie no, spoko, niektórzy oglądaja grę inni graczy:)

01.05.2008
17:18
[44]

White Star [ Legend ]

i 4-1... zeby Ronnie tylko nei odwalił numeru jak kiedys i nie poddał przed koncem sesji wszystkich partii

01.05.2008
17:19
[45]

simson_ [ Konsul ]

Ehhh, mam nadzieję, że Ronnie obudzi się w tej partii, bo nie wygląda to za ciekawie...

01.05.2008
17:27
smile
[46]

Łyczek [ Legend ]

WS zapatrzony w Ronniego :)

Obaj gracze to światowej klasy zawodnicy. Tylko jest jedna różnica. Hendry będąc młodszym (tzn młodszym graczem niż teraz Ronnie) wygrywał wiele razy MŚ (7 razy). To go właśnie czyni dla mnie najlepszym snookerzystą w historii tej dyscypliny. O'Sullivan ma szansę na wygraną 3 raz ale nie uda mu się nawet wyrównać rekordu Hendry'ego. Dla mnie Stephen to taki Pele/Maradona w snookerze. Ronnie dla mnie powinien skupić się na grze bo często lekceważy przeciwników i to go gubi. Budować maksymalne breaki potrafi jak nikt inny, więc dlaczego nie wygrywa ? No właśnie dlatego. Lekceważenie i granie dla publiczności. W snookerze nie liczy się granie pod publiczność a doskonałe zagrania zagrywane bila po bili. Wystarczy zobaczyć styl Stephena. Fakt, jest nudny jak Selby'ego ale robi to co wielu snookerzystów nie robi. Najpierw czyści stół od bil najbardziej luźnych i dopiero dochodzi tam gdzie jest skupisko. A wiele graczy robi odwrotnie. Obaj gracze są świetnymi snookerzystami to nie ulega wątpliwości :)

01.05.2008
17:33
[47]

vinni [ Fan Siatkówki ]

Ładny break.Jaki dokładnie bo nie dopatrzyłem?

01.05.2008
17:34
[48]

|kszaq| [ Legend ]

i 4-1... zeby Ronnie tylko nei odwalił numeru jak kiedys i nie poddał przed koncem sesji wszystkich partii

Wtedy przegrywał

01.05.2008
17:35
[49]

White Star [ Legend ]

no jasne ze zapatrzony ;] jak w Wisłe ;)

hola hola :) w jakich czasach wygrywał Hendry a w jakich Ronnie :) Jeden snookerzysta kilka razy pod rzad gral w finale :) zero konkurencji :) a teraz to co innego jest :)

edit:
teraz tez przegrywa
vinni>> 102

01.05.2008
17:37
[50]

vinni [ Fan Siatkówki ]

czyżby znów gra na maxa

01.05.2008
17:52
[51]

Łyczek [ Legend ]

WS w jakich czasach ? Zero konkurencji ? Stary Hendry nadal pokazuje że potrafi dojść do 1/2 finałów a swoje lata świetności minęły dawno a Ronnie ?

[Edit] 7 lat różnicy zaledwie w ich rozpoczęciach kariery zawodowej. To nie dużo :)

01.05.2008
18:10
[52]

White Star [ Legend ]

brawo Ronnie za walke :) 2 sesja juz wypali :]

Łyczek>>>
Stephen Hendry Peter Ebdon 18 - 12 1995/1996
1995 Stephen Hendry Nigel Bond 18 - 9 1994/1995
1994 Stephen Hendry Jimmy White 18 - 17 1993/1994
1993 Stephen Hendry Jimmy White 18 - 5 1992/1993
1992 Stephen Hendry Jimmy White 18 - 14 1991/1992
1990 Stephen Hendry Jimmy White

7 tytuł w 99


no ale taki Joe Davis byl 15 razy mistrzem hehe D: pod rzad :D

01.05.2008
18:13
[53]

Łyczek [ Legend ]

I ? Ronnie 2001 i 2004. WS jesteś zapatrzony w Ronniego za bardzo. Stephen był większym talentem i wykorzystał to a Ronnie nie.

