GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zgadnij jaka to gra [2] Continue !!

07.03.2008
21:59
[1]

beziko [ Senator ]

Zgadnij jaka to gra [2] Continue !!

zasady są proste:
piszemy opis (czego nie wolno za chwilę...) gry a osoba niżej musi ją odgadnąć....to tyle :D

czego nie wolno umieścić w opisie?

-nie wolno mówić o trybach (single,multi,co op itp.)
-nie umieszczemy w opisie ważne elementy fabuły
-nie umieszczamy w opisie opis bohatera!
-nie umieszczamy w opisie dokładnej daty wydania (podajemy tylko miesiąc)
-nie mówimy nic o grafie,al itp.

ZAŁOŻYCIEL 1 CZĘŚCI :

whiter


Lista SB:

- beziko

LINK DO POPRZEDNIEJ CZĘŚCI :
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7479871&N=1

A tutaj zagadka :

Gra pochodzi z bajki która niedawno wyszła. Chodzimy małą postacią która potrafi gotować.

07.03.2008
22:01
[2]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Ratatuj

07.03.2008
22:02
[3]

Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]

wracam do konkursu rano :)

07.03.2008
22:04
[4]

WolfHunter [ Pretorianin ]

Lista SB:

- beziko
-WolfHunter

07.03.2008
22:04
[5]

beziko [ Senator ]

sajes ---> tak :)

07.03.2008
22:19
[6]

beziko [ Senator ]

Dam nową bo zanim się doczekamy ...

Bardzo popularna gra. Chodzimy członkiem gangu i wykonujemy różne misje. W internecie można ściągnąć też MP do tej gry.

07.03.2008
22:21
[7]

ppaatt1 [ Trekker ]

GTA: San Andreas??

07.03.2008
22:21
[8]

Mac94 [ TF2 Player ]

GTA San Andreas


Edit: Jednak nie zdążyłem...

07.03.2008
22:22
[9]

beziko [ Senator ]

pat ---> tak

07.03.2008
22:24
[10]

ppaatt1 [ Trekker ]

Robimy liste zwycięzców??

------
Moja zagadka:
Na początku każdej misji skaczemy ze spadochronu, akcja dzieje się w czasie II wojny światowej. Gra nowatorska jednak źle oceniona przez graczy.

07.03.2008
22:25
[11]

beziko [ Senator ]

pat --> nie bo my to robimy dla zabawy a nie dla listy

Medal of Honor : Airborne

07.03.2008
22:25
[12]

ppaatt1 [ Trekker ]

beziko - oczywiście, że medal :D

07.03.2008
22:27
[13]

beziko [ Senator ]

Gra wyszła w zeszłym roku. Sterujemy 2 postaciami a każda jest z innej jednostki i wykonują inne misje. Były też wcześniejsze części tej gry lecz fabułę miały inną.

07.03.2008
22:29
[14]

tosiek2142 [ teH pWn3r ]

Conflict Denied Ops?

07.03.2008
22:29
[15]

ppaatt1 [ Trekker ]

Commandos: Strike Force??

07.03.2008
22:29
[16]

Mac94 [ TF2 Player ]

Conflict: Denied Ops

07.03.2008
22:29
[17]

beziko [ Senator ]

Nie

edit:

Nie

Nie

07.03.2008
22:32
[18]

3w [ Generaďż˝ ]

Call of Duty 4 Modern Warfare

07.03.2008
22:32
[19]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Call of duty 4

07.03.2008
22:32
[20]

beziko [ Senator ]

3w --> tak

07.03.2008
22:36
[21]

3w [ Generaďż˝ ]

to ja moze dam innego rodzaju zagadke.:)

Ta gra to wyścigi i była ona drugoplanową grą w cd-action w numerze 143

07.03.2008
22:40
[22]

ppaatt1 [ Trekker ]

Xpand Rally Xtreme

07.03.2008
22:42
[23]

3w [ Generaďż˝ ]

ppaatt1---> nie, XRX bylo w 145

07.03.2008
22:43
[24]

ppaatt1 [ Trekker ]

GTI Racing

07.03.2008
22:46
[25]

3w [ Generaďż˝ ]

teraz dobrze

07.03.2008
22:49
[26]

ppaatt1 [ Trekker ]

hmm
Fajna i ciekawa przygodówka. Miejscem akcji jest jakieś miasto w Ameryce,gdzie zaczyna być coraz zimniej. Sterujemy w czasie gry kilkoma postaciami, nasze poczynania mają duży wpływ na innych bohaterów. Jednym z minusów jest przeniesienie systemu akcji z konsol.

07.03.2008
22:49
[27]

szymon_majewski [ Senator ]

Syphon Filter ?

ed. co za bzdura, oczywiscie, ze nie sory

07.03.2008
22:51
[28]

ppaatt1 [ Trekker ]

szymon_majewski --> Nie :D

07.03.2008
22:56
[29]

Mac94 [ TF2 Player ]

Fahrenheit?

