GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Codename Panzers Faza I Problem (Kody ehhhhh)

07.03.2008
16:02
[1]

Ekologok [ Pretorianin ]

Codename Panzers Faza I Problem (Kody ehhhhh)

Otóż gdy włączam komendę do kodów i wpisuje jakiś np Motorhead to nic się nie dzieje może ktoś zna jakies sposoby żeby tak nie było??Z góry dziękuje.Mam oryginał wersja 1.10

07.03.2008
16:03
smile
[2]

dj4ever [ Senator ]

Po co grasz na kodach? Przecież z tym gra sprawia zerową przyjemność.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.