GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Warszawa Okęcie - gdzie robić fotki? :/

07.03.2008
14:24
[1]

Axl2000 [ Hohner ]

Warszawa Okęcie - gdzie robić fotki? :/

No i sie podburzyłem, kupiłem nowy aparat a tu się okazało że taras od pół roku zamknięty :| No i kurde mol skąd teraz robić foty samolotów? Zna ktoś jakies miejsca koło Okęcia skąd można porobić takie fotki? :/ Jednocześnie nie bedac przepędzonym przez ochrone a zarazem będąc na tyle blisko pasów startowych by takie fotki miały sens?

07.03.2008
14:27
[2]

niesfiec [ Koyaanisqatsi ]

Pętla autobusowo-tramwajowa na alei Krakowskiej. Jest jeszcze jedna miejscówa (dojazd samochodem), ale nie znam jej dokładnej lokalizacji.

07.03.2008
14:28
smile
[3]

Grey Wolf [ pilot awionetki ]

taras od pół roku zamknięty

Najbliższy czynny taras jest we Wrocławiu.

Sorry, ale jakoś tak mi się skojarzyło z pewnym filmem :p

07.03.2008
14:31
[4]

Axl2000 [ Hohner ]

pewnie z kurde misiem? xD

07.03.2008
14:31
smile
[5]

Da_Mastah [ Elite ]

Hohner:

Jedź na cargo i idź tak jak jest ogrodzenie wzdłuż pasa startowego, to będą nad Tobą przelatywały przy lądowaniu. Ewentualnie, jeśli chcesz, to wysiądź przystanek wcześniej, gdzie jest koniec tego krótszego pasa, to przy pomyślnych warunkach będą z tej strony kołować i startować.

07.03.2008
14:32
[6]

Axl2000 [ Hohner ]

Da_Mastah - o, to juz cos mi mówi :) autobus 154, przystanek MDL Cargo?

07.03.2008
14:39
smile
[7]

Da_Mastah [ Elite ]

Hohner: Tak, to ten. Przystanek wcześniej jest ten krótszy pas. Od czasu do czasu jeżdżą panowie samochodami wokół lotniska, żeby zobaczyć tylko czy obserwatorzy nie mają przypadkiem przy sobie Stingerów, ani nic podobnego :-))

07.03.2008
14:47
[8]

Diplo [ Generaďż˝ ]

Ja przesiaduje tu -->


Jest tam taka fajna górka, ma się widok znad płotu. Dobry do robienia zdjęć startujących z 29 i lądujących na 11.

Za płotem jest budynek i stoi stary bodajże Il-14.

Kiedyś też na golu był wątek, gdzie któryś z golowiczów na mapce zaznaczył wszystkie fajne miejscówki w okolicy Okęcia. Niestety nie mogę znaleźć :/


Pozdrawiam.


Warszawa Okęcie - gdzie robić fotki? :/ - Diplo
07.03.2008
14:50
[9]

stanson_ [ Szeryf ]

Dokładnie tak jak napisał Da_Mastah --> jak staniesz przy ogrodzeniu w dobrym miejscu to będą Ci przeltywały centralnie nad głową. Całkiem fajne wrażenie, szczególnie jak jakieś większe bydle ląduje.

Acha, w okolicy cargo jest budowana nowa droga z wiaduktem łącząca poleczki z ursynowem. Wszędzie zakaz wjazdu, bo jeszcze nie jest dopuszczona do ruchu, ale ostatnio z kumplem tamtędy jeździliśmy :D Dodatkowa atrakcja, na pustej nowej drodze się powozić :))

07.03.2008
15:03
[10]

Axl2000 [ Hohner ]

Hehehehe :) Dzieki za pomoc, może ma ktoś jakieś fotki zrobione z tamtych okolic? ;)

Stanson - ładnie to tak łamac prawo?! i lewo?! ;)

07.03.2008
15:07
smile
[11]

Da_Mastah [ Elite ]

Hohner:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.