07.03.2008
22:56
[30]

ppaatt1 [ Trekker ]

Mac94 --> Oczywiście

07.03.2008
23:00
smile
[31]

Mac94 [ TF2 Player ]

Gra toczy się w więzieniu gdzie zostaje zesłany bohater gry . Jest kilka filmów na podstawie tej gry (albo na odwrót) .

ppaatt1 <----- Oczywiście

07.03.2008
23:01
[32]

ppaatt1 [ Trekker ]

Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay

07.03.2008
23:01
[33]

dj4ever [ Senator ]

Kroniki Riddicka
eh cholercia :P

07.03.2008
23:06
[34]

ppaatt1 [ Trekker ]

Wybieramy swoje zwierzątko i opiekujemy się jakąś cywilizacją. Możemy być źli albo dobrzy.

07.03.2008
23:13
[35]

Mac94 [ TF2 Player ]

Black and White 2 no albo 1 .

07.03.2008
23:14
[36]

ppaatt1 [ Trekker ]

Mac94 --> Jedynka, ale zaliczam :D

07.03.2008
23:18
[37]

Mac94 [ TF2 Player ]

Gra wydana w poprzednim roku . W grze mamy moce kontrolowania czasu. Gra choć i lubiana przez graczy była, nie doceniona.

07.03.2008
23:24
[38]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

Time Shift

07.03.2008
23:29
[39]

Mac94 [ TF2 Player ]

Kazuya_3 <---- Tak

07.03.2008
23:30
smile
[40]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

Seria szybkich strzelaninek FPS. Konkurencja dla Quake. Niedawno wyszyła nowa część, ale podobno słabo się sprzedawała;P

Mac94---> tak jest;D

07.03.2008
23:31
[41]

Mac94 [ TF2 Player ]

Unreal Tornament

07.03.2008
23:31
[42]

3w [ Generaďż˝ ]

enemy territory Quake wars?

07.03.2008
23:35
[43]

Pagon [ Pretorianin ]

Gra TPP w której wcielamy się w zabójce. Premiera na PC będzie w marcu lub w kwietniu

07.03.2008
23:36
[44]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Assassin's Creed

07.03.2008
23:37
[45]

Pagon [ Pretorianin ]

Piotrus--> tak

07.03.2008
23:38
[46]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Gra wydana rok temu.Zostałą stworzona na silniku Jupiter.Polska Gra.

07.03.2008
23:39
[47]

www222 [ Public Enemy Number One ]

terrorist takedown 2?

07.03.2008
23:39
[48]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

tak

07.03.2008
23:41
[49]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Jest to nowa gra, w której tworzymy własny zespół rockowy i doprowadzamy go na szczyt.
Znana z paskudnej grafiki, ale szalonej grywalności!

07.03.2008
23:41
[50]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

Rock Band

07.03.2008
23:41
[51]

Pagon [ Pretorianin ]

Guitar Hero 3???

07.03.2008
23:42
[52]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Kazuya - nie
Pagon - nie (GH 3 nie ma wcale złej oprawy video)

08.03.2008
00:26
[53]

claudespeed18 [ Senator ]

Shady O'Grady's Rising Star

08.03.2008
10:46
[54]

beziko [ Senator ]

Nie ma odpowiedzi to nowa zagadka:

Bardzo straszna gra FPS. Do gry wyszły 2 dodatki. Jeden wyszedł w zeszłym roku. Gra jest z roku 2005.

08.03.2008
11:14
[55]

ppaatt1 [ Trekker ]

FEAR

08.03.2008
11:47
smile
[56]

call of hajs [ Centurion ]

nie ma odpowiedzi...

Gra w realiach gwiezdnych wojen, ale nie machamy gwiezdnym mieczem a dowodzimy odziałem,,komandosów",wyszła 3 lata temu(chyba)


edit:ide na pole to jak nie będzie odpowiedzi to wiadomo

08.03.2008
11:53
[57]

Czarny_xD [ Konsul ]

SW. republic comando?

08.03.2008
13:45
smile
[58]

beziko [ Senator ]

Nie ma odpowiedzi daję nową i zmiana w regulaminie :

-nie wolno mówić o trybach (single,multi,co op itp.)
-nie umieszczemy w opisie ważne elementy fabuły
-nie umieszczamy w opisie opis bohatera!
-nie umieszczamy w opisie dokładnej daty wydania (podajemy tylko miesiąc)
-nie mówimy nic o grafie,al itp.
-jeżeli nie będzie podpowiedzi ani potwierdzenia że dobrze odgadnięta zagadka po 60 min. można dodać nową zagadkę !!