01.05.2008
18:15
[54]

zarith [ ]

zgadza sie łyczek.

mimo całej mojej sympatii do rakiety:)

01.05.2008
18:15
[55]

White Star [ Legend ]

ja nie mowie o talentach ;) pozatym Ronnie po takim okresie młodosci to wogole cud ze jest sportowcem na takim poziomie ;)

porownaj sobei sytuacje z wteyd a z teraz... 2 zawodnikow zdominowało snookera. w obecnych czasach jest o wiele wyzszy poziom mi sie zdaje i trudniej o takie osiągnięcia.

01.05.2008
18:15
[56]

SuddenDeath [ Konsul ]

Zgadzam sie z Łyczkiem.Ronnnie powinien zdominowac snookera tak jak to zrobil Hendry w latach 90 ale ma dziadowski charakter i dlatego nie zdominuje snnokera.I to mnie zawsze dziwilo dlaczego nie dominuje i jeszce slaba psyche ma nie walczy

01.05.2008
18:18
[57]

White Star [ Legend ]

dziadowski charakter to ma Hendry. nic nie zazartuje ani nic... taki sztywniak zazwyczaj

poczytaj jego biografie to bedziesz wiedzial dlaczego ma czasami słabą psyche...

01.05.2008
18:21
[58]

Łyczek [ Legend ]

White Star ---> To nie jego wina że była najlepszy wtedy. To tak samo można powiedzieć, że Pele nie jest prawidłowo uznanym piłkarzem wszech czasów bo grał w latach 60/70 i teraz pewnie byłby nikim. Aktualnie to fakt: Ronnie jest lepszym zawodnikiem od Stephen. Lata świetności zniknęły Hendry'ego więc nie ma formy takiej jak kiedyś. Ale patrząc na całą karierę Ronniego a całą Hendry'ego to i tak wyżej będzie postawiony Stephen przez znawców snookera.

[Edit] Właśnie nie :) Hendry ma idealny charakter do tej dyscypliny. Powaga i skupienie. A Ronnie czasem śmieszny, pod publiczkę i często co ? Słabe wyniki. Co do psychiki to co za różnicy co się kiedyś działo ? Uderzając bilę przypomina sobie w najważniejszym momencie kiepskie chwile w jego życiu i pudłuje ? No chyba nie :>

01.05.2008
18:34
[59]

White Star [ Legend ]

Łyczek>> no ale czy ja mam o to pretensje ze byl najlepszy? chwała mu za to ze umiał wykorzystac sytuacje i miał predyzpozycje ku temu :) bardzo fo cenie za to, i nei ma ta dyskusja na celu jakiegos ponizenia Hendrego bo nei mam do tego podstaw raczej ale udowodnienei tego ze w ostatnich latach to jednak Ronnie jest lepszy, nawet w bezposrendich pojedynkach ktorych bylo 47 Rakieta ma lepszy bilans. teraz napenwo Hendry, ale pogadamy gdy obaj definitywnie zakończą kariere snookerzystów:) Pamietajcie że Ronnie dopiero na przyszły sezon/nastepny zapowiadał eksplozje formy ;) mowil ze teraz nie skupia sie na zwyciestwach tylko na tym co daje mu radosc - wbijanie breakow co udowodnil wiele razy chocby w tym turnieju - juz 7 setek w tym max(3 w sezonie) i atakuje praktycznie wszystko co sie rusza a i tak źle na tym nei wychodzi, gra najlepiej w tym sezonie ze wszystkich co pokazuje ranking i wygrane turnieje.

no widzisz, Ty lubisz powage i skupienie a mnei to nudzi ;) spac mi sie chcialo jak ogladalem niektore mecze. jakies mumie grają czy co :) ja lubei jak cos sie dzieje wlasnie ;) tego nei wiemy o czym myśli :)


odrazu sorki za literowki czy cos ale jestem chory zdeczka i oslabiony i nie chce mi sie za bardzo zwracac uwagi na błędy. mam nadzieje ze czytac sie da mimo to.

