GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nazywam się Stefan B. żądam ochrony BOR...

07.03.2008
18:42
smile
[1]

kastore [ Troll Slayer ]

Nazywam się Stefan B. żądam ochrony BOR...

Przez chwile myślałem, że prezydent rozwiązał parlament i zarządził nowe wybory, a to jest nowy plakat wyborczy


Nazywam się Stefan B. żądam ochrony BOR... - kastore
07.03.2008
18:45
smile
[2]

Caine [ Książę Amberu ]

Ni ch..a niepodobny.
/topic

07.03.2008
18:46
smile
[3]

MasterDD [ :-D ]

Ciezko by bylo stwierdzic ktory z nich jest brzydszy :)

07.03.2008
18:46
[4]

vurt [ Junior ]

Photoshop czyni cuda..

Powiększenie 750%, czystość kolorów i..
To zwykły montaż, bo nawet rogi nie są dobrze przyciągnięte..

07.03.2008
18:55
[5]

Garbizaur [ Legend ]

Ciekawe za czyją kasę to stoi...

07.03.2008
19:08
[6]

kastore [ Troll Slayer ]

RMF FM

07.03.2008
19:11
[7]

req_ [ wet and dirty ]

Photoshop może wszystko


Nazywam się Stefan B. żądam ochrony BOR... - req_
07.03.2008
19:12
[8]

mannan [ M*A*S*H ]

req_ --> jak co, to głosuję na ciebie

07.03.2008
19:12
[9]

Axl2000 [ Hohner ]

nie wierze ze wypowiadajacy sie tutaj nie widza ze foto było robione :/ nawet krzywo tło podlozone :/


Nazywam się Stefan B. żądam ochrony BOR... - Axl2000
07.03.2008
19:13
[10]

kastore [ Troll Slayer ]

req_ jeżeli sugerujesz że ja to namalowałem to -->

Axl --> ja to dzisiaj na mieście mijałem, także pudło -->
skrzyżowanie Kościuszki-Krakowska-Traugutta , Wrocław

Niektórym jak widać przydałby się spacer poza firewall


Nazywam się Stefan B. żądam ochrony BOR... - kastore
07.03.2008
19:17
[11]

adm89 [ Pretorianin ]

req_, hohner - śmieszni jesteście z tymi swoimi insynuacjami, też to widziałem dzisiaj na mieście

07.03.2008
19:17
[12]

req_ [ wet and dirty ]

Ależ ja nic nie sugerowałem, podałem się wodzy wyobraźni. Zawsze chciałem mieć taki plakat, a photoshop może wszystko i sprostał moim fantazjom.

07.03.2008
19:18
[13]

kastore [ Troll Slayer ]

Tak śmieszne, że aż wygląda na robote z joemonstera :D

07.03.2008
19:22
smile
[14]

Fett [ Avatar ]

fotomontaż jak nic

07.03.2008
19:35
[15]

kastore [ Troll Slayer ]

A niektórzy nawet czytać nie umieją.

Fett --> to stoi we wrocku

07.03.2008
19:39
smile
[16]

dudka [ Legend ]

ludzie, czy wy nie słuchacie radia, albo nie oglądacie telewizji? to nie żadna przeróbka w photoshopie

07.03.2008
19:53
[17]

Blaster85 [ The Truth Is Out There ]

Taa rzeczywiscie fotomontaz...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.