GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Konto w mBanku i zwrot podatku

07.03.2008
12:42
[1]

Indoctrine [ Her Miserable Servant ]

Konto w mBanku i zwrot podatku

Mam pytanie, czy można użyć konta w mBanku jako tego na które przyjdzie zwrot podatku?
Problem jest, że w formularzu NIP-3 jest w rubryce pełna nazwa banku i oddziału, a mBank nie ma oddziałów :> Do tego wiem, że jakiś czas temu, nie można było używać kont tylko internetowych do wszelkich operacji z Urzędem Skarbowym..

07.03.2008
12:44
[2]

Seledynowy [ Konsul ]

Ja od pięciu lat dostaję zwrot podatku na konto w mbanku - więc można.

07.03.2008
12:45
[3]

provos [ Clandestino ]

Ale mbank jest częścią BRE Banku. Możliwe, że możesz tak wpisać. Ja nie mam zwrotów, to nie wiem... muszę tym sukinsynom dopłacać.

07.03.2008
13:20
[4]

Dexter666 [ Fresh dyspozytor ]

idź do mkiosku i zapytaj co masz wpisać w te pola, albo na infolinie zadzwoń, powiedzą Ci.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.