GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kamera internetowa

18.04.2008
21:06
[1]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

Kamera internetowa

Witam
Mam pytanie wie ktos ile fps wyciaga ta kamera w rozdzialce 640x480?

19.04.2008
09:34
[2]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

upik

19.04.2008
11:26
[3]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

upik

19.04.2008
11:30
smile
[4]

tankem [ Nathan Drake ]

a skąd mamy wiedzieć?

19.04.2008
11:31
[5]

Mr.Eko [ Terrorist Win ! ]

o bosh -.- on się pyta bo może ktoś ma taką kamerke -.-

19.04.2008
12:50
[6]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

nom dokladnie moze ktos ja ma

19.04.2008
12:53
[7]

Hugunumana [ Konsul ]

30 FPS... ale to nie jest pewne na 100%

19.04.2008
14:19
[8]

N2 [ negroz ]

Nie łudź się, że obraz będzie płynny. Przy VGA (640x480) kamerki nadają sie jedynie do zdjęć, 25-30fps'ów osiągniesz za to przy QVGA (230x240) i obraz bedzie płynny.
Chociaż jeżeli będziesz używac kamery do videokonferencji to i tak nieistotna jest wartość fps'ów przy VGA, ponieważ i tak nie wyciągniesz więcej jak 10.

19.04.2008
14:23
[9]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

no wlasnie chcialbym wiedziec czy przy 640x480 jest 30fps czy 15..
producent tego nie podal...

06.05.2008
14:43
[10]

sebekg [ Senator ]

nie odpada, zawsze przerywa i dziala z gora 20fps a ze pisza to niech pisza:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.