Sigger21 [ Pretorianin ]
Sprzedam...
Witam mam do sprzedania mega kolekcja roznosci Zbieralem to przez 2 lata czas sie tego pozbyc :P Jak widac ta rozne karty kapsle naklejki itp. i jescze jedno Sprzedam 2 gry SWAT 4 Zlota Edycja Pl i Tomb Raider Legenda PL Super Seller cena to 45zl za 2 dwie gry razem wiem ze mialem watek o tych grach ale ktos ususnal prawdopodobnie dla tego ze zla kategoria pozdro

sebekg [ Senator ]
hehe troche tego jest:) a jaka minimalna ?:>
ile masz late ze zbierasz pokemony ?:)
Sigger21 [ Pretorianin ]
troche duzo troche malo zalezy dla kogo 70zl.
Sigger21 [ Pretorianin ]
nie zbieram (zbieralem) mam 12lat

alcheemik [ Legionista ]
allegro jest od lat 18 nie 12 dlatego ja nie mam konta
Sigger21 [ Pretorianin ]
lool moze bys sprawdzil to konto mojej mamy.... anie odrazu panika lool

Cliffton [ Generaďż˝ ]
Trochę tego jest, ale wątpię żebyś wyciągnął cenę minimalną (chyba, że komuś zależy na czymś z tej kolekcji :)).

Azerko [ bleee ]
jak w ogóle można nazwac to "kolekcją" dla mnie są to smiecie :P bez obrazy

Metal alchemist [ Centurion ]
chętnie bym to kupił szkoda że kasy nie mam
Sigger21 [ Pretorianin ]
powiedz ile masz? do wydania
Metal alchemist [ Centurion ]
POWTARZAM NIE MAM KASY
Sigger21 [ Pretorianin ]
aha ok...szkoda :(
kamil1153 [ Generaďż˝ ]
Wszyscy mowia, ze konto ma ich mama/tata a co sie okazuje. Co te dzieci ostatnio wyprawiaja na allegro...
A "kolekcja" bardzo fajna, choc ja tego nie nazwalbym kolekcja tylko smieciami.
Metal alchemist [ Centurion ]
zobaczę do jutro jak coś to napisze
Sigger21 [ Pretorianin ]
ok a na gry ktos chetny?
Sigger21 [ Pretorianin ]
Metal Alchemist--->napisz mi jutro na gadu-gadu nr.-2110500 ja bede od 7.00 rano do 9.00 i pozniej popoludniu
KorniSHoN 11 [ Leo Messi ]
Też mam tego troche ;] moze sprzedam ;D
_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]
Podtrzymuję ofertę z poprzedniego wątku. :-)
Sigger21 [ Pretorianin ]
Puszczyk -- o co ci teraz chodzi ?
Sigger21 [ Pretorianin ]
odpowiesz?

peterkarel [ Leszcze 4 Ever KCJ ]
ja też posiadam taką kolekcję ale nie mam zamiaru sie jej pozbywać. Tyle w niej wspomnień :)
mam gdzieś nawet 150 naklejek z gumy pokemon :) zaczekam kilkadziesiąt lat i zarobię niezłą sumkę :D
Neo12 [ Prince of Persia ]
Co wy tak się rzuciliście na to sprzedawanie? Pieniędzy wam zbrakło wszystkim nagle?
_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]
Sigger ---> Chodzi mi o to, że napisałem w poprzednim Twoim wątku, który podobno został skasowany, że interesuje mnie tylko TR. Jarzy?
Lukis. [ Poznańska Pyra ]
Radziłbym ci najpierw posegregować to. UI wtedy opisac dokładnie ile czego masz.

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Dużo tego. Musiałeś się nieźle nazbierać.
Sigger21 [ Pretorianin ]
do tego zestawu gier Tomb Raider: Legenda SuperSeller PL SWAT 4 Zlota Edycja TopSeller PL dozucam gre Gothic PL cena 50zł.

Pacix [ Chor��y ]
ja bym kupil dla brata ale kasy brak
ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]
To jest warte max. 15 zł I będziesz miał szczęście jak ktoś to wogłule kupi bo nikt tego nie zbiera chyba że dzieci do lat 6.
Mofis [ Dark Dragon ]
cpt.Miller--->sie znasz dobrze Sigger zrobil wystawiajac za taka cene jak patrzalem za 30zl gosciu 50 kapsli pokemon ssprzzedal a ztego co tam widze jest tego conajmniej 5x tyle!!albo pewnie i wiecej!
tankem [ Nathan Drake ]
Mofis ---> co z tego jak i tak nikt nie kupi to za wiecej niz 40 zł