20.09.2001
18:34
[2]

katom [ Konsul ]

Polonia-Twente 1-1 Hajduk-Wisla 1-2 btw: wczraj Borussi zabraklo troche szczescia:)

20.09.2001
18:38
[3]

Azirafal [ Konsul ]

Proszę tylko o jedno. WON Z OKUKĄ I POŁOWĄ SKŁADU. Zacząłem oglądać jak było 1:0 dla Legii. Po 10 minutach nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać. Totalna żenada. Legioniści grali jak po (co najmniej) miesięcznej libacji, a ci Szwedzi nawet nie próbowali atakować. Legia atkowała, atakowała, atakowała, atakowała ... tak do 20 metra. Tam zderzali się albo ze sobą albo ze Szwedami, a ci wykopywali piłke i Legia atakowała ... Co do typów to : 2:0 dla Polonii i 3:1 dla Hejduka

20.09.2001
18:40
[4]

Ja jestem zadowolony z wczorajszego meczu BVB w końcu grali na wyjeździe z tak wielkim klubem jakim jest liverpool. Na stronie na razie nie będe robił aktualizacji, bo zmieniam (znowu :)) wygląd graficzny

20.09.2001
19:40
[5]

ElvenArcher--->male sprostowanie-grali u siebie(ogladalem ten mecz na czeskiej 2) i byli strona przewazajaca( 2 slupki). Obrona LFC byla bardzo dobrze poukladana,a Dudek byl tam gdzie powinien. P.S. a juz myslalem ze trafie wynik Polonii:((