ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
Kamera internetowa
Witam
Mam pytanie wie ktos ile fps wyciaga ta kamera w rozdzialce 640x480?
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
upik
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
upik

tankem [ Nathan Drake ]
a skąd mamy wiedzieć?
Mr.Eko [ Terrorist Win ! ]
o bosh -.- on się pyta bo może ktoś ma taką kamerke -.-
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
nom dokladnie moze ktos ja ma
Hugunumana [ Konsul ]
30 FPS... ale to nie jest pewne na 100%
N2 [ negroz ]
Nie łudź się, że obraz będzie płynny. Przy VGA (640x480) kamerki nadają sie jedynie do zdjęć, 25-30fps'ów osiągniesz za to przy QVGA (230x240) i obraz bedzie płynny.
Chociaż jeżeli będziesz używac kamery do videokonferencji to i tak nieistotna jest wartość fps'ów przy VGA, ponieważ i tak nie wyciągniesz więcej jak 10.
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
no wlasnie chcialbym wiedziec czy przy 640x480 jest 30fps czy 15..
producent tego nie podal...
sebekg [ Senator ]
nie odpada, zawsze przerywa i dziala z gora 20fps a ze pisza to niech pisza:)