Aha i tu zagadka :

Gra strategiczna która ukazała się w zeszłym roku w CDA. Są różne lata : prehistoryka, II wojna światowa, teraźniejszość i przyszłość.

08.03.2008
14:11
[59]

beziko [ Senator ]

UP !!

08.03.2008
15:56
[60]

ppaatt1 [ Trekker ]

już po czasie, jednak dam odpowiedz i nową zagadkę.
Odpowiedz: Empire Earth + dodatki (mam ten numer CDA :D)
Pytanie:
steamowa gra. Kradniemy różne cenne rzeczy. wyszło kilka części. Skradanka.

08.03.2008
15:59
[61]

www222 [ Public Enemy Number One ]

splinter cell?

08.03.2008
16:03
[62]

ppaatt1 [ Trekker ]

kurde poprawka, nie Steam tylko Steampunk

www222 - nie

08.03.2008
16:04
smile
[63]

www222 [ Public Enemy Number One ]

No to co ty robisz...

08.03.2008
16:06
[64]

ppaatt1 [ Trekker ]

znów nie

08.03.2008
16:07
[65]

lazurek [ Konsul ]

SWAT

08.03.2008
16:08
smile
[66]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Thief: The Dark Project

08.03.2008
16:09
[67]

ppaatt1 [ Trekker ]

www - tak, ale wystarczyło podać tylko tytuł serii czyli sam Thief.

08.03.2008
16:12
[68]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Aktualnie gram w tą grę, a właściwie dodatek do gry, w której możemy stać się sławni. :P

08.03.2008
16:14
[69]

lazurek [ Konsul ]

Heroes might&magic V Dzikie Hordy ?/

bohaterowie -> sławni :P nic innego nie moge wymyslic , pewnie w za mała ilosc gier gralem :P

08.03.2008
16:15
smile
[70]

www222 [ Public Enemy Number One ]

<<--lazurek - nie

Niedawno jakiś debil powiedział, że zapowiadana jest czwarta część tej gry, mimo że brak jeszcze trzeciej.

08.03.2008
16:16
[71]

ppaatt1 [ Trekker ]

The Sims: Gwiazda??

08.03.2008
16:17
smile
[72]

www222 [ Public Enemy Number One ]

ppatt1 - tak

lazurek - :P

08.03.2008
16:18
[73]

lazurek [ Konsul ]

www222 - było o tym debilu wczesniej napisac :P bym wiedzial ;

08.03.2008
16:22
[74]

ppaatt1 [ Trekker ]

Dobra, a więc tak
Postapokaliptyczny świat. Są dwie części + inna gra w tym samym uniwesum. Ma wyjść trójka w tym roku. Gra RPG

08.03.2008
16:22
[75]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Neverwinter Nights ?

08.03.2008
16:22
[76]

lazurek [ Konsul ]

Fallout :D

08.03.2008
16:23
smile
[77]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Ouch

08.03.2008
16:23
[78]

zelmir [ Pretorianin ]

fallout

edit: za póżno ;/

08.03.2008
16:24
[79]

ppaatt1 [ Trekker ]

www222 - NN2 w postapokaliptycznym świecie??
lazurek - Dobrze :D

08.03.2008
16:26
smile
[80]

lazurek [ Konsul ]

zagdaka : Zostajesz potomkiem Ryszarda Lwie Serce i na początku trafiasz do Barcelony . Gra ostatnio w GW była :)

08.03.2008
16:27
[81]

whiter [ Generaďż˝ ]

KOTOR 3 ?

LAZUREK>>>nie minęla jeszcze godzina ;)

oj,oj,oj....ale się tu porobiło :/

[edit]

sorki,nie zauważyłem,że zgadłeś poprzednią zagadkę ;)

hmmmm...widzę,że wątek się rozwija ;)

acha,nowy punkt regulaminu:

nie wolno mówić o trybach (single,multi,co op itp.)
-nie umieszczemy w opisie ważne elementy fabuły
-nie umieszczamy w opisie opis bohatera!
-nie umieszczamy w opisie dokładnej daty wydania (podajemy tylko miesiąc)
-nie mówimy nic o grafie,al itp.
-jeżeli nie będzie podpowiedzi ani potwierdzenia że dobrze odgadnięta zagadka po 60 min. można dodać nową zagadkę !!
-nowa część robiona jest po 250 postach

08.03.2008
16:28
[82]

zelmir [ Pretorianin ]

lionheart

08.03.2008
16:28
[83]

lazurek [ Konsul ]

whiter - nie

zelmir - tak

08.03.2008
16:30
[84]

zelmir [ Pretorianin ]

Piąta część sagi strategiczno-ekonomicznej od ubisoftu

08.03.2008
16:30
[85]

www222 [ Public Enemy Number One ]

heroes might & magic

08.03.2008
16:31
[86]

lazurek [ Konsul ]

zelmir - Heroes M&M 5 ?/

sekundy ..

