M'q [ Schattenjäger ]
Vandenberg's Legacy® | 360
Vandenberg's Legacy®
===================
Since: 28.08.2003
Dawno temu, kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać, aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie końca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się, iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.
Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta, kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.
Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to, co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich, którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę...wędrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.
Copyright © by Scandal & Rip Torn.
Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.
IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ]
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695
NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!
POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7271244&N=1

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Czasami kontrola jaką mam nad innymi ludźmi mnie przeraża :|
Ale tylko czasami :P
I nie dziękujcie mi, wiem, że np ladnie się prezentuje :D
M'q [ Schattenjäger ]
Od dziś to będzie Twój hymn :)
Torn [ Legend ]
M'q - :) gratuluje :) Ja liczę tylko na wygraną w tym plebiscycie gra roku. Nic więcej nie chce. ;>
Muszę w końcu pograć w Fahrenheit. Kiedy ja to pisałem, że już się za to biorę? :P
Póki co nawracam się na Company of Heroes. Chyba zakupię oryginał, har har.
A BF2 - pograliśmy trochę i jakoś nie mam weny dalej.. Żeby tak nie było z CoH...
Raynor [ Big Man ]
Socjologia to ZŁO!
Programowanie obiektowe to też zło, ale mniejsze. ;)
Fett [ Avatar ]
Raynor - z całego poprzedniego semestru najfajniejsza chyba socjologia była :P
M`q - gratz :)
Torn - właśnie... plebiscyt... Miałem wziąć udział, ale jakoś się zebrać nie mogę...
dalej nie pamiętam...
M'q [ Schattenjäger ]
Szefu, to i tak poczeka w kolejce chyba, bo nie wiem czy ruszy na moim złomie. Pozatym jest jeszcze Spellforce+2 dodatki, to już leży ~pół roku i nie mam narazie czasu sie za to porządnie zabrać. No i jeszcze planuje kupić na allegro Zelda- Ocarina of Time Master Quest na NGC... potem tylko trzeba bedzie iść na miesiąc urlopu :D
Edit: w plebiscycie też wziąłem udział. Nie mam szczęścia w miłości, to może przynajmniej pozbieram wszystkie nagrody z konkursów :D

Raynor [ Big Man ]
M'q, gratz! :)
Fett, powiedz jeszcze, że kręci Cię socjologia kultury i religioznastwo a zaczne krzywo na Ciebie patrzeć. :)
Scandal [ Quantum Singularity ]
Sulik ---->> w X20 dla mnie to jest tez najwieksza wadą ze nie moza kasowac z poziomu playera. Hehe i tez wybrałem go w duzej mierze z tego dodatkowago portu do kart SD :). One sa tanie jak woda własciwie a teraz te nowe aparaty cyfrowe czy komórki korzystają tylko z takich pamieci.
Adamss ---->> ta massca jest, jakis czas temu go widziałem. Brisia sie wtedy pytałem czy to faktycznie on :).
Fecik ---->> pamietasz jak kiedys rozmawialismy o makiecie do wykonania? Znowu zaczałem sie tym interesowac :). Kupiłen nawet foremki do cegielek i kawałki posadzki na allegro. Jak przyjda to pokaże jak to wyglada. A wczoraj i dzis z 5 godzin czytałem rózne fora o modelach.
Poza tym z 2 tygodznie temu kupilem plastikoway model bunkierka widoczny na zdjęciu. Oczywiscie teraz trzeba go pomalowac i posypac imitacja trawki.
Wczoraj zamówiłem ze Star Wars model repuplikańskiego niszczyciela (tez sie pochwale jak mi przyjdzie ;).
No ale poki co wyczerpałem swój limit na modele plastikowe :)
Brisk. [ Gajowy Gugala ]
M!qś o dawno SW nie widziałem :> Moze w łikend coś czasu wyłapie ^^
Szef wreszcie przekonałeś się, że BF2 nie jest jednak takie fajne :>
OK możecie wrócić do swoich zajęć, nie będziecie mi dziś już potrzebni :P

M'q [ Schattenjäger ]
Chyba drogie hobby, co? :)
Ide kimać, cya.
Edit: nie bede już potrzebny Brisiowi, mogę iść spać :D
<--
Torn [ Legend ]
Sam bunkier czy masz jakichś miniaturowych szwabów do jego obsługi? :>
Hmm, złożyłbym/skleił sobie Tygrysa, jakbym miał czas i wiedział, że nie sknocę go. :D
Torn [ Legend ]
Brisk - nie to, że nie jest fajne, bo się fajnie grało, tylko ja na nic nie mam czasu już (jeżeli chodzi o gry). Jak przychodzę z roboty to tylko www/mail check a potem film/serial. Gdzie tu wcisnąć gry. A spać lubię. ;)
Chociaż też fakt.. stare to, pograłbym w CoD4 albo R6V, tylko, że to pierwsze jeszcze dosyć drogie (a nad tym drugim właśnie myśle, bo bym wziął razem z CoH żeby taniej przesyłka wyszła). *drapie się*
Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Szef to nie to, że stare a że nie jest jednak takie fajne :P CoD4 też na zasadzie cenowej poluje.
czy masz jakichś miniaturowych szwabów do jego obsługi? :>
Jakbym poszukał to znalazłbym załoge żołnierzyków do obstawienia go :P
Co do lubienia spać - to ja już leze. Ledwo poniedziałek a ja już padam.
Scandal [ Quantum Singularity ]
Miqus ---->> Ano tani nie jest. Ale zadne modele\figurki czy tym podobne rzeczy to tanich nie należa. To zabawa dla ludzi co maja kasę - niestety. Ale z drugiej strony na tym mozna zarobic. Sklejone i pomalowane figurki i modele sa bardzo chodliwe na aukcjach przebijają kilkukrotnie cene gołego modelu przyniesionego ze sklepu.
Za ten bunkierek dałem 30 zł. Do tego dochodzi koszt farbet 6x3,5 zł + pedzle, bo jeden nie wystarcza. (kiedys jak zajmowałem sie tym z 12 lat temu takich pedzli jak sa teraz po prostu nie było, albo były ale nie tam gdzie ja mieszkam :). Wiec robiło sie samemu. A dzis sa kupne zaczynaja sie od 4 zł do nawet i 18 za jeden pedzelek. Do tego dochodzi jeszcze rozpuszczalnik do fark akrylowych ok 9 zł. No i posypka którta che wykorzystac, zalezy od firmy 10-25 zł i oczywiscie zaalezy od ilosci.
Zaby doprowadzic do wygladu przedstawionego na obrazku z pudełka tego bunkru to wydam dodatkowe 30 zł.
A tan niszczyciel z Gwiezdnych Wojen kosztuje ponad 90 zł. Ale ma wymiar: 42 cm. A im model wiekszy tym drozszy. Ale na cos trzba wydac zarobione pieniądze. Nie pale, nie cpam ani nie pije (w zbyt duzych ilosciach ;), to i kaska sie znajduje.
Scandal [ Quantum Singularity ]
Torn --->> Sam bunkier czy masz jakichś miniaturowych szwabów do jego obsługi? :> . Nie jest to co widac na zdjeciu, chociaz nie wszytko chyba tam widac. Postaci nie ma, yresyta i tak nie bzo bz ich widac wewntrz bunkra.
Torn [ Legend ]
Który to model zamówiłeś? Wklej bo nie kojarze. :)
Mi się podobały te Imperialne Niszczyciele (niestety nie pamiętam nazwy, nie bijcie) w kształcie trójkątów. :D
Hmm.. Xbox od 777 a nawet ciut taniej.. Hmm...
Scandal [ Quantum Singularity ]
No cholera jasna te 6 minut to stanowczo za mało na edyte :>
Ide poczytac komiksa :> dorwałem jeden pt: Sanktuarium. Nawet spolszczony z j. francuskiego. Na polskim torrencie zachwalali wiec samemu postanowiałem sprawdzic. Fabuła nawet ciekawa. Ale nieciekawy jest pewnien bład merytoryczny :> Okrety radzieckie kjlasy Foxtrot weszły do słuzby w 1958 a w komiksie juz pływał od 1957 :). W końcu moja wiedza ne temat militariów na cos sie przydała ;D.
Nie mniej jednak komiks sam w sobie ciekawy. Jak ktos ma ochote na jakis komiks to ten moge polecic.
W sumie to moj pierwszy czytany komiks od chyba roku :>
Torn ---->>
To, to :) w III ep jest jak rozgrywa sie ta wojna nad Coruscant.
Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Xbox od 777 a nawet ciut taniej.
Na allegro jeszcze nie wypłyneły oferty po tych obniżkach. Na razie stoją po jakies 830-880zeta.
Torn [ Legend ]
A w Empiku już ponoć są taniej. Jutro zerknę przed pracą. Oby tylko mieli te nowe (65nm) a nie te stare.
Chociaż jeszcze banku nie obrobiłem. Póki co myślę...
SS - fajny, ale ten Imperialny fajniejszy był. :>
*nuci Imperial March*. GN.
Scandal [ Quantum Singularity ]
Mi się podobały te Imperialne Niszczyciele (niestety nie pamiętam nazwy, nie bijcie) w kształcie trójkątów. :D
To nie ta epoka :P. Poza tym u nas znaczy u nas konkretnie nie ma zbyt wielkiego wyobru jezeli chodzi o modele z SW. A modeli tych imperialnych niszczycieli to ja nie wiem czy w ogole np. w Stanach takiego mozna dostac.
Jak wszytko ze swiata SW to tego typu rzeczy schodza bardzo szybko. Ten niszczyciel co ja kupiłem to u nas tez w wiekszosci tych polecanych sklepów z modealmi juz nie było.
Edyta: pomimo wysokich cen stuffu z SW, nalezy dodać.
Lece czytac 2 czesc komiksu c'ya.

Fett [ Avatar ]
Scandal - trzymam za Ciebie kciuki :) Moja makieta nie została skończona a to już prawie dwa lata odkąd zacząłem ją robić. Leży w piwnicy gdzieś...
<-- Raynor - właśnie to studiuje :P poniekąd :P

Scandal [ Quantum Singularity ]
Fett --->> moze "zrobioenie makiety" to za duze słowa :). Najpierw odleje pare klocków czy tej drogi brukowanej z foremek które kupiłem i pocwicze na nich np. malowanie :). A moze za jakis czas bym sie wział za zrobionie jakiejs makiety.
Adamss [ beer & chill ]
M'q --> Gratz wygranej, na Fahrenheitcie się bankowo nie zawiedziesz, świetna gra :).
Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Właśnie mialem chwile zwątpienia i się zastanawiałem czy jadlem kolacje o_O
Nie moge tak zostawić tej sprawy i ide to obadać ^^
Fett [ Avatar ]
Brisk - ja jem właściwie non stop, z krótkimi przerwami, przez cały dzień więc nie mam takich problemów ;)
Fett [ Avatar ]
Właśnie Scandal, te foremki kostki brukowanej itd. są dużych rozmiarów? Bo ja zrobiłem dużo mniejsza skalę makiety tak żeby zmieścić cały zamek i wioskę dookoła ;) Wydaje mi się że łatwiej byłoby mi wylać trochę gipsu i szydełkiem, albo większa igłą wyżłobić rowki imitujące kostkę brukową. Plany mam wielkie, tylko nie mam pojęcia kiedy znalazłbym trochę czasu żeby skończyć to gówno ;/ Makieta została w domu, a nie wyobrażam sobie jej przywozić do Krakowa ;)
Masz jakiś sposób na wodę ? ;) ja mieszałem przeźroczysty sylikon z niebieską farbą, ale efekt nie był zbyt przekonujący
Fett [ Avatar ]
Oglądnąłem właśnie idiokrację (swoją droga niezły film jak nie ma się co robić przez godzine) a później wszedłem do tego wątku https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1277084&N=1 ... Załamka
Scandal [ Quantum Singularity ]
Fett ---->> Wymiary sa tutaj
Ta droga brukowna ma 14,5x8 cm takze z dwie takie i mozna zrobic np. jakiegos dungeona :). Ale aktualnie czekam na przesyłke, i sam jestem ciekaw jak to wyglada.
Własnie na pierwszy ogien pojdzie jakis prosty kawałek dungeona 4 sciany jedno wejscie. i na tym bede sie uczył malowania no i np drybrusha albo wetbrusha.
Wczoraj zaopatrzyłem sie w 2 kg gipsu dentystycznego za darmo dostałem :D w sklepie, bo takich ilosci normalnie nie sprzedaja, a ze mial sie po te 2 kg zglosic jakis facet i go nie było to dali go mnie :). Tym samym zaoszczedziłem jakies 15-30 zł.
Moze jutro zobacze jak przyjdą mi te foremki. Choc jutro, powininna przyjsc ta paczka z niszczycielem ze SW. Wiec najpier popracuje nad nim, a pozniej nad foremkami. Juz dzis powinien przyjsc, teraz nie wiem, moze przyszła. Nie jestem w domu jeszcze, i pisze z nieswojego kompa. Ale napewno sie wezmę za to. Zobaczymy....
Z wodą wiem ze jest specjalna masa Vallejo, ale to farba rekomendowana w figurkach robionych przez Games Workshop, a nie sa to wyroby tanie. Ale kazdy poleca Vallejo zamiast sie samemu bawic.
Jak wróce do domu, to podam ci linki do stron ktore zajmuja sie modelami. Ale w sumie wszytkie sa po angielsku. Kiedys była strona polska Warsztat cos tam, ale zostało z niej jedynie forum, które znacznie odbiega od tego co było na samej stronce. A nie przypominam sobie zeby ktos cos pisał na tym forum o wodzie.
Scandal [ Quantum Singularity ]
I miałem racje, jak mnie nie było to oczywiscie paczka przyszła. No ale rodzicielka była to odebrała.
Pierwsze słowo jaki mi przyszło na mysl to było o! kur... nie wiem czemu ubzdurałem sobie ze model tego niszczyciela ma 40 cm, a to ma 504 mm.... nie wiem gdzie ja go postawie :D. Jutro zrobie jakies fotki to pokaze :).
Fett ---->> tu masz linki o których wspominałem:
(przede wszytkim zoibacz na tę strone, bo to kopalnia wiedzy na temat budowy makiet, nie dosc ze wytłumaczone w sumie łopatologicznie + zdjęcia to do tego sa krótkie filmiki)
(to jest własciwie galeria zdjęc, ale poogladac nie zaszkodzi :P
(tutaj jest to polskie forum o kórym takze wspominiałem)
(a tu to jest sklep w sumie, ale jest tamdział z poradami na temat budowy makiet, musisz poszukac bo nie pamietam gdzie on sie znajduje)

