GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (777) - 157

07.03.2008
13:38
smile
[1]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (777) - 157

:)

Numer obecnej edycji pozwala przypuszczać, że będzie duuuuużo szczęścia i radośći ;)

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (777) - 157

07.03.2008
13:38
[2]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Piersi !!!:) Takie owlosione z duzymi sutkami :P
Widze najwiekszy gwiazdor forum zalozyl watek..i to ja sie pierwszy wpisalem...Nie zasne ::)

07.03.2008
13:38
smile
[3]

Łyczek [ Legend ]

Cześć Wam

07.03.2008
13:39
smile
[4]

mannan [ M*A*S*H ]

A tak chciałem być tym I

07.03.2008
13:39
smile
[5]

promyczek303 [ sunshine ]

:D

07.03.2008
13:41
smile
[6]

Łyczek [ Legend ]

mannan ---> Przemek był 2 fast 2 furious :)

07.03.2008
13:42
[7]

mannan [ M*A*S*H ]

Łyczek --> no tak.
Odświeżam pierwszy raz, pusto.
Odświeżam drugi raz już 3 posty...

07.03.2008
13:42
smile
[8]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Pshemeck ---> A jak zakład na wypicie 0,7?

07.03.2008
13:44
smile
[9]

Łyczek [ Legend ]

Bo Jecykl chciał się dołączyć do zakładu :)

07.03.2008
13:45
[10]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Jeckyl - Wygralem :) Mialem potem ciezki kolejny dzien ale zaklad to zaklad. Zrobilem jeszcze cos wiecej...Kanadyjczyk byl zdruzgotany ale dla mnie to bylo za malo. Powiedzialem by sobie 250 zl zatrzymal i kupil za te pieniazki tyle wodki by wreszcie sie nauczyl pic...po chwili jednak dolozylem mu kolejne 250 dodajac " to bedzie dluga nauka ". Oczywiscie pieniazkow nie chcial i nie wzial ale kanadyjska duma zostala zniszczona doszczetnie :D

07.03.2008
13:47
smile
[11]

Łyczek [ Legend ]

Jak tam duma Przemek :) Hajsu zarobiłeś dużo !

spoiler start
Wcale nie zawiało materializmem :D
spoiler stop

07.03.2008
13:56
smile
[12]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Łyczek ---> Za to Jecykl to Ci zaraz...

Pshemeck ---> Nie ma to jak utrzeć nosa wrogowi, przy okazji wypijając 0,7 i zarabiając na tym. Mógłbym coś takiego robić całe życie :D

07.03.2008
13:59
[13]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Jeckyl - Dokladnie :) Ogolnie wszyscy wiedza ze niezbyt trawe Kanadyjczykow i gdy tylko jakis sie pojawia to albo ma zryty czerep albo sypie tymi narodowymi dowcipami z ktorych smieja sie tylko Kanadyjczycy :)
Jutro znowu idziemy sie zabawic tyle ze juz bez zakladow :) Dziwie sie troszke bo ostatnio wiecej pije a nadal chudne :D

07.03.2008
14:14
smile
[14]

Flyby [ Outsider ]

..najwięcej polish joke o ile pamiętam to o polskim chlaniu było ..Miejmy zatem nadzieję że Kanadyjczyk jest z wyższej półki i rycersko sprawę potraktuje nie dokładając po powrocie do kraju złośliwości o notorycznym opilstwie Polaków ;)..Bo to już taka smętna prawda jest, co dla jednych narodów świetną zabawą i tradycją pozostaje, dla innych staje się obiektem drwin i napiętnowania..

07.03.2008
15:09
smile
[15]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Zapomniałem, że dziś piątek...

Weeeekend za niecałą godzinę!!!

07.03.2008
15:29
[16]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Lecz większość śpi nadal przez sen się uśmiecha
A kto się zbudzi nie wierzy w przebudzenie
Krzyk w wytłumionych salach nie zna echa
Na rusztach łóżek milczy przerażenie

07.03.2008
15:47
smile
[17]

Łyczek [ Legend ]

Jeckyl będzie mógł spokojnie pić teraz :)

07.03.2008
15:48
smile
[18]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Jeszcze tylko chwilka...

Jeszcze tylko troszeczkę...

07.03.2008
15:50
smile
[19]

Łyczek [ Legend ]

10 minut ... Wiesz ile to czasu ? Ile może jeszcze się wydarzyć ?

07.03.2008
15:51
smile
[20]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Nie kracz...

spoiler start
;P
spoiler stop

07.03.2008
15:52
[21]

Łyczek [ Legend ]

Jeckyl ... To ja Twój szef ... Piszę z konta Łyczka ! Musisz dziś zostać do 22 i zrealizować 5 tysięcy zamówień !

07.03.2008
16:29
smile
[22]

Arxel [ Legend ]

Nie ma to jak dobry dzień :-)
Ale najlepsza część przede mną jeszcze... :D

Cześć Wam :-)

07.03.2008
16:44
[23]

frer [ God of Death ]

Mi się nic nie chce robić, a 3 projekty czekają. Zaraz muszę się chyba za nie wziąć w końcu.

07.03.2008
16:57
smile
[24]

Flyby [ Outsider ]

..a na mnie czeka obiad..jeszcze poczeka

07.03.2008
16:58
smile
[25]

Arxel [ Legend ]

Ja idem :-)
Wróce pod wieczór. Miłej zabawy Wam tu życzę :P

07.03.2008
18:07
smile
[26]

beowulff [ konsolowiec ]

07.03.2008
18:48
smile
[27]

Flyby [ Outsider ]

...o beoo ..rzadko się pokazuje ostatnio, pewnie zapracowany ..może już uczy na dachach małych, żółtych ludzików aby mniej bambusa dawali a więcej desek (albo na odwrót) ;)

07.03.2008
22:48
[28]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Wracam od dentysty totalnie rozkrojony...pic dzisiaj nie moge, mysle ze gorzej byc nie moze....No i masz babo placek..Legia dostaje w plecy od ostatniej druzyny w OE... Jedyny polus to efekt dentystycznej roboty...cholera zdolni sa :) Jeszcze tylko 4 wizyty i bede mial zeby jak mlody bog ( celowo z malej :D ).

07.03.2008
23:19
smile
[29]

Łyczek [ Legend ]

Dobry wieczór ...

07.03.2008
23:21
smile
[30]

Arxel [ Legend ]

Dzień dobry... I dobranoc...

Wpadnę jutro po 12tej...

07.03.2008
23:34
smile
[31]

Łyczek [ Legend ]

Nie chcemy Cię Arxel tutaj, więc nie wpadaj ...

07.03.2008
23:44
smile
[32]

Flyby [ Outsider ]

..Łyczek wykidajło?! ..chwyta się chłopak każdej roboty

08.03.2008
00:57
smile
[33]

TyTuSPL [ No-one ever really dies ]

Pograłem 'trochę' w Top Spin 2 i można iść spać. Dobranoc.

08.03.2008
01:01
smile
[34]

Łyczek [ Legend ]

Tytus gdybyś miał XBOXa to byśmy pograli w TS 2 przez neta ... Byłem raz 1145 w rankingu na około 100 000 graczy na świecie :)

08.03.2008
01:06
[35]

TyTuSPL [ No-one ever really dies ]

No niestety nie mam. I gram na PC. Ledwo znalazłem w sklepach u mnie grę, ale jest. Na Xboxie pewnie lepiej się gra. Jeśli o różnice w samej grze większych chyba nie ma, ale na Xboxie pewnie gra 'żyje' w online. Na PC niestety widziałem raptem 3 gry online.

08.03.2008
01:08
[36]

Łyczek [ Legend ]

Tytus ---> Kiedyś wchodziłem koło 4 w nocy i było 3 graczy on-line ... Raz tylko czekałem ze 2 minuty na osobę która będzie chciała ze mną zagrać :)

08.03.2008
03:14
[37]

Łyczek [ Legend ]

Dobranoc Ddw !

08.03.2008
08:33
smile
[38]

beowulff [ konsolowiec ]

X-Cody,Pro,Madziu -> Wszyskiego najlepszego wam zycze :*

08.03.2008
10:41
smile
[39]

Flyby [ Outsider ]

..a gdzie kwiaty?!

08.03.2008
10:42
[40]

mannan [ M*A*S*H ]


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (777) - 157 - mannan
08.03.2008
11:16
smile
[41]

beowulff [ konsolowiec ]

O prezent zapomnialem->
Macie mnie do uslug :D


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (777) - 157 - beowulff
08.03.2008
12:14
smile
[42]

Flyby [ Outsider ]

..hmm, powinny się ucieszyć ;)

..niech dziewczynom naszym pięknym
kwiatów nigdy nie zabraknie
i niech mają (i z rogami) co tam która
z cicha łaknie .. ;)

08.03.2008
12:16
[43]

kasztaneczuszek [ Legend ]

elo :D naj z okazji 8 marca :D

08.03.2008
13:10
[44]

Pl@ski [ Legend ]

Komu wy te życzenia składacie?! Przecież w internecie nie ma kobiet!

