beziko [ Senator ]
Zgadnij jaka to gra [2] Continue !!
zasady są proste:
piszemy opis (czego nie wolno za chwilę...) gry a osoba niżej musi ją odgadnąć....to tyle :D
czego nie wolno umieścić w opisie?
-nie wolno mówić o trybach (single,multi,co op itp.)
-nie umieszczemy w opisie ważne elementy fabuły
-nie umieszczamy w opisie opis bohatera!
-nie umieszczamy w opisie dokładnej daty wydania (podajemy tylko miesiąc)
-nie mówimy nic o grafie,al itp.
ZAŁOŻYCIEL 1 CZĘŚCI :
whiter
Lista SB:
- beziko
LINK DO POPRZEDNIEJ CZĘŚCI :
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7479871&N=1
A tutaj zagadka :
Gra pochodzi z bajki która niedawno wyszła. Chodzimy małą postacią która potrafi gotować.
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Ratatuj
Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]
wracam do konkursu rano :)
WolfHunter [ Pretorianin ]
Lista SB:
- beziko
-WolfHunter
beziko [ Senator ]
sajes ---> tak :)
beziko [ Senator ]
Dam nową bo zanim się doczekamy ...
Bardzo popularna gra. Chodzimy członkiem gangu i wykonujemy różne misje. W internecie można ściągnąć też MP do tej gry.
ppaatt1 [ Trekker ]
GTA: San Andreas??
Mac94 [ TF2 Player ]
GTA San Andreas
Edit: Jednak nie zdążyłem...
beziko [ Senator ]
pat ---> tak
ppaatt1 [ Trekker ]
Robimy liste zwycięzców??
------
Moja zagadka:
Na początku każdej misji skaczemy ze spadochronu, akcja dzieje się w czasie II wojny światowej. Gra nowatorska jednak źle oceniona przez graczy.
beziko [ Senator ]
pat --> nie bo my to robimy dla zabawy a nie dla listy
Medal of Honor : Airborne
ppaatt1 [ Trekker ]
beziko - oczywiście, że medal :D
beziko [ Senator ]
Gra wyszła w zeszłym roku. Sterujemy 2 postaciami a każda jest z innej jednostki i wykonują inne misje. Były też wcześniejsze części tej gry lecz fabułę miały inną.
tosiek2142 [ teH pWn3r ]
Conflict Denied Ops?
ppaatt1 [ Trekker ]
Commandos: Strike Force??
Mac94 [ TF2 Player ]
Conflict: Denied Ops
beziko [ Senator ]
Nie
edit:
Nie
Nie
3w [ Generaďż˝ ]
Call of Duty 4 Modern Warfare
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
Call of duty 4
beziko [ Senator ]
3w --> tak
3w [ Generaďż˝ ]
to ja moze dam innego rodzaju zagadke.:)
Ta gra to wyścigi i była ona drugoplanową grą w cd-action w numerze 143
ppaatt1 [ Trekker ]
Xpand Rally Xtreme
3w [ Generaďż˝ ]
ppaatt1---> nie, XRX bylo w 145
ppaatt1 [ Trekker ]
GTI Racing
3w [ Generaďż˝ ]
teraz dobrze
ppaatt1 [ Trekker ]
hmm
Fajna i ciekawa przygodówka. Miejscem akcji jest jakieś miasto w Ameryce,gdzie zaczyna być coraz zimniej. Sterujemy w czasie gry kilkoma postaciami, nasze poczynania mają duży wpływ na innych bohaterów. Jednym z minusów jest przeniesienie systemu akcji z konsol.
szymon_majewski [ Senator ]
Syphon Filter ?
ed. co za bzdura, oczywiscie, ze nie sory
ppaatt1 [ Trekker ]
szymon_majewski --> Nie :D
Mac94 [ TF2 Player ]
Fahrenheit?
ppaatt1 [ Trekker ]
Mac94 --> Oczywiście