08.03.2008
16:32
[87]

zelmir [ Pretorianin ]

www222 - nie

08.03.2008
16:32
[88]

ppaatt1 [ Trekker ]

Settlers?? :D

08.03.2008
16:32
[89]

whiter [ Generaďż˝ ]

ale heroes nie jest grą ekonomiczną !!!

cholercia,pat był szybszy :(

08.03.2008
16:32
[90]

www222 [ Public Enemy Number One ]

space empires V

08.03.2008
16:32
smile
[91]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

beziko-->
(Sorki za offtop, ale nie odpowiedziałeś na maila, a GG nie podałeś...)
Co to był za wątek na GOLu, który podałeś do admina, z komentarzem "Ten wątek to SPAM i obraza użytkownika COREnicka !!"?
Właśnie czytałem inny wątek i to przegapiłem (wątek podany przez Ciebie już poleciał)...
Mogę jedynie zgadywać, że to był wątek tego zajceva, z pretensjami, że podałem jego posty do moderacji...

08.03.2008
16:33
[92]

zelmir [ Pretorianin ]

ppaaat1 - dobrze

08.03.2008
16:36
[93]

ppaatt1 [ Trekker ]

cholera, a strzelałem :D
Gra strategiczna, mająca miejsce w czasie wypraw krzyżowych. Budujemy budynki, tworzymy armie i atakujemy. Dodatek

08.03.2008
16:36
[94]

lazurek [ Konsul ]

kozacy

08.03.2008
16:37
[95]

www222 [ Public Enemy Number One ]

KOZACY

08.03.2008
16:38
[96]

ppaatt1 [ Trekker ]

lazurek - jest jakaś część kozaków dziejąca się w czasie wypraw krzyżowych ?? Pytam się bo nie grałem w tą grę. A tak pozatym to nie o tą gre mi chodziło.

08.03.2008
16:40
[97]

www222 [ Public Enemy Number One ]

the king of the dark age

08.03.2008
16:40
[98]

lazurek [ Konsul ]

ppaatt1 - strzelałewm jak ty :P znowu z www222 ta sama odpowiedz ;)

08.03.2008
16:41
[99]

ppaatt1 [ Trekker ]

www - 2x nie

08.03.2008
16:42
[100]

www222 [ Public Enemy Number One ]

whiter - Zabiję cię!!!

08.03.2008
16:42
[101]

whiter [ Generaďż˝ ]

medieval total war ???

08.03.2008
16:42
smile
[102]

www222 [ Public Enemy Number One ]

medieval 2: total war!

08.03.2008
16:42
[103]

ppaatt1 [ Trekker ]

podpowiedz nr.1:
Tej gry są dwie części, ten dodatek jest do jedynki.
Edit:
Pierwsza część była w 2D, druga w 3D

whiter i www - nie

08.03.2008
16:43
[104]

whiter [ Generaďż˝ ]

total war ?

08.03.2008
16:44
[105]

ppaatt1 [ Trekker ]

whiter - znów nie :D

08.03.2008
16:45
smile
[106]

whiter [ Generaďż˝ ]

ROME TOTAL WAR ????????

08.03.2008
16:46
[107]

ppaatt1 [ Trekker ]

whiter - nie, nawet zbytnio ta gra nie jest do niej podobna :D

08.03.2008
16:46
[108]

whiter [ Generaďż˝ ]

KRZYŻACY ????

ps.podałem nazwę dodatku,jakby co bo nazwe podstawki nie pamiętam.

08.03.2008
16:47
[109]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Twierdza

Wiedziałem, że ja skończę z tą zagadką :P

CO??!?!?!?! PRzyznałeś rację jakiemuś legioniście? xD

08.03.2008
16:47
smile
[110]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Twierdza: Krucjata

08.03.2008
16:47
[111]

zelmir [ Pretorianin ]

Twierdza: Krzyżowiec

08.03.2008
16:47
[112]

ppaatt1 [ Trekker ]

whiter - nie
zelmir - tak

08.03.2008
16:50
smile
[113]

zelmir [ Pretorianin ]

Gra jest strategią czasu rzeczywistego. Niedawno
wyszedł trzeci oficjalny dodatek do tej gry. Podajcie nazwe tego dodatku.

www222 - trzeci dodatek

08.03.2008
16:51
smile
[114]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Warhammer 40k: Dawn of War - Dark Crusade

08.03.2008
16:53
[115]

whiter [ Generaďż˝ ]

Warhammer 40k: Dawn of War: soulstorm ?