08.03.2008
13:20
smile
[45]

Łyczek [ Legend ]

beo ---> A Taikun to co ? :D

Tobie też kasztan wszystkiego naj :)

Good afternoon Ddw :)

08.03.2008
13:38
smile
[46]

Flyby [ Outsider ]

..nie mówiąc o tym że jak patrzę na oko Pl@skiego to widzę że to jest damskie oko ..jeszcze je podczernia ..pff

08.03.2008
19:42
[47]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Is there anybody out there?

08.03.2008
19:59
smile
[48]

Flyby [ Outsider ]

..kto to wieczorową porą po Krakowie chodzi?


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (777) - 157 - Flyby
08.03.2008
20:01
smile
[49]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

08.03.2008
20:28
smile
[50]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Flyby -> a kogo to tam masz ? :PP

08.03.2008
20:35
smile
[51]

Flyby [ Outsider ]

..zdaje się że Orlando poznał kto to ;)

08.03.2008
20:35
smile
[52]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Jak bylo?

08.03.2008
20:37
smile
[53]

Flyby [ Outsider ]

..hmm ;) ..Madzia wie ..i jeszcze ktoś

08.03.2008
20:55
smile
[54]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Było SMACZNIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !! :D


A TERAZ TEN TAJEMNICZY KTOŚ SIEDZI W KUCHNI I EKSPERYMENTUJE PRZY LASAGNI ;P

08.03.2008
20:55
smile
[55]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

To fajnie.

08.03.2008
20:58
smile
[56]

Flyby [ Outsider ]

..tylko Madzia nie mogła zjeść czegoś takiego żółto-zielonego ( ja bym chyba tez tego nie zjadł)

08.03.2008
21:00
smile
[57]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Wiec rozumiem ze nie jestes w domu.

08.03.2008
21:00
smile
[58]

frer [ God of Death ]

Omg niektórzy są dziwni i chyba tylko projektami żyją. Już piąta osoba dziś mi truje na gg o pomoc i co chwile mi przerywali mój ponad dwunastogodzinny maraton całej 26-odcinkowej serii anime.
No cóż, chyba czas się wziąć za projekty, bo kilka czeka na zrobienie, a czas ucieka. ;)

08.03.2008
21:02
smile
[59]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Nie Piotruś :P jutro bede w domQ

Fly :) dziwnie to smakowało no :PP

08.03.2008
21:03
smile
[60]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Tak sądzilem.
To ja spac idem.
Papatki.

08.03.2008
21:04
smile
[61]

Flyby [ Outsider ]

..na widok tego czegoś żółto-zielonego, zrobiła taką minę -->

..przecież napisałem że ja bym tego pewnie też nie jadł ;) ..to było risotto?


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (777) - 157 - Flyby
08.03.2008
21:05
smile
[62]

mannan [ M*A*S*H ]

Eksperymentuje modyfikując genetycznie Lasange

08.03.2008
21:08
smile
[63]

Flyby [ Outsider ]

..genetycznie?!

..frer ..nie "niektórzy żyją projektami" tylko Ty nimi żyjesz - to chyba jeszcze gorsze niż to risotto ;)

08.03.2008
21:24
smile
[64]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

genetycznie? znaczy jeszcze nie wybuchło wiec jest dobrze ;]
od Madzi, Flyby ---> nie żyjesz za to 2 zdięcie :P i tak cie znajde :P
zonk ^^ zapomniałem sie przelogowac ;] (Mareczek) :D:D:D

08.03.2008
21:32
smile
[65]

Flyby [ Outsider ]

..przecież ładne są ..jak chcesz zamieszczę te jeszcze ładniejsze gdzie więcej osób ;)

08.03.2008
21:37
smile
[66]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Nie :P te wystarczą :PP

08.03.2008
21:42
smile
[67]

Flyby [ Outsider ]

..mnie podoba się zwłaszcza te (48) ..ale jak chcesz ..więcej zdjęć nie będzie ;)

08.03.2008
22:12
[68]

irenicus [ Mareczek ]

Zchrzaniłem lasagne ^^ za twarde platy makaronu wyszly ;] ale jak na pierwszy raz to i tak chyba niezle... znaczy nikt jeszcze sie nie potrul :D

08.03.2008
22:16
smile
[69]

Arxel [ Legend ]

Mieliśmy iść na koncert, ale uznaliśmy, że to zły pomysł... W sumie to nie sądziłem, że aż taka menelnia tylko chodzi na koncerty (ska/regge)...

Może faktycznie te klimaty nie są dla mnie i nie warto zadawać się z osobami, które tego słuchają :P

08.03.2008
22:16
smile
[70]

irenicus [ Mareczek ]

Madzia : tak Fly :) tamto jest ładne na tym drugim (61) tak smiechowo wypadłam XD czerwono jakos tak :P FUJ :P

Arxel --> dzieki :) ja tego slucham :PP (Mareczek) :)

08.03.2008
22:17
smile
[71]

Flyby [ Outsider ]

..moimi pierwszymi knedlami można było rozbić głowę - tylko praktyka czyni mistrza ;)

..bo Madziu to miała być ilustracja do nędzy owego risotto - powinno być trochę śmiechowo ;)

08.03.2008
22:21
smile
[72]

Arxel [ Legend ]

hehe, nie no... Nie wszystkie utwory są do luftu :P OSTy z gier i filmów przeważnie wymiatają :D

Ale jak widzę siedzące na chodniku przed barem (w którym odbywał się koncert - miejscowy zespół + dwa inne jakieś) osoby to poważnie - sam nie wiem dlaczego zadaje się z dziewczyną, która gustuje w tego typu klimatach :P

08.03.2008
22:23
smile
[73]

Flyby [ Outsider ]

..Arxel, a ta dziewczyna ma chociaż dredy? ;)

08.03.2008
22:26
[74]

Arxel [ Legend ]

hehe aż tak źle nie ma :D

Chociaż z drugiej strony to w ogóle jej nie rozumiem... Nie pije, nie pali, jest dość religijna, a słucha takiej muzyki i kręci się wokół takich ludzi :P

08.03.2008
22:40
smile
[75]

Łyczek [ Legend ]

Siemanko ...

08.03.2008
22:46
smile
[76]

Flyby [ Outsider ]

..właśnie dlatego, Arxel, że nie pije, nie pali i jest dość religijna - musi mieć "upust" dla bardziej luzackich przeżyć ;)

08.03.2008
22:53
smile
[77]

Arxel [ Legend ]

Ale przecież już jakakolwiek dyskoteka jest ciekawsza... Przynajmniej nie roi się na niej od ludzi ubranych na czarno, schlanych i naćpanych :-)
Oczywiście, że nie wszyscy tacy są, ale większość trafia się właśnie takowa :P

08.03.2008
23:02
smile
[78]

Flyby [ Outsider ]

..khm, Arxelu ..odkryjesz prędzej czy później że kobiety pociągają rzeczy które zwykło się uważać za drańskie, paskudne czy rozwiązłe ..Może być tak że będziesz sie dziwił dlaczego dziewczyna wybiera typa z podbitym okiem traktującego ją jak szmatę a zostawia Ciebie, przyszłościowego, solidnego faceta ..To oczywiście uproszczenie i przykład ale tak jakoś się dzieje ..Zagadki kobiecej natury? ..a może po prostu ludzkiej natury? ..Odpowiesz sobie na te pytania kiedy po raz pierwszy zdradzisz jakąś bliską Ci osobę ;)

08.03.2008
23:30
[79]

irenicus [ Mareczek ]

Aj... i ciągle te zlosliwosci Fly :) Jakies plany na jutro? ;)

Przynajmniej nie roi się na niej od ludzi ubranych na czarno, schlanych i naćpanych :-)
Reggae/Ska i na czarno? nie pomyliles imprez? :P

08.03.2008
23:43
smile
[80]

Flyby [ Outsider ]

..jak na razie irenicusie plany na jutro nie wyglądają najlepiej - ja mam "dług czasowy", muszę go jutro zwrócić - nie wiem ile mi czasu zostanie ..Cody milczy - biorąc pod uwagę porę, jej wolny czas "dojrzeje" po południu - a wtedy nie tylko mi będzie brakowało tego czasu ;)

..złośliwości? ..te moje dobrotliwe uwagi o naturze ludzkiej? ;)

08.03.2008
23:45
smile
[81]

Arxel [ Legend ]

Tam jeszcze przed tym miało być Punk/(...) ale je usunąłem, bo Punku to już kompletnie nie trawie :D

08.03.2008
23:51
smile
[82]

Flyby [ Outsider ]

..Jedyną Twoją szansą Arxelu jest pozostać sobą i swoimi zainteresowaniami "przebić" jej uciechy ..inaczej rozdziobią Cię punki i inne wrony

..dobrej nocy Ddw ..dobrej nocy Madziu i Irenicusie ..gdyby coś "zajarzyło" z jutrem, odezwę się w ten czy inny sposób

09.03.2008
10:18
smile
[83]

beowulff [ konsolowiec ]

No i odsypiaja nocke :)

09.03.2008
11:15
smile
[84]

Arxel [ Legend ]

Właśnie co wstałem... Jestem niesamowicie niewyspany... :P

Macie jakiś sposób na szybkie nauczenie się kilkuset słów na angielski? (słówka + znaczenie)

09.03.2008
11:28
smile
[85]

TyTuSPL [ No-one ever really dies ]

Dobry wszystkim.

