GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak podłączyć PSP do neta?

07.03.2008
15:55
[1]

Johny Piotrek [ Legionista ]

Jak podłączyć PSP do neta?

Witam. Próbuję swoje PSP podłączyć do neta, ale sygnał w moim mieście jest za słaby...(koło 40%). Nie jestem znawcą PSP więc nie bardzo wiem co zrobić... PS Mam też Router.

07.03.2008
15:57
[2]

speedy24 [ F.I.S.H ]

...PSP łączy się przez Wi-Fi

07.03.2008
16:00
smile
[3]

Johny Piotrek [ Legionista ]

A jak to zrobić?

07.03.2008
16:01
[4]

Johny Piotrek [ Legionista ]

Nie śmiejcie się ze mnie bo wiem że ze mnie noobek

07.03.2008
16:02
[5]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Jaki masz router?

Co ci wyskakuje w rubryce security (foto-->) gdy skanujesz eter?


Jak podłączyć PSP do neta? - jamkgh_rev02
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.