08.03.2008
16:53
smile
[116]

zelmir [ Pretorianin ]

whiter- Teraz dobrze
whiter - pomylilem sie +1

08.03.2008
16:55
smile
[117]

whiter [ Generaďż˝ ]

zagadka:

gra jest ciągle w fazie produkcji.W kwietniu jest jej premiera.Jest to RTS czasu rzeczywistego.Twórcą jest michael de plater (pewnie iterówek narobiłem).

cholera,ten wątek chyba powinien nazywać się "odgadnij nazwę gry RTS" :D....połowa wątku dotyczy RTS'ów








08.03.2008
16:59
[118]

lazurek [ Konsul ]

whiter - soulstorm to 3 dodatek a nie dark crusade ;)

edytowałeś posta :P

08.03.2008
16:59
[119]

www222 [ Public Enemy Number One ]

tom clancy's endwar

08.03.2008
17:01
[120]

whiter [ Generaďż˝ ]

www222>>> dobrze ;)

lazurek>>> ???

08.03.2008
17:03
smile
[121]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Może by zrobić tutaj jakiś ranking?!

Zagadka:
Gra na którą czekałem, ale jednak okazała się grą przeciętną. Wyszła miesiąc po Crime Life: Gang Wars, na którego także oczekiwałem, ale on był jeszcze gorszy. Gra akcji :P

08.03.2008
17:04
[122]

lazurek [ Konsul ]

Assassin Creed

08.03.2008
17:06
smile
[123]

www222 [ Public Enemy Number One ]


Zgadnij jaka to gra [2] Continue !! - www222
08.03.2008
17:14
smile
[124]

lazurek [ Konsul ]

czyli , że dobrze ? :)

08.03.2008
17:24
smile
[125]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Assassin's Creed

08.03.2008
17:59
[126]

lazurek [ Konsul ]

www222 usnął więc daje zagadke ;

najlepszy jak dotąd klon DIABLO II osadzony w mitologii greckiej , egipskiej i chińskiej

08.03.2008
18:00
[127]

ppaatt1 [ Trekker ]

Loki??
ew. Titan Quest

08.03.2008
18:05
smile
[128]

Mateque [ Junior ]

hand of god Legend?

08.03.2008
18:10
[129]

lazurek [ Konsul ]

ppaatt1 - jak mówie , że najlepszy klon czyli Titan Quest ;) czyli twoja kolej

08.03.2008
18:18
[130]

ppaatt1 [ Trekker ]

Akcja tej gry przygodowej dzieje się na wyspie. Wyspa ta to w rzeczywistości wielka gitara. Podobne do Mysta.

08.03.2008
18:21
[131]

Mateque [ Junior ]

Sinking Island?

08.03.2008
18:22
[132]

ppaatt1 [ Trekker ]

Mateque - nie

08.03.2008
18:24
smile
[133]

Valem [ Generaďż˝ ]

podp

08.03.2008
18:25
[134]

lazurek [ Konsul ]

Far Cry

08.03.2008
18:26
smile
[135]

Mateque [ Junior ]

Hugo: Tropikalna Wyspa

08.03.2008
18:27
[136]

ppaatt1 [ Trekker ]

lazurek - nie
Mat - też nie
podp.
Gra z 2004 roku, słabo oceniona.

08.03.2008
18:35
[137]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

Daj pierwszą literkę :-)

edit:

Alida?


Tak?

08.03.2008
18:36
[138]

ppaatt1 [ Trekker ]

Na A

08.03.2008
18:44
[139]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

Alida...

08.03.2008
18:58
[140]

ppaatt1 [ Trekker ]

Tak alida

08.03.2008
18:58
[141]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

No nareszcie.. :|


Gra, w której gracz kieruje quadami. Wyszła na iksklocka. Za grę odpowiada studio Black Rock Studio.

08.03.2008
19:04
[142]

zelmir [ Pretorianin ]

ATV Offroad Fury

08.03.2008
19:05
[143]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

Niestety nie. Chcecie podpowiedź?


edit:

Sorki. Wyszła też na PC i PS3. Jedną z jej największych atrakcji jest możliwości wykonywania efektownych akrobacji w powietrzu.

08.03.2008
19:07
[144]

zelmir [ Pretorianin ]

Pure

08.03.2008
19:11
[145]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

zelmir---> Dobrze.

08.03.2008
19:12
smile
[146]

zelmir [ Pretorianin ]

Wreszcie:D

Trzecioosobowa gra akcji, oparta na przygodach
popularnego polityka i detektywa zarazem.
Fabuła gry skupia się wokół wydarzeń dotyczących kryminalnego półświatka,
a cała kampania podzielona jest na dziesięć różnorodnych misji.

08.03.2008
19:15
[147]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

Detektyw rutkowski is back?

08.03.2008
19:17
smile
[148]

zelmir [ Pretorianin ]

Jim Raynor - dobrze :D

08.03.2008
19:17
smile
[149]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Jest taka gra?!