Fett [ Avatar ]
Scandal - przy robieniu swojej makiety nie przejmowałem się za bardzo oryginalnymi farbami z workshopa ;) To sam oz modelami jak się bawiłem. W sklepie modelarskim kupiłem pierwsze lepsze i były w porządku. będzie dzisiaj w domu to Ci powiem co to za firma była :)
Wszystkie linki sobie poprzeglądam na spokojnie już w domu bo na razie muszę się spakować zebrać do kupy posprzątać itd. W sumie zajebiste hobby, ale wymaga mocno samozaparcia, kasy i możliwości (czas, miejsce, sprzęt)

Kompo [ Legend ]
Kolejny raz na forum pojawiły się wątki beztytułowe i po raz kolejny okazuje się, że dla większości trudnością jest tam wejść.
Za to mistrzostwo debilizmu - gościu tworzy taki wątek i w treści pisze:
Dexter1313 [ Level: 0 - Konsul ]
Tez tak umiem , ale nie wiem jak w to wejsc
Fett [ Avatar ]
Scandal - kupowałem farbki firmy Humbrol emanel. Rozmiarowo identyczne jak te z workshopa, ale zdaje się, że w sklepie modelarskim płaciłem 2,5 z farbkę :)
Kompo - prawde mówiąc to też nie wiedziałem jak się do tego wchodzi:P
Scandal [ Quantum Singularity ]
Fett ---->> no ja tam zamierzam kupic po prostu w Obi, albo Castoramie najmniejsze farby akrylowe jakie maja (czarny i biały kolor).
Do tego bunkra to kupiłem farby zalecane przez Italeri (czyli ModelMastera, a ze nie było 2 kolorów z MM to wziałem z firmy Pectra, cały dowcip polega na tym ze ModelMaster i Pectra to w sumie jedna firma)
Ale do tej posadzki brukowanej to bede potrzbował własnie duzo szarej farby, wiec te modelarskie odpadają, bo za duzo kosztuja. Nimi to mozna malowac figurki, czy modele a nie makiety :).
Wczoraj sie wziałem za sklejanie tego niszczyciela republikańskiego tutaj pare zdjec zrobionych przeze mnie:
A wczoraj tez przyszły mi te foremki, juz mam w domu. Dzis sadze ze pokombinuje z odlewami próbnymi takze tez zroobie pare zdjęc :).
Fett [ Avatar ]
Ja Ci przesyłałem kiedyś ten poradnik do robienia makiet? Kozackie re foremki, ale na nic mi nie zdatne przy takiej skali jaką mam. Zaraz wylekę moją makiete to jej zrobię fotke
ps. jak ja nienawidzę imageshacka. Jest taki powolny :P
Niszczyciel robi wrażenie :] Ja mam okręt st. maria który dostałem od dziewczyny na 18. Minęło już półtorej roku, a ja niewiele z nim zrobiłem;/ Wstyd mi bardzo, ale po prostu okręt przerasta moje możliwości :P

Kompo [ Legend ]
Fett - > nie wiedziałeś, bo jesteś zawieszony, proste. ;>
Fett [ Avatar ]
Kompo - coooo ?
Fett [ Avatar ]
Scandal - przekląłem imageshacka :P

Kompo [ Legend ]
Fett - > napisałeś "prawde mówiąc to też nie wiedziałem jak się do tego wchodzi:P".
Odwieś się. :D

Fett [ Avatar ]
Kompo - nie musiałeś mi tego tłumaczyć, wiem o co chodzi zawiasie :P

Kompo [ Legend ]
Po prostu jesteś już tak zawieszony, że nie wiem co myśleć o Twoich postach. :D :D

Fett [ Avatar ]
nie wiesz co myśleć bo jesteś zawieszony. Proste. Ja nie widzę problemu :P

Raynor [ Big Man ]
Fett -> Wiesz, że przez tą socjologie masz minus? :P
KmP -> Wiesz, że zamiast tutaj zawieszać Fetta powinieneś się do matury uczyć? :>
Fett [ Avatar ]
Ray - i studiuję na katolickiej uczelni prowadzonej przez Jezuitów niah niah niah
Fett [ Avatar ]
trza się było nie odzywać, wszyscy pouciekali :P
Adamss [ beer & chill ]
święta idą to ludzie uciekają, normalka :P

Raynor [ Big Man ]
No to co VL? Smacznych jajeczek! :>
Scandal [ Quantum Singularity ]
Fett ---->> tak mam ten poradnik :). Kiedys mi go przysłałes. Hmm kiedys mówiłes o makiecie cmentarza, ze chciałes zrobic (czy to ja mówiłem?). Zresztą na allegro jest taka maketka, całkiem solidna za 59 zł. Kiedys sprzedawał za 49. Oczywiscie pomalowac trzeba. Moze kies sie skusze.
Ale widze ze ta twoja makieta to całkiem spore, no i zrobiłes dużo. W sumie warto dokończyć IMO. Po trochu, po trochu i bedzie.
Co do Imageshacka to faktycznie, kiedys chodziło lepiej, ale kiedys nie było tyle uzyszkodników, którzy dodaja byle badziewia :>. Przypatrzyłem sie temu całemu photobucket, w sumie upload chodzi podobnie jak w imageshacku :). Ale tutaj jest o wiele wiecej róznych opcji.
Ja dzis sie wziałem za te odlewy. Zdjecia ponizej w linkach. Pierwsza trudnosc to była znalezienie odpowiedniej receptury ile wody ile gipsu, a ze to gips dentystyczny do szybciej wysycha, niz gips budowlany. Ale jakos doszedłem metoda prób i błedów w sumie podchodziłem z 8 razy to odlewów. Za drugim razem udała mi sie ta droga brukowna, za 3 dopiero razem wyszły cegiełki (robiłem zbyt gęstą masę i nie bardzo chciąło sie to oblewac tak jak powinno :>). Te łuki drogi brukowanej zrobiłem za 1 razem, ale przy zblizeniu widac na niej mikro pozostałosci po bombelkach powietrza. Musze doczytac, jak robic zeby tego nie było. A gdzies widziałem porady odnosnie tego.
Zdjęcia robiłem w trakcie prac, wiec jest poaczatek i koniec. Jezeli ktos sie bedzie zastanawiła po kiego ch... była mi potrzebne opakowanie od cd, to mówie ze słuzyło jako szpachelka do zgarniania nadmiaru gispu z foremek :). Nie mogłem znalesc szpachli w domu wiec, trzeba bylo improwizowac.
Ale co wam powiem, to sma robota nawet niezła fraje przynosi.
Linki:
Fett [ Avatar ]
nieźle to wyszło :)

Kompo [ Legend ]
Ray: KmP -> Wiesz, że zamiast tutaj zawieszać Fetta powinieneś się do matury uczyć? :>
Odwal się, zawiasie.
;))
M'q [ Schattenjäger ]
Ja tam uważam to tylko za czas wolny od roboty, ale jak ktoś hucznie (:D) obchodzi, to... Wesołych Śwąt, VLowcy :)
Scandal [ Quantum Singularity ]
Wesołych na początek :)
Dla mnie od dawna swieta to dzien wolny tyle.
Wrzuciłem ostatnia partię tych zdjęc z Iraku.
Tutaj jest link
Powiedzcie czy działa wszytko i czy dobrze chodzi, narazie testuje mozna powiedzieć photobucketa.
Zostało mi jeszcze troche tych zdjęc, w sumie jeszcze raz tyle, albo i wiecej. Wrzuce jutro troche z tamtych nowych.

Scandal [ Quantum Singularity ]
Troche zamieszałem i zrobiłem ten album ze zdjeciami z Iraku prywatnym tutaj jest nowy link:
Dajcie znac czy chodzi.
Dobra ide posprzatac cosik :>
PS.
Password to: sysus
Niestety prywatne jest albo z hasłem, albo w ogole niedostepne dla osob 3-cich.

Kompo [ Legend ]
Scandal - > działa, prosi o hasło. :))
Niektóre fotki robią wrażenie, klimatyczna galeria. :)
Rozkmińcie, że kupiłem telefon na Allegro, wysłali mi kurierem wczoraj. Dzisiaj już jest w Krakowie, w siedzibie firmy kurierskiej, ale że święto to nikt mi nie przyniesie go. No to dzwonię do nich, czy da radę zrobić tak, że tam wpadnę i sobie go wezmę. A oni mi powiedzieli, że nie, bo paczka nie jest oznaczona "NA SOBOTĘ" i nie jest dodatkowo opłacona. Przecież debilizm, po co ma być opłacona, przyjadę dziś i sobie wezmę, a tak to oni muszą mi z tym podjechać we wtorek, więc dziś bym zaoszczędził im kosztów.
Debilizm.
Wszystko przez te święta. Dla mnie to tylko dni wolne, no ale WESOŁYCH VL! :))

Pl@ski [ Legend ]
Szczerze?
Zawsze zastanawiałem się ile jest prawdy w stwierdzeniu NO TRESPASSING. Violators will be shot....

Raynor [ Big Man ]
*bang* :))

Torn [ Legend ]
O, jeszcze się rusza!!
*bang, bang*
PS. Wesołych Dni Wolnych :]

Scandal [ Quantum Singularity ]
Kompo ---->> dlatego nigdy nie zamawiam nic przed samymi swietami. To okres kiedy sie normalnie cuda dzieja na poczcie albo u firm kurierskich :).
BTW to troche dziwne w sumie, dzis jest pracująca sobota. A w sobote to nawet poczta polska roznosi przesylki.
*bang, bang, bang*
No co? upewniam sie tylko :D

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Mam ogłoszenie dla prasy: Głodny jestem :D
<drapie sie>
SySuś gramy w Silka czy cóś? :P
<słyszy jak SySuś zamyka się w celi> :D
Fett [ Avatar ]
To nic nowego Brisk
Kompo - zawiesiłeś się i dlatego nie dostaniesz telefonu! :D
Scandal - pasja modelarstwa znowu się we mnie obudziła :D Wziąłem się za moją Santa Marie ( ), otworzyłem instrukcję i zwątpiłem :| Układał to jakiś psychopata. I oczywiście zapomniałem że muszę mieć liny do takielunku, których chyba w Polsce się nie da kupić bo z tego co pamiętam to już chyba wszędzie pytałem...
edit: *BANG BANG* .. a co
Brisk. [ Gajowy Gugala ]
O tez od jakiegos czasu rozglądam się za modelem czegoś w stylu żaglowca tylko jakoś tak mi nie pasuje plastik :> Nie ma takich modeli do składania z drewna?

Kompo [ Legend ]
*bang bang*
profilaktycznie ;)
Fett [ Avatar ]
Brisk - możesz popatrzyć za balsą. Ale to jest pierońsko drogie i nie wiem, czy są całe modele
*kop, kop* ^^
Scandal [ Quantum Singularity ]
*dźga, dźga* :D
<słyszy jak SySuś zamyka się w celi> :D
Dobrze Bris słyszy :D. Ostatnio w sumie chyba nawet wczoraj zagladnąłem na strone silka :P. Ale grac mi sie nie chce.
Na Allegro masz cały dział szkutnictwo, a i w rózych sklepach z modelami znajdziesz zapewnie takie modele. Zaglowce to zazwyczaj drewniana kontrukcja jest, tych z plastiku to nie kupuje sie i tyle :).
Brisk. [ Gajowy Gugala ]
SySuś no to ja zassałem nowego klienta i nawet zainstalowałem :P
Tak tylko chciałem se obadac co tam się teraz dzieje :>
Scandal [ Quantum Singularity ]
Fett ---->> a te liny nie mogą byc inne? Jakies zamienniki, albo podobne powinny byc.
Bris ---->> no ja tez wczoraj chcialem sciagnac nowa wersje klienta :>. Ale tak sciagnac sobie. Zeby miec, nie zeby grac :). Zreszta wczoraj sciagnałem tez i noewgo klienta do EVE :)
Adamss [ beer & chill ]
Scandal --> Fotki pierwsza klasa :). Ten Twój kumpel mówił Ci jak on to robił? W sensie, oni normalnie szli do wyznaczonego celu pewnie sprawdzając okolice a on zamiast M16 założył kamizelkę odblaskową "FOTO" i za nimi szedł? :D
kolejny trup, co teraz powiemy jak przyjdą o niego pytać?
:P
Brisk. [ Gajowy Gugala ]
SySuś odnośnie EVE - kontynuujesz gre/zaczynasz od nowa? :> Czy też dla samego miecia [ nie Miecia a posiadania :P ] ściągasz?

