Nindzaa [ Centurion ]
Gra na pegazusa o Kubie :D
Ktoś pamięta jak się nazywała ? Rzut izometryczny, robiło się rozpierduche i rozwalało "reżim" będąc rewolucjonistami 1 gracz che guevarą 2 gracz fidelem :)
provos [ Clandestino ]
Z opisu to może "Guerilla War"?

Kalino$ [ Konsul ]
Zapraszam:)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7475624&N=1
kiub@ [ Zagubiony ]
CONTRA?? ;pp
alexej [ Piwny Mędrzec ]
Guerilla War

provos [ Clandestino ]
Lepsza wersja jest na emulator MAME.
Nindzaa [ Centurion ]
ok dzieki o to chodzilo :D