08.03.2008
19:19
[150]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

FPS, którego głównym bohaterem jest indianin, uprowadzony przez obcych.
Data Premiery:
Świat: 11 lipca 2006
Polska: 21 lipca 2006


edit:

www222-> https://www.gry-online.pl/s016.asp?id=9647

Jest, a nawet ma podtytuł Super Agent 008 xD

edit2:

www222--> źle

08.03.2008
19:20
[151]

www222 [ Public Enemy Number One ]

dead man's hand

08.03.2008
19:22
[152]

zelmir [ Pretorianin ]

Prey

08.03.2008
19:23
[153]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

zelmir----> Good :-)

08.03.2008
19:24
[154]

zelmir [ Pretorianin ]

Oliver Stone nakręcil film o tym samym tytule.

08.03.2008
19:59
[155]

ppaatt1 [ Trekker ]

hmm jedyne co mi na myśl przychodzi to Pluton (ang. Platoon).

08.03.2008
20:01
[156]

zelmir [ Pretorianin ]

Jest to gra strategiczna od ubisoftu

Data Premiery:
Świat: 23 listopada 2004
Polska: 28 stycznia 2005

08.03.2008
20:02
[157]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Aleksander

08.03.2008
20:03
smile
[158]

www222 [ Public Enemy Number One ]

OD początku tak myślałem, ale bałem się że palnę bzdurę...

08.03.2008
20:03
[159]

zelmir [ Pretorianin ]

dobrze

08.03.2008
20:05
[160]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Jest to nowa gra, w której więcej jest wulgaryzmów niż przemocy - a gra polega właśnie na tym...

08.03.2008
20:05
[161]

Windows XP 16 [ Burnout Master ]

Strzelam--> Bully

08.03.2008
20:07
[162]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Windows XP - NIE!
Mac94 - NIE!

data premiery: 20 listopada 2007
data wydania PL: 14 grudnia 2007

08.03.2008
20:07
[163]

Mac94 [ TF2 Player ]

The Club?

08.03.2008
20:13
[164]

zelmir [ Pretorianin ]

Kane & Lynch: Dead Men

08.03.2008
20:14
[165]

www222 [ Public Enemy Number One ]

zelmir - Chyba dobrze.

08.03.2008
20:17
[166]

zelmir [ Pretorianin ]

chyba?

Jest to rozbudowana strategiaa czasu rzeczywistego rozgrywającą się
ww mrocznych czasach średniowiecznej europy.Wcielisz się w rolę króla a
twoim zadaniem bedziestworzenie imperium.

08.03.2008
20:18
[167]

ppaatt1 [ Trekker ]

Europa Universalis: Mroczne Wieki
ew.
Age of Empires 2

08.03.2008
20:19
[168]

zelmir [ Pretorianin ]

ppaatt1 - 3xnie

ta gra jest dostępna w serii kolekcja klasyki

08.03.2008
20:23
[169]

ppaatt1 [ Trekker ]

Armies of Exigo
medieval 2: total war
Twierdza (Stronghold)

08.03.2008
20:26
smile
[170]

zelmir [ Pretorianin ]

ppaatt1 - dobrze, knights of honor

08.03.2008
20:27
[171]

ppaatt1 [ Trekker ]

aaa już chyba wiem
Knights of Honor

08.03.2008
20:32
[172]

ppaatt1 [ Trekker ]

uff

Gra w której sterujemy wybranym państwem w czasie II wojny światowej. Widzimy wszystko na mapie świata. Wyszł tej gry 2 części.

08.03.2008
20:32
[173]

www222 [ Public Enemy Number One ]

..::BlItZkRiEg::..

08.03.2008
20:33
[174]

ppaatt1 [ Trekker ]

nie

08.03.2008
20:35
[175]

ppaatt1 [ Trekker ]

Jedna gra tej firmy została już tutaj przeze mnie wymieniona

08.03.2008
20:37
[176]

dj4ever [ Senator ]

Hearts of Iron?

08.03.2008
20:37
[177]

ppaatt1 [ Trekker ]

tak

08.03.2008
20:38
[178]

dj4ever [ Senator ]

Jeee
Gra podobna do Maxa Payne'a, jednak nie ma w niej spowolnienia czasu. Głównym jej bajerem jest chowanie się za ścianami, drzewami itd. Niedawno została wydana w Polsce w taniej serii.

08.03.2008
20:43
[179]

Mac94 [ TF2 Player ]

Freedom Fighters?
Sorry za tamto nie przeczytałem twojej odpowiedzi :)
Edit: GodFather ?

08.03.2008
20:44
[180]

dj4ever [ Senator ]

Nie
Podpowiem, że gra też jest podobna do Mafii, ale nie ma w niej swobody działania.
kill.switch też nie :)

08.03.2008
20:49
[181]

ppaatt1 [ Trekker ]

Sacreface?? Nie wiem czy dobrze napisałem

08.03.2008
20:51
[182]

dj4ever [ Senator ]

Też nie, źle mierzycie, gra nie ma nic wspólnego z GTA.
No i wydała ją firma znana wszystkim z dziadowskich fpsów.