I jade na Australian Open.


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (777) - 157 - TyTuSPL
09.03.2008
12:34
[86]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Elooo. :)

09.03.2008
13:26
smile
[87]

Łyczek [ Legend ]

Arxel widzisz obrazek w [85] ? Widzisz ? Top Spin 2 a nie jakiś VT3 ...

09.03.2008
13:28
smile
[88]

Arxel [ Legend ]

Syyyyf :P

09.03.2008
13:29
smile
[89]

Łyczek [ Legend ]

Syyyf to VT3 :)

Naszła mnie chęć na pogranie w TS2 przez neta ...

09.03.2008
15:31
smile
[90]

Flyby [ Outsider ]

..a ja korzystając z okazji "ładowałem akumulatory" na słoneczku ..nie przez net ;)

..poza tym wszystko w porządku?

09.03.2008
15:46
smile
[91]

irenicus [ Mareczek ]

no i uciekła do domu... hmm... jacys chetni zeby mi pomoc posprzatac w domku? ;]
chociaz pogoda taka fajna ze chyba gdzies se pojde :)

09.03.2008
16:44
smile
[92]

Flyby [ Outsider ]

..uciekła? ..wróci ..zawsze wracają, irenicusie ;)

...porządki? ..przypomniałeś mi że dwa tygodnie do Świąt ..nie chce mi się porządków robić

09.03.2008
18:12
smile
[93]

TyTuSPL [ No-one ever really dies ]

A ja wymęczyłem kwalifikacje do Australian Open. ;)


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (777) - 157 - TyTuSPL
09.03.2008
18:16
smile
[94]

Łyczek [ Legend ]

Tytus ---> TS 2 słaby poziom trudności jest :/ Jak dla mnie banalny jest ...

09.03.2008
18:27
smile
[95]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

no i uciekła do domu.

A wcale ze nie ! Ja chciałam jechać później to mnie wygonił bo ze niby do babci ! PASQDA :P

09.03.2008
18:32
smile
[96]

Flyby [ Outsider ]

..Ci mężczyźni ..pff ..coraz gorsi

09.03.2008
18:34
[97]

irenicus [ Mareczek ]

A żeby bylo zabawniej to babcia sie obrazila ;] nie odezwala sie slowem do mnie ^^

Biedny Fly :) baw sie dobrze z odkurzaczem i sciereczka ;D

09.03.2008
18:37
smile
[98]

Flyby [ Outsider ]

..odkurzacz przynajmniej nie ucieknie - a ściereczka się nie obraża ;)

09.03.2008
18:41
smile
[99]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Flybciu bo marek to jest gorszy od najgorszych ! :P

Iruś i tak więcej nie przyjadę :P bop babcia mnie nie lubi :P

09.03.2008
18:47
smile
[100]

Flyby [ Outsider ]

..Madziu, od tych gorszych z najgorszych są jeszcze gorsi a są jeszcze tacy co smakują jak to risotto ;)

..zaś babcia ma prawo być zazdrosna ;)

09.03.2008
18:50
smile
[101]

irenicus [ Mareczek ]

Fly --> odpowiednio dlugo uzywana scierka moze zaczac uciekac lub nawiazac towarzyska rozmowe, a odkurzac jak kazde urzadzenie elektryczne jest humorzaste i lubi sie psuc :P

Znaczy jak sie zaczne robic zielony to bede juz ten najgorszy z najgorszych? :)

Madzia --> przyjedziesz ];->

09.03.2008
18:51
[102]

Arxel [ Legend ]

Niech ktoś podrzuci pomysła, na co może być potrzebne 10-20zł w szkole zbierane... Bo mi do głowy nic nie przychodzi...

09.03.2008
18:55
[103]

irenicus [ Mareczek ]

Za probna mature? Ubezpieczenie, komitet rodzicielski?

09.03.2008
18:57
smile
[104]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

FLYBCIU To zielone było fujjj :P

Iruś NIE PRZYJADE !

09.03.2008
19:04
smile
[105]

Flyby [ Outsider ]

..nawet nie wiesz, Irenicus, co potrafi zakochany odkurzacz - jak on ssieee ..A sciereczka? ..cała wtedy w rumieńcach, wachluje i wycieraaa ..az miło ;)

..zawsze na kwiatki, Arxel

..zielono żółte, Madziu ..pewnie był tam jakiś ser ;)

09.03.2008
19:52
smile
[106]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Fly to nie było zielono zółte tylko zielono białe :P nie było tam sera tylko ryż :P

09.03.2008
19:59
[107]

irenicus [ Mareczek ]

ryż sam z siebie sie zielony nie zrobi slonce :) znaczy nie podawali by takiego :)

Czysta perwersja Fly :)

09.03.2008
20:11
smile
[108]

Flyby [ Outsider ]

..Ty o tym ryżu, Irenicus czy o odkurzaczu?

..ryż zielono biały i perwersja ..hmm

09.03.2008
20:15
smile
[109]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

I'm just the pieces of the man I used to be
too many bitter tears are raining down on me.
I'm far away from home
and I've been facing this alone
for much too long.
I feel like no-one ever told the truth to me
about growing up and what a struggle it would be.
In my tangled state of mind
I've been looking back to find
where I went wrong.

Too much love will kill you
if you can't make up your mind.
Torn between the lover and the love you leave behind.
You're headed for disaster
'cause you never read the signs.
Too much love will kill you every time.

I'm just the shadow of the man I used to be
and it seems like there's no way out of this for me.
I used to bring you sunshine
but now all I ever do is bring you down.
How would it be if you were standing in my shoes
can't you see that it's impossible to choose.
No there's no making sense of it
every way I go I'm bound to lose.

Too much love will kill you.
Just assure it's none at all.
It will drain the power that's in you
make you bleed and scream and crawl.
And the pain will make you crazy
you're the victim of your crime.
Too much love will kill you every time.

Too much love will kill you.
It will make your life a lie.
Yes too much love will kill you
and you won't understand why.
It's in your life you'd sell your soul
but here it comes again.
Too much love will kill you in the end.

09.03.2008
20:27
smile
[110]

Buby [ Senator ]

Dżizys... to mnie kiedyś wykończy :>

Cześć wam.

09.03.2008
20:37
smile
[111]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Flyby & irenicus ;> ktos tu sie polubił :PP

09.03.2008
20:40
smile
[112]

beowulff [ konsolowiec ]

raz raz raz,
Jak mnie slychac ?

09.03.2008
20:41
smile
[113]

Arxel [ Legend ]

Przycina, bo słychać same raz raz raz raz...

09.03.2008
20:41
smile
[114]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Dobrze slychac, odbior.

09.03.2008
20:42
[115]

Buby [ Senator ]

Begin your transmission, over.

09.03.2008
20:43
smile
[116]

beowulff [ konsolowiec ]

10 4

09.03.2008
20:43
[117]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Czekajcie, jakis amerykaniec sie podpiol pod nasza linie.
*click*
Ok, jest bezpiecznie.

09.03.2008
20:44
[118]

beowulff [ konsolowiec ]

a co łapioł ?

09.03.2008
20:45
[119]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Pachy :-P

09.03.2008
20:46
smile
[120]

beowulff [ konsolowiec ]

o zesz...

09.03.2008
21:32
smile
[121]

Flyby [ Outsider ]

..beo, wróciłeś z tych zaświatów? ;)

09.03.2008
23:10
smile
[122]

Łyczek [ Legend ]

Jutro o 9:00 komisja ...

10.03.2008
00:12
smile
[123]

Flyby [ Outsider ]

..wezmą Łyczka w kamasze? ..Ojczyzna zyska ;)

..dobranoc Ddw

10.03.2008
07:04
smile
[124]

Stitch001 [ Witcher ]

Łyku idzie do woja?? A miał przecież stadiony budować...

btw DDW ALL

10.03.2008
07:21
smile
[125]

frer [ God of Death ]

Stitch --> Ale stadiony będę budował ja, a Łyczek będzie bronił ojczyzny przed złymi najeźdźcami z Iraku. :)

10.03.2008
08:00
[126]

Łyczek [ Legend ]

Prawdopodobnie będę następny post pisał już w Iraku lub Afganistanie ...
"Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy (...)" - śpiewał Łyczek ze łzami w oczach rozstając się z GOLem (a dokładniej z Ddw).