Mac94 [ TF2 Player ]
Gra toczy się w więzieniu gdzie zostaje zesłany bohater gry . Jest kilka filmów na podstawie tej gry (albo na odwrót) .
ppaatt1 <----- Oczywiście
ppaatt1 [ Trekker ]
Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay
dj4ever [ Senator ]
Kroniki Riddicka
eh cholercia :P
ppaatt1 [ Trekker ]
Wybieramy swoje zwierzątko i opiekujemy się jakąś cywilizacją. Możemy być źli albo dobrzy.
Mac94 [ TF2 Player ]
Black and White 2 no albo 1 .
ppaatt1 [ Trekker ]
Mac94 --> Jedynka, ale zaliczam :D
Mac94 [ TF2 Player ]
Gra wydana w poprzednim roku . W grze mamy moce kontrolowania czasu. Gra choć i lubiana przez graczy była, nie doceniona.
Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]
Time Shift
Mac94 [ TF2 Player ]
Kazuya_3 <---- Tak

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]
Seria szybkich strzelaninek FPS. Konkurencja dla Quake. Niedawno wyszyła nowa część, ale podobno słabo się sprzedawała;P
Mac94---> tak jest;D
Mac94 [ TF2 Player ]
Unreal Tornament
3w [ Generaďż˝ ]
enemy territory Quake wars?
Pagon [ Pretorianin ]
Gra TPP w której wcielamy się w zabójce. Premiera na PC będzie w marcu lub w kwietniu
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
Assassin's Creed
Pagon [ Pretorianin ]
Piotrus--> tak
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
Gra wydana rok temu.Zostałą stworzona na silniku Jupiter.Polska Gra.
www222 [ Public Enemy Number One ]
terrorist takedown 2?
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
tak
www222 [ Public Enemy Number One ]
Jest to nowa gra, w której tworzymy własny zespół rockowy i doprowadzamy go na szczyt.
Znana z paskudnej grafiki, ale szalonej grywalności!
Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]
Rock Band
Pagon [ Pretorianin ]
Guitar Hero 3???
www222 [ Public Enemy Number One ]
Kazuya - nie
Pagon - nie (GH 3 nie ma wcale złej oprawy video)
claudespeed18 [ Senator ]
Shady O'Grady's Rising Star
beziko [ Senator ]
Nie ma odpowiedzi to nowa zagadka:
Bardzo straszna gra FPS. Do gry wyszły 2 dodatki. Jeden wyszedł w zeszłym roku. Gra jest z roku 2005.
ppaatt1 [ Trekker ]
FEAR

call of hajs [ Centurion ]
nie ma odpowiedzi...
Gra w realiach gwiezdnych wojen, ale nie machamy gwiezdnym mieczem a dowodzimy odziałem,,komandosów",wyszła 3 lata temu(chyba)
edit:ide na pole to jak nie będzie odpowiedzi to wiadomo
Czarny_xD [ Konsul ]
SW. republic comando?

beziko [ Senator ]
Nie ma odpowiedzi daję nową i zmiana w regulaminie :
-nie wolno mówić o trybach (single,multi,co op itp.)
-nie umieszczemy w opisie ważne elementy fabuły
-nie umieszczamy w opisie opis bohatera!
-nie umieszczamy w opisie dokładnej daty wydania (podajemy tylko miesiąc)
-nie mówimy nic o grafie,al itp.
-jeżeli nie będzie podpowiedzi ani potwierdzenia że dobrze odgadnięta zagadka po 60 min. można dodać nową zagadkę !!
Aha i tu zagadka :
Gra strategiczna która ukazała się w zeszłym roku w CDA. Są różne lata : prehistoryka, II wojna światowa, teraźniejszość i przyszłość.
beziko [ Senator ]
UP !!
ppaatt1 [ Trekker ]
już po czasie, jednak dam odpowiedz i nową zagadkę.
Odpowiedz: Empire Earth + dodatki (mam ten numer CDA :D)
Pytanie:
steamowa gra. Kradniemy różne cenne rzeczy. wyszło kilka części. Skradanka.
www222 [ Public Enemy Number One ]
splinter cell?
ppaatt1 [ Trekker ]
kurde poprawka, nie Steam tylko Steampunk
www222 - nie

www222 [ Public Enemy Number One ]
No to co ty robisz...
ppaatt1 [ Trekker ]
znów nie
lazurek [ Konsul ]
SWAT