01.05.2008
18:35
[60]

vinni [ Fan Siatkówki ]

Ile jest bo nie oglądam?

01.05.2008
18:39
[61]

White Star [ Legend ]

4-4 koniec 1 sesji, 2 jutro bylo 0-3 i 1-4 dla Hendryego

01.05.2008
18:42
[62]

zarith [ ]

no to w takim razie analogicznie, pogarda dla ronniego że nie umie wykorzystac sytuacji a ma okazję ku temu?

ja wiecie oglądam snookera od czasów kiedy w polsce pojawiły się pierwsze anteny satelitarne, więc lata 90-te znam nie tylko z opisów. hendry wygrywał tyle razy nie dlatego, ze poziom był słabszy (white? ebdon? davis? higgins? griffiths? parrot? taylor?), tylko dlatego, że był bogiem snookera. ronnie jest tylko bożkiem. umie grać, a nie umie wygrywać. pamiętacie taki film 'bilardzista' z newmanem? moze ktos po prostu powinien połamac rakiecie palce:)

01.05.2008
18:45
[63]

SuddenDeath [ Konsul ]

Taa lata 90 tez pamietam chyba w Sky Sports byl pokazywany Hendry wtedy 1 raz zobaczylem snookera na wlasne oczy.Bilardxzista z newmanem dobry film iz Cruisem chyba jeszcze ale to o poll bilardzie

01.05.2008
18:51
smile
[64]

Łyczek [ Legend ]

gra najlepiej w tym sezonie ze wszystkich co pokazuje ranking i wygrane turnieje.

W wygranych turniejach to on nie przoduje drogi WS :) W tym sezonie Stephen Maguire ma najwięcej wygranych (2 wygrane turnieje) a Ronnie 1 wygrany (w UK Championships). Obaj byli 3 razy w finale w tym sezonie więc według wygranych turniejów to Maguire jest lepszy :) Ale mniejsza o to :)

Ty lubisz powage i skupienie a mnei to nudzi ;)

Co do samej gry w snookera :) Ona nie ma być efektowna ale efektywna. To nie piłka nożna czy koszykówka gdzie gra się dla kilkudziesięcio tysięcznej publiczności i kochają takie zagrania. Hendry fakt, często wygląda jak burak, ale taki jest ten sport. Ten sport tak naprawdę jest dla snobów :) Tak jak golf itp. Często musisz się nudzić bo mało jest efektownych zagrań w snookera. Emocje są dość często ale to nie zmienia faktu, że snooker to przede wszystkim powaga.

Pamietajcie że Ronnie dopiero na przyszły sezon/nastepny zapowiadał eksplozje formy ;)

Akurat o tym, że Ronnie szykuję formę na przyszłe sezony to każdy wie. Tylko problem jest w tym, że mówi to od lat :) Po wygraniu pierwszego tytułu MŚ powiedział "Teraz moja forma jest najwyższa. Teraz będzie z górki". Trochę za daleko poszedł w te słowa bo górki są cały czas (oprócz 2004 gdzie wygrał drugi raz).

01.05.2008
18:53
[65]

zarith [ ]

sudden death - z cruisem (i sliczna m.e. mastrantonio) byla kontynuacja bilardzisty, 'kolor pieniędzy'. równiez swietny film.