10.03.2008
08:53
smile
[127]

Stitch001 [ Witcher ]

frer - Nie, ty będziesz projektował stadiony, a Łyku będzie je budował, w ramach "Pomocna Dłoń Armii" w celu wyrobienia się z terminów Euro 2012

10.03.2008
09:22
smile
[128]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

A ja co mam wtedy robić?

10.03.2008
09:54
[129]

Stitch001 [ Witcher ]

To co zawsze, pić za tych co:
-nie mogą, na morzu, są w woju, budują stadiony, budują autostrady, studiują, maja tsy koty, piszą wiersze w ddw...

10.03.2008
11:04
smile
[130]

promyczek303 [ sunshine ]

Witam wszystkich :*

Przed chwilą wstałama tu zajęcia już od 8 lecą ;/ Ale na 2 ostatnie jeszcze zdąże :)

Najlepszego chłopaki z okazji sami wiecie jakiej ;*

10.03.2008
11:11
smile
[131]

Stitch001 [ Witcher ]

O ja Ciem (np :*), Promi pamięta o tej dacie...

spoiler start
Dzień Men-szczyzny ;)
spoiler stop

10.03.2008
11:22
smile
[132]

Łyczek [ Legend ]

Witam ... Piszę z Afganistanu :) Dostałem kategorię "A" i wypytywał mnie przewodniczący komisji o to czy napewnoe nie chcę iść na zawodowego żółnierza bo mam dobry wzrok, dobre ciśnienie i świetną budowę fizyczną :)

10.03.2008
12:32
smile
[133]

Flyby [ Outsider ]

..a nie mówiłem? ..nie zapomnij Łyczek konsoli do plecaka schować

10.03.2008
12:55
smile
[134]

Łyczek [ Legend ]

Ale mam dla Was złą wiadomość: Sticzu i Flyby :( Próbną maturę z chemii, która mi najgorzej poszła zaliczyłem :(

10.03.2008
12:58
smile
[135]

Stitch001 [ Witcher ]

Już nie ściemniaj, przecież sam mówiłeś, że chemia poszła ci najlepiej...

10.03.2008
13:14
smile
[136]

Arxel [ Legend ]

Łyczek - i tak tego nie zdamy :P Pójdziemy do woja i będzie fajnie :D

Już to kiedyś dawałem, ale i tak nadal miażdży :-)



[Mos Def]
I get a feeling theres gonna be a riot

I don’t read the newspaper is because they all have is…ugly prints

Bring it ON!
Bring it ON!
Bring it on coz therez gon be shit tonight!

[DJ Shadow]
At the starting of the week
At summit talks you'll hear them speak
It's only Monday
Negotiations breaking down
See those leaders start to frown
It's sword and gun day

Tomorrow never comes until it's too late

(Come come come come come with it)(x2)

You could be sitting taking lunch
The news will hit you like a punch
It's only Tuesday(What time is it?)
You never thought we'd go to war
After all the things we saw
It's April Fools' day(What time is it?)

Tomorrow never comes until it's too late
Tomorrow never comes until it's too late

[Mos Def]
Tomorrow is another day
Today is another boom
Tomorrow is another day
Today is another…boom
Tomorrow is another day
Today is another boom
Tomorrow is another day
Today is another
(boom boom ba ba ba ba boom ba ba ba ba boom ba ba ba ba ba)(x4)

(Slow it down….)
SHOT!
Escalation
Never Station
Generation
Separation
Situation
Dissipation
Shot!
Another shot another shot the tender is to(?)
The heart is cold the gun is hot(Shot)
Im not sure if they feeling that
Im not sure if they wanna stop
The gun is cold the blood is hot(Shot)
(Sha Sha Sha Sha Sha Sha Shot)
The hearts are weak the guns are not

[DJ Shadow]
You hear a whistling overhead
Are you alive or are you dead?
It's only Thursday(What time is it?)
You feel the shaking on the ground
A million candles burn around
Is it your birthday?(What time is it?)

Tomorrow never comes until it's too late(Get tomorr’ on the phone…Tryna be smart…Get tomorr’ on the phone)
Tomorrow never comes until it's too late(I need to see tomorr’…Tryna reach tomorr’)
Think tomorrows come I think it's too late

[Mos Def]
ANOTHER DAY!!!!!!!

Till the end
boom boom ba ba ba ba boom ba ba ba ba boom ba ba ba ba ba

(Tomorrow is another day)(x2)

Bring it ON!
Bring it ON!
Bring it on coz therez gon be shit tonight!

10.03.2008
13:15
[137]

Harrvan [ Lucky Strike ]

Wasze zdrowie panowie c[] !!

10.03.2008
13:17
[138]

Harrvan [ Lucky Strike ]

I za Promyczka, damę DDW jedyną w swoim rodzaju ... kolejna c[] !!

10.03.2008
13:21
smile
[139]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

To ja tu schnę w robocie a Ten se piwo żłopie ;)

10.03.2008
13:30
smile
[140]

Łyczek [ Legend ]

Pijak jeden z drugim się dobrał :)

10.03.2008
13:31
smile
[141]

Arxel [ Legend ]

Odezwał się niepijący :P

10.03.2008
13:51
smile
[142]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Jaki pijak? O.o

Ja prawie, że abstynent jestem ;)

10.03.2008
14:14
[143]

Harrvan [ Lucky Strike ]

kurdee ... troche ta kolejka za proamyczka sie wydluzalya ... czas wypic za nieobecnych zbanowaynych !! c[] !!

10.03.2008
14:32
[144]

Harrvan [ Lucky Strike ]

Piwo sie skonczylo ... isc po nastepne czy nie ?

10.03.2008
14:38
smile
[145]

Flyby [ Outsider ]

..iść

10.03.2008
14:40
[146]

Harrvan [ Lucky Strike ]

Tak tez myslalem ... musze poszukac nowej miesciny bo wzialem ostatnie butelki z lodoweczki ... reszta to grzane ... fuuu j

10.03.2008
14:43
[147]

Pl@ski [ Legend ]

Hmmm... Kocham polską biurokrację...
Dzięki niewątpliwie ekspresowej pracy urzędów w tym kraju na mój wóz będę musiał czekać aż do świąt.
Sweet...
A poza tym to poniedziałek jak każdy - do ****... :P

DDW All..

10.03.2008
14:48
smile
[148]

Flyby [ Outsider ]

..nie miałbym nic przeciwko temu poniedziałkowi gdyby było tyle słońca co wczoraj ..a jest więcej chmur

..staraj się Harrvan bo Ci wątek ze świeżym powietrzem zwiędnie

10.03.2008
14:53
[149]

frer [ God of Death ]

Ja nie narzekam, dziś miałem ostatnie ćwiczenia projektowe w tym semestrze z jednego przedmiotu. Teraz tylko robić projekt i na konsultacjach można załatwiać wszystko. :)

10.03.2008
14:54
[150]

Pl@ski [ Legend ]

Flyby -> Jakich chmur?! :O U mnie cały czas słońce świeci, a przecież mieszkam ok. 85 km od Krakowa.. :)

10.03.2008
14:56
[151]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Potwierdzam. Słoneczko, chmur prawie brak, 11 stopni na plusie. 250km od Krakowa :)

10.03.2008
14:58
smile
[152]

Flyby [ Outsider ]

..widać przeganiasz wszystkie chmury, Pl@ski, nad Kraków - pewnie swoim widokiem, boją się, bidulki..

10.03.2008
15:00
smile
[153]

Flyby [ Outsider ]

..pewnie masz spółkę z Pl@skim, Jeckyl, w tym przeganianiu..

10.03.2008
15:00
smile
[154]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Wdychaj, wdychaj powietrze.
Nie lękaj się zatroszczyć
Odejdź, ale nie odejdź ode mnie
Rozejrzyj się w około i wybierz swoje miejsce

Na całe życie i sposób jego przetrwania
I uśmiechów, którymi obdarzysz innych I łez, które wypłaczesz
Wszystko co dotkniesz i zobaczysz
Tylko to będzie Twoim życiem

Uciekaj, uciekaj zajączku
Kop tą dziurę, zapomnij o słońcu,
A kiedy robota będzie skończona
Nie przestawaj i kop kolejną dziurę.

Na całe życie i sposób jego przetrwania
Choć tylko jeśli nie zaczniesz płynąć pod prąd
I balansując na największej fali
Wylądujesz za wcześnie w grobie

10.03.2008
15:04
smile
[155]

Flyby [ Outsider ]

..hmm, coś mi się zdaje że Orlando zakłada wnyki na jakiegoś zajączka

10.03.2008
15:05
smile
[156]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Wciąż mijają chwilę, które sprawiają, że dzień jest szary
Marnując czas w szybki sposób.
Kopiąc wkoło na kawałku ziemi w rodzimym domie
Czekając na kogoś lub coś by Ci wskazało drogę.

