Ekologok [ Pretorianin ]
Codename Panzers Faza I Problem (Kody ehhhhh)
Otóż gdy włączam komendę do kodów i wpisuje jakiś np Motorhead to nic się nie dzieje może ktoś zna jakies sposoby żeby tak nie było??Z góry dziękuje.Mam oryginał wersja 1.10

dj4ever [ Senator ]
Po co grasz na kodach? Przecież z tym gra sprawia zerową przyjemność.