
gregol [ Junior ]
Podkładka pod mysz!
hej!.
szukam podkładki pod mysz dobrej dla niezamożnego grafika ;)
Posiadam mysz A4Tech x750-BF, ale nie mogę w pełni sią nią nacieszyć. Często przy precyzyjnych pracach z grafiką, chcę przesunąć coś o piksel a myszka "przykleja" się do podkładki i przeskakuje o kilka. Do tego, chodzi dość opornie po podkładce.
Podkładkę mam dość starą, promocyjną z jakieś firmy. Do internetu i worda w sam raz ;) ale już przy czymś konkretniejszym..słabo.
Coś polecicie?
siwy346 [ addicted to music ]
Ja mam mysz optyczną też Logitecha i już 3lata mam bez podkładki wszystko jest ok
QrKo_ [ ]
Steelpad QcK imho swietny. Duza, dobrze wykonana, pokryta materialem wiec myszka sie do niej nie klei, z dolu gumowa wiec nie slizga po biurku.
ZgReDeK [ Enemy of the Sun ]
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Jak radzi QrKo - Steelpad QcK
Piniko [ Konsul ]
Ja mam od miesiąca podkładkę z poduszeczką na nadgarstek i jest dobra.Kosztuje w sklepie komputerowym około 16 zł.
sebekg [ Senator ]
najlepiej nie miec podkladki :)
Mac94 [ TF2 Player ]
Ja mam coś takiego jak Piniko całkiem, wygodna .
egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]
ja korzystam z czegos takiego . Jest to myszka bezprzewodowa firmy A4Tech korzystająca z podkładki jako z baterii. Podkładka zapewnia jej też bardzo dobry poślizg i w ogóle sie nie zacina ;] Polecam

kubinho12 [ 730 ]
Podpisuje się pod wypowiedziami Qrko i Luke - Steelpad Qck.
Nie słuchaj tych co mówią, że bez podkładki też jest dobrze - jest ok, ale wiadomo, że "z" jest lepiej :)
MaXoyel^ [ Helbreath ]
egzi9000
No właśnie w tym problem, że nawierzchnia tej podkładki jest z takiego materiału, że myszka ciężko na niej chodzi (ogólnie wszystkie z serii "Battery FREE" A4tech'a są przeciętne). Do tego relatywnie szybko górna część podkładki odchodzi od swego "basis" - prosto mówiąc: odkleja się. Szybko się brudzi, a czyszczenie sprawia problem. Jest to zestaw przeciętny.
Ja polecam podkładkę: EXACT GAME PROFISTEEL EXGA-EP-PS:
seblen [ Centurion ]
Taniej-
Drożej-
ormats [ Konsul ]
Steelpad Qck bardzo dobra i niedroga podkladka
Send1N [ Konsul ]
ja bym polecil EVERGLIDE albo core pad one maja fibratek a nie hybratek tak jak QCK
gregol [ Junior ]
egzi9000 -> mysz już mam ;) i nie mam zamiaru jej zmieniać jak narazie.
siwy346, sebekg -> bez podkładki odpada, blat mojego biurka na to mi nie pozwala.. napewno precyzyjnie by nie pracowała ;)
co do reszty propozycji :) WIELKIE DZIĘKI, jestem w trakcie przeglądania i czytania. I myślenia o zabezpieczeniu funduszy ;)
MaXoyel^ [ Helbreath ]
Sprawdziłem ceny na allegro i bardzo korzystną cenę oferuje ten sprzedawca:
https://ssl.allegro.pl/item327103694_wyprzedaz_podkladka_steelpad_qck_320x285.html
Gdybym teraz wybierał, to chyba bym się połakomił na nią - tania i dobra :)
Do tego oczywiście roczna gwarancja.

Gromb [ P12 ]
nie przepłacaj. kup zwykłą płócienną. ważne by była ciemna: czarna lub granatowa. Ja mam płóciennego noname'a od kilku lat i nie narzekam. czasem wypasione podkładki to przerost formy nad trescia. zawsze jak sie nie sprawdzi to mozesz kupic jakiegoś "mercedesa"
gregol [ Junior ]
MaXoyel^ -> mmm :) jesli chodzi o ta podkładkę to rzeczywiście cena super w porownaniu z tym co oferują sklepy internetowe.
Gromb -> Właśnie chcę dobrą podkładkę, bo zależy mi na precyzji. Prosze o porady GOLowiczów, bo wiem, że polecą mi dobrze, a w ciemno nie lubię kupować. :)
a cena do 40zl nie jest zla.. wiecej na podkladkę niż dałem za myszkę nie dał bym napewno ;)