GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra na pegazusa o Kubie :D

07.03.2008
20:01
[1]

Nindzaa [ Centurion ]

Gra na pegazusa o Kubie :D

Ktoś pamięta jak się nazywała ? Rzut izometryczny, robiło się rozpierduche i rozwalało "reżim" będąc rewolucjonistami 1 gracz che guevarą 2 gracz fidelem :)

07.03.2008
20:05
[2]

provos [ Clandestino ]

Z opisu to może "Guerilla War"?

07.03.2008
20:05
smile
[3]

Kalino$ [ Konsul ]

Zapraszam:)

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7475624&N=1

07.03.2008
20:05
[4]

kiub@ [ Zagubiony ]

CONTRA?? ;pp

07.03.2008
20:06
[5]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

Guerilla War

07.03.2008
20:07
smile
[6]

provos [ Clandestino ]

Lepsza wersja jest na emulator MAME.

07.03.2008
20:31
[7]

Nindzaa [ Centurion ]

ok dzieki o to chodzilo :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.