GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry wojenne - co polecacie?

13.04.2008
13:26
[1]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Gry wojenne - co polecacie?

Szukam dobrej gry wojennej w czasie rzeczywistym w której sterujemy jednostkami i mamy ich dużo. Także różne powinny być nacje. Wiem że jest trochę takich tytułów ale nie wiem które są warte polecenia.

Aktualnie znudził mi się już Sudden Strike 2. Co do grafiki to nie musi być najnowsza :) Wymagania także nie najnowsze bo i komp nie najnowszy. Chodzi mi o realizm i taktyke.

Co polecicie?

13.04.2008
13:26
smile
[2]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Blitzkrieg

Też z Playa miałem. ;) Ale Blitzkrieg 2 - 5+/6 w Clicku, bardzo trudno tam o taką ocenę - kosztuje zaledwie 14,90!

13.04.2008
13:29
[3]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Hmm ciekawe. Chyba miałem tą gre z Playa ale nigdy nie uruchomiłem. :) Muszę poszukać.

13.04.2008
13:36
[4]

pszczesz [ Centurion ]

realizm ---> seria Combat Mission , Close Combat ewentualnie Theatre of War

13.04.2008
13:52
[5]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Combat Mission: Shock Force i Blitzkrieg 2: Droga ku Wolności

13.04.2008
13:56
[6]

szarzasty [ rammsteinick ]

taktyka- close combat(każda z części- chociaż te nowsze to kalka pierwszych- a i tak rżnie się na modach), Theatre of War, seria Combat mission (tury)

strategia- tylko i wyłącznie Hearts of Iron/HoI2+Armageddon, ew. jakaś turówka z heksami (np. War in the Pacific) ale jak dla mnie to już true hardkor dla true hardkorowców

13.04.2008
15:42
smile
[7]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Combat Mission: Shock Force. ;P

No ale skoro szukasz łatwego i przyjemnego RTS'a, to Blitzkrieg się z pewnością Tobie spodoba.
Nie popełniaj tylko błędu i nie kupuj Blitzkrieg 2.
Druga odsłona Blitzkriega, to kupa szlamu, mułu i zdechłych krabów. ;D

13.04.2008
16:02
[8]

KapCioch [ Generaďż˝ ]

Blitzkrieg -->Zasiedziałem przy niej ładnych dodatkowych godzin, idealny kompromis pomiędzy realizmem a grywalnością:)

13.04.2008
21:00
[9]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

a które dodatki do blitzkriega są warte kupienia/pobrania? Bo mam podstawke z Playa a dodatków widziałem kilka oficjalnych i nieoficjalnych.

13.04.2008
21:03
smile
[10]

Samurai at dojo [ Konsul ]

Zobacz jeszcze Codename: Panzers i Company of Heroes (Kompania Braci), choć w tym drugim jednostek jest raczej mało.

13.04.2008
21:05
[11]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

W Kolekcji Klasyki masz antologię tej gry. Zawiera podstawkę i trzy dodatki za 25 zł.

13.04.2008
21:09
smile
[12]

Chupacabra [ Senator ]

jak realizm, strategia i rozsadne wymagania sprzedowe, to bierz Hearts od Iron: doomsday. Widzialem za grosze w empiku ostatnio

Ja w to regularnie gram od premiery lata temu

13.04.2008
21:11
[13]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

soldiers: ludzie honoru, CoH z dodatkiem i 1 wojna światowa

13.04.2008
21:37
[14]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Chupacabra --> zagrywam się w EU: II wojna światowa (czyli hoi i :)). II mam jutro zamiar zakupić, więc pewnie pogram znowu długie miesiące.

A co do bliztkriego to podstawka mi sie aktualnie podoba ;). Może kupie antologię.

02.05.2008
20:29
smile
[15]

potterx [ Legionista ]

calow diuty

02.05.2008
20:39
smile
[16]

Selman [ Senator ]

Blitzkrieg 2 <--- pOlecam

05.05.2008
10:14
[17]

_Dragon_ [ Pretorianin ]

War in the Pacific.
Wiem, że to turówka, ale powyżej też takie proponowano.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.