01.05.2008
19:01
[66]

White Star [ Legend ]

no sprawdzilem i fakt, zdawalo mi sie ze lepiej cos wygrywał ;) co nie zmienia faktu ze od Maguirea zdecydowanie lepiej wypada w tym i bodaj poprzednim sezonie tez.

wiem, wiem, kamizelki, spodnie na kancik itp. muszki a Ronnie wprowadził chyba jakby nową jakość do tego i za to tez sie go lubi ze rozruszał snookera ;) ze o rozowej kamzelce Ebdona nie wspomne hehehe :D

ale pop porzednim sezonie chyba 'powazna' deklaracje złozył ze daje sobie max 3 sezony na mistrza świata bo inaczej konczy kariere ;) a sezon obecny i przyszly maja byc niby testowe czy cos ;)
moze tez dlatego jego wole bo poprostu nei pamietam triumfow Hendryego bo pamietac raczej nie mam prawa ;) i jak pamietam 1 turniejem jaki ogladalem byly wlasnie MŚ w 01 ;) to tez pewnie wiele zrobiło bo wtedy Ronnie rozmiótł towarzystwo :)

01.05.2008
19:11
smile
[67]

Łyczek [ Legend ]

wiem, wiem, kamizelki, spodnie na kancik itp. muszki a Ronnie wprowadził chyba jakby nową jakość do tego i za to tez sie go lubi ze rozruszał snookera ;) ze o rozowej kamzelce Ebdona nie wspomne hehehe :D

Obecnie snooker jest grą dżentelmenów. W turniejach obowiązuje nienaganny ubiór, którego nieodzownym elementem jest muszka, a także odpowiednie maniery.

Według wikipedii.

01.05.2008
19:15
[68]

zarith [ ]

tak jak tenis łyczek:). a jest więcej paraleli między agassim a o'sullivanem:)

01.05.2008
20:10
[69]

White Star [ Legend ]

ubiór to Ronnie ma zazwyczaj ale maniery to inna sprawa :D

01.05.2008
21:02
[70]

White Star [ Legend ]

Perry mnie coraz bardziej zaskakuje... myslalem ze Maguire to wypadek przy pracy a tu nadal pokazuje ze jest mocny :) chyba czarny kon Mistrzostw :) jedzie na 3-0 z Carterem

02.05.2008
02:21
[71]

White Star [ Legend ]

Łyczek ale wkrecasz ;p dobrze mi sie zdawalo. Ronnie wygral w tym sezonie jeszcze po raz 7 czy 8 premier league :P tam placa tysiac funtow za setke :-o

02.05.2008
02:44
[72]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Nie gra tam sporo czołowych zawodników. I rzecz oczywiście nie jest rankingowa, tylko dość efekciarska, mi kompletnie do gustu nie przypadła.

02.05.2008
07:49
[73]

White Star [ Legend ]

nie jest rankingowa ale mozna sporo zarobić ;) po 10 rundach Ding mial juz 37k, Ronnie 33

tylko 7 zawodnikow moze w niej grac ;) osttanio to byli Ronnie, Higgins, Hendry, WHite Davis, Robertson i Ding. i ciekawe zasady m.in. 25sekund na uderzenie :) zdecydowanie promuje to Ronniego ktory jest szybszy nawet od swojego samochodu :P(vide zakład w top gear ;))

02.05.2008
12:11
smile
[74]

White Star [ Legend ]

noi co? :) hiehiehie :)

kto tu ma słabą psyche w tym meczu ;] póki co 7 partii z rzędu :) Hendry rządzi oczywiście mimo to :)

02.05.2008
13:08
[75]

White Star [ Legend ]

M A S A K R A :D:D:D

11-4 i 10 partia z rzędu :) cud miód :) a ja sie pukałem w głowe przy stanie 1-4 ze powtorka z 17-4 bedzie :) choc pewnie Hendry cos jeszcze ugra ale to i tak pogrom neisamowity ;]

02.05.2008
13:13
[76]

vinni [ Fan Siatkówki ]

Wow musze obejżeć.11-4 A wczoraj było jeszcze 3-0 dla Henrego.

Pogrom Henrego.

02.05.2008
13:26
[77]

simson_ [ Konsul ]

no i 12 - 4 :)

02.05.2008
13:27
smile
[78]

SuddenDeath [ Konsul ]

Ale nokaut Hendrego.Jak zwykle 1 sesja w wykonaniu Ronniego slaba a 2 po prostu rewelacja.Cos tu pachnie powtorka z historii czyzby wynik 17 : 4 mial sie powtorzyc??