Zmęczony leżeniem pod słońcem, zostajesz w domu by patrzeć na deszcz.
Jesteś młody, życie jest długie i jeszcze jest czas by dziś zabić
Aż w końcu zrozumiesz, że minęło dziesięć lat.
Nikt Ci nie powiedział kiedy masz zacząć biec, nie dosłyszałeś pistoletu startowego.

Biegniesz i biegniesz by dogonić słońce, lecz ono znika
Ściga się, by znów pojawić się za Tobą.
Słońce jest wciąż to samo, w pewnym sensie, lecz Ty się zestarzałeś
Coraz słabsze oddechy i jeden dzień bliżej by umrzeć.

Każdy rok jest coraz krótszy nie mogę znaleźć na nic czas.
Rośliny, które oburmały czy na wpół zapisana kartka
Wisieć w cichej desperacji, to jest Angielski sposób
Czas się skończył, piosenka dobiegła końca,
Myślałem, że mam więcej do powiedzenia.

Dom, znów dom.
Lubie tu być kiedy tylko mogę.
Kiedy wracam tu zziębnięty i zmęczony
Miło jest rozgrzać kości przy kominku.
Chen daleko, poprzez pola
Ciche bicie żelaznego dzwonu
Wysyła wiernych na kolana
By usłyszeć słodkie magiczne zaklęcia.

10.03.2008
15:05
smile
[157]

Stitch001 [ Witcher ]

Słońce - Potwierdzam
Chmury - mało ale potwierdzam
Temperatura - ok 11'C

186.7km (według Zumi.pl) od Krakowa

10.03.2008
15:05
[158]

Harrvan [ Lucky Strike ]

o imieniu Madzia ... takiego zajaczka to i ja chcialbym zlapac ... najlepiej w kolorze in gothic ... zloooo

10.03.2008
15:06
[159]

Pl@ski [ Legend ]

Tak Flyby - taki ze mnie baaad nigga, że nawet chmury w popłochu (a raczej: podmuchu) przede mną uciekają! :]

10.03.2008
15:12
smile
[160]

Flyby [ Outsider ]

..tylko nie nadymaj się za bardzo, Pl@ski ..gdybyś tak pękł ..za blisko i zanieczyszczeń za dużo w Krakowie ;)

10.03.2008
15:14
smile
[161]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Forso, odejdź.
Zdobądź lepszą pracę z większą pensją to już będziesz w porządku.
Forsa, to jest to.
Bierz tą kasę garściami i wydaj.
Nowy wóz, kawior, czterogwiazdkowy pokój
Może kupie sobie klub piłkarski

Forso, odejdź.
Ze mną wszystko dobrze, bierz te łapy od mojej sakiewki.
Forsa, to jest hit.
Przestań mi pieprzyć te miłe bzdury.
Jestem w wiernej, pierwszo-klasowej podróźniczym zestawie
I chyba kupie sobie odrzutowiec.

Forsa, to jest zbrodnia.
Rozdziel uczciwie, ale nie bierz nic z mojej części.
Forsa, jak mówią
To źródło wszelkiego dzisiejszego zła.

Lecz jeśli poprosisz o więcej, to nie dziwota, że nic nie dostaniesz.

10.03.2008
15:17
smile
[162]

Flyby [ Outsider ]

..i droczy się ze skarbonką, coraz lepiej

10.03.2008
15:18
smile
[163]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

My, i oni
I w końcu jesteśmy tylko zwykłymi ludźmi.
Ty, i ja.
Bóg tylko wie, że to nie to co chcieliśmy robić.
Płakał on z tyłu
I przedni szereg umarł.
Generał usiadł I linie na mapie
Przesunęły się w róźne strony.

Czarny, i błękitny
I kto wie, kto jest kim i co jest czym.
W górę i w dół.
I w kóńcu jest tylko w koło, w koło, w koło.
"Nie słyszałeś? Jest to bitwa na słowa!"
Płakał właściciel plakatu.
"Słuchaj synu", powiedział człowiek z bronią
"Jest tam dla Ciebie miejsce."

W dół I poza
Nie można temu pomóc, choć wiele tego jest.
Wraz, bez.
I kto zaprzeczy, że to jest to o co walczą?
Z drogi, jest to cięźki dzień
Mam wiele spraw na głowie.
Za cene herbaty i działki
Starzec umarł.

10.03.2008
15:21
smile
[164]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Orl ---> Kupiłeś abonament na lyrics.pl, że tak szpanujesz?

10.03.2008
15:21
smile
[165]

Flyby [ Outsider ]

..to już herbaty w spokoju nawet pić nie można?!

10.03.2008
15:23
[166]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Jeckyl - nie :-P

Lunatyk jest na trawie.
Lunatyk jest na trawie.
Zapamiętuje gry, kwiaty i śmiechu.
Trzeba trzymać wariatów na właściwej drodze.

Lunatyk jest w holu.
Lunatyk jest w mym holu.
Papier trzyma ich pofałdowane twarzy przy ziemi
I każdego dnia gazeciarz przynosi coraz więcej.

I jeśli tama się przełamie otworzy za wcześnie o lata
I jeśli nie ma miejsca na wzgórzu
I jeśli głowa Ci wybuchnie wraz z złymi omenami
To zobaczymy się na ciemnej stronie księżyca.

Lunatyk jest w mej głowie.
Lunatyk jest w mej głowie
Podnosisz ostrze, nanosisz zmiany
Zmieniasz mnie pókim nie stane się normalny.

Zamykasz drzwi
I wyrzucasz klucz
Ktoś jest w mojej głowie, ale to nie jestem ja.

I jeśli chmura pęknie, jak grom w uszach
Krzyczysz I nikt nie Cie nie słyszy.
I jeśli zespół w którym jesteś zacznie grać inne melodie
To zobaczymy się na ciemnej stronie księżyca

10.03.2008
15:25
smile
[167]

Flyby [ Outsider ]

..założę sie że ten wiersz źle wróży Jeckylowi ;)

..a ogólnie, to wiersze mi się podobają

10.03.2008
15:26
smile
[168]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Znowu?

10.03.2008
15:27
smile
[169]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Wszystko co dotykasz,
Wszystko co widzisz,
Wszystko co smakujesz,
Wszystko co czujesz.
Wszystko co kochasz
Wszystko co nienawidzisz
Wszystko czemu nie ufasz
Wszystko co uratujesz
Wszystko co dajesz
Wszystko co handlujesz
Wszystko co kupujesz,
Żebrzesz, pożyczasz czy kradniesz.
Wszystko co tworzysz
Wszystko co niszczysz
Wszystko co robisz
Wszystko co mówisz
Wszystko co jesz
I każdego kogo spotkałeś
Wszystko co nie szanujesz
Każdego z kim walczysz.
Wszystko jest teraz
Wszystko mineło
Wszystko co nadejdzie
I wszystko co pod słońcem jest piękne
Lecz słońce przyćmiewa księżyc.

spoiler start
Tak naprawdę nie ma ciemnej strony księżyca. Właściwie to jest cały ciemny..
spoiler stop


Dziekuje za uwage, oto byl album "The Dark Side of The Moon" w mym skromnym tlumaczeniu.

10.03.2008
15:29
smile
[170]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Witam.
Podobno panowie mają dziś swój dzień (w szkole mnie kolega uświadomił bo mu życzeń nie złożyłam) Także BUZIAKI CHŁOPAKI :):* i wszystkiego NAJ :):*

10.03.2008
15:29
smile
[171]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

<Łapie wszystkie buziaki dla siebie>

Nie oddam ;P

I dziękuję Madziu :*

10.03.2008
15:32
smile
[172]

Flyby [ Outsider ]

..jeżeli tak to całkiem niezłe tłumaczenie ..i pomyśleć że nigdy nie przyszło mi do głowy zająć się treścią tekstów "The Dark Side of The Moon" ..ja tego po prostu słuchałem ;)

..wstrętny Jeckyl ..dziękujemy Madziu :*

10.03.2008
15:33
smile
[173]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Drobiażdżek :):*

10.03.2008
15:34
smile
[174]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Flyby, ja polecam tak szybko sobie przeczytac, potem polozyc sie, zamknac oczy, wlozyc sluchawki jesli masz i sluchac :-) efekt nie do opisania, sam niedawno tak zrobilem.

10.03.2008
15:37
smile
[175]

Flyby [ Outsider ]

..dobrze, Orlando ..spróbujemy ..dawno, dawno temu, słuchałem ostatni raz..

10.03.2008
15:38
smile
[176]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Jak co to moge zaopatrzec w niezbedna muzyczke :-) Tylko tylko by zajelo chwilke.
Tylko radzilbym przed sama Ciemna Strona puscic cos innego, relaksacujacego, zeby sluch sie wyostrzyl.

