
kastore [ Troll Slayer ]
Nazywam się Stefan B. żądam ochrony BOR...
Przez chwile myślałem, że prezydent rozwiązał parlament i zarządził nowe wybory, a to jest nowy plakat wyborczy

Caine [ Książę Amberu ]
Ni ch..a niepodobny.
/topic

MasterDD [ :-D ]
Ciezko by bylo stwierdzic ktory z nich jest brzydszy :)
vurt [ Junior ]
Photoshop czyni cuda..
Powiększenie 750%, czystość kolorów i..
To zwykły montaż, bo nawet rogi nie są dobrze przyciągnięte..
Garbizaur [ Legend ]
Ciekawe za czyją kasę to stoi...
kastore [ Troll Slayer ]
RMF FM
mannan [ M*A*S*H ]
req_ --> jak co, to głosuję na ciebie
Axl2000 [ Hohner ]
nie wierze ze wypowiadajacy sie tutaj nie widza ze foto było robione :/ nawet krzywo tło podlozone :/
kastore [ Troll Slayer ]
req_ jeżeli sugerujesz że ja to namalowałem to -->
Axl --> ja to dzisiaj na mieście mijałem, także pudło -->
skrzyżowanie Kościuszki-Krakowska-Traugutta , Wrocław
Niektórym jak widać przydałby się spacer poza firewall
adm89 [ Pretorianin ]
req_, hohner - śmieszni jesteście z tymi swoimi insynuacjami, też to widziałem dzisiaj na mieście
req_ [ wet and dirty ]
Ależ ja nic nie sugerowałem, podałem się wodzy wyobraźni. Zawsze chciałem mieć taki plakat, a photoshop może wszystko i sprostał moim fantazjom.
kastore [ Troll Slayer ]
Tak śmieszne, że aż wygląda na robote z joemonstera :D

Fett [ Avatar ]
fotomontaż jak nic
kastore [ Troll Slayer ]
A niektórzy nawet czytać nie umieją.
Fett --> to stoi we wrocku

dudka [ Legend ]
ludzie, czy wy nie słuchacie radia, albo nie oglądacie telewizji? to nie żadna przeróbka w photoshopie
Blaster85 [ The Truth Is Out There ]
Taa rzeczywiscie fotomontaz...