GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

egalactica

07.03.2008
14:05
[1]

meszir [ Junior ]

egalactica

Witam mam świetną gre, dopiero co powstała wieć każdy może szykbo byc Imperatorem :)

gra typu ogame- Xwars ale bardziej rozbudowana

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.