08.03.2008
20:55
[183]

ppaatt1 [ Trekker ]

Driver 3?

08.03.2008
20:56
[184]

dj4ever [ Senator ]

Patrz na podpowiedzi, napisałem że nie ma nic wspólnego z GTA, ani nie ma w niej swobody działania...
Grę wydało City Interactive

08.03.2008
20:58
[185]

zelmir [ Pretorianin ]

mademan?

08.03.2008
20:58
[186]

ppaatt1 [ Trekker ]

Rutkowski - im back??

08.03.2008
20:58
[187]

dj4ever [ Senator ]

No wreszcie :) Poprawna odpowiedź zelmir

08.03.2008
21:00
[188]

zelmir [ Pretorianin ]

Gra rozgrywa się w starożytnym egipcie, gdzie stajemy się Faraonem.

myślę że łatwe :)

08.03.2008
21:02
[189]

ppaatt1 [ Trekker ]

faraon

08.03.2008
21:03
[190]

zelmir [ Pretorianin ]

ppaatt1 - trochę nowsze

08.03.2008
21:05
[191]

ppaatt1 [ Trekker ]

Kleopatra: Królowa Nilu??

08.03.2008
21:07
[192]

zelmir [ Pretorianin ]

ppaatt1 - ta gra ma trójwymiarowa grafika

ppaatt1 -tak

08.03.2008
21:08
[193]

ppaatt1 [ Trekker ]

Immortal Cities: Children of the Nile

08.03.2008
21:11
[194]

ppaatt1 [ Trekker ]

Starsza gra w której walczymy czołgami, na konsole.

08.03.2008
21:13
[195]

Wreaker [ Centurion ]

Hmm... Tank? ;-)

08.03.2008
21:14
[196]

ppaatt1 [ Trekker ]

Wreaker --> A myślałem że się nabierzecie :D Oczywiście ze tanks.

Lista SB:

- beziko
-WolfHunter
- ppaatt1

08.03.2008
22:53
smile
[197]

lazurek [ Konsul ]

minęła godzina ;)

Polskie RPG z 2007 , w którym stajemy się najemnikiem

Lista SB:

- beziko
- WolfHunter
- ppaatt1
- lazurek

08.03.2008
22:54
[198]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Two Worlds?!

08.03.2008
22:55
[199]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Lista SB:

- beziko
- WolfHunter
- ppaatt1
- lazurek
- www222

08.03.2008
22:56
[200]

lazurek [ Konsul ]

www222 - tak ale mogłes edytowac /

09.03.2008
10:31
[201]

lazurek [ Konsul ]

zagadka :

Wyścigówka z najlepszym poziomem zniszczeń , 2 część serii niedawno w GW

09.03.2008
10:39
smile
[202]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

DIRT

09.03.2008
10:49
[203]

lazurek [ Konsul ]

COREnick - nie tym razem ;)

edit : próbuj dalej

09.03.2008
10:50
smile
[204]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Colin McRae: DiRT

09.03.2008
10:53
smile
[205]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Flatout

09.03.2008
10:56
[206]

lokusik [ Konsul ]

flatout 2

09.03.2008
10:56
[207]

lazurek [ Konsul ]

COREnick bardzo dobrze :)

lokusik , trochę za późno ;)

09.03.2008
11:06
smile
[208]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

ZAGADKA:
Strzelanka S-F, FPP/TPP, z leciutką domieszką taktyki. W grze są obcy podobni do tych z "Aliens versus Predator". Misje są porozrzucane po całym świecie. Gra była na początku roku 2003, w czasopiśmie "Click!".

09.03.2008
11:14
[209]

Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]

Steel Soldiers?

09.03.2008
11:16
smile
[210]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Niet. Steel Soldiers to strategia! xD A mi chodzi o strzelankę FPP/TPP. :)

09.03.2008
12:53
[211]

Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]

IRON STORM

09.03.2008
13:02
[212]

ppaatt1 [ Trekker ]

alien shooter ??:D

09.03.2008
13:16
[213]

beziko [ Senator ]

Tak jak w regulaminie piszę 60 minut więc dam nową :

Gra wyszła w zeszłym roku. Jest to FPS który stał się bardzo popularny wśród ludzi. Grę wydawała firma EA.

09.03.2008
13:29
[214]

Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]

Black

09.03.2008
13:29
[215]

beziko [ Senator ]

up !!

ehh za późno :)

bobex --> nie

09.03.2008
13:32
[216]

Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]

Medal Of Honor - Airborne

09.03.2008
13:33
[217]

beziko [ Senator ]

eee bobex NIE !!