02.05.2008
13:34
[79]

vinni [ Fan Siatkówki ]

Teraz trzeba czekac do...

Nie wiem kiedy.

02.05.2008
13:36
[80]

White Star [ Legend ]

do godziny 20 :)

02.05.2008
14:55
[81]

|kszaq| [ Legend ]

Szkoda Henry'ego ale na Ronniego nie ma mocnych, zwycięzca tej pary będzie MŚ

02.05.2008
15:00
[82]

White Star [ Legend ]

chyba ze Perry bedzie dalej szalał i coś zawalczy :D zraz druga sesja z Alim

02.05.2008
15:03
[83]

vinni [ Fan Siatkówki ]

Dziś az sobie o 20 po wyścigu obejże snooka.

02.05.2008
16:02
[84]

White Star [ Legend ]

ależ oni slimaczą :D Ronnie z Hendrym by juz ze 3 partie zagrali...

02.05.2008
16:20
[85]

|kszaq| [ Legend ]

Patrząc na gre Cartera dziwie się, że jest w półfinale i zdołał wbić 147...

02.05.2008
16:26
[86]

White Star [ Legend ]

no miał farta ;) trafiła mu sie partia mocna :) nie ma presji to sobie zagrał na luzie :) wiekszy nacisk teraz chyba na Perryego bo chyba drugiej takiej szansy nei dostanie juz w karierze...

02.05.2008
19:45
[87]

Łyczek [ Legend ]

Ronnie wygral w tym sezonie jeszcze po raz 7 czy 8 premier league :P

Premier League nie jest turniej rankingowym. Panują tam inne zasady niż w normalnym turnieju. Ale te ":P" pewnie oznaczało że wiesz o tym i była to ironia :)

02.05.2008
19:51
[88]

White Star [ Legend ]

no tak :) co nie zmienia faktu ze jakies 40 kółek mozna wyciagnac na takiej lidze wiec łakomy kąsek, szczegolnie dla Ronniego ktorego sredni czas na uderzenie w MŚ to do tej pory 18sek czyli bodaj najszybciej :)

za kilka minut 3 sesja :) ciekawe czy ostatnia :)

02.05.2008
19:53
smile
[89]

Łyczek [ Legend ]

Ronnie dostanie za maksa 73 kółka więc wygrana w PL mało mu daje :)

02.05.2008
19:55
[90]

White Star [ Legend ]

no ale i tak tam raczej z nim nikt nei ma szans ;] ile punktow on zbiera za faule innych za przekroczenie czasu czy z tego samego powodu niedokladne zagrania i wtedy jedzie sobie setki i za kazda tysiac funtow. dla niego to swietna rozgrzewka i cwiczenia przed turniejami :)

02.05.2008
20:04
[91]

White Star [ Legend ]

LOL widzieliście to? :O

47setek w sezonie Ronniego a drugi zawodnik ma 15 'tylko' :O

02.05.2008
20:36
[92]

dudka [ Legend ]

The Rocket wogóle ma kapitalny sezon
a w tych 47 setkach ma 3 maxy :) w tym sezonie

02.05.2008
20:38
[93]

White Star [ Legend ]

teraz cos sie Hendry wzial do roboty, wygral partie i prawie druga ale cos mu nei wyszlo przy rozbiciu czerwonych... jeszcze 91 na stole


LOL :D ale se trafił D:

02.05.2008
21:06
[94]

simson_ [ Konsul ]

Zauważyłem, że Roonie umie dobrze grać obiema rękami, respekt :)

02.05.2008
21:12
[95]

White Star [ Legend ]

od zawsze gra dobrze lewa ;) wielki atut :)

02.05.2008
21:31
smile
[96]

Łyczek [ Legend ]

Miałeś White Star uśmiech Hendry'ego :)

02.05.2008
21:32
[97]

White Star [ Legend ]

nom :) szacun :) ale nie pierwszy raz w tym meczu sie usmiecha:)

Ronniemu głupio było jak czerwona wpadła tam w gornej lewej od zoltej :D tez taka minke zrobił dziwna D:

no wlasnie.. wstyd mu za to...

