GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam...

24.04.2008
18:53
[1]

Sigger21 [ Pretorianin ]

Sprzedam...

Witam mam do sprzedania mega kolekcja roznosci Zbieralem to przez 2 lata czas sie tego pozbyc :P Jak widac ta rozne karty kapsle naklejki itp. i jescze jedno Sprzedam 2 gry SWAT 4 Zlota Edycja Pl i Tomb Raider Legenda PL Super Seller cena to 45zl za 2 dwie gry razem wiem ze mialem watek o tych grach ale ktos ususnal prawdopodobnie dla tego ze zla kategoria pozdro

24.04.2008
18:54
smile
[2]

sebekg [ Senator ]

hehe troche tego jest:) a jaka minimalna ?:>

ile masz late ze zbierasz pokemony ?:)

24.04.2008
18:55
[3]

Sigger21 [ Pretorianin ]

troche duzo troche malo zalezy dla kogo 70zl.

24.04.2008
18:55
[4]

Sigger21 [ Pretorianin ]

nie zbieram (zbieralem) mam 12lat

24.04.2008
19:01
smile
[5]

alcheemik [ Legionista ]

allegro jest od lat 18 nie 12 dlatego ja nie mam konta

24.04.2008
19:02
[6]

Sigger21 [ Pretorianin ]

lool moze bys sprawdzil to konto mojej mamy.... anie odrazu panika lool

24.04.2008
19:03
smile
[7]

Cliffton [ Generaďż˝ ]

Trochę tego jest, ale wątpię żebyś wyciągnął cenę minimalną (chyba, że komuś zależy na czymś z tej kolekcji :)).

24.04.2008
19:08
smile
[8]

Azerko [ bleee ]

jak w ogóle można nazwac to "kolekcją" dla mnie są to smiecie :P bez obrazy

24.04.2008
19:10
smile
[9]

Metal alchemist [ Centurion ]

chętnie bym to kupił szkoda że kasy nie mam

24.04.2008
19:15
[10]

Sigger21 [ Pretorianin ]

powiedz ile masz? do wydania

24.04.2008
19:18
[11]

Metal alchemist [ Centurion ]

POWTARZAM NIE MAM KASY

24.04.2008
19:18
[12]

Sigger21 [ Pretorianin ]

aha ok...szkoda :(

24.04.2008
19:19
[13]

kamil1153 [ Generaďż˝ ]

Wszyscy mowia, ze konto ma ich mama/tata a co sie okazuje. Co te dzieci ostatnio wyprawiaja na allegro...


A "kolekcja" bardzo fajna, choc ja tego nie nazwalbym kolekcja tylko smieciami.

24.04.2008
19:21
[14]

Metal alchemist [ Centurion ]

zobaczę do jutro jak coś to napisze

24.04.2008
19:23
[15]

Sigger21 [ Pretorianin ]

ok a na gry ktos chetny?

24.04.2008
19:30
[16]

Sigger21 [ Pretorianin ]

Metal Alchemist--->napisz mi jutro na gadu-gadu nr.-2110500 ja bede od 7.00 rano do 9.00 i pozniej popoludniu

24.04.2008
19:33
[17]

KorniSHoN 11 [ Leo Messi ]

Też mam tego troche ;] moze sprzedam ;D

24.04.2008
20:17
[18]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

Podtrzymuję ofertę z poprzedniego wątku. :-)

24.04.2008
21:09
[19]

Sigger21 [ Pretorianin ]

Puszczyk -- o co ci teraz chodzi ?

24.04.2008
21:44
[20]

Sigger21 [ Pretorianin ]

odpowiesz?

24.04.2008
22:07
smile
[21]

peterkarel [ Leszcze 4 Ever KCJ ]

ja też posiadam taką kolekcję ale nie mam zamiaru sie jej pozbywać. Tyle w niej wspomnień :)

mam gdzieś nawet 150 naklejek z gumy pokemon :) zaczekam kilkadziesiąt lat i zarobię niezłą sumkę :D

24.04.2008
22:16
[22]

Neo12 [ Prince of Persia ]

Co wy tak się rzuciliście na to sprzedawanie? Pieniędzy wam zbrakło wszystkim nagle?

25.04.2008
11:28
[23]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

Sigger ---> Chodzi mi o to, że napisałem w poprzednim Twoim wątku, który podobno został skasowany, że interesuje mnie tylko TR. Jarzy?

25.04.2008
11:41
[24]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

Radziłbym ci najpierw posegregować to. UI wtedy opisac dokładnie ile czego masz.

25.04.2008
11:57
smile
[25]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Dużo tego. Musiałeś się nieźle nazbierać.

25.04.2008
15:19
[26]

Sigger21 [ Pretorianin ]

do tego zestawu gier Tomb Raider: Legenda SuperSeller PL SWAT 4 Zlota Edycja TopSeller PL dozucam gre Gothic PL cena 50zł.

01.05.2008
22:22
smile
[27]

Pacix [ Chor��y ]

ja bym kupil dla brata ale kasy brak

01.05.2008
23:24
[28]

ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]

To jest warte max. 15 zł I będziesz miał szczęście jak ktoś to wogłule kupi bo nikt tego nie zbiera chyba że dzieci do lat 6.

03.05.2008
08:27
[29]

Mofis [ Dark Dragon ]

cpt.Miller--->sie znasz dobrze Sigger zrobil wystawiajac za taka cene jak patrzalem za 30zl gosciu 50 kapsli pokemon ssprzzedal a ztego co tam widze jest tego conajmniej 5x tyle!!albo pewnie i wiecej!

03.05.2008
08:44
[30]

tankem [ Nathan Drake ]

Mofis ---> co z tego jak i tak nikt nie kupi to za wiecej niz 40 zł

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.