GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

VT 3

07.03.2008
16:10
[1]

vinni [ Fan Siatkówki ]

VT 3

Dlaczego nie mogę zmienić kamery w grze Virtua Tennis 3 Mam w opcjach ustawiony odpowiedni klawisz ale nie chce działać.

07.03.2008
16:32
[2]

vinni [ Fan Siatkówki ]

POMOCY LUDZIE

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.