10.03.2008
15:44
smile
[177]

Flyby [ Outsider ]

..co trzeba mam w swojej płytotece ;) ..gorzej z porządkiem w niej ..ale to tak jak w życiu ;)

10.03.2008
15:47
smile
[178]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Dlatego wole sobie zgrac to wszystko na mp3 :-) Pewnie dlatego mam taka dluga playliste :P

10.03.2008
16:03
smile
[179]

Flyby [ Outsider ]

..ta płytoteka, Orlando, składa się głównie z mp3 ;) ..tyle że nie pomieściłbym ich na dysku

10.03.2008
18:24
smile
[180]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Powiedz Mi a zapomne
Pokaz Mi a zapamietam
Pozwol Mi zrobic a zrozumiem


Konfucjusz

10.03.2008
19:23
smile
[181]

promyczek303 [ sunshine ]

Stitch --> pewnie że pamiętałam :) :*

spoiler start
Spam na o2 i jesteś na biezaco xD
spoiler stop


a tak serio to już chyba 3 data tego Waszego świata w roku... Nie za dobrze się macie? ;)

Harrvan --> jedyną w swoim rodzaju ;) Nie tylko w DDW ma się rozumieć :) Uogólnijmy to stwierdzenie :)

aha... i wypijmy za skromność c[]


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (777) - 157 - promyczek303
10.03.2008
19:26
smile
[182]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Elo :)

promyczku :* witaj ;)

10.03.2008
19:33
[183]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Poniedzialek --->


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (777) - 157 - Orl@ndo
10.03.2008
19:53
[184]

promyczek303 [ sunshine ]

Hej Kasztanku :*

Jak tam? ;)

10.03.2008
19:54
smile
[185]

Buby [ Senator ]

Cześć wam.

Czy wam też poniedziałek minął tak fajno jak mi ? :]

10.03.2008
20:00
smile
[186]

Arxel [ Legend ]

Hello wszystkim :-)

No i w kilka godzin zarobiłem 140zł :D
Czy tylko mi się serce kraje jak pozbywam się oryginalnych gierek? :(

10.03.2008
20:04
smile
[187]

promyczek303 [ sunshine ]

Mnie bardzo fajnie :) Obudziłam sie około 11, poszłam na zajęcia, wróciłam po 15 :) Pogoda mniodzio - słonecznie, cieplutko, bezwietrznie :) Życ nie umierac :)

10.03.2008
20:13
[188]

PatriciusG [ pink floyd ]

Harvan kazał mi napisać, że ma 6666 postów

10.03.2008
21:04
smile
[189]

Old_Harrvan [ Pretorianin ]

Jako że nabiłem te 6666 postów czas podbijać kolejne konto do tego poziomu

10.03.2008
21:04
smile
[190]

kasztaneczuszek [ Legend ]

promyczku --> jakos leci - powoli do przodu.. :)


Spadam spac :) dobranoc DDW :)

10.03.2008
21:21
[191]

Łyczek [ Legend ]

Dobranoc Ddw

10.03.2008
21:22
[192]

promyczek303 [ sunshine ]

branoc spiochy :*

10.03.2008
21:32
smile
[193]

Flyby [ Outsider ]

..co, wszyscy już śpią?

10.03.2008
21:33
smile
[194]

Arxel [ Legend ]

Padają jak muchy :P

10.03.2008
21:36
smile
[195]

promyczek303 [ sunshine ]

ja nie spie!
mimo ze - o blada twarz.. - jutro mam na 7:30...

10.03.2008
21:39
smile
[196]

Flyby [ Outsider ]

..muchy? ..i jutro halny ..hmm

..a promyczek powinien spać ..przecież ciemno że oko wykol ;)

10.03.2008
21:41
[197]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Ja tez jeszcze nie śpie :)

10.03.2008
21:42
smile
[198]

Flyby [ Outsider ]

..znaczy dziewczyny czuwają ..to mi się nawet podoba ;)

10.03.2008
21:43
[199]

Arxel [ Legend ]

Sądzisz, że jak zaśniemy na klawiaturze to nas obudzą? :P

10.03.2008
21:43
[200]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Zawsze Flyby Zawsze :P :)

Arxel <- jak juz to wykorzystamy :P

10.03.2008
21:44
[201]

irenicus [ Mareczek ]

I Mareczek jeszcze nie śpi ^^ chociaz juz mu paczka zapalek poszla na podtrzymywaniu powiek ^^

Madzia --> o ty świntuchu :P

10.03.2008
21:46
smile
[202]

Flyby [ Outsider ]

..widzisz Arxel? ..na Madzię już można liczyć ..a promyczek jak nam zaświeci.. to niech się księżyc schowa
..proszę, ilu drzemiących męskich serc się porobiło ;)

10.03.2008
21:47
smile
[203]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

iruś <- ale tylko troszke :P

Fly <- zawsze mozna na mnie liczyc :P ale wole jak jest ciemno XD :P

10.03.2008
21:48
smile
[204]

Arxel [ Legend ]

Hm... Chcesz nam promyczka stąd wyrzucić? :P

10.03.2008
21:49
smile
[205]

Flyby [ Outsider ]

..nie, tylko pewnie trochę się wstyda jak jasno ;)

10.03.2008
21:49
smile
[206]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Arxel <- ja ? JAK MOZESZ MNIE O TO PODEJRZEWAĆ :P chociaz :P <joke> Ja po prostu nie lubie jak jest w nocy jasno :P

Fly <- " czego oczy nie widzą tego sercu nie żall" ]:->

10.03.2008
21:50
smile
[207]

Flyby [ Outsider ]

..i wszystko się zgadza ;)

..nie jestem pewny czy o serce chodzi ale niech będzie

10.03.2008
21:57
[208]

irenicus [ Mareczek ]

Phi ^^Fly znowu wszystkich dookola podrywa ^^

10.03.2008
21:58
smile
[209]

Flyby [ Outsider ]

..cóż zrobić Irenicusie, liczyłem na to że to ja będę podrywany a tu nic

..żeby się pocieszyć właśnie oglądam "Testosteron"

10.03.2008
22:00
[210]

irenicus [ Mareczek ]

wystarczy tylko słowo *puszcza oczko* :P :D

bue.. az sam sie tym zgorszylem ^^

10.03.2008
22:00
smile
[211]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Fly chcesz zeby cie Irenicus podrywał :O ?

Ide do podusi sie przytulić :) Dobranoc :*

10.03.2008
22:04
smile
[212]

Flyby [ Outsider ]

..widzisz że mu to nie wychodzi, Madziu ;)

10.03.2008
22:07
[213]

irenicus [ Mareczek ]

Znaczy wiesz... jak Ci bardzo zależy to sie moge poswiecic :)

10.03.2008
22:19
smile
[214]

Old_Harrvan [ Pretorianin ]

Zależy jaka potem nagroda nie ?

10.03.2008
22:19
smile
[215]

Flyby [ Outsider ]

..pff ..jakże bym mógł, unieszczęśliwić tyle kobiet

10.03.2008
22:21
[216]

irenicus [ Mareczek ]

Nie, to nie... a już sobie robilem nadzieje :) zreszta jak sam wspomniales dzis nie za bardzo masz powodzenie u plci pieknej :)
Zreszta mowia ze gej to najlepszy przyjaciel kobiety ^^ :P

10.03.2008
22:29
smile
[217]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Zreszta mowia ze gej to najlepszy przyjaciel kobiety

Chyba wibrator ^^ :P

Oke trzeba isc spac bo umieram :) Good nioght

10.03.2008
22:38
smile
[218]

Flyby [ Outsider ]

..(pytanie dla dorosłych: jak zostać wibratorem?)

10.03.2008
23:28
smile
[219]

Flyby [ Outsider ]

..hmm ..nie ma dorosłych

10.03.2008
23:32
smile
[220]

Arxel [ Legend ]

Hm... Stój i drgaj :P

10.03.2008
23:43
smile
[221]

Flyby [ Outsider ]

..nie pomyliłeś sobie epileptyka z wibratorem. Arxel ?

10.03.2008
23:46
smile
[222]

Arxel [ Legend ]

Wiesz, muszę wyznać, że nigdy nie musiałem zadowalać się wibratorem więc nie mam pojęcia jak można nim zostać :(
Starałem sie pomóc... :P


Dobranoc Flyby :-)

11.03.2008
00:00
smile
[223]

Flyby [ Outsider ]

..no smutna sprawa ..a wszystko przez dziewczyny i te ich wymagania..

..pewnie też pójde spać ..dobranoc

11.03.2008
00:13
[224]

Pl@ski [ Legend ]

Jak wszyscy to wszyscy - wibratory też...

Dobranoc DDW..

