GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

aktualizacja windows vista-jest problemik

07.03.2008
14:36
smile
[1]

scofield132 [ Pretorianin ]

aktualizacja windows vista-jest problemik

mianowicie mam taki problem,bo teraz włączyła mi sie aktualizacja systemu windows vista....boje sie ją zrobić,bo jak ostatnio dałem tą aktualizacje to wyskoczył mi błąd jaki systemu i komp sie nie włączył już jakiś stan był-00xxx coś takiego i pisało nastąpił bład aplikacji .exe coś takiego...wtedy musiałem czekać prawie trzy tygodnie na kompa żeby odświeżyli mi system...
co robić???

07.03.2008
14:40
[2]

wysiak [ Senator ]

To nie rob tej aktualizacji..

07.03.2008
14:45
[3]

scofield132 [ Pretorianin ]

jest coś takiego-przypomnij za 10 min,1godz,4 godz.
uruchom ponownie teraz lub odłóż...
pisze że jak wyłącze kompa to aktualizacja sie zrobi po ponownym uruchomieniu...
nie da sie tego wyłączyć już próbowałem w procesach,ale wyskakuje ponownie

07.03.2008
14:46
[4]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Dziwna sprawa. U mnie zawsze aktualizacja przebiega poprawnie.Jesli na czystym OSie masz problem z aktualizacja nie pierwszy raz to reklamacja sie klania.

07.03.2008
14:49
[5]

scofield132 [ Pretorianin ]

zdażyło mi sie to tylko raz...
noi nie chce znowu być bez kompa tyle czasu

07.03.2008
14:50
[6]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Wytlumacz mi jedna sprawe: Skoro jeden raz miales blad to czemu to ma byc drugi raz :) ?
Dodatkowo : Nie mozesz sam sobie zrobic format x: i wgrac na nowo system? Przeciez to nie jest az takie trudne :)
Poprzedni blad to byl raczej blad hard a nie soft wiec skoro byl w naprawie to musieli go naprawic :)

07.03.2008
14:51
[7]

wysiak [ Senator ]

Aktualizacje automatyczne wylacza sie bez najmniejszego problemu, zawsze mozna co jakis czas recznie wejsc na strone, i wybrac co sie chce zainstalowac. To przypominanie znaczy chyba, ze juz ci sie to sciagnelo i zainstalowalo, i komputer prosi o restart.


O, teraz zozumialem, ze masz nowy system, i nie chcesz instalowac na nim aktualizacji, tak?:) O poprzedni tez podobnie dbales?:) To i nie ma sie co dziwic, ze sie w koncu posypal, i raczej latka tego nie spowodowala..:)

07.03.2008
14:55
[8]

scofield132 [ Pretorianin ]

nie o to chodzi...
ja nie mam ochoty znowu zostać bez kompa na tyle czasu...
a jAk znowu sie to powtórzy to co mam zrobić??

07.03.2008
14:57
[9]

scofield132 [ Pretorianin ]

spróbuje wieczorkiem moze macie racje po prosty jestem troche przewrażliwiony...
najwyżej formacik

07.03.2008
15:00
[10]

scofield132 [ Pretorianin ]

aha i wtedy komp sie wiechnął i go zresetowałem to może dlatego??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.