www222 [ Public Enemy Number One ]
Thief: The Dark Project
ppaatt1 [ Trekker ]
www - tak, ale wystarczyło podać tylko tytuł serii czyli sam Thief.
www222 [ Public Enemy Number One ]
Aktualnie gram w tą grę, a właściwie dodatek do gry, w której możemy stać się sławni. :P
lazurek [ Konsul ]
Heroes might&magic V Dzikie Hordy ?/
bohaterowie -> sławni :P nic innego nie moge wymyslic , pewnie w za mała ilosc gier gralem :P

www222 [ Public Enemy Number One ]
<<--lazurek - nie
Niedawno jakiś debil powiedział, że zapowiadana jest czwarta część tej gry, mimo że brak jeszcze trzeciej.
ppaatt1 [ Trekker ]
The Sims: Gwiazda??

www222 [ Public Enemy Number One ]
ppatt1 - tak
lazurek - :P
lazurek [ Konsul ]
www222 - było o tym debilu wczesniej napisac :P bym wiedzial ;
ppaatt1 [ Trekker ]
Dobra, a więc tak
Postapokaliptyczny świat. Są dwie części + inna gra w tym samym uniwesum. Ma wyjść trójka w tym roku. Gra RPG
www222 [ Public Enemy Number One ]
Neverwinter Nights ?
lazurek [ Konsul ]
Fallout :D

www222 [ Public Enemy Number One ]
Ouch
zelmir [ Pretorianin ]
fallout
edit: za póżno ;/
ppaatt1 [ Trekker ]
www222 - NN2 w postapokaliptycznym świecie??
lazurek - Dobrze :D

lazurek [ Konsul ]
zagdaka : Zostajesz potomkiem Ryszarda Lwie Serce i na początku trafiasz do Barcelony . Gra ostatnio w GW była :)
whiter [ Generaďż˝ ]
KOTOR 3 ?
LAZUREK>>>nie minęla jeszcze godzina ;)
oj,oj,oj....ale się tu porobiło :/
[edit]
sorki,nie zauważyłem,że zgadłeś poprzednią zagadkę ;)
hmmmm...widzę,że wątek się rozwija ;)
acha,nowy punkt regulaminu:
nie wolno mówić o trybach (single,multi,co op itp.)
-nie umieszczemy w opisie ważne elementy fabuły
-nie umieszczamy w opisie opis bohatera!
-nie umieszczamy w opisie dokładnej daty wydania (podajemy tylko miesiąc)
-nie mówimy nic o grafie,al itp.
-jeżeli nie będzie podpowiedzi ani potwierdzenia że dobrze odgadnięta zagadka po 60 min. można dodać nową zagadkę !!
-nowa część robiona jest po 250 postach
zelmir [ Pretorianin ]
lionheart
lazurek [ Konsul ]
whiter - nie
zelmir - tak
zelmir [ Pretorianin ]
Piąta część sagi strategiczno-ekonomicznej od ubisoftu
www222 [ Public Enemy Number One ]
heroes might & magic
lazurek [ Konsul ]
zelmir - Heroes M&M 5 ?/
sekundy ..
zelmir [ Pretorianin ]
www222 - nie
ppaatt1 [ Trekker ]
Settlers?? :D
whiter [ Generaďż˝ ]
ale heroes nie jest grą ekonomiczną !!!
cholercia,pat był szybszy :(
www222 [ Public Enemy Number One ]
space empires V

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
beziko-->
(Sorki za offtop, ale nie odpowiedziałeś na maila, a GG nie podałeś...)
Co to był za wątek na GOLu, który podałeś do admina, z komentarzem "Ten wątek to SPAM i obraza użytkownika COREnicka !!"?
Właśnie czytałem inny wątek i to przegapiłem (wątek podany przez Ciebie już poleciał)...
Mogę jedynie zgadywać, że to był wątek tego zajceva, z pretensjami, że podałem jego posty do moderacji...
zelmir [ Pretorianin ]
ppaaat1 - dobrze
ppaatt1 [ Trekker ]
cholera, a strzelałem :D
Gra strategiczna, mająca miejsce w czasie wypraw krzyżowych. Budujemy budynki, tworzymy armie i atakujemy. Dodatek
lazurek [ Konsul ]
kozacy
www222 [ Public Enemy Number One ]
KOZACY
ppaatt1 [ Trekker ]
lazurek - jest jakaś część kozaków dziejąca się w czasie wypraw krzyżowych ?? Pytam się bo nie grałem w tą grę. A tak pozatym to nie o tą gre mi chodziło.
www222 [ Public Enemy Number One ]
the king of the dark age
lazurek [ Konsul ]
ppaatt1 - strzelałewm jak ty :P znowu z www222 ta sama odpowiedz ;)
ppaatt1 [ Trekker ]
www - 2x nie
www222 [ Public Enemy Number One ]
whiter - Zabiję cię!!!
whiter [ Generaďż˝ ]
medieval total war ???