02.05.2008
22:00
[98]

White Star [ Legend ]

RAKIETA W FINALE!!!

02.05.2008
22:01
smile
[99]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Ronnie ;*

02.05.2008
22:04
smile
[100]

master53 [ Senator ]

No i Ronnie może sobie dopisać tytuł mistrza świata :) Jest w tak świetnej formie, że nawet nie wyobrażam sobie, żeby nie wygrał finału.

Ciekawa rzecz jest z tą ostatnią czarną. Bo wychodzi na to, że Hendry miał więcej punktów od Ronniego, a przegrał mecz.

02.05.2008
22:09
[101]

White Star [ Legend ]

juz mu sie nie chcialo grac... i tak by przegrał nastepna partie pewnie, lub kolejną. zrobił uprzejmy krok w strone Ronniego zeby czasem nei musieli grac 4 sesji i zeby sie lepiej przygotował do finału ;D zawsze lepiej przegrac z mistrzem nie?;)

02.05.2008
22:11
[102]

simson_ [ Konsul ]

No no, Ronnie pokazał klase, mistrzostwo jest jego. W finale wygra z Carterem :)

02.05.2008
22:34
[103]

BE_WANTED [ Wymiatacz ]

Nie udało mi się dzisiaj obejrzeć ani minutki snookera ;/ Ronnie w finale to wiem, ale jaka sytuacja jest w meczu Carter-Perry? Jak grają panowie?

Warto przypomnieć, że partnerem sparingowym O'Sullivana jest nie kto inny jak Ali Carter :) Jakby tak się spotkali w finale to byłaby ciekawa sprawa ;)

02.05.2008
22:43
[104]

simson_ [ Konsul ]

W drugim półfinale jest 9-7 dla Cartera, więc jeszcze nic nie wiadomo

02.05.2008
22:54
[105]

White Star [ Legend ]

no jak Carter, a nie Hamilton czasem?

Ali i Perry jutro o 11 i 20 sesje grają, o 15 powtorka 3 sesji meczu Ronniego z Henkiem

02.05.2008
23:07
smile
[106]

dudka [ Legend ]

Jak Carter wejdzie do finału to Ronnie zrobi wszystko żeby wbić maxa

spoiler start
zaineteresowani wiedzą o co chodzi
spoiler stop

02.05.2008
23:17
[107]

White Star [ Legend ]

no napewno nie raz zaatakuje :) bedzie ciekawie :)

03.05.2008
12:20
[108]

White Star [ Legend ]

11-9 dla perryego :O 4 partia z rzędu... wolałbym Aliego za przeciwnika dla Ronniego :) na 147.pl ktos tam pisał w komentach ze jak Perry awansuje to OSę karetka odwiezie do szpitala bo dostanie ataku nerwicy z powodu powolnej gry Perryego D:

03.05.2008
12:22
[109]

|kszaq| [ Legend ]

Niech oddadzą od razu finał walkowerem bo Ronnie jest w wyśmienitej formie. Fajnie, że Ronnie zamienił kilka zdań z Hendry'm bo pamiętam kilka meczy x lat temu gdzie się za bardzo nie kochali.

03.05.2008
12:27
[110]

White Star [ Legend ]

no w zasadzie to byli chyba skłóceni lekko do tej pory ;) cieszy to ze pogadali sobie po meczu i na konferencji Hendry pochwalił Ronniego, wkoncu sa dorosli to co sie beda zachowywac jak dzieci :) a lepszego momentu na 'zgode' chyba nei bylo do tej pory

03.05.2008
13:51
[111]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Wydaje mi się, że Hendry powiedział O'Sullivanowi, że niepotrzebnie się wcześniej wygłupiał z tą białą. Bo to faktycznie był taki trochę brak szacunku.

03.05.2008
14:38
[112]

dudka [ Legend ]

o jaką białą chodzi? coś przegapiłem?

