GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam gry na pegazusa.

07.03.2008
15:26
smile
[1]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Szukam gry na pegazusa.

W grze latało się statkiem kosmicznym i zasysało przeciwników (ludzi, czołgi), jednostki które się zassało można było później wystawiać jako swoich. Na końcu każdego poziomu były działa, które trzeba było rozwalić. Całą grę obserwowało się z góry. Jeśli ktoś zna tytuł tej gry, niech go poda.. Z góry dziękuje za pomoc.

07.03.2008
15:31
[2]

DjPeja11 [ Generaďż˝ ]

mario?

07.03.2008
15:32
smile
[3]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Nie (od kiedy w mario latało się statkiem kosmicznym?!)
Ale dzięki za UP wątku.

07.03.2008
15:33
[4]

DjPeja11 [ Generaďż˝ ]

kantar1 może były :p

07.03.2008
15:38
[5]

Khameir [ Pretorianin ]

kojarzę tę grę, pamiętam że nie potrafiłem w to dobrze grać, jednak nazwy nie pamiętam

07.03.2008
16:08
smile
[6]

KoSmIt [ Like No Other ]

Combat :D To nie był statek, tylko baza mobilna :)

07.03.2008
16:37
smile
[7]

knife [ Pretorianin ]

Field Combat

07.03.2008
17:12
smile
[8]

Cypher. [ a piece of strange ]

to byla dobra gra :D jak ja opisywales widzialem ja ale nie moglem skojarzyc co to za tytul ale juz odnaleziona :)

07.03.2008
17:25
[9]

Nindzaa [ Centurion ]

aaa ja tez mam pytanie wie kotos jak sie nazywala takak gierka co sie chodzilo fidelem castro lub che guevarą :D i sie robilo rozrube na kubie ?

07.03.2008
18:37
smile
[10]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

knife ------> Dzięki! :D We wspomnieniach miałem ją zupełnie inną. Ech pegazus, chciałbym wrócić do czasów kiedy na nim grałem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.