
maviozo [ Man with a movie camera ]
Mistrzowski fotomontaż w gazecie
Źródło
Mistrzostwo jednym słowem:)
blazerx [ ]
Kazik chyba na saksofonie gra...

Awerik [ Generaďż˝ ]
Nindzaa [ Centurion ]
lol
ronn [ moralizator ]

Boroova [ Gwiazdka ]
To juz fotomontaze Elo Ziomow staly na lepszym poziomie.
LOL!

Volk [ Legend ]
LOL

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Ktoś to chyba robił w Paint'cie, na komputerze bez monitora...

Buby [ Senator ]
ROTFL :D
Chupacabra [ Senator ]
a ktos z was , super "snafcy" poswiecil chwile swego cennego czasu na przeczytanie tekstu w zalaczonym linku?
To jest prawdziwe zdjecie i Kazik z tekturowa gitara.
Nastepnym razem przeczytajacie tekst, zanim zaczniecie sie chwalic swoim "profeslonalnym & fachowym" okiem

maviozo [ Man with a movie camera ]
Tak wynika z linka ronna, tylko obrazki z tamtego forum mi się nie otwierają. Dlatego przezornie milczę ze spuszczonym wzrokiem...
|kszaq| [ Legend ]
Kazik to nie Knopfler :)
A wpadka sympatyczna, choć z Playboyem ciekawsza.

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]
LOL xD
Łysack [ Przyjaciel ]
Chupacabra -> dobra, niech będzie, że to nie fotomontaż, ale jakim cudem udało mu się zrobić efekt podwójnej dłoni trzymając gryf jedną ręką? :D czyżby to była tekturowa gitara z dłońmi? tylko dlaczego ta jedna jest narysowana wychodząca ze środka gitary? :)
danieldanek [ We are United!!! ]
niezłe

WolverineX [ Legend ]
brwo
Conroy [ Dwie Szopy ]
A tu prawie-oryginał:
Ale ciągle pozostaje dla mnie zagadką czemu wzięli akurat takie zdjęcie :).
volvo [ Konsul ]
I tak zaraz pojawi się 50 wpisów wyśmiewających ten fotomontaż, bo nikt nie przeczyta o co chodziło w tym zdjęciu :)
maviozo [ Man with a movie camera ]
Po prostu w durny sposób dobrali tamto zdjęcie. Wiele osób kompletnie nie będzie wiedzieć o co na nim chodzi... a to samo w sobie jest pewnym strzałem w stopę.
Na zdjęciu z posta [17] widać wyraźnie że to tekturka, ale na tamtym niekoniecznie.