03.05.2008
15:04
[113]

White Star [ Legend ]

jaki brak szacunku. chciał dac mu szanse(tzn. Hendryemu) (jesli mowimy o tym samym) na bardziej wyrownany pojedynek, a Heniek nie chciał w taki sposob 'walczyc' i w sumei oddał framea


ja to pisałem o ostatniej partii jakby co ;)

03.05.2008
15:13
[114]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

no Ali z Perrym wyrównany mecz :) Wszystko sięrozstrzygnie w 33 framie pewnie ;p
Oczywiście Carter musi wygrać! :)

03.05.2008
15:19
[115]

White Star [ Legend ]

o lol, po 12 D: przegoście :)

ciekawe czy Ronniemu na dobre wyjdzie dzień przerwy :) z jednej strony dobrze bo odpocznie i pewnie sporo potrenuje ale z drugiej strony moze wypasc z rytmu meczowego. Jednoczesnie to mzoe zaszkodzic zwyciezcy z meczu Ali - Perry bo beda przemeczeni ciaglym graniem :D Czyli potencjalnie łatwiej dla Ronniego sie układa już w tej chwili finał... Juz sie nei mgoe odczekac :)

03.05.2008
15:20
[116]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Dudka --> O'Sullivan w ostatnim frejmie (tym na 13:7) tuż przed zapewnieniem sobie zwycięstwa wbił białą do kieszeni. Widać było, że to specjalnie, wcześniej kilka razy liczył ile ma już punktów.

WS --> Nie wiem, czy uprawiasz czynnie jakiś sport, ale takie potraktowanie przeciwnika, takie "danie pograć", to jest brak szacunku. Jak mawiał świętej pamięci Zdzisław Ambroziak, jeśli się naprawdę szanuje przeciwnika, jeśli uważa się go za równego sobie, to zrobi się wszystko, zeby wygrać, zagra się na swoim maksymalnym poziomie. A tu tego nie było i dla mnie to był taki zgrzyt. O ile słynna konferencja prasowa z Chin nie zrobiła na mnie jakiegoś wrażenia, to przy tym zdarzeniu O'Sullivan trochę stracił w moich oczach.

03.05.2008
15:22
[117]

White Star [ Legend ]

nie uprawiam. moze myslal ze Hendry połknei haczyk i sie zbierze troche do gry, moze chciał go zmotywowac. zreszta lekcewazenie przeciwnika to chleb powszedni w grze Ronniego... wiec sie tym nei zdziwiłem bo to nie pierwszy raz, a że na Hendrym tym razem tak zrobił i to w półfinale MŚ to sie bardziej gada ;)

03.05.2008
18:15
smile
[118]

simson_ [ Konsul ]

Z takim poziomem jaki prezentuje Perry i Carter to oni nie mają co się w finale pokazywać... to będzie masakra, chociaż ich pojedynek jest bardzo wyrównany. Następna sesja o 20 ?

03.05.2008
18:29
[119]

White Star [ Legend ]

tak, od 20 mają grać. z takim tempem to gdzies koło północy skończą chyba... a już


<<< wywiad po meczu O'Sy z Henkiem

03.05.2008
18:57
[120]

|kszaq| [ Legend ]

to przy tym zdarzeniu O'Sullivan trochę stracił w moich oczach.

Yep, mimo wszystko nadal widać tą złośliwość w stosunku do Henry'ego

03.05.2008
21:35
[121]

White Star [ Legend ]

po 14:D ale przyspieszyli troszke tempo :) szkoda bo Perry w jednym z frejmów chciał ładnie rozbić czerwone ale kompletnie mu nie wyszło i przegrał ta partie...

04.05.2008
05:52
[122]

White Star [ Legend ]

i Carter w finale :) 17-15


finał od 16.45 :)

04.05.2008
16:40
smile
[123]

SuddenDeath [ Konsul ]

I juz 2 : 0 dla Rakiety

04.05.2008
17:06
[124]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

To jest z poślizgiem, jest już przerwa i 3:1. Ale setka Cartera dobrze rokuje na mecz.