M'q [ Schattenjäger ]
Czyli dobrze trafilem, ze wiekszosc (wszyscy?) raczej uwazaja to za wolne, niz swieta ;-)
Edit: *chlast zyletka* tez profilaktycznie, a co :D

Raynor [ Big Man ]
Dobra, zostawcie już bo nie będzie co zbierać. :))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Czyli dobrze trafilem, ze wiekszosc (wszyscy?) raczej uwazaja to za wolne, niz swieta ;-)
Wielkanoc? Raczej tak.
Fett [ Avatar ]
Scandal - gdziekolwiek bym nie zapytał w pasmanterii i sznureczki grubości 0.1 0.3 i 08mm to się na mnie patrzyli jak na idiote :P
Scandal [ Quantum Singularity ]
Bris nie sciagałem z mysla zeby miec, nie ciagnie mnie do EVE. Poza tym mam inne plany na wydawnie pieniedzy niz abonament do gry :). Zreszą jakos niedługo powinien wyjsc ten Conan. To jego obadam ocb :>
Feciak spróbuj w jakism sklepie modelarskim.
Brisk. [ Gajowy Gugala ]
SySuś za Conana tyz płacic bys musiał a oplata będzie pewnikiem wyższa niż za EVE :>
Na Conana specjalnie nie licze, na Warhammera tez jakoś specjalnie nie, chciałem wypróbowac jeszcze Pirates of the Burning Sea ale trial polega na zdobyciu buddy key :/ A tak? To chyba nic ciekawego się nie zapowiada w planach wydawniczych.
A jeszcze jeśli chodzi o Życzenia Świąteczne - Dzięki i nazwajem ^^

Raynor [ Big Man ]
A ja czekam na Diablo 3. :)
SULIK [ olewam zasady ]
[ odkreca butle z chlorem ]
a taka profilaktyka jak by jednak ktos jeszche chcial wejsc :D
"The Air I Breathe" - to zem wczoraj widzial :D i podobalo mi sie :)
Halloween (2007) - tez widzialem wczoraj - jesli chodzi o techniczne aspekty filmu - zajebioza, ale po Robie spodziewalem sie bardziej zakreconej fabuly - ale i tak film mi sie spodobal - tylko szkoda ze te wszytkie dziecio-panienki krzyczaly jak piszczace swinki :P troche to nerwowalo mnie :D
Fett [ Avatar ]
Scandal - najbliższy jest w Krakowie, wiec pewnie znowu czas i możliwości będą w wakacje ;/
Wesołych KURWA świąt. Oczywiście "śniadanko rodzinne" musiało mi popsuć swoją zajebiście-kurwa-świątecznie-rodzinną atmosferą humor na cały następny dzień. W dodatku zjebał mi się telefon doszczętnie, rzec można umarł a mam debet w portfelu i nie widzę możliwości za co kupie kurwa nowy. Dodatkowo żeby tego było mało musiała się potwierdzić zasada, że jak się coś wali to masowo i spier... się kilka innych rzeczy do których żywiłem jakąkolwiek nadzieje. I jebie mnie to, czy ktoś obserwuje ten wątek i dostanę bana za zły humor i przekelństwa. Zajebiste święta, kurwa

Kompo [ Legend ]
Fett - > shit happens, znam takie chwile.
Będzie lepiej.
SULIK [ olewam zasady ]
zajebiste fotki:
Fett - jak nie razi Cie simlock na plusa (motorola c550) to da sie cos zalatwic - nie nowy co prawda ale sprawny (chyba :P )
edit - sprawdzilem uruchamia sie
wiec moge CI pozyczyc czy cos na jakis czas dluzszy czy tam cos :)
jak bedziesz juz w kraku
Fett [ Avatar ]
w srode powinienem miec juz cos :) Tylko na te kilka dni jak wszyscy znajomi sprzedawali telefony, tak na zlosc teraz nikt nic nie ma
Torn [ Legend ]
Niezła historia z tymi Indianami Lakota, którzy ogłosili niepodległość. :)
Dolar upada, wojsko zajęte w Iraku, się dzieje.. ;>
SULIK [ olewam zasady ]
[ wlacza alarm bombowy w laboratoriumna pietrze B3 ]
co jest kura - pozarliscie i nie mozecie sie ruszac w swoich kwaterach czy jak ?
ja wam tu zaraz novus ordo mundi zgotuje :P
[ wyciaga kalasza i wiadro amunicji ]

Fett [ Avatar ]
wiewiórki Ci już całkiem mózg wygryzły, żeby w środku nocy alarm bombowy włączać

Kompo [ Legend ]
SULIK [ olewam zasady ]
ups
to juz noc
ja przepraszac
[ biczuje sie ]

M'q [ Schattenjäger ]
Kapitalne zdjęcia z tej snajperki :)
Zaraz też coś wrzuce, tylko musze zdjęcie zrobić :P :D

M'q [ Schattenjäger ]
Zajebista sprawa. W lato czasami sie przyczaje na balkonie i expuje skill snajperski strzelając do psów :D
Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Diablo czy? Jedynie pierwsze Diablo miałem na tapecie :> I jakoś nie zrobiło to na mnie wrażenia.
Z kontynuacji to chyba najwyższa pora by Blizzard zabrał się za Warcraft IV albo jakiś dodatek do III.
Szef to z tymi Indianami to ja poczekam z okazji zbliżającego się 01.IV :>
M!qś za mną ciagle łazi wiatrówka tylko się zastanawiam czy pistolet czy karabinek :>
Scandal [ Quantum Singularity ]
SySuś za Conana tyz płacic bys musiał a oplata będzie pewnikiem wyższa niż za EVE :>
Moze, ale ja chce tylko wypróbowac triala, to wszytko. Zreszta jakos mnienie ciagnie do gier mmo poki co. Za duzo czasu na ten shit trzeba posiwecic :>. Poza tym na horyzoncie mam co najmniej 3 gierki w ktore chce pograc: C&C3 Kanes revange, Assassins Creed, no i gra która czekam najbardziej Mass Effect. C&C juz jest, Creed mna byc w kwietniu, a Mass w maju. Wiec napewno nie zabiore sie za zadne mmo zeby z mysla zeby grac. Jedynie co to popróbowac przez pare dni.
[ wlacza alarm bombowy w laboratoriumna pietrze B3 ]
a to alarm był?? hmm... czyli potrzebuje nowego budzika :P
Ech pogoda super :/ Tyle szarości juz dawno nie widziałem :>
Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Za duzo czasu na ten shit trzeba posiwecic :>
A na SP gry to nie? :> Sprawdzimy moze na xfire ile spędzasz czasu na granie? :P
Ech pogoda super :/ Tyle szarości juz dawno nie widziałem :>
Szarości? Gdzie? <rozgląda się> Mówisz o tym białym leżącym wszędzie i ciągle sypiącym? o_O
Chcesz się zamienic ?:>

Scandal [ Quantum Singularity ]
A na SP gry to nie? :> Sprawdzimy moze na xfire ile spędzasz czasu na granie? :P
Tia, ale gry SP to co innego mozesz w dowolnym momencie zapisac, i wrócic do gry nawet za pol roku, a nic nie stracisz. A w mmo dorobią sie albo super duper hiper statków, albo lvl takiego ze ty czuejsz sie mały i niepotrzebny :D. Maniacy pfff...
No a co ile gram, 9h przez ostanie 7 dni. TO tyle jakbym w ogole nie grał :). Szczegolnie biorac pod uwage rózne sondy gdzie to w weekend ludzie potrafia grac i po 10h dziennie. LEczyc sie powinni... maniacy pfff.
Chcesz się zamienic ?:>
Jak dorzucisz z dwie blondynki to pomyslimy :D
Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Pfff a w Silka grałeś :> Jak chcesz tam wróci to mów śmiało :P
9h przez ostanie 7 dni. TO tyle jakbym w ogole nie grał
Jaki cfaniak :D Poczkaj poczkaj ustawie se to jako strone startową i Cie przypilnuje :P
Jak dorzucisz z dwie blondynki to pomyslimy :D
Jakbym miał dwie blondynki to raczej bym teraz nie produkował się tutaj :D
btw wrócic do gry nawet za pol roku, a nic nie stracisz.
Co do EVE:
Tu skillujesz nawet jak nie grasz, więc nie tracisz w rozwoju postaci. Daje to ten komfort, ze jak masz dośc na jakiś czas grania wrzucasz skilla, który odpowiada mniej więcej lub jak trafisz na takiego, dokładnie ilości dni ile chcesz miec przerwy i on się robi. Owszem kasy w grze wtedy nie przybywa [ choc mozesz zarzucic market ofertami ] ale i nie tracisz.
SULIK [ olewam zasady ]
slow motion
kompilacja slow motion
co do gier - ja juz w nic nie gralem od.... chyba pol roku
zaraz odpale sobie disciples 2 - moze sie nie znudze :D

Scandal [ Quantum Singularity ]
DO SILKA NIE WRACAM. I RACZEJ NIE WRÓCE. NIGDY :).
Jakbym miał dwie blondynki to raczej bym teraz nie produkował się tutaj :D
No wiesz, rózne zbocznie ludzia maja :D
Owszem kasy w grze wtedy nie przybywa [ choc mozesz zarzucic market ofertami ] ale i nie tracisz.
Alez tam, za to inni sie bogacą :>

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
DO SILKA NIE WRACAM. I RACZEJ NIE WRÓCE. NIGDY :).
Skąd takie pesymistyczne podejście u Ciebie? :P
No wiesz, rózne zbocznie ludzia maja :D
<drapie się>
I kto to mówi :D
<drapie się ponownie>
HA! Rozgryzłem Cię, nie grasz w mmo, bo nie bawi Cie już ganianie jako PPP :D
Alez tam, za to inni sie bogacą :>
Inni? Znaczy Piraci? :D

Torn [ Legend ]
Lepiej wklej wersję 18+
:d
sam kompjuter czy jakimś tabletem posługiwałeś się?
Scandal [ Quantum Singularity ]
Ech od 18 jak nie dłuzej siedziałem na stronach @ sklepów z modelami i dobierałem odpowiednie farbki do tego niszczyciela. Niby powinienem kupic farbki Ravella, ale to wszytko emalie były a z emaliami bawic mi sie nie chce. Poza tym kosztuja 4.99 za sztuke a ja kupiłem po 3.39 i 3.89 akryle. Do tego zrezygnowałem z podaj 3 czy 4 kolorów bo nie widziałem zadnej róznicy miedzy nimi. W sumie niby potrzeba 15 (sic!) farb do tego niszczyiela, ja bede go malował hmm 9 i tez dobrze bedzie.
Ide se porobic cos, za duzo elektronów moje oczy wchłoneły.
Miqus ---->> cool! :)
napisał postów: 2002 w koncu przebiłem magiczna cyfrę 2k :> w sumie to id Scandala to własnie 2002... dziwne zaprawde :>
PS. Hmm tak sumie to mam z 15k postow na forum. Jak nie wiecej.

John Michael Kane [ Pretorianin ]
A ja do 18 z kolei rozdzielałem płytki stare, pozbywam się reliktów przeszłości - daje bratankom stare gierki, niech mają pożytek z wujka. :> Wczoraj też całe popołudnie się tym zajmowałem. Tak minęło wolne.
Trzeba by coś obejrzeć dziś.
Ostatnio oglądałem "No Country For Old Men" - nawet fajne.
Dziś może "There Will Be Blood"?
Osz fak, alter ego poszło w pizd... :D
Oj, wujek wujek, starość nie radość. ROTFL
SULIK [ olewam zasady ]
a wy dalej z tymi swoimi alterami - mi siem juz nie kce :D
dzis on kmpjuter widziec: Tajemnicja Syriusza :D jak zawsze swietne :D

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Lepiej wklej wersję 18+
A dopiero co SySuś pisał rózne zbocznie ludzia maja :D
Co nie znaczy, że mam coś przeciwko :P
btw nie wiem czemu ale patrząc na ten sztylet co go trzyma w ręce jakoś mi tak przyszedł na myśl por i pilotka :>
Ciekawe ile i czy pamiętacie jakie ksywki żeście tu nazakładali, to wygląda tak, jakby jednym przelogowaniem można było wymieni całą załogę VL :>
Fett [ Avatar ]
Brisk - mam Fetta i Aerwina :) Co się okazuje Aerwin ma dłuższy staż o kilka miesięcy ^^
M`q - klassa :)
Scandal - jak tylko bede w Krakowie musze zrobic zakupy w sklepie modelarskim :) Kupic 5 farb i te $#@% linki do takielunku ;)
a wy dalej z tymi swoimi alterami
Powiedział człowiek, który prowadził wieloosobowe dyskusje z samym sobą :P
[patrzy na post 99]
A ten tu ku... czego :|
[patrzy na post 84]
Albo chciał zaszpanować, że nie śpi (pewno do matury się uczy ;>), albo znów się zawiesił
Scandal [ Quantum Singularity ]
Heh z alteregami, jak bede miał czas to sam musze zobaczyc czy pamietam jeszcze jakie mam. Z 3 mce temu cos tam grzebałem z moimi ksywami, ale nie wszytkie pamietałem :P moze teraz bedzie lepiej :)
BTW... czy ktos z was wie jaki telefon teraz jest cool, trendy itp?. Moja poczciwa Nokia 6610, juz sie zaczyna przemeczac, i musze ja co 2-3 dni ładowac. Wiec rozgladam sie za czyms nowym. Wypatrzyłem Nokie N73. Przede wszytkim chodzi mi o to zeby miał aparat (jednak majac w kieszni aparat mozna porobic fajne foty, a w koncu w telefonach montuja 3 i wiecej MPixelowe matryce. A takim to juz mozna zrobic zdjecie na ktorym cos bedzie widac :>
Moze ktos ma jakis pomysł? Nich sypnie jakims konkretnym modelem, a ja obadam co i jak.
PS. Z innych firm to Sony odpada, bo mam alergie na wszytko co zwiazane z ta firma :>
Fett [ Avatar ]
Scandal - powiem tak. Nie siedze za bardzo w GSM, ale mój brat ma Nokie n70 i gdybym musiał ( kur.. ;/) wymieniac telefon to wlasnie na ten:) Podoba mi się w nim wszystko, poza klawiszami do ktorych pewnie mozna sie przyzwyczaic
Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Se idemy, bo jak se pomysle o tym co jest za oknem i że trzeba się tam jutro ruszyc to nie specjalnie mi się to podoba -_-'
btw 1 była słaba, 2 nie pamiętam, 4 nie oglądałem a 3 wypada na tą chwile najlepiej:
:D

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Kiedyś kupie ten abonament :D
Skoro pojawił się Charlie Sheen:
:D
M'q [ Schattenjäger ]
Szef, rysowane było ręcznie na kartce, potem skan i nakładanie kolorów. Na takie wynalazki jak tablet, to mnie narazie nie stać :D
V+18 jeszcze nie ma :>
A Tajemnicę Syriusza, czyli Screamers bym sobie chętnie obejrzał znowu...

