GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziwny błąd?

07.03.2008
14:52
smile
[1]

caramucho [ Konsul ]

Dziwny błąd?

Dziwny problem z Windows zresetowałem komputer wchodzę na GOLa czytam jakiś wątek i słyszę z głośników jak płynie mi pierwsze 20 sek Prodigy "Breathe" dźwięk sie powtarza jest jakby zapętlony ale nie wiem skąd płynie wyłączam przeglądarkę winampa etc wciąż gra choć nie powinienem podejrzewam że jak zresetuje sprzęt to to się skończy ale interesuje mnie sama natura zjawiska.
Przy okazji od kilku dni okno mojego menadżera urządzeń wygląda tak jak na obrazku ktoś ma pomysł jak przywrócić je do normalności z z reinstalką poczekam aż mi całkiem padnie:P


Dziwny błąd? - caramucho
07.03.2008
14:53
[2]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

antywirus i tryb awaryjny w dlon :)

07.03.2008
14:54
smile
[3]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

<--

07.03.2008
14:55
[4]

wysiak [ Senator ]


Sciagnac, uruchomic, loga wkleic na strone

07.03.2008
15:01
smile
[5]

caramucho [ Konsul ]

haha sorry pomyłka to był "firestarter"

07.03.2008
15:29
[6]

Tiger999 [ Pretorianin ]

Kliknij dwa razy w zaznaczonym miejscu i po kłopocie


Dziwny błąd? - Tiger999
07.03.2008
17:10
smile
[7]

caramucho [ Konsul ]

Tiger999 --> dzięki oto chodziło!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.