www222 [ Public Enemy Number One ]
medieval 2: total war!
ppaatt1 [ Trekker ]
podpowiedz nr.1:
Tej gry są dwie części, ten dodatek jest do jedynki.
Edit:
Pierwsza część była w 2D, druga w 3D
whiter i www - nie
whiter [ Generaďż˝ ]
total war ?
ppaatt1 [ Trekker ]
whiter - znów nie :D

whiter [ Generaďż˝ ]
ROME TOTAL WAR ????????
ppaatt1 [ Trekker ]
whiter - nie, nawet zbytnio ta gra nie jest do niej podobna :D
whiter [ Generaďż˝ ]
KRZYŻACY ????
ps.podałem nazwę dodatku,jakby co bo nazwe podstawki nie pamiętam.
www222 [ Public Enemy Number One ]
Twierdza
Wiedziałem, że ja skończę z tą zagadką :P
CO??!?!?!?! PRzyznałeś rację jakiemuś legioniście? xD

www222 [ Public Enemy Number One ]
Twierdza: Krucjata
zelmir [ Pretorianin ]
Twierdza: Krzyżowiec
ppaatt1 [ Trekker ]
whiter - nie
zelmir - tak

zelmir [ Pretorianin ]
Gra jest strategią czasu rzeczywistego. Niedawno
wyszedł trzeci oficjalny dodatek do tej gry. Podajcie nazwe tego dodatku.
www222 - trzeci dodatek

www222 [ Public Enemy Number One ]
Warhammer 40k: Dawn of War - Dark Crusade
whiter [ Generaďż˝ ]
Warhammer 40k: Dawn of War: soulstorm ?

zelmir [ Pretorianin ]
whiter- Teraz dobrze
whiter - pomylilem sie +1

whiter [ Generaďż˝ ]
zagadka:
gra jest ciągle w fazie produkcji.W kwietniu jest jej premiera.Jest to RTS czasu rzeczywistego.Twórcą jest michael de plater (pewnie iterówek narobiłem).
cholera,ten wątek chyba powinien nazywać się "odgadnij nazwę gry RTS" :D....połowa wątku dotyczy RTS'ów
lazurek [ Konsul ]
whiter - soulstorm to 3 dodatek a nie dark crusade ;)
edytowałeś posta :P
www222 [ Public Enemy Number One ]
tom clancy's endwar
whiter [ Generaďż˝ ]
www222>>> dobrze ;)
lazurek>>> ???

www222 [ Public Enemy Number One ]
Może by zrobić tutaj jakiś ranking?!
Zagadka: Gra na którą czekałem, ale jednak okazała się grą przeciętną. Wyszła miesiąc po Crime Life: Gang Wars, na którego także oczekiwałem, ale on był jeszcze gorszy. Gra akcji :P
lazurek [ Konsul ]
Assassin Creed

lazurek [ Konsul ]
czyli , że dobrze ? :)

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Assassin's Creed
lazurek [ Konsul ]
www222 usnął więc daje zagadke ;
najlepszy jak dotąd klon DIABLO II osadzony w mitologii greckiej , egipskiej i chińskiej
ppaatt1 [ Trekker ]
Loki??
ew. Titan Quest

