GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

tadyk super raper hahahahaha

14.04.2008
23:37
[1]

barnej7 [ Konsul ]

tadyk super raper hahahahaha

www.myspace.com/rychutadyk


obczajcie kolesia haha ale teksty hahaha

14.04.2008
23:40
[2]

blazerx [ ]

;>

tede w top5, juz widac skad pomysl na pseudo

14.04.2008
23:40
[3]

Vidos [ Legend ]

Straszny bełkot.

15.04.2008
00:28
[4]

Dayton [ Senator ]

to tak na zasadzie: "nagram plyte hiphop chu* czy mi to idzie i czy mam talent ale nagram bo jestem raper"

17.04.2008
19:53
[5]

barnej7 [ Konsul ]

hehe

17.04.2008
19:56
smile
[6]

siurekm [ Strogler ]

<-----

Teksty wymiatają

17.04.2008
20:03
smile
[7]

Adamek.22 [ Konsul ]

SLU

17.04.2008
20:04
[8]

TheMan [ Pretorianin ]

on rapuje czy cytuje tekst??

27.04.2008
09:02
[9]

barnej7 [ Konsul ]

o plyte wydal

27.04.2008
09:28
[10]

zylla® [ Konsul ]

Wydaje mi się że ten gościu sobie jaja robi

27.04.2008
09:47
smile
[11]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Wytrzymalem okolo minuty. Rzucic pawia mozna...

27.04.2008
09:48
smile
[12]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

Lol!!!

Słowa są zajebiaszcze xD

27.04.2008
11:20
smile
[13]

Germeran [ Pretorianin ]

On jest lepszy od Justina Timberlake! Justin to śmieć w porównaniu z nim!

27.04.2008
11:27
smile
[14]

CzykiRapMen [ Konsul ]

Bożże.. Co za wyjeb :|

27.04.2008
11:36
smile
[15]

WTF? [ Konsul ]

barnej7 - skąd ty go wytrzasnąłeś?

"Gimnazjum to nie podstawówka(...) zadania domowego nie zrobiłeś, jedynkę dostaniesz. Kujon się nie nauczy i piątkę dostanie" <--- eee...?

Beton xP

27.04.2008
11:39
smile
[16]

ON Line [ sHiFtY ]

2/10

27.04.2008
11:43
[17]

wolkov [ |Drummer| ]

Niedługo będą nawijać o niedobrych kaszkach i przedszkolankach.

27.04.2008
11:48
[18]

diablooo7 [ Centurion ]

lol

27.04.2008
11:52
smile
[19]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

"Muzyka zła" bo tak sie nazywa album ujży światło dzienne już niedługo!

Ale dno

Za ten "teledysk" powinien do sądu trafić.

27.04.2008
12:20
[20]

malyb89 [ Mistah Mały ]

Rozjebał mnie tytuł "Gimnazjum DISS" hahaha, a na gimnazjum on nie wygląda.

27.04.2008
12:23
[21]

Adaśś [ Konsul ]

Co to za gówno? :P

28.04.2008
08:15
[22]

barnej7 [ Konsul ]

na hip-hop.pl kolo pisze ostatnio nagral jakis kawalek" Porno rap"

28.04.2008
08:21
[23]

Raziel [ Action Boy ]

a mi sie wydaje, że to są jaja i naprawdę dobre:)

28.04.2008
18:15
[24]

barnej7 [ Konsul ]

na tym myspace jest jego plyta kawalek UFO jest najbardziej bekowy hahaha

28.04.2008
18:47
smile
[25]

micki666 [ Kierowca Bombowca ]

"ale potem znowu mnie dopadli i jak psy zjadli"

28.04.2008
18:53
smile
[26]

King Klick [ Pretorianin ]

Widać, że koleś robi to dla zwały :)

28.04.2008
18:55
[27]

nooze [ Konsul ]

Internet powinien być od 18 lat.

28.04.2008
19:09
[28]

Szczeblo [ Konsul ]

nauczyciel od matmy ma tak głupie flow ze wszyscy myślą ze jest downem

rymy, ludzie, rymy! juz sobie wyobrazam jaki sławny w swojej szkole jest ten geniusz ;]

28.04.2008
19:25
[29]

barnej7 [ Konsul ]

nauczyciel od matmy ma tak głupie flow ze wszyscy myślą ze jest downem


hahahaha ten tekst wymiata

29.04.2008
23:58
[30]

barnej7 [ Konsul ]

up

05.05.2008
00:25
[31]

barnej7 [ Konsul ]

up bo smieszne

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.