Fett [ Avatar ]
Kojarzy mi się ten Syriusz, ale cholera nie pamiętam o co chodzi...:P
Opis Kompa na GG:
"lubię zawał bani"
Nie ma to jak publicznie się przyznać do bycia zawieszonym ^^ To pewnie od tej nauki...

Kompo [ Legend ]
Fett, nie wiem co to jest nauka. :D
Zawał bani mam co meelaanż!
M'q [ Schattenjäger ]
To jedno z lepszych sf jakie widziałem.

Raynor [ Big Man ]
Kompo, a matura już tuż tuż :>
*wraca do architektury systemów komputerowych :P*
Fett [ Avatar ]
M`q - aa kojarzę, oglądałem :) z Peterem Welerem :]
Kompo - brak nauki, melanże, zwiechy... Już masz dziury wypalone :P

Adamss [ beer & chill ]
Raynor --> Maturę trzeba odpowiednio pielęgnować i jestem dumny z tego w jaki sposób to Kompo robi :D.
btw, ile wygramy z USA? podobno kto wygra tego propozycje przyjmuje się w sprawie tarczy antyrakietowej :D.

Torn [ Legend ]
Chciałem coś wczesniej skrobnąć po worku to coś mi net mulił. Potem jak się znowu zająłem X360 to mnie wessało na amen. :D
Wczoraj jak przysiadłem pod wieczór to do 2 chyba rąbałem w Fight Night :>

Raynor [ Big Man ]
A daj spokój z tym FN3. Grałem dziś Alim i kumpel mnie ograł 2 razy pod rzad Frazierem. Przerzucilem sie na Holyfielda i nadrobiłem. :) Muszę częściej trenować. Ale fakt faktem... Ta gra + piwo = FUN. :)
SULIK [ olewam zasady ]
Widze ze Azzi proowkuje nowych forumowiczow ;) ale tez i nie takich znowu nowych
tym razem kolejna odslona jaki najdrozszy alko piles/as
Fett [ Avatar ]
SULIK - czy każdy założony watek na forum 4fun musi być jakaś konspiracja, spiskiem, prowokacją etc. ? :P
Mnie wsysnął Crysis :] A zainstalowałem z głupa bo byłem pewien, że i tak nie pogram na tym sprzęcie

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mnie wciągnął Doom 3. Muszę przyznać, że giera ma klimat no i parę razy omal nie narobiłem w portki :> Wczoraj i dziś walczyłem ze stworami na Marsie, jutro będzie dokładnie to samo :P
Brisk. [ Gajowy Gugala ]
btw piwa to własnie dorwałem się do jednego i nie do końca uważam, że to dobry pomysł, biorąc pod uwage, że chwile wczesniej odsunąłem sprzed nosa papiery, nad którymi o mało nie zasnąłem + bieganina w ciągu dnia + to co się ubiegam i dziś. Co ciekawe po zrobieniu dwóch łyków jakoś tak otrzeźwiałem z tego bycia ospałym o_O
btw Crysis to w łikend tam testowo w demku goniłem - wszystko na full :> Choc i tak bardziej się obawiałem Wiedźmina i Wyzimy handlowej - a tymczasem wszystko na full hrhr ^^ Pozostaje czekac na Assassins Creed :> Do Crysisa jednak jakoś nie ciągnie mnie.
btw FN3 nie robicie na mnie wrażenia <cfaniak>
Paudyn puśc sobie jeszcze w tle film :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Do filmu wrócę innym razem :>
Przez pewien czas irytowało mnie w Doom 3, iż ktoś nie wpadł na pomysł doczepienia latarki do pistoletu, ale z czasem zrozumiałem, ile bym przez to stracił :oP
Kolejny będzie Half Life 2 <zaciera ręce>

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
To jak się zabierzesz za film "Doom"
to mozesz sobie zrobi posiedzenie z "Resident Evil"
i z "Resident Evil 2"
btw No i klops, dochodzimy to tej niezręcznej chwili kiedy piwo się kończy i trzeba iśc po następne. Sytuacja jest o tyle niezręczna dodatkowo, że akurat dnia wczesniejszego się zapas uzupelniało :>
bt2 czemu niezręczna? nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem ale jakoś teraz mi tak wpał to słowo do głowy i sie spodobało :D
<drapie sie>
Fett [ Avatar ]
Brisk znam ten ból. Jakoś nie wiedzieć czemu podobały mi się te filmy. Ot takie na raz na wyluzowanie gdzie nie trzeba myśleć.
I znow wyruszam na obczyzne :P Nie chce być upierdliwy, ale takiego zagęszczenia nas w okolicach Krakowa nie było wiec może w końcu weźmiemy dupę w troki i się ustawimy na małe piwko ? No chyba że po maturach ^^

Scandal [ Quantum Singularity ]
Doom zarówno film jak i gra to szmira :>. Gra i owszem ma swoj klimat, ale nienawidze kiedy wszytko sie swieci w grafice jak psie jojka, tak jak ma to miejsce w duumie. Na całe szczescie w dzisiejszych grach nikt tego bzdurnego pomysły nie powiela. No i kolejna bolaczka duuma to taka, ze potwory po prostu stoja tam gdzie im kazano i tyle. Zero jakiejkolwiek AI, jak gracz wejdzie w odpowiedni teren to dopiero powory zaczynaja sie ruszac. No przeciez dziecko zrobiło by lepsze skrypty.
O filmie duum nawet pisac mi sie nie chce, ocena na imdb mowi wszytko za siebie. Juz lepsza ocene ma kolejna szmira AVP 2, albo miał, im wiecej ludzi widziało to cudo to tym mniejsza ocena na imdb sie robiła :>
BTW wziałem sie za przegladanie i grupowanie swojej juz wcale nie małej kolekcji obrazków, zdjęc (od panienek po zwierzaki ;), róznych artów SF\fantasy itp. I znałazłem arty z Fallouta 3 tego co miło powstac w Black Isle nie w tej gowno wartej Bedshitcie :). Póżniej jak mi chęci nie zabraknie :> to wrzuce na stronke do galerii, to kto tam bedzie chciał to pooglada.
Kiedys juz chyba cos dawałem, ale raczej nie wszytko.
No i znalażłem pare obrazków z Star Wars które hmm... zachecaja do wstąpienia do Imperium :D. To tez je wrzuce, ale raczej chyba tu na gola. Bo tylko pare ich jest.
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Scandal :: Nie znasz się ;o)
Adamss [ beer & chill ]
Scandal --> Film był słaby, ale nie można zapominać, że potrafił rozbawić jak na 'hollywodzkiego thrillero-horrora' :). Wspominam o tym, bo zawsze jak się "jedzie na Dooma" to nikt nie pamięta o tym plusie ;).

Scandal [ Quantum Singularity ]
Adamss --->> ja sie usmiechnałem 2 razy na tym filmie. Lubie science fiction, ale Doom to shito-fiction. Nawet Gremliny sa lepsze.
OK tutaj macie te wszytkie moje zdobyczne arty, wallpapery i screenshoty z Fallouta 3. Tego prawdziwego, a nie tej marnej imitacji która robi ta shitowa firma ;).
Scandal [ Quantum Singularity ]
A tutaj sa te obrezeki z Star Wars które zachęcaja do wstapienia do Imperiu :) Pewnie sie spodobaja ;)
No moze ten pierwszy nie zacheca do Empire :P
Brisk. [ Gajowy Gugala ]
btw piwa to dziś coś nie działa otrzeźwiająco, a papiery w zasadzie te same :>
SySyś jakby to ująć - może tak - jęczysz i to strasznie :P
Scandal [ Quantum Singularity ]
Dobra koniec sttstiarstwa bo mi srednia skoczy :D:D:D
Jak cos znajde jeszcze ciekawego to sie tez podziele. Ide se :)
Bris ---->> pffff odezwał się jasnieswięcony :> :D

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Pfff nie ze mną te numery, bez kombinacji, piwa i tak nie dam :>

M'q [ Schattenjäger ]
Bombowe obrazki.
Fett [ Avatar ]
Scandal - pff propaganda :P

Torn [ Legend ]
Gratulacje :))
Co to, jakiś gekon? Nie zwieje Ci?
Jadę zaraz sflashować sobie iksklocka ;> ...i jazda :>

Scandal [ Quantum Singularity ]
bez kombinacji, piwa i tak nie dam :> Ha pfff ja sie odzwyczajam :) w ciagu tygodnia wypiłem małe jedno piwenko i co pijoku?? :D
Zostałem "tatą" :] To było miło cie znac :)
Co to, jakiś gekon? Nie zwieje Ci? Nie jezeli zrobi z niego IGUANA-ON-THE-STICK :D
Jadę zaraz sflashować sobie iksklocka ;> ...i jazda :> Pff maniak :P
Torn [ Legend ]
Army of Two - świeeetne :) Szczególnie jak się gra z kimś.
Rainbow Six Vegas 2 - jakoś podejrzanie słaba jakość tekstur, nie wiem WTF.
*znika, z padem w łapie*

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
<odłożył właśnie papiery>
Feciak jak to coś co zapewne nie jest jadalne nazwałes? :D
<sięga po piwo>
Fett [ Avatar ]
Scandal ma chyba złe dni, wiecznie narzeka :P
Brisk - w sumie to nie wiem co rodzina zadecydowała. Ale patrząc na zdjecie wymyśliłem, że Wysowianka. A jak samiec to konkurs :P
Tydzień temu zdechła mi komórka. Wczoraj komputer ;/

M'q [ Schattenjäger ]
Rano z nudów uruchomiłem sobie Pirates. Oderwałem się dopiero teraz od tego, a i tak było ciężko :D
Znaczy się oderwałem się tylko dlatego, że ide z kumplem flaszkę zrobić :D

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Czy ktos czegoś nie potrzebuje? Właśnie dostałem znowu piwo za przysługe i musze przyznac, że podoba mi się takie cóś, tym bardziej, że z mojej strony zaangażowanie w daną sprawe nie wymagało wysiłku szczególnie większego niż taki jak w czasie drapania się :D
btw wczorajszego meczu Manchesteru - oni tak grają zawsze? Bo aż se sprawdziłem kiedy jest ich następny mecz :>
<drapie się>

Kompo [ Legend ]
Ech, mam dość tego wszystkiego.
Coraz mniej mnie będziecie widywać na GOL-u, za dużo już tu kretynów.
Po maturach wyjeżdżam na Wyspy i chciałbym już nigdy nie wrócić.
Oby się udało.

Raynor [ Big Man ]
W Brytanii też jest internet. :>
Torn [ Legend ]
Pirates - świetna gierka. :)
KmP - a w UK nie ma kretynów? :>
Internet - czego się spodziewałeś. Toż to Lem najlepiej podsumował całe to medium jakiś czas temu. My advice - stay cool. ;)
Muszę wykorzystać wolny weekend, także trza pomęczyć konsolę, bo next free w-end za 2 tyg. :P

Kompo [ Legend ]
Nie zrozumieliście mnie, z tym o kretynach chodziło o to, że przestaję już się udzielać na GOL-u.
Wspomnienie o UK to takie ogólne, ostatnie moje uzewnętrznienie. ;)
Torn [ Legend ]
ostatnie moje uzewnętrznienie. ;)
- too cool ;)
Ja jestem świadkiem kretynów odkąd tutaj jestem i jak coś widzę takiego to olewam, nie dopisuje się tylko wracam do życia własnego. :) Chociaż jeden parapet ostatnio wywarł na mnie wrażenie i musiałem mu odpisać w wątku o xboxie ;)) Tak żeby dziecko uświadomić. Ale i tak nie dotarło także potem poszedł ignore.
btw, M'q - fajny jpg w wątku o "inwazji" :D

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Kmp - Garfield... ->
...że o piwie nie wspomne :D
Pirates - świetna gierka. :)
Tru tru ^^
W Brytanii też jest internet. :>
A tam internet... tam też są Golasy :D
Scandal [ Quantum Singularity ]
poszedł ignore.
TO TU MOZNA IGNOROWAC??? :> hmm chyba naprawde właczam gola o wiele mniej niz kiedys :)
wyjeżdżam na Wyspy i
A powiem wam tak dyskretnie ;) ze gdzies tak w lipcu\sieprniu tez planuję wyjazd. Jak sie uda, to bede wam przysyłał co tam bedziecie chcieli z UK.
Ostatnio planowąłem kupic Szklanka po łapkach :> (Die hard) kwadrologie, ale jak zobaczyłem jak zostało to gówno wydane tutaj to sie wstrzymałem. Nie dosc ze bede miał taniej w UK, to jeszcze +4 plyty z dodatkami, któryw w naszym super high endowym wydaniu po prostu nie ma.
Ide se na trochę ciepło, pięknie, papa.
Torn [ Legend ]
SySuś - no przycisku żadnego nie ma, tylko to taki mój personalny ignore. ;>
Ja tylko tutaj zaglądam już, no i od niedawna do wątku o x360 :P, sporadycznie jakiś hard&soft topic wspomogę. Nie wyjeżdżam nigdzie jakby ktoś pytał. Jest praca, stać mnie na konsole i wiele różnych rzeczy, a ja tam jeździć nie lubię poza tym, to po co wyjeżdżać. Chyba, że z kimś, bo samemu to tym bardziej... <leń> ;D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Kompo :: Wrzuć na luz i udzielaj się tylko tam, gdzie trzeba, czyli w wybranych wątkach cyklicznych, tak jak ja :> Reszta postów to takie epizodyczne wstawki w innych wątkach :o)
Swoją drogą ja też wiążę swoją przyszłość z Wyspami. Bardzo podoba mi się klimat i ludzie w UK. Mówię rzecz jasna o miejcowych tubylcach, nie zaś przyjezdnym tałatajstwie :oP
No i ta premiership, eeehhh.
Chyba, że z kimś, bo samemu
Zresztą wyjazd to nieco dalsza perspektywa, bo na razie w obecnej pracy mam tyle wyjazdów służbowych, że generalnie pół życia spędzam na walizkach oraz w zagranicznych hotelach i stancjach. Czasami to męczy, mogli by mnie wysłać raz, a dobrze :oP

