GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Edycja filmów

07.03.2008
19:48
[1]

tsunami [ Sh!t Happens ]

Edycja filmów

Przymierzam się do edytowania filmu z wyjazdu na narty/snowboard. Niestety próbowałem pociąć film Windows Movie Maker z marnym skutkiem.

Czy możecie polecić jakiś dobry w miarę prosty/intuicyjny program do obróbki filmów ? Będę prawdopodobnie chciał różne efekty dodawać, więc dobrze by było aby jakieś biblioteki z nimi się tam też znajdowały.

Jeżeli BARDZO będziecie polecali Adobe Premier, to spróbuje się przekonać do niego, ale jak dla mnie się wydaje trochę za trudny :-)

07.03.2008
19:50
[2]

blazerx [ ]

kolega uzywa Vegas Pro do edycji

07.03.2008
19:50
[3]

beziko [ Senator ]

Jeżeli masz XP to się nie opłaca używać windows movie maker, ale jeśli masz Viste to spoko bo jest 2x lepsza wersja niż na XP !!

07.03.2008
19:57
smile
[4]

tsunami [ Sh!t Happens ]

beziko --> Właśnie mam XP. Dzięki za info.

blazerx --> To ten program od Sony co nie ? Dzięki, dam mu szanse :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.