09.03.2008
13:38
[218]

Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]

Crysis !!!!!!!

09.03.2008
13:38
[219]

beziko [ Senator ]

Dalej no to taka prościzna że szok !!

edit: znowu za późno xD

bobex --> tak :)

09.03.2008
13:40
[220]

Łyczek [ Legend ]

The Orange Box ?

09.03.2008
13:41
[221]

Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]

Dość nietypowy RTS lecz znany w którym zdobywa się wioski. Polska premiera była w 2005 roku

09.03.2008
13:44
[222]

lokusik [ Konsul ]

Majesty: Gold Edition ??

09.03.2008
13:44
[223]

Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]

nie

09.03.2008
14:10
[224]

ppaatt1 [ Trekker ]

Black & White 2??

09.03.2008
14:12
[225]

Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]

tak

09.03.2008
14:16
[226]

ppaatt1 [ Trekker ]

Doskonała seria gier multiplayerowych. Powstało kilka części, możemy jeżdzić, latać, pływać i zajmować kolejne bazy wroga.

09.03.2008
14:17
[227]

beziko [ Senator ]

WarRock

09.03.2008
14:19
[228]

ppaatt1 [ Trekker ]

beziko - nie :D

09.03.2008
14:19
[229]

Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]

Operation Flashpoint?

09.03.2008
14:20
[230]

whiter [ Generaďż˝ ]

call of duty ?
battlefield ?

09.03.2008
14:21
[231]

Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]

Battlefield 2

09.03.2008
14:24
smile
[232]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

Halo ??

09.03.2008
14:25
[233]

ppaatt1 [ Trekker ]

whiter - tak, battlefield

09.03.2008
14:56
smile
[234]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Co do mojej zagadki - chodziło o Codename: Outbreak.

beziko--> Zerknij na post [91]

09.03.2008
15:38
[235]

Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]

Komon! Kolejna zagatka

09.03.2008
16:01
[236]

beziko [ Senator ]

Core --> tam coś było o tobie że wciąż kapujesz czy coś takiego i jeszcze cię obraził !!

Ja dam nową :

Fantastyczna gra samochodowa w której się dużo rzeczy rozwala. Są tam 3 klasy samochodów. W grę można grać w internecie. Gra była nie dawno w jakimś czasopiśmie.

09.03.2008
16:03
smile
[237]

whiter [ Generaďż˝ ]

crashday ?

09.03.2008
16:08
[238]

beziko [ Senator ]

whiter --> Nie

Aha zapomniałem dodać że to druga część gry.

edit: whiter będę mógł zrobić nową część ??

09.03.2008
16:08
[239]

whiter [ Generaďż˝ ]

flatout 2 ?

pewnie literówek narobiłem trochę...:D

09.03.2008
16:09
[240]

beziko [ Senator ]

whiter --> tak

09.03.2008
16:09
[241]

lazurek [ Konsul ]

FlatOut

eh ..

09.03.2008
16:11
[242]

zelmir [ Pretorianin ]

flatout 2?

09.03.2008
16:12
smile
[243]

beziko [ Senator ]

Ale macie tempo xD

whiter --> dawaj nową :)

09.03.2008
16:13
[244]

whiter [ Generaďż˝ ]

beziko>>>

whiter będę mógł zrobić nową część ??

napolony jesteś,co? :p

możesz ;) (ale po 250 postach!!!)

zagadka:

gra jest bardzo stara (premiera chyba w latach 80-90).Akcja dzieje się w czasie 2 wojny światowej.Gra wymaga wielkiej spostrzegawczości.

beziko>>>po tej zagadce,zrób nową część !!!

09.03.2008
16:14
[245]

lazurek [ Konsul ]

FlatOuta zadawałem 40 postów temu :P

Contra ?/

09.03.2008
16:15
[246]

whiter [ Generaďż˝ ]

lazurek>>>

contra ?

nie

09.03.2008
16:19
[247]

beziko [ Senator ]

whiter --> podaj na jaką konsolę ??

09.03.2008
16:19
[248]

ppaatt1 [ Trekker ]

Wolfenstein 3D
Medal of Honor

09.03.2008
16:20
[249]

whiter [ Generaďż˝ ]

zaczyna się na Wolf...

pat>>>dobrze !

baziko>>>dajesz następną część !

pat>>>twoją zagadkę dasz w następnej części!

09.03.2008
16:21
[250]

ppaatt1 [ Trekker ]

następną zagadke, niech ktoś inny da, bo ja musze już iść.

09.03.2008
16:22
[251]

whiter [ Generaďż˝ ]

ja dam,bo muszę coś ogłosić :p

09.03.2008
16:22
[252]

lazurek [ Konsul ]

09.03.2008
16:22
[253]

beziko [ Senator ]

Nie dawajcie zagadki robię nową część !!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.