Mateque [ Junior ]
hand of god Legend?
lazurek [ Konsul ]
ppaatt1 - jak mówie , że najlepszy klon czyli Titan Quest ;) czyli twoja kolej
ppaatt1 [ Trekker ]
Akcja tej gry przygodowej dzieje się na wyspie. Wyspa ta to w rzeczywistości wielka gitara. Podobne do Mysta.
Mateque [ Junior ]
Sinking Island?
ppaatt1 [ Trekker ]
Mateque - nie

Valem [ Generaďż˝ ]
podp
lazurek [ Konsul ]
Far Cry

Mateque [ Junior ]
Hugo: Tropikalna Wyspa
ppaatt1 [ Trekker ]
lazurek - nie
Mat - też nie
podp.
Gra z 2004 roku, słabo oceniona.
Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
Daj pierwszą literkę :-)
edit:
Alida?
Tak?
ppaatt1 [ Trekker ]
Na A
Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
Alida...
ppaatt1 [ Trekker ]
Tak alida
Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
No nareszcie.. :|
Gra, w której gracz kieruje quadami. Wyszła na iksklocka. Za grę odpowiada studio Black Rock Studio.
zelmir [ Pretorianin ]
ATV Offroad Fury
Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
Niestety nie. Chcecie podpowiedź?
edit:
Sorki. Wyszła też na PC i PS3. Jedną z jej największych atrakcji jest możliwości wykonywania efektownych akrobacji w powietrzu.
zelmir [ Pretorianin ]
Pure
Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
zelmir---> Dobrze.

zelmir [ Pretorianin ]
Wreszcie:D
Trzecioosobowa gra akcji, oparta na przygodach
popularnego polityka i detektywa zarazem.
Fabuła gry skupia się wokół wydarzeń dotyczących kryminalnego półświatka,
a cała kampania podzielona jest na dziesięć różnorodnych misji.
Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
Detektyw rutkowski is back?

zelmir [ Pretorianin ]
Jim Raynor - dobrze :D

www222 [ Public Enemy Number One ]
Jest taka gra?!
Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
FPS, którego głównym bohaterem jest indianin, uprowadzony przez obcych.
Data Premiery:
Świat: 11 lipca 2006
Polska: 21 lipca 2006
edit:
www222-> https://www.gry-online.pl/s016.asp?id=9647
Jest, a nawet ma podtytuł Super Agent 008 xD
edit2:
www222--> źle
www222 [ Public Enemy Number One ]
dead man's hand
zelmir [ Pretorianin ]
Prey
Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
zelmir----> Good :-)
zelmir [ Pretorianin ]
Oliver Stone nakręcil film o tym samym tytule.
ppaatt1 [ Trekker ]
hmm jedyne co mi na myśl przychodzi to Pluton (ang. Platoon).
zelmir [ Pretorianin ]
Jest to gra strategiczna od ubisoftu
Data Premiery:
Świat: 23 listopada 2004
Polska: 28 stycznia 2005
www222 [ Public Enemy Number One ]
Aleksander

www222 [ Public Enemy Number One ]
OD początku tak myślałem, ale bałem się że palnę bzdurę...
zelmir [ Pretorianin ]
dobrze
www222 [ Public Enemy Number One ]
Jest to nowa gra, w której więcej jest wulgaryzmów niż przemocy - a gra polega właśnie na tym...
Windows XP 16 [ Burnout Master ]
Strzelam--> Bully
www222 [ Public Enemy Number One ]
Windows XP - NIE!
Mac94 - NIE!
data premiery: 20 listopada 2007
data wydania PL: 14 grudnia 2007
Mac94 [ TF2 Player ]
The Club?
zelmir [ Pretorianin ]
Kane & Lynch: Dead Men
www222 [ Public Enemy Number One ]
zelmir - Chyba dobrze.
zelmir [ Pretorianin ]
chyba?
Jest to rozbudowana strategiaa czasu rzeczywistego rozgrywającą się
ww mrocznych czasach średniowiecznej europy.Wcielisz się w rolę króla a
twoim zadaniem bedziestworzenie imperium.
ppaatt1 [ Trekker ]
Europa Universalis: Mroczne Wieki
ew.
Age of Empires 2
zelmir [ Pretorianin ]
ppaatt1 - 3xnie
ta gra jest dostępna w serii kolekcja klasyki
ppaatt1 [ Trekker ]
Armies of Exigo
medieval 2: total war
Twierdza (Stronghold)