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
przeglądając Garfielda trafiłem na ->
btw wyjazdów na wyspy to ostatnio takie pytanie padło w kierunku gości remontujących mieszkanie, odpowiedź brzmiała coś w stylu jest dużo pracy to po co wyjeżdżać. ;-)
Torn [ Legend ]
Brisk - no i?
Skoro kogoś nic tu nie trzyma i może spokojnie sobie gdzieś hen samemu mieszkać to droga wolna. W sumie kto wie co zrobie za rok, dwa jak obecna praca mi się znudzi i jak nie będzie nic kolejnego, lepszego na horyzoncie.
Mam znajomych w UK, są niedawno, ale tak liczyli na kokosy a póki co ciężko im prace znaleźć. No, ale nie przyznają się do tego, że jest ciężko bo przecież UK rulez.
Fachowcy wiadomo mają wzięcie, ale ludzie, którzy nawet języka nie znają i tam jadą myśląc, że zaraz sobie kupią samochód i dom to mnie rozbrajają. Zresztą najłatwiej też powiedzieć, że u nas nic nie ma itd. ;) Ja jestem na razie na dnie drabinki a nie narzekam na zarobki i wagę pracy (lekka :P). Wiadomo, że na zachodzie za to samo zarobiłbym więcej, tylko dochodzą koszty utrzymywania się. Poza tym ta tęsknota, nie wiadomo jak człek by sobie z tym poradził. Razem raźniej.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Zresztą w kwestii emigracji ja wychodzę z następującego założenia. Nie o to chodzi, że trzeba. Chodzi o to, że można (nareszcie), a to zasadnicza różnica.

Torn [ Legend ]
Ja tam nigdy nie mówię nigdy. Wszak mam i za niewielką wodą i za wielką wodą jakieś tam kontakty, które w sytuacji ekstremalnej mogłyby zostać uruchomione i pierw męczenie się, ale później już pewnie z górki.
Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Szef nic no i :P
Goście mają prace, szukają kolejnych zleceń i są zadowoleni z tego. W takim układzie po co mają myślec o wyjeździe.
Nikomu nigdzie nie zabraniam wyjeżdzac czy tez siedziec w jednym miejscu.
Drzewiej to tu o takiej porze o gołych pupach się gadało...
<drapie sie>
... i o piwie przy piwie :P
Torn [ Legend ]
Znakiem tego ztetryczałeś :P

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Nie pozostaje jednak w tym osamotnionym :P
Scandal [ Quantum Singularity ]
Hoho ale sie ozywiła dyskusja :)
SySuś - no przycisku żadnego nie ma, tylko to taki mój personalny ignore. ;>
Aaa hehe rozumiem. Ja tez mam taki ignor, na 99% watków na tym forum.
czyli w wybranych wątkach cyklicznych, tak jak ja :>
Tak nie pamietam kiedy gdzies idzniej sie udzieliłem na tym forum. oprócz Vl i ostatnio pare postów skrobonąłem w watku modelarstwo. A reszta to szczyny i pomyje zakompleksionych dzieciaków, albo ludzi którzy nie znaja innego miejsca (no bo skad, albo po co w koncu na forum o grach rownie dobrze mozna sie zapytac o psa, o samochod, o siłownie, o zadanie z matematyki, o fajki, o mocniejsze trunki i tak dalej, o prezerwatywy, no i moja ulubiona kategoria uczucia... jeszcze troche i GOL = Bravo).
Jest wiele wiecej lepszych stron www i forów gdzie nie ma 12 latków. I tam zwykle sie udaja lub czytam.
Chociaz i tak forów Onetu chyba nic nie pobije w Polskim internecie... a o tym to nawet pisac sie nie chce, bo rece opadają.
Jest praca, stać mnie na konsole i wiele różnych rzeczy
że zaraz sobie kupią samochód i dom to mnie rozbrajają.
No własnie a tutaj cie stac na samochód i dom? :). Mieszkanie czy dom w Polsce kosztuje ok. 200000 tys na dzień dobry. Mówie o mieszkaniu deweloperskim nowym o metrazu ok. 45-50 metrów. Acha no i mówie o mieszkaniu w średniej wielkosci miescie. O wawie czy Krk nie wspominam, bo ceny w tych miastach sa po prostu chore. Postawienie domu to koszt ok. 200-300 tyś. A gdzie jeszcze kasa na wyposazenie i dokończenie?
Nie wiem wielu sie śmieje z ludzi w USA np. ze pobrali kredyty i teraz nastąpiło widmo recesji. Ale, do tego samego zapewnie dojdzie za 20-30 lat w PL.
Bo jak ktos moze sobie pozwolic na zakup mieszkania, czy budowe domu za conajmniej 200 tyś?. Znacie takich ludzi którzy mają tyle pieniedzy? Ja nie. Jedyną mozliwościa kupna własnego m4 czy budowy domu jest kredyt który sie pozniej bedzie spłacało w dobrym przypadku 20 lat. Takie są fakty. Niektorzy maja dobrze, bo rodzice, babcia, dziadek zostawili mieszkanie który kiedys kosztował bezcen, to mogą sie czuc szczesliwcami. Ale mieszkania z wielkiej płyty czy w starym budownictwie są 2-3 a nawet i wiecej tańsze niz mieszkania nowe zdudowane niedawno. Nawet po sprzedazy tych odziedziczonych mieszkań trzeba wziasc kredyt który i tak bedzie sie sprzedawac juz nie 20 lat a 15....
A samochód? Wiekszosc samochodów w PL to rupcie sprowadzane przewaznie z Niemiec. Tam traktowane jako zabytek a glupi Polacy podniecaja sie rdza na 4 kółkach.
W USA mozna kupic 10 letnie auto za 500 dolarów. Pamiętam jak kolezanka mi pisała maila i chyba nawet tutaj pisałem o tym ze kupiła Forda Probe z 95 bodaj za 200 $. Podobnie w sumie jest w Angli, auta tez kosztuja tam bezcen. No stare auta, ale hej w końcu tez jezdzą, no nie...
Bardzo podoba mi się klimat i ludzie w UK
Mam podobne zdanie, dlatego własnie jechałbym do Angli nie do Irlandii. Chociaz Irlandczycy ze swoim dniem Swiego Patryka sa naprade cool ;D.
w stylu jest dużo pracy to po co wyjeżdżać. ;-)
TERAZ jest duzo pracy dla takich budowlańców, poniewaz 80% wyjechało w cholere. Tak samo prace moga miec rózni ludzie co naprawiają rzeczy, spawacze itp. Ale wyjechali dobrzy fachowcy, lenie i partacze zostali tutaj.
Tak samo jak opisywani przez rózne media ludzie którym sie nie udało. Tak naprawde to nie udało im sie bo:
1. Mysleli ze tam bedzie sie pracowa jak w polsce czyli gówno robic i ze za opierdalanie sie ktos im zapłaci.
2. Ludzie którzy zamiast pracowac, wala obalac flaszke za flaszką w ciagu pracy. Ja takiego delikwenta obrazu wywalaiłbym tutaj w Polsce na zbity pysk, co dopiero za granicą gdzie jest inna mentalnosc i kultura pracy.
Nie o to chodzi, że trzeba. Chodzi o to, że można (nareszcie), a to zasadnicza różnica.
Dobrze powiedziane, w sumie kieruje sie podobnymi zasadami. Zwiedziłem juz troche europejskich państw i z chęcią zaczepię sie gdzies na dłuzej. Dzis osoby które nie sa mobilne nie maja w sumie zadnych szans na rozwój i awans. To nie czasu PRL gdzie pracowało sie w jednej firmie przez 20 lat. Dzis, albo sie zaakceptuje to ze trzeba byc tu czy tam, lub niekiedy przeprowadzic sie do innego miasta\państwa gdzie robota jest lepsza, albo bedize sie siedzało w jednej firmie i nie wykorzysta sie swojego potencjału czy szansy na lepsze zycie.
Ja tam nigdy nie mówię nigdy.
No juz lepsza odpowiedz ;D
No, a przede wszytkim nie planuje jak juz bym jechal to pchac sie odrazu do Londynu, o nie co to to nie. Mam paru znajomych w Birningham czy Oxfordzie (szczególnie Oxford w sumie nienajwieksze a mówie ze nie ma problemu z pracą). Albo planuje tak zrobic jak jeszcze inny znajomy. Zaczął od Oxfordu teraz wyprowadził sie do no własnie nie pamietam (albo Londyn, albo Glasgów). Ale w miedzyczasie zrobił jedne kurs, drugi kurs. A takie kursy zrobione w Anglii czy w ogole w EU sa o wiele wiecej warte nawet po powrocie do PL niz kursy zrobione w PL. Znalazł lepsza prace i wyprowadził sie, w ciagu 2 lat od Oxfordu do Londynu, no ja mysle ze to spora zmiana. Kolezanka która tytaj w PL ma zrobione dwa fakultety, robi collage w Angli. Bo tam jej fakultety to moze sobie w buty wsadzić. Wiec poszła na ten angielski collage i za pare m-cy bedzie szukała pracy w tym co lubi czyli w turystyce. A teraz pracuje w zakładzie stomatologicznym.
I znowu tym co sie nie udało:
3. POniweaz nie inwestowali w siebie. Juz kompletnie nie rozumiem ludzi który siedza w Angli czy Irlandii po 3 fuckin' lata i w umieja angielski tyle zeby jedzenie kupic. Przeciez to w pale sie nie miesci. Kolegi brat wyjechał do Irlandi i siedzi juz tam 3 rok. PRacuje na budownie, bo to lubi, ale tak: kupuja w polskim sklepie, ogladają polskie programy, filmy , czytaja polskie gazety i zaden z nich (a wynajmuje spory dom razem z paroma innymi ludzi) nie zadał sobie trudu zeby isc na jakis kurs jezykowy. Tylko dzieki tak prostej sprawie jak znajomosc jezyka mieli by szanse na lepsza robotę. Ale nie, bo po co.
A to i tak nic, jak na swieta bozego narodzenia, to tu w PL kupił laptopa!!, poniweaz miał POLSKIEGO WINXP. Jak mi to kolega powiedział (który sam sie smiał z brata) to mnie w sumie zatkało. Tam nie dosc ze miałby lepsze to i tańsze. A skoro tak chciał WINXP PL to mogł, go po prostu kupic w PL bedąc w kraju.
Heh no własnie przy okazji rozwaizała sie sprawa zakupu konsoli. Nie palnuje w najblizszym czasie tego robic, bo jak bym wyjechał to kupiłbym ja w Anglii. Ale najpierw to tez bym sprawił sobie laptopa. Zaoszczedze jakies 2 tys zł, kupując w UK niz tu.
Dobra bo chyba troche sie rozpisałem za mocno. Nie krzyczcie na mnie, po rpsotu mam takie zdanie na temat wyjazdu, i osob wyjezdzajacych no i nieudaczników którzy wyjechali i teraz narzekaja jak to im ciezko tam było. Sorry, ale bez prac nie ma kołaczy. Ja tez sie nie nzastwim, ani na dom, ani nawet na samochód :). Sadze ze pierwszy miesiac, 2 gora 3 bedą cięzkie. Ale hej... life sux a niestety nikt z nas nei urodził sie z 50 mln $ na koncie.
Scandal [ Quantum Singularity ]
BTW znalazłem ciekawa maptke na której mozna zobaczyc gdzie jest jakas rodzina, albo nazwisko takie jak nasze. W dodatku całkiem aktualne i własciwe są te liczby (przynajmniej w mom przypadku)
Scandal [ Quantum Singularity ]
hehe tutaj jest mapa^

Raynor [ Big Man ]
W Polsce jest 26916 osób o nazwisku **** :)
Niiiice :P
SULIK [ olewam zasady ]
W polsce jest 7 osob o moim nazwisku.... ktore sam wprowadzilem do bazy danych - ehhh :)
ja jednak rodziny nie odnajde :D
na naszej-klasie sa 2 osoby o moim nazwisku - ja i siostra ;)
ogolnie czasem sie zastanawiam skad ja wlasciwie jestem :D:D
a co do wyjazdow za granice - sam sie caly czas zastanawiam, ale
1. najpierw skoncze te studia
2. musze wreszcie sie zmobilizowac i wybrac na kursy jezykowe - bo kurde bele bedzie ciezko :)
2a. - uzywal ktos z was, badz tez ktorys z waszych znajomych nauki jezyka poprzez "Site" ?
3. jesli chodzi o jezyk caly czas zastanawiam sie miedzy niemieckim, a angielskim
4. jesli chodzi o wyjazd sam nie wiem czy chcialbym do UK - moze wlasnie bardziej niemcy, ale musze sie dobrze rozgladnac w ktorym panstwiej lepiej z moim wyksztalceniem :)
5. i kurde moze bym wreszcie prawo jazdy zrobil - bo jakos tak coraz bardziej mi tego swistka brakuje
6. i najlepsze rozwiazanie - zalozyc wlasna firme - ale u nas chyba jest sporo komplikacji z tym :|
Adamss [ beer & chill ]
Hm, tylko czy aż 808 osób o moim nazwisku.. ? Zawsze myślałem, że jest nas mniej :P.
Co do wyjazdu za granicę, jeśli mogę dorzucić swoje 3 grosze, to koniecznie do roboty i koniecznie tak, żeby zarobić na tyle dużo żeby np. kupić sobie furę (używaną, naturalnie). I mam nadzieje to po maturach zrealizować :).
M'q [ Schattenjäger ]
btw, M'q - fajny jpg w wątku o "inwazji" :D
Klasyka :) Przecież wszyscy wiedzą, że w trójkącie bermudzkim żyje wszystko czego nie da się wytłumaczyć ;-)
Btw emigracji, to znowu mi się szykuje, ale jak na to spojrze "na chłodno", to już znowu sam nic nie wiem. Ogólnie ostatnio mam taki mętlik we łbie, że nie wiem już co robić :/
Adamss teraz już nie zarobisz tyle co kiedyś. Ale na furę.... wiadomo :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Aż 127 osób o takim samym nazwisku, czyli 126 poza mną :D W sumie chyba się rozmnożyli, bo jakiś czas temu było poniżej stówy :>
M'q [ Schattenjäger ]
Nocne surfowanie przyniosło taki link:
Taki numer chciałbym zrobić na własnym weselu :D

