tsunami [ Sh!t Happens ]
Edycja filmów
Przymierzam się do edytowania filmu z wyjazdu na narty/snowboard. Niestety próbowałem pociąć film Windows Movie Maker z marnym skutkiem.
Czy możecie polecić jakiś dobry w miarę prosty/intuicyjny program do obróbki filmów ? Będę prawdopodobnie chciał różne efekty dodawać, więc dobrze by było aby jakieś biblioteki z nimi się tam też znajdowały.
Jeżeli BARDZO będziecie polecali Adobe Premier, to spróbuje się przekonać do niego, ale jak dla mnie się wydaje trochę za trudny :-)
blazerx [ ]
kolega uzywa Vegas Pro do edycji
beziko [ Senator ]
Jeżeli masz XP to się nie opłaca używać windows movie maker, ale jeśli masz Viste to spoko bo jest 2x lepsza wersja niż na XP !!

tsunami [ Sh!t Happens ]
beziko --> Właśnie mam XP. Dzięki za info.
blazerx --> To ten program od Sony co nie ? Dzięki, dam mu szanse :-)