zelmir [ Pretorianin ]
ppaatt1 - dobrze, knights of honor
ppaatt1 [ Trekker ]
aaa już chyba wiem
Knights of Honor
ppaatt1 [ Trekker ]
uff
Gra w której sterujemy wybranym państwem w czasie II wojny światowej. Widzimy wszystko na mapie świata. Wyszł tej gry 2 części.
www222 [ Public Enemy Number One ]
..::BlItZkRiEg::..
ppaatt1 [ Trekker ]
nie
ppaatt1 [ Trekker ]
Jedna gra tej firmy została już tutaj przeze mnie wymieniona
dj4ever [ Senator ]
Hearts of Iron?
ppaatt1 [ Trekker ]
tak
dj4ever [ Senator ]
Jeee
Gra podobna do Maxa Payne'a, jednak nie ma w niej spowolnienia czasu. Głównym jej bajerem jest chowanie się za ścianami, drzewami itd. Niedawno została wydana w Polsce w taniej serii.
Mac94 [ TF2 Player ]
Freedom Fighters?
Sorry za tamto nie przeczytałem twojej odpowiedzi :)
Edit: GodFather ?
dj4ever [ Senator ]
Nie
Podpowiem, że gra też jest podobna do Mafii, ale nie ma w niej swobody działania.
kill.switch też nie :)
ppaatt1 [ Trekker ]
Sacreface?? Nie wiem czy dobrze napisałem
dj4ever [ Senator ]
Też nie, źle mierzycie, gra nie ma nic wspólnego z GTA.
No i wydała ją firma znana wszystkim z dziadowskich fpsów.
ppaatt1 [ Trekker ]
Driver 3?
dj4ever [ Senator ]
Patrz na podpowiedzi, napisałem że nie ma nic wspólnego z GTA, ani nie ma w niej swobody działania...
Grę wydało City Interactive
zelmir [ Pretorianin ]
mademan?
ppaatt1 [ Trekker ]
Rutkowski - im back??
dj4ever [ Senator ]
No wreszcie :) Poprawna odpowiedź zelmir
zelmir [ Pretorianin ]
Gra rozgrywa się w starożytnym egipcie, gdzie stajemy się Faraonem.
myślę że łatwe :)
ppaatt1 [ Trekker ]
faraon
zelmir [ Pretorianin ]
ppaatt1 - trochę nowsze
ppaatt1 [ Trekker ]
Kleopatra: Królowa Nilu??
zelmir [ Pretorianin ]
ppaatt1 - ta gra ma trójwymiarowa grafika
ppaatt1 -tak
ppaatt1 [ Trekker ]
Immortal Cities: Children of the Nile
ppaatt1 [ Trekker ]
Starsza gra w której walczymy czołgami, na konsole.
Wreaker [ Centurion ]
Hmm... Tank? ;-)
ppaatt1 [ Trekker ]
Wreaker --> A myślałem że się nabierzecie :D Oczywiście ze tanks.
Lista SB:
- beziko
-WolfHunter
- ppaatt1

lazurek [ Konsul ]
minęła godzina ;)
Polskie RPG z 2007 , w którym stajemy się najemnikiem
Lista SB:
- beziko
- WolfHunter
- ppaatt1
- lazurek
www222 [ Public Enemy Number One ]
Two Worlds?!
www222 [ Public Enemy Number One ]
Lista SB:
- beziko
- WolfHunter
- ppaatt1
- lazurek
- www222
lazurek [ Konsul ]
www222 - tak ale mogłes edytowac /
lazurek [ Konsul ]
zagadka :
Wyścigówka z najlepszym poziomem zniszczeń , 2 część serii niedawno w GW

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
DIRT
lazurek [ Konsul ]
COREnick - nie tym razem ;)
edit : próbuj dalej

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Colin McRae: DiRT

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Flatout
lokusik [ Konsul ]
flatout 2
lazurek [ Konsul ]
COREnick bardzo dobrze :)
lokusik , trochę za późno ;)

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
ZAGADKA:
Strzelanka S-F, FPP/TPP, z leciutką domieszką taktyki. W grze są obcy podobni do tych z "Aliens versus Predator". Misje są porozrzucane po całym świecie. Gra była na początku roku 2003, w czasopiśmie "Click!".
Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]
Steel Soldiers?

