
caramucho [ Konsul ]
Dziwny błąd?
Dziwny problem z Windows zresetowałem komputer wchodzę na GOLa czytam jakiś wątek i słyszę z głośników jak płynie mi pierwsze 20 sek Prodigy "Breathe" dźwięk sie powtarza jest jakby zapętlony ale nie wiem skąd płynie wyłączam przeglądarkę winampa etc wciąż gra choć nie powinienem podejrzewam że jak zresetuje sprzęt to to się skończy ale interesuje mnie sama natura zjawiska.
Przy okazji od kilku dni okno mojego menadżera urządzeń wygląda tak jak na obrazku ktoś ma pomysł jak przywrócić je do normalności z z reinstalką poczekam aż mi całkiem padnie:P
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
antywirus i tryb awaryjny w dlon :)

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
<--
wysiak [ Senator ]
Sciagnac, uruchomic, loga wkleic na strone

caramucho [ Konsul ]
haha sorry pomyłka to był "firestarter"

caramucho [ Konsul ]
Tiger999 --> dzięki oto chodziło!