M'q [ Schattenjäger ]
Nie spać, amatorzy :D
Fett [ Avatar ]
Haa! Zyje :]
Oglądnąłem wczoraj Punishera z 89` z Dolphem Lundgrenem w roli Franca. Miazga ^^,
Fett [ Avatar ]
Padła dzisiaj moja kolej na sprzątanie łazienki. Przypominam, że mieszkam z 4 dziewczynami. Obiecuje, że kiedyś wszystkie obudzą się łyse :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie marudź. Raz na jakiś czas poczyścisz łazienkę, ale co sobie w międzyczasie z czterema pannicami poużywasz, to Twoje ;oP
Fett [ Avatar ]
chyba kpisz :P

Raynor [ Big Man ]
Ahh... Znaczy sie smoki? Wpadłeś. :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
To już wiemy, dlaczego Fett tak ochoczo sprząta. Bazyle zagroziły, że jak nie będzie się wywiązywał z obowiązków, to go zgwałcą. Pechowo żeś trafił chłopie. Cztery i ani jednej do rzeczy...
SULIK [ olewam zasady ]
Rozwiazanie bardzo proste musisz chlopie zaczac chlac na umor :D

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Feciak kręci :> Chlapło mu się, że są aż 4 i boi się, że mu się towar rozejdzie :P
btw
Powinno byc sporo radochy z tego chłopaka :D Dodac, że przy pierwszym golu asystował.
We wtorek powinien wyjśc w podstawowym składzie, tak samo jak Matusiak, bo coś dużo szans na gre to on nie dostaje w OE to niech pogra w Pucharze.
Celtic wczoraj przegrał na swoim stadionie 0:1 z Motherwell, równa się to z przegraniem Mistrzostwa, Rangers mają teraz 2 mecze zaległe + 6 pktów przewagi. Meczu chciałem oglądnąc ale nic z tego - dlaczegóż? Poniewóż transmisji nie było - dlaczegóż? Poniewóż ponoc poprzez to, że na Celtic Park spadła frenwencja, zwalono to na możliwośc oglądania meczów w TV i dlategóż transmisje się skończyły [ juz teraz, albo dopiero po tym sezonie ] :D No nic czekam na następny mecz czy się to potwierdzi :D
Co do Arsenal - Liverpool, widziałem tylko pierwszą połowe ale i bez tego moge nakreślic jakże znany schemat gry:
Houlier: Dudek -> Heskey -> Owen :D

M'q [ Schattenjäger ]
Kompo wyśle Ci niedługo kartkę z kraju wiatraków i tulipanów ]:->

Kompo [ Legend ]
Czemu tam jedziesz. :D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Holandia? Cholernie drogi kraj, w stosunku do tego, co się średnio zarabia. Jeżdzę kilka raz w roku służbowo i raczej nie chciałbym tam zamieszkać na stałe.
M'q [ Schattenjäger ]
Nie jade tam mieszkać na stałe, tylko palić blanty... a i przy okazji coś tam zarobić ;)

Kompo [ Legend ]
Ja doszedłem do wniosku, że nie dałbym rady w Holandii pracować. :)
Nie ogarnąłbym tego i nigdy bym się nie wyspał. :>
Za to jadę do UK, jak coś zarobię, to po powrocie ruszam na jakiś tydzień do Holandii na wakacje. :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No coż, jak ktoś jara blanty, to z pewnością nie ma lepszej alternatywy :oP
M'q [ Schattenjäger ]
No znajomi jakoś jeszcze dają radę pracować, to pewnie też mi się uda :D

Adamss [ beer & chill ]
Uwielbiam ligi juniorów starszych na szczeblu okręgowym. Ja trafiłem w piłkę, a koleś wszedł wyprostowaną nogą w moje kolano. Po prostu, kur**, świetnie. Nie dość, że ochraniacz rozwalił mi dosłownie na pół, to sędzia tylko spojrzał i nawet kartki mu nie dał. Jutro do zdjęcia, ale nie wygląda to za dobrze.. znając moje szczęście to pożegnam się z grą do końca całego, kur**, sezonu.
A jak do matury pójdę o kulach, to będę po prostu wniebowzięty.

Raynor [ Big Man ]
Adamss, ale za to zlitują się może nad Tobą na ustnym. :)
M'q [ Schattenjäger ]
Spójrz na to z takiej strony, że zawsze może być gorzej. Poważnie :)
Torn [ Legend ]
Holandia, huh? Vandersexx i groovy cakes ;))
Adamss - od boku czy od frontu wszedł? bolesne zapewne, ale cheer up - kolega na piłce się wywrócił i miał złamanie otwarte, więc nie jest tak źle. ;]
M'q [ Schattenjäger ]
Brat też miał na boisku niezły motyw... po wizytach nie wiadomo było, czy wogóle jeszcze zagra. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
Fett [ Avatar ]
Adams - jak pokombinujesz to możesz wykorzystać swój gips na tej ustnej. Kumpel przyszedł z mieczem dwuręcznym, w kolczudze :P
Dla sprostowania:
4 baby
1/4 - moja dziewczyna
1/4 - siostra dziewczyny
2/4 - Raynor był blisko :P
Powiem tyle, co moje to moje i nie muszę w tym celu sprzątać tej jebanej łazienki :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No, co Twoje, to Twoje, ale jak grzecznie posprzątasz, to może dziewczyna namówi siostrę, względnie koleżankę, kto wie?
Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Adamss kopanina jest już ponizej 2 ligi, że o niższych nie wspomne, dobre sędziowanie natomiast występuje jednostkowo w OE, więc tam nizej to strach się bac :/
Powiem tyle, co moje to moje i nie muszę w tym celu sprzątać tej jebanej łazienki :P
<śmieje się>
SULIK [ olewam zasady ]
Powiem tyle, co moje to moje i nie muszę w tym celu sprzątać tej jebanej łazienki :P
kazdy by na Twoim miejscu sie tak pocieszal :P

M'q [ Schattenjäger ]
Paudyn, boski link w którymś tam wątku :D Leże :D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
M'q
Z zaskoczeniem stwierdziłem dziś, że sporo osób tego Pamiętnika nie zna. Stare, ale jare, nieprawdaż?

M'q [ Schattenjäger ]
No właśnie nie wiem czy takie stare, bo pierwszy raz widzę :D

M'q [ Schattenjäger ]
Przeczytałem to drugi raz i dalej mam polewkę :D
Podobno jest taka kapela Batory, tak słyszałem, ale każden wie, że to król polski był i kto by nazywał kapelę nazwą króla polskiego, przecież to zwała.
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Czytam ten pamiętnik mniej lub bardziej regularnie, ale i tak wciąż ogromnie bawi. Dlatego właśnie stał się obiektem kultu. Jest tak masakrycznie truuuu grrrrrrim neeeekrrrrrroooo... :oD
M'q [ Schattenjäger ]
O taaak :D
to nieprawda bo nie ma czegoś takiego jak doom metal, bo jest taka gra Doom a nie doom metal, to ja im Quake metal wymyślę pierdolcom.
Fett [ Avatar ]
Trzeba być mną żeby zapomnieć wziąć udziału w konkursie na grę roku :P
Adamss [ beer & chill ]
Raynor --> No fakt, jest to jakiś plus :P.
Fett --> Ciekawy pomysł, ale jeszcze mi tak nie odbiło, żeby na ustny przychodzić w kolczudze, gipsie i z mieczem dwuręcznym :P. BTW ile dostał pkt. ? :D
Torn --> Frontalnie.. w 1szym momencie myślałem, że mi nogę złamał bo z tego wszystkiego ruszyć nogą nie mogłem, ale jak się aktualnie okazuje być może wyliże się z tego dużo szybciej. Mogę chodzić bez kul, kulejąc, więc złamania na pewno ni ma, zobaczymy co lekarz jutro powie.. Najgorsze jest to, że jeżeli okaże się USG potrzebne to sobie poczekam 2 tygodnie, bo terminy są pozajmowane.
- co do Twojego kumpla, tylko współczuć. Takie wypadki są najgłupsze i pewnie najbardziej bolesne.
Brisk. --> Gram już 4 lata i jak dotąd szczęście mi sprzyjało, choć kontuzje się sypały wokół nieraz. Na szczeblu gdzie ja gram, są drużyny, które mają pojęcie co to piłka nożna i używają rozumu na boisku, ale więcej jest 'bezmyślnych koksów', którzy hołdują zasadzie "piłka może przejść, zawodnik nie". Sędziowanie to też jest komedia, zazwyczaj arbiter widzi to co chce widzieć lub myśli o tym co zje na obiad za 2 godziny. Widać fortuna kołem się toczy i teraz padło na mnie.. eh.
W każdym razie, pamiętnik kindermetala ma niektóre komiczne kawałki :D.

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Tez tak macie? Siedzicie nad czymś co ma byc nastepnego dnia jak to zazwyczaj bywa jak najszybciej oddane, już drukujecie, już widac koniec a tu niespodzianka - kolor się kończy :D
Przynajmniej moge kolacje zjeśc :D

M'q [ Schattenjäger ]
To normalnka. Wynika z prawa Murphy'ego :P

Scandal [ Quantum Singularity ]
Cos mi sie zdaje ze czeka mnie przeinstalowanie Wina. Cos to mi sie nie podoba :>
Przypominam, że mieszkam z 4 dziewczynami.
achhh ja przez jakis czas mieszkałem z 2 pannami :), to były naprawdę fajne czasy. Aczkolwiek nie były to juz studentki. Jednak zwykle było ciekawie. A nie zapomne jak wszedłem po raz pierwszy do łazienki, a tam porozwieszana wszelka mozliwa kobieca bielizna :). Przyznam szczerze ze spedziałem w lazience wiecej czasu niz musiałem, gapiąc sie na to niezwykle ciekawe zjawisko :). Myslcie sobie co chcecie, ale po prostu nie ma miejsca gdzie facet moze sobie ot tak bezkarnie pogapic sie na damska bielizne, bez zadnych konsekwencji, czy blizej nieokreslonych dziwnych spojrzeń, albo komenatrzy. Chyba ze na bielzine zony, kórej akurat nie ma w domu :)
Nie jade tam mieszkać na stałe, tylko palić blanty..
przeczytałem to z 15 minut temu i nadal mi sie gęba smieje :D. Ja tez jak sie juz zachacze w UK to jak bede mial troche urlopu to na bank jade do kraju tulipanów.
Wynika z prawa Murphy'ego :P
Te prawa murphy'ego to stek zbdur :). Jedynie co jest prawdziwe to to ze jak sie wali to juz sie wali wszytko. Reszta zdarza sie tylko w filmach :).
M'q [ Schattenjäger ]
Nieprawda, jak ja czegoś szukam, to zawsze to jest na samym dole.
Jak chce to przewidzieć i szukam od dołu, to jets na samej górze :D
Także coś w tym musi być :>

Scandal [ Quantum Singularity ]
Hmm zainstalowełm sobie wtyczne do firefoxa, która pokazuje gdzie znajduje sie serwer strony, a GOL najwyrazniej znajuje sie na jakims amerykanskim serwerze :>. Hmm to powinno byc raczej games-online.us hmm?? :)
Miqus ---->> ooo jezzzz nie gadam z toba :P. Zrób sobie dual-screen'a to bedziesz miał na jednym doł na drugim góre :D

Scandal [ Quantum Singularity ]
Z cyklu znaleziona\zapomniane na hdd :)
Kiedys dorwałem zdjecia z kręcenia oraz z planu Star Wars, do tego dochodzą projekty, szkice itp. Pamietam opis na torrencie ze to zdjęcia sa dosc rzadkie. Ale jak jest naprawde nie wiem. Jak kogos interesują to tutaj je zgromadziłem:
A tutaj znalezłem filmy ze starymi gierkam w swiecie Star Wars (naprawde stare chodzace jeszcze na Atari 5200), ale filmy sa ciekawie zrobione wiec godne polecenia:
part 1 ok. 15 minut
part 2 ok. 23 minut
MIłego ogladania :).