11.03.2008
09:46
smile
[225]

Old_Harrvan [ Pretorianin ]

Pospali sobie ^^

11.03.2008
09:53
smile
[226]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

O przepraszam !!!! Ja nie spię :P ja sie óczem XD

11.03.2008
09:59
[227]

Old_Harrvan [ Pretorianin ]

Wystarczy cichy wiatru szept
wystarczy biały konar brzozy
i już we mnie kręci się
ten o tobie film

znów idziesz ze mną drogą
znów słyszę twoje słowa
co są jak prochy na sen
na bardzo długi sen
znów idziesz ze mną drogą
znów słyszę twoje słowa
co są jak prochy na sen
na bardzo długi sen

wystarczy czyjś daleki śmiech
wystarczy liścia nikły promyk
i już we mnie kręci się
ten nasz wspólny film

znów idziesz ze mną drogą
znów słyszę twoje słowa
co są jak prochy na sen
na bardzo długi sen
znów idziesz ze mną drogą
znów słyszę twoje słowa
co są jak prochy na sen
na bardzo długi sen

Wystarczy cichy wiatru szept
wystarczy biały konar brzozy
i już we mnie kręci się
ten o tobie film


11.03.2008
11:54
[228]

kasztaneczuszek [ Legend ]

pozdrowienia ze szkoły :P

11.03.2008
11:55
smile
[229]

Old_Harrvan [ Pretorianin ]

Lekcja francuskiego ?

11.03.2008
14:00
smile
[230]

Flyby [ Outsider ]

..a co to za teksty stary Harry tłumaczy z polskiego na nasze?

..wygląda na to że ja dopiero jem drugie śniadanie ..ale ten dzień leci

11.03.2008
14:00
smile
[231]

Darat [ Mr. Paranoico ]

Flyby

To jest nasz rodzimy tekst

11.03.2008
14:05
smile
[232]

Flyby [ Outsider ]

..pewnie tak skoro brzózka w tle ..wyrażenie "prochy" (nieważne na co ;)) sugeruje też dość młody wiek twórcy ;) ..starszym wyraz "prochy" może się kojarzyć z prochami naszych czcigodnych przodków ;)

11.03.2008
14:06
[233]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Więc myślałeś, że wybierzesz się na przedstawienie
By poczuc miłe uczucie zagubienia
Błysk tego kosmicznego kadeta
Powiedz czy coś Ci ucieka skarbie?
Czy to jest coś czego się nie spodziewałaś?
Czy chcesz poznac prawdę za tymi zimnymi oczami?
Wystarczy, że przedrzesz się przez pozory

11.03.2008
14:09
smile
[234]

Flyby [ Outsider ]

..z pozorami to ciężka sprawa, Orlando ..podobno życie składa się z pozorów

11.03.2008
14:16
[235]

Stitch001 [ Witcher ]

Ciekawy wykład i na temat...

11.03.2008
14:19
[236]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Widac macie problemy :P Ja tu mam wiekszy...staram sie wybrac sobie buty na lato i mam dylemata jak baba jakas :P Widac gust mam jakis spaczony :(

11.03.2008
14:33
smile
[237]

Flyby [ Outsider ]

..takie problemy Pshemeck (buty i podobne) to każdy z nas ma ;) ..Tyle że ich ogrom wyznaczają osobiste kwestie na ile każdy z nas chce być trendi i ile te trendi dla nas znaczy ;) ..Jednym to potrafi przysłonić pół świata i zabrać kupę czasu, innym udaje się to załatwić za mniejszą cenę ;)

11.03.2008
14:39
[238]

Arxel [ Legend ]

Właaaśnie... Miałem do sklepu jechać sobie kupić jakąś bluze, koszulke i koszule :P

11.03.2008
14:52
[239]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Mamusia kocha swojego synusia
I tatuś też Cie kocha
I ocean może Ci się wydawać ciepły skarbie
I niebo może wyglądać błekitnie
Oh skarbie
Oh błekitna dziecino
Oh oh skarbie
Jeśli wybierzesz się na narty
Po cienkim lodzie współczesnego życia
Wodząc za sobą ciche zarzuty
Milionów załzawionych oczu
Nie zdzwiw się, gdy wyrwa w lodzie
Pojawi się pod Twymi stopami
Ześlizgniesz się z własnej głebi i z własnego umysłu
Z podążającym za Tobą strachem

Gdy drapiesz cienki lód

11.03.2008
15:40
smile
[240]

Flyby [ Outsider ]

..to ja też pójdę do sklepu ..byle nie po cienkim lodzie

11.03.2008
15:58
smile
[241]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Tatuś popłynął za ocean
Zostawiając po sobie tylko pamieć
Zdjęcie w rodzinnym albumie
Tatusiu, co jeszcze dla mnie zostawiłeś
Tatusiu, co zostawiłeś po sobie dla mnie
W końcu to była tylko cegła w murze
W końcu to wszystko tylko cegły w murze

11.03.2008
19:20
smile
[242]

Flyby [ Outsider ]

.."Tato nie wraca; ranki i wieczory. We łzach go czekam i trwodze;. Rozlały rzeki, pełne zwierza bory. I pełno zbójców na drodze"..

11.03.2008
19:31
smile
[243]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Gdy podrośliśmy i poszliśmy do szkoły
Byli pewni nauczyciele, którzy
Krzywdzili dzieci jak tylko by mogli
Przytłaczając swą pogardą na wszystko co zrobiliśmy
Pokazując każda słabość, choć schowane są w głebi przez dzieciaki
Lecz w mieście było wiadomo, że gdy wrócą do domu
Ich tłuste i psychopatyczne żony niszczą
Każdą część ich życia

11.03.2008
19:32
smile
[244]

Arxel [ Legend ]

Hm... Chyba pomyliłem wątki :P



Kto mi to streści do 2 stron A4? :P

11.03.2008
19:35
smile
[245]

Flyby [ Outsider ]

..nawet strona mówi "not found", Arxel ;)

11.03.2008
20:49
smile
[246]

Arxel [ Legend ]

Gdzie są wszyscy?
Nie spać! Lecimyyy!



Revvin' up your engine
Listen to her howlin' roar
Metal under tension
Beggin' you to touch and go
Highway to the Danger Zone
Ride into the Danger Zone
Headin' into twilight
Spreadin' out her wings tonight
She got you jumpin' off the track
And shovin' into overdrive
Highway to the Danger Zone
I'll take you
Right into the Danger Zone
You'll never say hello to you
Until you get it on the red line overload
You'll never know what you can do
Until you get it up as high as you can go
Out along the edges
Always where I burn to be
The further on the edge
The hotter the intensity
Highway to the Danger Zone
Gonna take you
Right into the Danger Zone
Highway to the Danger Zone

11.03.2008
21:08
smile
[247]

Stranger. [ Spookhouse ]

Lipa. Tu masz lepszy Danger Zone:

11.03.2008
21:10
smile
[248]

beowulff [ konsolowiec ]

stranger -> OWN!

11.03.2008
21:14
smile
[249]

Arxel [ Legend ]

Stranger - jeszcze tylko tydzień i dalsza część trzeciego sezonu :D
Dziś skończyłem ponownie oglądać pierwszy...

Dlatego też wrzuciłem tu ten kawałek :D

Mam tylko nadzieję, że poziom serialu nie spadnie i Barney wciąż będzie zadziwiał :P

11.03.2008
21:16
smile
[250]

Stranger. [ Spookhouse ]

No też mam taką nadzieję. :) Btw, kiedy to zrównaliśmy się levelami??

11.03.2008
21:24
[251]

Arxel [ Legend ]

Hm.. Będzie z kilka miesięcy temu..
Co się stało z Twoim avatarem, syganturką, stopniem?

11.03.2008
21:28
smile
[252]

Flyby [ Outsider ]

..ciii ..Stranger się odchudza

11.03.2008
21:38
smile
[253]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Gdzie są wszyscy?
Madzia na przykład Nightwisha sobie słucha :)

The sun is sleeping quietly
Once upon a century
Wistful oceans calm and red
Ardent caresses laid to rest
For my dreams I hold my life
For wishes I behold my nights
A truth at the end of time
Losing faith makes a crime

I wish for this night-time to last for a life-time
The darkness around me
Shores of a solar sea
Oh how I wish to go down with the sun
Sleeping
Weeping
With you

Sorrow has a human heart
From my God it will depart
I'd sail before a thousand moons
Never finding where to go
222 days of light
Will be desired by a night
A moment for the poet's play
Until there's nothing left to say

(Repeat chorus)





Stranger :O <- to na prawdę ty ? :O

11.03.2008
22:23
[254]

Pl@ski [ Legend ]

Madzia na przykład Nightwisha sobie słucha :)

Madzia wie co dobre... :)

..ciii ..Stranger się odchudza

Taaak? To czemu z gwiazdką wciąż się obnosi?! :->

11.03.2008
23:10
smile
[255]

Flyby [ Outsider ]

..kiedy nagi gentelman, Pl@ski, ma krawat (albo muszkę), to jest tak jakby był ubrany

11.03.2008
23:16
smile
[256]

Darat [ Mr. Paranoico ]



Na fali Flyby ... na fali ... czy też to czujesz ?

11.03.2008
23:23
smile
[257]

Flyby [ Outsider ]

..yhmm ..Darat ..jest fala, czuję ;) ..tyle że mnie jeszcze nie "kołysze" jakbym chciał ;)

11.03.2008
23:28
smile
[258]

Darat [ Mr. Paranoico ]

Ja sie dopiero rozkręcam ... zimne piwko ... zdrowie panowie c[] !!

