GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mistrzowski fotomontaż w gazecie

07.03.2008
16:26
smile
[1]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Mistrzowski fotomontaż w gazecie


Źródło

Mistrzostwo jednym słowem:)

07.03.2008
16:31
[2]

blazerx [ ]

Kazik chyba na saksofonie gra...

07.03.2008
16:31
smile
[3]

Awerik [ Generaďż˝ ]

07.03.2008
16:33
[4]

Nindzaa [ Centurion ]

lol

07.03.2008
16:37
[5]

ronn [ moralizator ]

07.03.2008
16:51
smile
[6]

Boroova [ Gwiazdka ]

To juz fotomontaze Elo Ziomow staly na lepszym poziomie.

LOL!

07.03.2008
16:54
smile
[7]

Volk [ Legend ]

LOL

07.03.2008
16:59
smile
[8]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Ktoś to chyba robił w Paint'cie, na komputerze bez monitora...

07.03.2008
17:05
smile
[9]

Buby [ Senator ]

ROTFL :D

07.03.2008
17:18
[10]

Chupacabra [ Senator ]

a ktos z was , super "snafcy" poswiecil chwile swego cennego czasu na przeczytanie tekstu w zalaczonym linku?
To jest prawdziwe zdjecie i Kazik z tekturowa gitara.

Nastepnym razem przeczytajacie tekst, zanim zaczniecie sie chwalic swoim "profeslonalnym & fachowym" okiem

07.03.2008
17:23
smile
[11]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Tak wynika z linka ronna, tylko obrazki z tamtego forum mi się nie otwierają. Dlatego przezornie milczę ze spuszczonym wzrokiem...

07.03.2008
17:24
[12]

|kszaq| [ Legend ]

Kazik to nie Knopfler :)

A wpadka sympatyczna, choć z Playboyem ciekawsza.

07.03.2008
17:25
smile
[13]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

LOL xD

07.03.2008
17:25
[14]

Łysack [ Przyjaciel ]

Chupacabra -> dobra, niech będzie, że to nie fotomontaż, ale jakim cudem udało mu się zrobić efekt podwójnej dłoni trzymając gryf jedną ręką? :D czyżby to była tekturowa gitara z dłońmi? tylko dlaczego ta jedna jest narysowana wychodząca ze środka gitary? :)

07.03.2008
17:25
[15]

danieldanek [ We are United!!! ]

niezłe

07.03.2008
17:28
smile
[16]

WolverineX [ Legend ]

brwo

07.03.2008
17:33
[17]

Conroy [ Dwie Szopy ]

A tu prawie-oryginał:

Ale ciągle pozostaje dla mnie zagadką czemu wzięli akurat takie zdjęcie :).

07.03.2008
17:35
[18]

volvo [ Konsul ]

I tak zaraz pojawi się 50 wpisów wyśmiewających ten fotomontaż, bo nikt nie przeczyta o co chodziło w tym zdjęciu :)

07.03.2008
17:38
[19]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Po prostu w durny sposób dobrali tamto zdjęcie. Wiele osób kompletnie nie będzie wiedzieć o co na nim chodzi... a to samo w sobie jest pewnym strzałem w stopę.
Na zdjęciu z posta [17] widać wyraźnie że to tekturka, ale na tamtym niekoniecznie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.