Indoctrine [ Her Miserable Servant ]
Konto w mBanku i zwrot podatku
Mam pytanie, czy można użyć konta w mBanku jako tego na które przyjdzie zwrot podatku?
Problem jest, że w formularzu NIP-3 jest w rubryce pełna nazwa banku i oddziału, a mBank nie ma oddziałów :> Do tego wiem, że jakiś czas temu, nie można było używać kont tylko internetowych do wszelkich operacji z Urzędem Skarbowym..
Seledynowy [ Konsul ]
Ja od pięciu lat dostaję zwrot podatku na konto w mbanku - więc można.
provos [ Clandestino ]
Ale mbank jest częścią BRE Banku. Możliwe, że możesz tak wpisać. Ja nie mam zwrotów, to nie wiem... muszę tym sukinsynom dopłacać.
Dexter666 [ Fresh dyspozytor ]
idź do mkiosku i zapytaj co masz wpisać w te pola, albo na infolinie zadzwoń, powiedzą Ci.