GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z GTA SA.MP

20.04.2008
13:02
[1]

Sigger21 [ Pretorianin ]

Problem z GTA SA.MP

Witam dzisaj zainstalowalem gre GTA San Andreas i dziala ale chce grac w Multiplayer i wszystkie serwery itp. mam ale niemoge grac jak wchodze na jakis to niedziala probowalem na chyba ze 30 na kazdym tyo samo czy moze jakas inna wersje czekam na odpoiwedz pozdrawiam

20.04.2008
13:09
[2]

Sigger21 [ Pretorianin ]

PROSZE odpiszczie!!!!!!!

20.04.2008
13:15
[3]

Sigger21 [ Pretorianin ]

PRosze bardzo mi zalezy!!!!!!!!!!1

22.04.2008
15:07
[4]

Sigger21 [ Pretorianin ]

Prosze!!

01.05.2008
22:25
[5]

Pacix [ Chor��y ]

ja terz mam taki problem

02.05.2008
14:56
[6]

Halucyn89 [ Show Must Go On ]



tu będziesz mial poprawkę żeby dzialalo, mnie pomoglo.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.