05.05.2008
15:50
smile
[125]

|kszaq| [ Legend ]

Ale Carter wbił czarną

05.05.2008
15:53
smile
[126]

Łyczek [ Legend ]

kszaq ---> Ronnie nie trafia czerwonej i wraca Ali. Ten się śmieje kto się śmieje ostatni :)

Nie zmienia to faktu, że będzie Ronnie mistrzem.

05.05.2008
16:06
smile
[127]

Łyczek [ Legend ]

Ten co wygrał drugą nagrodę śmieszny facet :) Miał bardzo trudne pytanie: Jaki pseudonim ma Ronnie O'Sullivan ? Odpowiedział i dostanie kij, ręczniczek do kija i jakieś bzdety z Eurosportu :)

13-5

05.05.2008
17:03
[128]

Volk [ Legend ]

No to bedzie potrzebna czwarta sesja.

05.05.2008
17:03
smile
[129]

SuddenDeath [ Konsul ]

I dupa obrazu nie ma ani w tv ani w necie.Do kurwy nedzu noooooooooooooooooo

05.05.2008
21:29
[130]

cinek0,7 [ Konsul ]

I po mistrzostwach :/Troche za krótki ten mecz finałowy..
teraz prawdopodobnie ostatni frejm ; jak na razie 27 (17<35>8) 0
Chociaż miejmy nadzieję ża Carter powalczy jak teraz..

05.05.2008
21:48
smile
[131]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Brawo Ronnie!

05.05.2008
21:55
[132]

QbaVCF [ Konsul ]

Szkoda, że już koniec, liczyłem na dłuższy finał, a teraz trzeba czekać do czerwca :(

05.05.2008
22:12
smile
[133]

peterkarel [ Leszcze 4 Ever KCJ ]

moim zdaniem Hendry vs Ronnie to był przedwczesny finał :) szkoda ze Heniek odpadł :(


tak tak ale nie zapomnijmy o meczu Ronnie vs Higgins :D jak John mu dowalił :)

nie lubię Ronniego taki z niego gbur :| totalna olewka ehh szkoda gadać

05.05.2008
22:15
smile
[134]

Volk [ Legend ]

Mecz bez historii. Gdy Ronnie jest w formie nikt nie moze go pokonac. Cytat z wypowiedzi Hendry'ego: O'Sullivan is the best player in the world by a country mile.

06.05.2008
07:33
[135]

White Star [ Legend ]

tak tak ale nie zapomnijmy o meczu Ronnie vs Higgins :D jak John mu dowalił :)

nie lubię Ronniego taki z niego gbur :| totalna olewka ehh szkoda gadać


żal dupe ściska? ;P

06.05.2008
07:37
[136]

|kszaq| [ Legend ]

kszaq ---> Ronnie nie trafia czerwonej i wraca Ali. Ten się śmieje kto się śmieje ostatni :)

Chodziło o samą sytuację jak czarna wpadła do kieszeni :)

Finał bez finału, ot tak powiem :]

06.05.2008
07:43
[137]

White Star [ Legend ]

no szkoda ze nie bylo wiecej emocji poza czarną Cartera :P i mało setek.. a tka okazja zeby bić rekordy ;)

06.05.2008
16:39
[138]

simson_ [ Konsul ]

Ronnie chyba był zbyt dobry dla Cartera, załapał wspaniała formę na ten turniej. Półfinał z udziałem Hendrego był chyba przedwczesnym finałem... jak to mój ojciec powiedział w trakcie finału:"O'Sullivan to czyściciel stołu" :)

06.05.2008
16:46
[139]

Vojtasek [ Konsul ]

Ale masz frajdę że twój tatuś taki tekst powiedział. No naprawde czyściciel stołu hahaha hohoho hihihi hehehe huhuhu hyhyhy. Byś się przynajmniej nie chwalił.
Siara na maxa!!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.