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Niet. Steel Soldiers to strategia! xD A mi chodzi o strzelankę FPP/TPP. :)
Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]
IRON STORM
ppaatt1 [ Trekker ]
alien shooter ??:D
beziko [ Senator ]
Tak jak w regulaminie piszę 60 minut więc dam nową :
Gra wyszła w zeszłym roku. Jest to FPS który stał się bardzo popularny wśród ludzi. Grę wydawała firma EA.
Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]
Black
beziko [ Senator ]
up !!
ehh za późno :)
bobex --> nie
Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]
Medal Of Honor - Airborne
beziko [ Senator ]
eee bobex NIE !!
Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]
Crysis !!!!!!!
beziko [ Senator ]
Dalej no to taka prościzna że szok !!
edit: znowu za późno xD
bobex --> tak :)
Łyczek [ Legend ]
The Orange Box ?
Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]
Dość nietypowy RTS lecz znany w którym zdobywa się wioski. Polska premiera była w 2005 roku
lokusik [ Konsul ]
Majesty: Gold Edition ??
Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]
nie
ppaatt1 [ Trekker ]
Black & White 2??
Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]
tak
ppaatt1 [ Trekker ]
Doskonała seria gier multiplayerowych. Powstało kilka części, możemy jeżdzić, latać, pływać i zajmować kolejne bazy wroga.
beziko [ Senator ]
WarRock
ppaatt1 [ Trekker ]
beziko - nie :D
Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]
Operation Flashpoint?
whiter [ Generaďż˝ ]
call of duty ?
battlefield ?
Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]
Battlefield 2

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
Halo ??
ppaatt1 [ Trekker ]
whiter - tak, battlefield

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Co do mojej zagadki - chodziło o Codename: Outbreak.
beziko--> Zerknij na post [91]
Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]
Komon! Kolejna zagatka
beziko [ Senator ]
Core --> tam coś było o tobie że wciąż kapujesz czy coś takiego i jeszcze cię obraził !!
Ja dam nową :
Fantastyczna gra samochodowa w której się dużo rzeczy rozwala. Są tam 3 klasy samochodów. W grę można grać w internecie. Gra była nie dawno w jakimś czasopiśmie.

whiter [ Generaďż˝ ]
crashday ?
beziko [ Senator ]
whiter --> Nie
Aha zapomniałem dodać że to druga część gry.
edit: whiter będę mógł zrobić nową część ??
whiter [ Generaďż˝ ]
flatout 2 ?
pewnie literówek narobiłem trochę...:D
beziko [ Senator ]
whiter --> tak
lazurek [ Konsul ]
FlatOut
eh ..
zelmir [ Pretorianin ]
flatout 2?

beziko [ Senator ]
Ale macie tempo xD
whiter --> dawaj nową :)
whiter [ Generaďż˝ ]
beziko>>>
whiter będę mógł zrobić nową część ??
napolony jesteś,co? :p
możesz ;) (ale po 250 postach!!!)
zagadka:
gra jest bardzo stara (premiera chyba w latach 80-90).Akcja dzieje się w czasie 2 wojny światowej.Gra wymaga wielkiej spostrzegawczości.
beziko>>>po tej zagadce,zrób nową część !!!
lazurek [ Konsul ]
FlatOuta zadawałem 40 postów temu :P
Contra ?/
whiter [ Generaďż˝ ]
lazurek>>>
contra ?
nie
beziko [ Senator ]
whiter --> podaj na jaką konsolę ??
ppaatt1 [ Trekker ]
Wolfenstein 3D
Medal of Honor
whiter [ Generaďż˝ ]
zaczyna się na Wolf...
pat>>>dobrze !
baziko>>>dajesz następną część !
pat>>>twoją zagadkę dasz w następnej części!
ppaatt1 [ Trekker ]
następną zagadke, niech ktoś inny da, bo ja musze już iść.
whiter [ Generaďż˝ ]
ja dam,bo muszę coś ogłosić :p
lazurek [ Konsul ]
beziko [ Senator ]
Nie dawajcie zagadki robię nową część !!