Ziomaleq [ impossible is nothing ]
dialnet masters | 17 punktów | Gimnazjum
www.dialnetmasters.pl
Witam. Jak myslicie, czy moj team dostanie się do następnego etapu olimpiady ?
Ogólnie punktów można było uzyskać 30. Jestem w okręgu 5 :
Woj. mazowieckie ( część północna ) + woj. podlaskie
- ciechanowski
- gostyniński
- łosicki
- m. Płock
- m. Siedlce
- makowski
- mławski
- ostrołęcki
- ostrowski
- płocki
- płoński
- przasnyski
- pułtuski
- siedlecki
- sierpecki
- sokołowski
- węgrowski
- wyszkowski
- żuromiński