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Też tak macie? Przez prawie cały dzień nastawiacie się na coś co ma byc wieczorem tegoż dnia, po czym okazuje się, że to nie ten dzień? :D Ot Wisła gra dziś, tj w środe a nie wczoraj jak myślałem, czyli we wtorek :D
Jeżeli to nie podpada pod prawa Murphy'ego to pod co? Pod "Co masz zrobi dziś, zrób jutro"? :D
ps. Arce termin nie pasowął i mecz przesuneli.
Co do LM i Liverpool - Arsenal.
Walcott = rajd przez całe boisko i pięciu zawodników przeciwnika nie dało mu rady :> Coś pieknego. Tylko tak sie chopaki cieszyły, że tyły im uciekły.
btw ciekawe kiedy u trenerów tych topowych, mistrzowskich zespołów, grających w LM, stopień zdenerwowania błedami sędziów przeskoczy ze statusu 10/10 na 11/10 i tak jak domagali się odszkodowań za kontuzje i zwalnianie zawodników na Repreze, będa się domagac wprowadzenia wreszcie powtórek tv przy takich sytuacjach w polu karnym. Bo i przy sprawie z zawodnikami i przy takich sytuacjach klub traci - sportowo i finansowo. Oczywiście raz jest sytucja w tą strone, raz w tamtą i raz jest wtedy OK a raz nie OK, tylko jak jest nie OK to zaraz jest wrzask, więc albo walczyc o rozwiązanie albo siedziec cicho :>
A teraz wychodzi na to, że Liverpool trafia na liste zespołów, których nie chce widziec w kolejnej fazie gry, tylko że na tej liście jest już też Chelsea - i masz babo placek co tu zrobic :>
btw jest jeszcze takie prawo, że jak się nie wykorzysta sytuacji to Ci drudzy to zrobią, Arsenal takich sytuacji troche miał - zwłaszcza wymiata tutaj Bendtner :D
Fett [ Avatar ]
Scandal - chcialbym zagrać w takim filmie, choćby najgłupsza i najmniej znacząca role :) Jak na razie muszę sie po raz kolejny zadowolić rolą ćpuna w detektywach :P Co do gier to szukałem ostatnio pełną wersję Jodia Stories, żeby jeszcze pod Xp działała ... :]
Adamss - o ile pamiętam to 20/20
Fett [ Avatar ]
I jak dla mnie to w reportażu pominęli dużą ilość ważnych gier. Choćby Jedi Knight
Adamss [ beer & chill ]
Brisk. --> No Walcott odwalił coś pięknego, ale niestety potem Babel wykorzystał "oddech" Toure na plecach i się ładnie glebnął. A wtedy się zrobiło po ptokach.. ehh.
No nic, w takim razie znowu Barca musi wygrać LM :P.

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
<- komentowanie meczów Wisły na platformie nsport
Zwłaszcza w wykonaniu "experta", dziś nim był chyba Majewski - a to wiele dodatkowo tłumaczy :D
Akcja z LM na 1:0 dla ManUtd - na treningach bedzie pewnie pokazywane + sam strzał Teveza.
No nic, w takim razie znowu Barca musi wygrać LM :P.
Nie chce byc wredny [ :D ] ale nie ma szans nawet na finał :P
Choc wolałbym Barce w finale niż Chelsea. A tak w jednym meczu trzymam za Chelsea, w drugim za Manchester a w ostatnim ponownie za Manchester :>
A teraz sie wylogowuje stąd, a zalogowuje w łózku - musze wstac wczesniej niż zazwyczaj a do tego ostatnio zlało mnie chyba o jeden raz za dużo :/
Scandal [ Quantum Singularity ]
Ech i wziałem sie za instalowanie Windy od nowa. Po raz sam nie wiem który. Naprawde ta czynnosc juz dawno mi obrzydła :> Ale poki co wszytko chodzi dobrze. Zainstalowałem spowrotem 90% tego co zwykle mam a to juz sukces :).
Tie Bris wchodze na strone silka a tej poznac nie moge... :> piszą o lvl capie 90 :> + nowe itemy :> sciagam klienta :P

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
SySus
sciagam klienta :P
Tja żeby po prostu go "miec" :P
Kolekcjoner się znalazł :P

Adamss [ beer & chill ]
Brisk. --> Diabełki zakończą swój 'run for the title' na Barcie, zobaczysz :D. A Chelsea - Liverpool jest już nudne w LM.

Scandal [ Quantum Singularity ]
Bris
Tja żeby po prostu go "miec" :P
Kolekcjoner się znalazł :P
Taaa zeby miec to trzeba sie zarejestrowac :> a ja nie pamiętam swojego starego loga ani hasła. Wiec nie sciagnałem w koncu.
OK kolejna porcja zdjęc z Iraku.
Tym razem bedzie to 412 zdjec :). I jak poprzednio ostrzegam ze to sa zdjecia z wojny a nie z pikniku pokazującego czołgi czy pare karabinów. Troche trupków sie znajdzie. Ale gorsze rzeczy, sa w filmach wiec chyba nikogo to nie bedzie zbytnio ruszło. Yup welcome to the real life, a nie virtual fantasy :).
Napewno znajda sie ciekawe zdjęcia. Na 3 dalszych zdjeciach, jest np. Kwasniewski jak pojechał z wizyta :).
Przypominam ze tam ustawiłem hasło które sie nie zmieniło i brzmi: sysus
Thats all folks :P
Fett [ Avatar ]
Masakrycznie wciągnąl mnie The witcher duel mail :) Idealna gra przeglądarkowa, która nie wymaga intelektu :P

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Adamss nie stawiaj na to kasy a zwłaszcza nie zakładaj się o to z nikim a zwłaszcza ze mną :P
Feciak nie wymaga intelektu :P pozwole sobie to pewnie nie raz przy róznych okazjach wyciągnąc :P
SySuś toś Ty kciał grac na starym koncie? Czy tylko tak dla obadania jak to teraz tam wygląda? :>
btw UEFA to trafiłem, najpierw przysiadłem się do PSV - Fiorentina i mecz był zwłaszcza w wykonaniu Fiorentiny i Mutu bardzo dobry a potem akurat trafiłem na końcowke Getafe - Bayern. Widziałem i gola na 1:1 i potem dogrywke :D Bayern co by nie mówi wymęczył ten awans a teraz do końca zostały im tylko 3 mecze, a jesli ktoś miałby ich zatrzymac to chyba tylko Fiorentina.
Uderzenie Mutu:
Scandal [ Quantum Singularity ]
Czy tylko tak dla obadania jak to teraz tam wygląda? :>
W ogole to chciałem sciagnac nowego klienta, ale bez konta nawet tego sie nie da zrobic. Poza tym w stare konto wsadziłem duzo kasy :> I w sumie nie wiem czy nie sprzedac by, go na bayu, lub allegro.
Uderzenie Mutu:
Mutu wali z butu trza było powiedziec :D
Ide se :)

M'q [ Schattenjäger ]
Mnie się skojarzyło z Mbutu- czarną mambą polskiego futbolu :D
Fett [ Avatar ]
Brisk - co poradze, że hattrick mnie przerósł, seafight wykończyło moją cierpliwośc, ogame wymaga za dużo czasu, travian mnie nie interesuje, a jakims czyms o statkach kosmicznych nie moglem sie zarejestrowac, a the crims znudziło po dniu. A tutaj nawet do zadnej koalicji nie musze nalezec:) Ale czekam na propozycje :P Tylko wyskocz mi z jakimis tabelami, wykresami, statystykami to Ci nogi urwe :P

Adamss [ beer & chill ]
Brisk. --> Nie założę się, bo mam za dużo długów piwnych u Ciebie, ale wspomnisz moje słowa :D.

Lantash [ Junior ]
hłe hłe :P mam pare chwil zeby sobie przypomnic :P

Lemoniadowy Joe [ Legionista ]
hłe, hłe to była szybka rezerwacja nicku :D
Alluś [ Legionista ]
Hmm zupełnie nie pamietam po kiego takie cos zmajstrowałem :>, ale skoro działa to znaczy ze to moje :). O jeezzuuu na koncie @ którego nie uzywam juz ho, ho ho. A nie, a tak! :)
@ updated :-)
Allan2002 [ Konsul ]
Ten chyba znany wiekszości :>

Tassandar [ Legionista ]
Dobrze ze juz kiedys byłem pełno spryty i ograniczyłem sie do kilku róznych haseł, to przynajmniej z hasłami nie mam problemu, gorzej z loginami :)
BTW Od kiedy Shakka i Brisiak zaczeli wołac na ten nick Tasior to od tego momentu przestałem go używać :P
Brisk, Shakka ---->> mendy z was ooo! :P
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
hmm... jakos tak dziwnie cos.

Garm Bel Iblis [ Centurion ]
OMFG 20 minut zgadywałem loga do tego nicka :|. No to teraz wszytko jest w komplecie. Przynajmniej ja nic sobie nie przypominam.
Chociaz wydawło mi sie ze mam wiecej nicków z 6k+ postów na koncie. Cóż moze to Brisiek ma wiecej i mi sie z nim pomyliło :P
Scandal [ Quantum Singularity ]
Level: 49
Level: 50
Level: 50
Level: 51
Bardzo musiało mi sie nudzić w tamtym okresie skoro, az 4 różne nicki były załozone w ciagu 2 mcy.
Nic spadam se :>

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Feciak no ale co ja Ci poradze jak Ty masz takie dziwne zapędy? :D
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7621490&N=1
Adamss to moze tak: jak wygra Barca to masz odpuszczone te piwne przegrane, jak Manchester to nic sie nie zmienia - ot promocje masz na zakładach :P
SySuś Od kiedy Shakka i Brisiak zaczeli wołac na ten nick Tasior
Tasior nawet o czymś takim nie pamiętałem, po coś przypomł mi to? :D No i doszedł Ci kolejny tytuł maniaka - od ilości nicków :P
Brisk, Shakka ---->> mendy z was ooo! :P
Pierwsze tak, to drugie nie :P Zreszta to drugie się tu nie pokazuje zbyt często :>
Cóż moze to Brisiek ma wiecej i mi sie z nim pomyliło :P
Zazdrośc co nie? :D i do tego sklerotyk :P
I fstydź się, bo klienta Silka można zassac przeca z innych stron :> Tak więc marna wymówka, oj opuszczasz się coś w kombinowaniu :P
btw Wczoraj na tapecie były dwa mecze o 2. miejsca w ligach:
Werder - Schalke 5:1 Widowisko, można powiedziec koncert o_O
Legia - Lech 0:1 OE :D
I uwaga: ma byc dziś transmisja meczu Celtic :D Grają z Motherwell - tak to z nimi ostatnio przegrali u siebie 0:1 i jakoś nie wydaje mi się, by mogło się to dziś zmienic. Najbardziej rozbrajające jest, że ciągle liczą na wpadki Rangers i strate przez nich 7 pktów :D
No i jeszcze jest Manchester - Arsenal, bedzie trzeba dzielic uwage, jeden jest o 15, drugi o 16 :P
<se poczłapał>

Kompo [ Legend ]
5 lat już jestem Kompo.
Nieźle. :)

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Kmp w nagrode będzies zmógł se walnąc np ze swoim podtytułem :>
Pewnie znowu i tak by nie było chetnych do założenia :P
jeden jest o 15, drugi o 16 :P
Ok jeden był o 15, drugi o 17 :D
Co do Celtic to wygrali 4:1 ale zagrali tak samo, to Motherwell udawało, że gra. Zresztą ten jedyny gol dla nich to samobój, piłka chyba by nawet nie wpadła do bramki po strzale gracza gospodarzy ale na jej torze pojawił się McMannus i wpakował do bramki :>
Z humorystycznych akcentów - Boruc miał jedną okazje do wykazania się, po "rajdzie" zawodnika Motherwell, który biegnąc po prostu przed siebie z piłka przeszedł 4-5 zawodników Celtic :D No i takim sposobem Strachan się na jakiś czas uratował, ale przed nimi dwa mecze z Rangers a oni w przeciwieństwie do dzisiejszego przeciwnika grają :>
Adamss [ beer & chill ]
Brisk. --> Promocja? BIORE :D. I tak pewnie nic z tego nie wyjdzie, ale trzeba wierzyć :P.
I po co wam te wszystkie różne nicki? Jakby zsumować to pewnie na całe (bardziej lub mniej aktywne) VL składa się z 40 loginów.

Raynor [ Big Man ]
Fett -> Jestem z Warszawy, nie lubisz mnie już? :) (propos wątku o Silesii :) )
Fett [ Avatar ]
a czy ja tam napisalem jakis post na serio ? :P

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Adamss
I tak pewnie nic z tego nie wyjdzie,
Czyżbym podkopal Twoją wiare w sukces Barcy? :D
Czasami sam siebie przerażam :D
I po co wam te wszystkie różne nicki?
To pewnie ma też związek z przebieraniem się SySusia w mmo za ppp :P
I nie jestem przekonany czy chcialbym wiedziec dokładnie co to za związek - jeszcze by mi sie spodobało :D

Shakka [ SR ]
Bry :]
*szuka piwa i lodówki Brisia*
Fett >> jeśli chodzi o Splinter Cell to jeśli jedynke skończyłeś to uruchamiaj Pandora Tomorrow, a potem Chaos Theory :D Double Agent jakoś nie przypadł mi do gustu *patrza na swój skrzywiony gust* :D

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Byłbym wredny za te nieobecności ale to Bambo mnie rozbraja :D

Shakka [ SR ]
:D
To gdzie moje piwo ? :D

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Nie bądź wulgarny :D
Tyś to tu przeca miał barmanowac, czyż nie? :D Anoż tak tylkoż jakoś nie pamiętam byś kiedy flache pfff nawet piwa byś przyniósł, pamietam za to, żes wynosił :D
btw może się ktoś tu orientuje w nowinkach - pocketpc/palmach albo lepiej - cosik takiego ma i mógłby polecic? choc wstepnie moje wymagania co do takiego urządzonka mozna wsadzic w "tak to tylko w erze" :>

Shakka [ SR ]
Nie bądź wulgarny :D - Mua ? :D
co do takiego urządzonka mozna wsadzic *hrhrhr*
pamietam za to, żes wynosił :D typowy barman :D
*polazł pogrzebać troche w butelkach* :D

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Mua ? :D
Paczajta go, wybył a jak tylko sie pojawił lans odstawia, że po inno języcznu gadac potrafi :D
typowy barman :D
Pfff tak to każdy potrafi :D
co do takiego urządzonka mozna wsadzic *hrhrhr*
no tak, zbyt technicznego języka użyłem :D
<tez se polazł wiedząc, że skoro przed chwilą grzebałw butelkach teraz mało co tam zostało>
<hrhrhr> :D
Adamss [ beer & chill ]
Fett --> Podpisuje się pod tym co Shakka napisał o SC. Pierwsze 3 coraz bardziej wkręcają, a Double Agent sam musze jeszcze wypróbować :).
Brisk. --> Koniec, nie gadamy o tym do czasu meczu, bo mnie łapiesz za słowa i się załamie jeszcze przed samym meczem :D.