Potem już nie będę pisał bo mi się literki mylą

12.03.2008
00:05
smile
[259]

promyczek303 [ sunshine ]

;*

12.03.2008
00:22
smile
[260]

Flyby [ Outsider ]

..nocny pocałunek promyczka ..
..księżycowy ;) ..całkiem, całkiem

..całuj, ach całuj
około północy
aby się szerzej
otworzyły oczy..

12.03.2008
00:26
smile
[261]

promyczek303 [ sunshine ]

Jak to mówią "insomnia" :P

Poza tym mam jutra na 13 więc się rano wyśpię ;)

Flybciu, więc masz jeszcze jednego :* Specjalnie dla Krakowiaka :P

12.03.2008
00:34
smile
[262]

Flyby [ Outsider ]

..mmm, całym skąpany
w księżycowym blasku
teraz nie zasnę
dopiero o brzasku..
..całuj ach całuj
w twej srebrzystej sieci
noc na westchnieniach
jak nic mi przeleci..

12.03.2008
00:34
smile
[263]

promyczek303 [ sunshine ]

xD

podokuczamy troche Madzi ktora nie lubi jasnych nocy :P

12.03.2008
00:37
smile
[264]

Flyby [ Outsider ]

..pewnie już okno kocem zasłoniła ;)

12.03.2008
00:45
smile
[265]

promyczek303 [ sunshine ]

albo rolety poszły w ruch :P

btw: zna ktos Mercy Me - Bring The Rain?

mhhmmm :D

12.03.2008
01:00
smile
[266]

Flyby [ Outsider ]

..ci co znają, promyczku, pewnie już śpią ..ale nic to ..

..tyle na razie musi Ci wystarczyć ;)

..i dobrej nocy Ddw

12.03.2008
08:07
[267]

Stitch001 [ Witcher ]

Pobudka, Wstać!!
Koniom wody dać...

12.03.2008
08:14
smile
[268]

Darat [ Mr. Paranoico ]

Głowa mnie boli ...

12.03.2008
09:57
[269]

promyczek303 [ sunshine ]

Flyby --> ale ja to mam w emeczy :P Tak pytałam z ciekawości :D Ale dziekuje ;)

ddw all :*

12.03.2008
10:44
[270]

Flyby [ Outsider ]

..czyli szukałaś promyczku kogoś muzycznie zbratanego ;) ..podobnie wczoraj szukał Darat a dzisiaj go z tego powodu głowa boli (szukał intensywnie ;))

..i trzeba Stitch konia zgrzebłem potraktować..

12.03.2008
12:04
smile
[271]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Dzień Dobry :) wróciłem z WKU właśnie - kat D :)

12.03.2008
12:19
smile
[272]

Flyby [ Outsider ]

..nieee ..ani chybi szrotówek Cię przeżarł

12.03.2008
12:41
smile
[273]

Stitch001 [ Witcher ]

kasztan do D-upy, kto by pomyślał...

12.03.2008
12:54
[274]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Flyby --> Szrotówki kasztanowcowiaczki jak na motyle to wredne bestie :)

Stich --> lepsze to niż E - ewakuowany z kobietami i dziećmi :P nie moja wina że mam zdrowie jakie mam :D

12.03.2008
12:55
smile
[275]

Flyby [ Outsider ]

..upojne noce, picie, palenie ..i zamiast czołgu armia ma tarpana

12.03.2008
15:58
smile
[276]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

podokuczamy troche Madzi ktora nie lubi jasnych nocy :P

Phikam na was ! O !! :P

12.03.2008
16:06
smile
[277]

Stranger. [ Spookhouse ]

Arxel --> Mnie zawsze jeszcze muza z tego odcinka rozwala :D

12.03.2008
16:43
[278]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Pozdrawiam Was wszystkich :) Staram sie pisac mimo ze ledwo zyje. Ktos ma pomysl jak otrzasnac sie ze znieczulenia obejmujacego glowe bez wyjatku :)? Dentysta przesadzil :P

12.03.2008
17:48
[279]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Ibrahim, Ibrahim, Ibrahim,
Allah, Allah, Allah, Allah will pray for you. Hey!
Mustapha, Mustapha, Mustapha Ibrahim.
Mustapha, Mustapha, Mustapha Ibrahim.
Mustapha Ibrahim, Mustapha Ibrahim
Allah, Allah, Allah will pray for you.
Mustapha Ibrahim, al havra kris vanin
Allah, Allah, Allah will pray for you.
Mustapha, hey! Mustapha
Mustapha Ibrahim, Mustapha Ibrahim, hey!
Allah-i, Allah-i, Allah-i, Ibra-Ibra-Ibrahim, yeah!
Ibrahim, Ibrahim, Ibrahim, Allah Allah Allah-i hey!
Mustapha Mustapha - Allah-i na stolei
Mustapha Mustapha - Achtar es na sholei
Mustapha Mustapha - Mochamut dei ya low eshelei
Mustapha Mustapha - ai ai ai ai ahelei
Mustapha, Mustapha,
Ist avil ahiln avil ahiln adhim Mustapha,
Salaam Aleikum!
Mustapha Ibrahim, Mustapha Ibrahim
Allah, Allah, Allah will pray for you.
Mustapha Ibrahim, achbar ish navin
Allah, Allah, Allah will pray for you.
Mustapha, Mustapha
Mustapha Ibrahim, Mustapha Ibrahim, hey!
Allah-i, Allah-i, Allah-i,
Ibra-Ibra-Ibrahim, yeah! Ibrahim, Ibrahim, Ibrahim,
Allah Allah Allah-i hey! Mustapha Mustapha
Mustapha Mustapha Mustapha Mustapha
Mustapha Mustapha Mustapha,Mustapha,
Vontap ist ahiln avil ahiln adhim Mustapha,
Aleikum Salaam hey!

12.03.2008
18:10
[280]

frer [ God of Death ]

Pshemeck --> Trzeba było bez znieczulenia dać sobie zrobić. No chyba, że miałeś jakieś leczenie kanałowe. :)

12.03.2008
19:54
smile
[281]

Flyby [ Outsider ]

..degrengolada ..kat.D.. jeden bez głowy..wyjec z minaretu ..phikająca ..i.t.d, i.t.p.

12.03.2008
19:59
smile
[282]

Darat [ Mr. Paranoico ]

Ból głowy jak smutny film
We włosach szumiał wiatr
Po czole spływały deszczu krople
Zobaczyłem drzewa snujące swe sny
Wypiłem piwko lub dwa
Włączyłem płytę i poczułem falę

12.03.2008
20:47
[283]

promyczek303 [ sunshine ]

Pshemeck --> *głaszcze*

Pięęęękny wieczór :)

12.03.2008
21:37
[284]

Flyby [ Outsider ]

..gdzie?! ..gdzie?!

12.03.2008
21:49
smile
[285]

promyczek303 [ sunshine ]

tu i ówdzie :P

12.03.2008
21:54
smile
[286]

Flyby [ Outsider ]

..jak zwykle wszędzie tam gdzie mnie nie ma ;)

12.03.2008
22:20
smile
[287]

promyczek303 [ sunshine ]

dacie wiare, ze wracajac z uczelni napotkałam burze? ;/

12.03.2008
22:24
smile
[288]

Stranger. [ Spookhouse ]

U mnie tylko raz zagrzmiało. :)

12.03.2008
22:49
[289]

Flyby [ Outsider ]

..a u mnie mucha latała

12.03.2008
22:53
[290]

frer [ God of Death ]

A u mnie dawno burzy nie było. Tylko wiało trochę dziś. :P

12.03.2008
23:30
smile
[291]

katrin20 [ Kati ]

Brrrrrrrrrrrrrrrrrr :P

12.03.2008
23:30
smile
[292]

Stranger. [ Spookhouse ]

oo, witamy katrinXX ;]

12.03.2008
23:34
smile
[293]

katrin20 [ Kati ]

Właśnie prowadzę szeroko zakrojone poszukiwania więc wpadłam i tutaj :D :P

13.03.2008
01:46
smile
[294]

Flyby [ Outsider ]

..szukajcie a znajdziecie, powiedział Pan ..

..rzadki gość, miły gość ..pozwolę sobie :* pocałunek złożyć, o katrin ..to ta sama katrin?

..i, skoro tak późno się zrobiło - dobranoc Ddw

13.03.2008
02:02
smile
[295]

katrin20 [ Kati ]

Flyyy witaj :*... ta sama... chyba :P

Z tego co piszesz rozumiem, że będę miłym gościem zaglądając rzadziej ;)

13.03.2008
08:03
smile
[296]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Czy tylko ja mam dziś dużo pracy?

13.03.2008
08:12
smile
[297]

Old_Harrvan [ Pretorianin ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7514525&N=1

Nowa, wesoła część

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.