barnej7 [ Konsul ]
tadyk super raper hahahahaha
www.myspace.com/rychutadyk
obczajcie kolesia haha ale teksty hahaha
blazerx [ ]
;>
tede w top5, juz widac skad pomysl na pseudo
Vidos [ Legend ]
Straszny bełkot.
Dayton [ Senator ]
to tak na zasadzie: "nagram plyte hiphop chu* czy mi to idzie i czy mam talent ale nagram bo jestem raper"
barnej7 [ Konsul ]
hehe

siurekm [ Strogler ]
<-----
Teksty wymiatają

Adamek.22 [ Konsul ]
SLU
TheMan [ Pretorianin ]
on rapuje czy cytuje tekst??
barnej7 [ Konsul ]
o plyte wydal
zylla® [ Konsul ]
Wydaje mi się że ten gościu sobie jaja robi

yazz_aka_maish [ Legend ]
Wytrzymalem okolo minuty. Rzucic pawia mozna...

Wojduś [ Generaďż˝ ]
Lol!!!
Słowa są zajebiaszcze xD

Germeran [ Pretorianin ]
On jest lepszy od Justina Timberlake! Justin to śmieć w porównaniu z nim!

CzykiRapMen [ Konsul ]
Bożże.. Co za wyjeb :|

WTF? [ Konsul ]
barnej7 - skąd ty go wytrzasnąłeś?
"Gimnazjum to nie podstawówka(...) zadania domowego nie zrobiłeś, jedynkę dostaniesz. Kujon się nie nauczy i piątkę dostanie" <--- eee...?
Beton xP

ON Line [ sHiFtY ]
2/10
wolkov [ |Drummer| ]
Niedługo będą nawijać o niedobrych kaszkach i przedszkolankach.
diablooo7 [ Centurion ]
lol

eLJot [ a.k.a. księgowa ]
"Muzyka zła" bo tak sie nazywa album ujży światło dzienne już niedługo!
Ale dno
Za ten "teledysk" powinien do sądu trafić.
malyb89 [ Mistah Mały ]
Rozjebał mnie tytuł "Gimnazjum DISS" hahaha, a na gimnazjum on nie wygląda.
Adaśś [ Konsul ]
Co to za gówno? :P
barnej7 [ Konsul ]
na hip-hop.pl kolo pisze ostatnio nagral jakis kawalek" Porno rap"
Raziel [ Action Boy ]
a mi sie wydaje, że to są jaja i naprawdę dobre:)
barnej7 [ Konsul ]
na tym myspace jest jego plyta kawalek UFO jest najbardziej bekowy hahaha

micki666 [ Kierowca Bombowca ]
"ale potem znowu mnie dopadli i jak psy zjadli"

King Klick [ Pretorianin ]
Widać, że koleś robi to dla zwały :)
nooze [ Konsul ]
Internet powinien być od 18 lat.
Szczeblo [ Konsul ]
nauczyciel od matmy ma tak głupie flow ze wszyscy myślą ze jest downem
rymy, ludzie, rymy! juz sobie wyobrazam jaki sławny w swojej szkole jest ten geniusz ;]
barnej7 [ Konsul ]
nauczyciel od matmy ma tak głupie flow ze wszyscy myślą ze jest downem
hahahaha ten tekst wymiata
barnej7 [ Konsul ]
up
barnej7 [ Konsul ]
up bo smieszne