Scandal [ Quantum Singularity ]
Buahahahaha uderz w stół a nożyce sie odezwą ;D (stół to Bris, nozyce Shakka :P albo odwrotnie nie orientuje sie za bardzo w ich związku ;D

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Adamss bo mnie łapiesz za słowa i się załamie jeszcze przed samym meczem :D.
<cfaniak> pfff to dopiero poczatek poczkaj co bedzie po meczu :D
SySuś odmawiam komentarza w sprawie stoła, tak jak i wora, pora i pilotki :D

Adamss [ beer & chill ]
Brisk. --> Po meczu będzie płacz diabełków.

Fett [ Avatar ]
nie orientuje sie za bardzo w ich związku
Z moją orientacją jest wszystko w porządku a w ich związek się nie mieszam

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Adamss pogrywasz sobie bym podniósl stawke? :>
Feciak nie graj w ikariam :> Tam sporo graczy to ogejmowe tubylce, ktorzy nie sa przyzwyczajeni do takiej wspólpracy jakiej wymaga ikariam, pograłem iles tam i uznalem, że nie mam zamiaru byc jedny mz niewielu sponsorow kolejnych poziomów budynków na wyspie oraz cos towarzystwo do bitek leniwe / bojaźliwe było :> Ofkorz jak Ci sie poszczęści to trafisz na takich co będa łapac ocb.
No i o tym, że to nie_xwars nie wspom,ne ^^
Ok ide se :P
Fett [ Avatar ]
Brisk - właściwie to pierwsza moja gra przegladarkowa w która gram ponad 3 dni ;) zobaczę jak będzie i ewentualnie przeniosę się na inną gierkę ;)
co to jest cholera x-wars :P
Ok. jade do domu :]
Fett [ Avatar ]
rozpoczynam ekspansje terytorialna :]

Scandal [ Quantum Singularity ]
"co to jest cholera x-wars :P"
TO chyba Bris zemdlał jak to przeczytał, zaraz powie ze jestes n00b, bo nie wiesz co to jest xwars :D

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
SySuś analiza tekstu wykazała na końcu ":P" :>
Inaczej mówiąc: prowokacja :>
A jeżeli to nie prowokacja to możesz otworzyc ogień stołkowy w Feciaka :>
Fett [ Avatar ]
o so chozzi :P To coś z zakładami ? :P

Scandal [ Quantum Singularity ]
*rzuca w Feciaka stołkiem*
:D

Adamss [ beer & chill ]
Brisk. --> Dawaj, wróciła mi wiara w siebie :D.
SULIK [ olewam zasady ]
encepence
wrocielm z miasta
i chyba mam wiosennego dola

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Feciak
Moim zdaniem jeżeli jest za cienki żeby reprezentować Brazylię to po kiego ma reprezentować Polskę
Nie wiem, czy pisałeś to poważnie, czy dla zgrywu, ale prawie się poparskałem.

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Adamss to z powodu takiego, że Barca zremisowała ze średniakiem czy dlatego, że Manchester zremisował ze średniakiem? :P
Celtic wygrał w sobote a w zasadzie wymęczył 3 pkty, cóz za widowisko to było, opera ziewania nomanie :D
Jeśli chodzi o Wisła - Cracovia, wynik - minimalny wymiar kary, z dwóch akcji chocby Pawła Brożka byłyby sytuacje na gole ale raz za mocno podał, raz za słabo :P Obie bramki - pikne :P
Mam też wrażenie, że Juszczyk i Pawełek strasznie chcą by w klubie pojawił się Kowalewski :D
A i jeszcze Dudka na plusa zarobił :>
Dudka: Nie skorzystam z prawa Webstera

Adamss [ beer & chill ]
Brisk. --> Liga nie ma nic do rzeczy, dostałem cynk od Tomaszewskiego, że Barca wygra :D.
BTW nadal nie czaje Brożka, w Wiśle grać umi, a na reprezentacji nie umi. (?!?!)

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Adamss idź do swojej celi i się zastanów nad swoim postępowaniem :P
btw Brożka - było :P
SySuś ---->
Hrhr ^^ Właśnie sobie fure na pvp spawam :D Ciekawe jak szybko ją rozwale :D

Scandal [ Quantum Singularity ]
Hehe dziś (albo wczoraj :) minęło 2 mce odkad FIZYCZNIE wyłaczyłem TV z gniazdka prądu. A kiedy ogladałem cos w samej TV to juz w ogole nie pamietam.
Briś ---->> pfffff sie lepiej naucz walczyc juz-ty-wiesz-gdzie :P

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
sie lepiej naucz walczyc juz-ty-wiesz-gdzie :P
O żesz alem się nagłówkował ocb :D Nomanie rózne wersje mi do łba przychodziły odnośnie czego to :D
Ale załapalem wreszcie o so chozi :P

Raynor [ Big Man ]
Mistrz! :)
Fett [ Avatar ]
Brisk - naprawde nie mam pojecia o co Ci chodzi :PP
Paudyn - to było raczej pól żartem pół serio. Wiem, że jesteś za Legią dlatego dyskusja z Tobą moim zdaniem nie ma sensu :P Pytanie tylko, czy warto było :)
raynor - nie głupia piosenka. Nic a nie znam Godsmacka

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Adamss to już dziś! :D
SySuś mów mi Mr.Hurricane :P
Obecnie kosztował mnie wraz ze sprzetem - ok. 47.365.000 :>
Ale jak dostanie to co tam powinien miec [ a teraz nie moze, ze względu na braki w skillach ] to koszt podskoczy do ok. 54.000.000 :D
Ubezpieczenie kosztowało 5.5mln co daje w razie wpadki ledwo 25.5mln wypłaty :>
Bede polował na frejki :D
Fett [ Avatar ]
<foch>

Adamss [ beer & chill ]
Brisk. --> Niestety mecz żalu na Camp Nou nie dał nam rozstrzygnięcia. Chciałem tego uniknąć, ale Ronaldo rozpłacze się na Old Trafford.. szkoda.

Fett [ Avatar ]
Co z piwem ? :PP
Gram w Ikariam i sutacja na chwilę obecną wygląda następująco. (na każdej wyspie poza drewnem jest tylko jeden rodzaj surowca, dlatego aby zdobyć pozostałe trzeba handlować z innymi, albo zakładać kolonie na innych wyspach). Ja mam siarkę za którą kupuje się wojsko(mocny atut, chociaż w moim przypadku w ogóle nie przydatny). Na drugiej wyspie założyłem sobię kolonie gdzie wydobywam kryształy(potrzebna do badań naukowych). Jednak w grze najważniejszy jest w sumie marmur dzięki któremu mogę rozbudowywać budynki. W związku, że przekładam rozwój i dosadne życie ponad drogą i wyniszczającą wojnę znalazłem idealny i dużo tańszy sposób niż zakładanie kolonii. Wysyłam siarkę na dwa fronty :D Oczywiście przeciwnicy nie wiedzą, że siarkę mają z jednego źródła :D W zamian za siarkę dostaje marmur, który w sumie już mi zalega w magazynach :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Fett :: To, za kim jestem i czyj to piłkarz, nie ma tu żadnego znaczenia. Dla mnie mogą powołać do reprezy Clebera i Paulistę. Zareagowałbym tak samo.

Torn [ Legend ]
Mecz rzeczywiście nie był jakiś wspaniały - a szkoda.
Z innej beczki -> ;>
Fett [ Avatar ]
Paudyn - ale w Polsce naprawde nie ma lepszego obrońcy ? Mam złe wspomnienia z Olisadebe :P
Torn - co to ? :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ale w Polsce naprawde nie ma lepszego obrońcy ?
Fett [ Avatar ]
Paudyn - z tego co wyczytalem to gość ma grać w obronie :P Ok, uznajmy że nie znam się na temacie i zamknijmy sprawe

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
z tego co wyczytalem to gość ma grać w obronie :P
Jeśli faktycznie tak ma być, to zmieniam zdanie na temat jego powołania o 180 stopni.
Fett [ Avatar ]
Jeżeli źle słyszałem, to zmieniam zdanie :P

Raynor [ Big Man ]
Torn,
<-

Scandal [ Quantum Singularity ]
*idzie szukac Eunuxa* :)

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Oho oho juz ja widze, jak w ten łikend sie wyśpie :D
Jak zwykle :>
btw Adamss byla zmiana - teraz PUEFA to LM, a LM to PUEFA. Na Barca - Manchester sie zasypia, zabawa i emocje są na Bayern - Zenit ^^
Adamss [ beer & chill ]
Brisk. --> Aaaa no tak, nie wpadłem na to. Jak to zmienia nasz zakład? :P
Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Adamss chyba nic nie zmienia :P A co? Masz jakies propozycje? :>
A dziś znowu Celtic - Rangers :D
Celtic maja już 3 mecze i 2 pkty przewagi nad Rangers :>
Się skończy na tym, że uda im się obronic Mistrzostwo o_O
Adamss [ beer & chill ]
Tylko się upewniam :D.
PS. Brisk, w dupe od Legii.. ja Cie proszeeeeeeeee. :D

Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Adamss przyjdzie SySuś i pozwole mu otworzyc ogień nie tylko stołkowy w Ciebie :>
Aktualnie posiadasz na swoim koncie 405 GOLi
hrhr ^^

Raynor [ Big Man ]
45s :)
Adamss [ beer & chill ]
o chlip, weź mnie potnij Brisk, nie mogę patrzeć na ten antyfutbol
Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Adamss było oglądac Celtic - Rangers było 3:2 :P Zobaczymy jak teraz Celtic zagra w przeciętniakami.
Wracając do Manchester - Barcelona to chyba lepszy był mecz niż poprzednio, bo nie zasypiałem :P Ale z taką grą MU to LM wygra ktoś z dzisiejszej pary.
btw :D
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7686904&N=1
btw linka do skrótu Bayern - VfB, to fakt gośc komentujacy ten mecz jest rozbrajający :D
SULIK [ olewam zasady ]
Iron Man - kurde bele - POLECAM !!
zajebisty film - jak dla mnie najlepsza adaptacja Marvela (rzynajmniej wsrod kilku ostatnich :D )
duzo zajebistej akcji, niesamowite efekty i rozwalajaca muza, a o poczuciu humoru nawet nie wspomne - po powala :D:D
film goraco polecam naprawde dobre kino
wybrac sie obowiazkowo z nerdowskimi kumplami i szesciopakiem bronksow - wypijac bronksa za kazdym razem gdy kobieta moze czuc sie obrazona dowcipami :D
SULIK [ olewam zasady ]
Doomsday - sam nie wiem co myslec o tym filmie z jednej strony ma wiele z mad maxa co jest niesamowitym plusem, ale z drugiej strony - chyba zbyt nowoczesny ten mad max :P i oczywiscie z innych pobudek
z jednej strony niesamowita ilosc okrucienstwa - ale z drugiej to okrucienstwo takie jakies bez zadnych emocji i w zbyt duzej ilosci kolorow - takie amerynakskie imho
no kurde sam nie wiem o jak o tej produkji myslec - juz pomijam fakt ze momentami mnie naprawdce nudzil, ale zaraz wciagal
ogolnie chyba srednio powyzej 5... moze 7/10
ale bardziej tak 6 - 6.5/10
Scandal [ Quantum Singularity ]
oo Sulikos sie pojawił w koncu :). Cos tez ostatnio ciebie niewiele widac na golu.
Z filmów to ja widziałem 10k BC i szczerze nie polecam :D. Znaczy pomysł naprawde ciekawy, ale wykonanie, scenariusz, akcja to powinni naprawde nad tymi rzeczami popracowac. Ale stało sie inaczej i wyszło ponizej przeciętnej. Oglądnałem, film odfajkowany i tyle.
A mam tez Doomsdaya. Moze sie za to wezmę dzisiaj.
SULIK [ olewam zasady ]
Scandal - ja bylem na 10k BC. w kinie <lol>
a pojawiam sie zadko bo jakos mi sie ogolnie ostatr nio doslownie NIC nie chce :)
ale chyba za niedlugo bede mial wiecej czasu i checi :D
Brisk. [ Gajowy Gugala ]
Troche bym sie napocił próbując sobie przypomniec co za film i kiedy ostatnio męczyłem.
Adamss LM sie troche nawróciła i pozwoliła zapomniec o męczeniu Manchester - Barcelona :>
No a PUEFA poziom trzyma dalej, piękny mecz Zenitu, piekna porażka Bayernu :>
btw Pojawiania się, to Szefa cos ostatnio mało jest. No ale przynajmniej ja mam teraz władze :P
Adamss [ beer & chill ]
Brisk. --> Nie da się ókryć, że na Stamford Bridge było na czym oko zatrzymać :>.
Co do Doomsday, dziś do połowy to obejrzałem ale jakoś mnie zraziło. Drętwe dialogi, niektóre sceny banalne, sytuacje stworzone na kolanie.. a tak reklamowali to 'cudo' na bilboardach.
Scandal [ Quantum Singularity ]
===============================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE
KONTUNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
===============================================
..........................PLEASE WAIT WHILE LOADING...............................
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7698133&N=1